Απόφοιτοι Τμημάτων Επικοινωνίας

Θέσεις εργασίας, επικαιρότητα, απόψεις.
Dimil
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 592
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 15, 2017 3:14 am

Re: Απόφοιτοι Τμημάτων Επικοινωνίας

Δημοσίευσηαπό Dimil » Πέμ Δεκ 03, 2020 5:45 pm

Και συνεχίζουν να βγαίνουν προκηρύξεις ΠΕ Διοικητικού και δεν υπάρχουμε πουθενά! Και στον αντίποδα όταν βγαίνουν θέσεις επικοινωνίας δίνονται στην κατηγορία ΤΕ με πτυχία Εμπορίας και Διαφήμισης και τα σχετικά. Εμείς πουθενά, εξαφανισμένοι, σαν να μην υπάρχουμε... απλά απορώ... όλοι οι απόφοιτοι έχουν λύσει το οικονομικό τους ζήτημα και δεν ασχολούνται;

Dimil
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 592
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 15, 2017 3:14 am

Re: Απόφοιτοι Τμημάτων Επικοινωνίας

Δημοσίευσηαπό Dimil » Τρί Μαρ 02, 2021 8:51 am

Άλλη μια προκήρυξη που δε μπορούμε να συμμετέχουμε... σκέφτομαι να τις απαριθμώ έτσι για αρχείο...

https://www.asep.gr/webcenter/content/c ... 21.pdf?lve

Julia83
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Παρ Οκτ 04, 2019 5:27 pm

Re: Απόφοιτοι Τμημάτων Επικοινωνίας

Δημοσίευσηαπό Julia83 » Κυρ Ιαν 02, 2022 6:19 pm

Καλησπέρα και καλή χρόνια! Παραθέτω κι εγώ άλλη μια προκήρυξη που εμείς πάλι δεν υπάρχουμε…
http://www.et.gr/idocs-nph/search/pdfVi ... bhXZWYMQiR

Dimil
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 592
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 15, 2017 3:14 am

Re: Απόφοιτοι Τμημάτων Επικοινωνίας

Δημοσίευσηαπό Dimil » Δευ Ιαν 03, 2022 8:40 am

Julia83 έγραψε:Καλησπέρα και καλή χρόνια! Παραθέτω κι εγώ άλλη μια προκήρυξη που εμείς πάλι δεν υπάρχουμε…
http://www.et.gr/idocs-nph/search/pdfVi ... bhXZWYMQiR

Δυστυχώς... τόσα χρόνια συζητάμε τα ίδια... Θα σας πω όπου μπορείτε όσο λιγοστές κι αν είναι οι πιθανότητες να κάνετε. Προσωπικά επιτέλους διοριζομαι σε αναπληρώσεις σε 1 από τις σύνολο 4 προκηρύξεις που κατάφερα να πάρω μέρος τα τελευταία 6 χρόνια. Σας καταλαβαίνω απόλυτα. Είναι απαράδεκτο. Χρειάζονται συντονισμένες κινήσεις αλλά πώς...

Julia83
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Παρ Οκτ 04, 2019 5:27 pm

Re: Απόφοιτοι Τμημάτων Επικοινωνίας

Δημοσίευσηαπό Julia83 » Πέμ Ιαν 06, 2022 12:36 pm

Dimil συγχαρητήρια!!! Πραγματικά χαίρομαι για εσένα! Θα συνεχίσω να προσπαθώ και ελπίζω κάτι να βρεθεί! Εσυ τι θέση βρήκες; Η προκήρυξη ζητούσε όλα τα πτυχία ;

katerina111
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Δευ Μάιος 03, 2010 2:55 pm

Re: Απόφοιτοι Τμημάτων Επικοινωνίας

Δημοσίευσηαπό katerina111 » Σάβ Φεβ 12, 2022 7:34 pm

Πράγματι είχα γράψει κ εγώ παλιότερα κ επανέρχομαι τώρα να δω αν άλλαξε κατι με αυτη τη ρημαδοσχολή που έχουμε τελειώσει . Δυστυχώς τα ίδια , δυστυχώς αναγκαζόμουν να κανω αιτήσεις ως δε διοικητικο λόγω του πτυχίου αυτού.Διορίστηκα ως ΔΕ και πρόσφατα κατέθεσα το πτυχίο και πηρα μετάταξη σε ανώτερη κατηγορία.Πλέον στην υπηρεσία μου είμαι ως ΠΕ Διοικητικού /Οικονομικού. Ειρωνεία ???

Dimil
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 592
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 15, 2017 3:14 am

Re: Απόφοιτοι Τμημάτων Επικοινωνίας

Δημοσίευσηαπό Dimil » Δευ Φεβ 14, 2022 8:32 am

Julia83 έγραψε:Dimil συγχαρητήρια!!! Πραγματικά χαίρομαι για εσένα! Θα συνεχίσω να προσπαθώ και ελπίζω κάτι να βρεθεί! Εσυ τι θέση βρήκες; Η προκήρυξη ζητούσε όλα τα πτυχία ;

Καλησπέρα, ήταν η προκήρυξη 1Κ/2017 που είχε αποσυρθεί και ξαναμπηκε με περισσότερα πτυχία, μαζί και το δικό μας, μετά από αντιδράσεις του συλλόγου φιλολόγων που τελικά ευνοησε κι εμάς.


Επιστροφή σε “ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - ΑΠΟΨΕΙΣ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες