αναζητηση αποτελεσμάτων ΑΣΕΠ

Εκφράστε ελεύθερα τις απόψεις σας για θέματα εκπαίδευσης, δια βίου μάθησης, προσλήψεων, διορισμών, επιχειρηματικότητας καθώς και για γενικά θέματα επικαιρότητας.
maria101980
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος

αναζητηση αποτελεσμάτων ΑΣΕΠ

Δημοσίευσηαπό maria101980 » Τετ Ιουν 29, 2016 11:54 am

η λειτουργία εύρεσης αποτελεσμάτων με τον αριθμό ταυτότητας στον σαιτ του ασεπ ειναι εκτος λειτουργίας εδω κ πολυ καιρό. Υπάρχει τρόπος να δούμε τη σειρά που έχουμε σε κάθε θέση που έχουμε δηλώσει? εχει ρωτήσει κανεις στο ασεπ? Εγω ρωτησα πριν 2 ημερες στελνωντας τους mail κ δεν έχω πάρει καμία απάντηση

BILLY.T
Μόνιμος
Μόνιμος

Re: αναζητηση αποτελεσμάτων ΑΣΕΠ

Δημοσίευσηαπό BILLY.T » Τρί Ιούλ 05, 2016 7:09 pm

maria101980 έγραψε:η λειτουργία εύρεσης αποτελεσμάτων με τον αριθμό ταυτότητας στον σαιτ του ασεπ ειναι εκτος λειτουργίας εδω κ πολυ καιρό. Υπάρχει τρόπος να δούμε τη σειρά που έχουμε σε κάθε θέση που έχουμε δηλώσει? εχει ρωτήσει κανεις στο ασεπ? Εγω ρωτησα πριν 2 ημερες στελνωντας τους mail κ δεν έχω πάρει καμία απάντηση

ρώτησα εγώ και μου είπαν ότι δεν ξέρουν πότε θα είναι έτοιμο. για την κάθε θέση μου είπαν δεν μπορείς να την δεις και μπορείς να δεις τα αποτελέσματα απο τους πίνακες και άμα είναι να φτάσουν στο όνομα μου σε περίπτωση αναπλήρωσης να μην ανησυχώ γιατί θα με ειδοποιούσουν και τηλεφωνικός και εγγράφους

Επιστροφή σε “ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟΨΕΙΣ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης