Πάνια, Καρβέλας και ΣΙΑ, ως πότε;

Θέσεις εργασίας, επικαιρότητα, απόψεις.
ΜΑΝΩΛΗΣ
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 742
Εγγραφή: Παρ Σεπ 28, 2007 2:47 pm

Δημοσίευσηαπό ΜΑΝΩΛΗΣ » Παρ Δεκ 05, 2008 8:55 am

ΠΑΙΔΙΑ SOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΧΩΡΙΣΑΝ Η ΒΑΝΔΗ ΜΕ ΤΟ ΝΤΕΜΗ?????????????????? PLEASE HELP!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΥΗ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 168
Εγγραφή: Παρ Απρ 13, 2007 11:08 am

Δημοσίευσηαπό ΕΥΗ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ » Παρ Δεκ 05, 2008 11:36 am

ΜΑΝΩΛΗΣ έγραψε:ΠΑΙΔΙΑ SOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΧΩΡΙΣΑΝ Η ΒΑΝΔΗ ΜΕ ΤΟ ΝΤΕΜΗ?????????????????? PLEASE HELP!!!!!!!!!!!!!!!!


Γιατί ρε Μανώλη, πρόταση γάμου θα της κάνεις?

milly
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 126
Εγγραφή: Δευ Σεπ 08, 2008 10:47 pm

Δημοσίευσηαπό milly » Παρ Δεκ 05, 2008 2:01 pm

ΕΕΕΕΕ ΟΧΙ!! Άμα χωρίσει η Βανδή με τον Ντέμη και η Τατιάνα με τον Ευαγγελάτο (τελευταία και η Ευγενία με τον Αδωνι) πάει και τέλειωσε εγώ δεν παντρεύομαι ποτέ. Γκρεμίστηκαν όλα όσα πίστευα.

armeli
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 43
Εγγραφή: Παρ Ιαν 26, 2007 7:03 pm

Re: Πάνια, Καρβέλας και ΣΙΑ, ως πότε;

Δημοσίευσηαπό armeli » Τρί Δεκ 23, 2008 10:03 am

Lurker έγραψε:Αυτός δε ο Χατζηνικολάου που κάποτε θεωρούσα σοβαρό δημοσιογράφο έχει χάσει τη ταυτότητά του, δεν ξέρει τι κάνει. Νομίζω ότι οι ειδήσεις του είναι πλέον σώου με συχνά-πυκνά ίδους καλεσμένους (αυτός ο Αργύρης Ντινόπουλος λες και τον πληρώνουν με το μήνα είναι εκεί, συναγωνίζεται την Θώδη στις παρουσίες), τον Τράγκα που όλοι ξέρουμε (με χιλιάδες ευρώ χρέη στο ΙΚΑ κατά το παρελθόν, δεν ξέρω για σήμερα) και αυτόν τον τύπο που χοροπηδάει κάθε Κυριακή βράδυ και τις καθημερινές το παίζει καταστροφολόγος (για τον Παυλόπουλο μιλάω) και κάποιος άλλους αντικειμενικούς (?) δημοσιογράφους που δεν τους ξέρω.


Συμφωνώ απόλυτα! Και τι έχεις να πεις για την εφημερίδα;;; Με το καλημέρα, 5 επιταγές, 6 DVD, 10 CD και 3 κληρώσεις δώρων. Απίστευτο. Ωραία δημοσιογραφία.

Πάντως ΌΛΑ τα δελτία ειδήσεων, πλην ελαχίστων εξαιρέσεων είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΑ. Πουλάνε τη φτώχεια, την κρίση και την ανεργία χωρίς κανένα δισταγμό. Και κανείς τους δεν αναρωτήθηκε (φωναχτά) ποια ήταν η συμβολή τους στις καταστροφές των τελευταίων ημερών. Όλος αυτός ο θυμός και η απογοήτευση που έχουμε μέσα μας, δεν υποδαυλίζεται ΚΑΙ απο την τηλεόραση; Τόσο καιρό να μας βομβαρδίζουν με σενάρια τρομολαγνίας και καταστροφολογίας προκαλώντας το κοινό αίσθημα!


Επιστροφή σε “ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - ΑΠΟΨΕΙΣ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες