ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ ΟΕΕΚ

Δικαιολογητικά, διορισμοί, προσλήψεις, διαγωνισμοί ΑΣΕΠ.
kika
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 15, 2009 11:12 pm

Δημοσίευσηαπό kika » Τρί Αύγ 18, 2009 6:51 pm

γεια σας
αντιμετωπιζω και εγω αυτο το προβλημα με την πιστοποιηση.Εχω και το προσθετο προβλημα οτι δεν εχω κανει πρακτικη εξασκηση και δεν θα μπορεσω να παρω και αδεια ασκησεως επαγγελματος..
(αν με και δεν νομιζω οτι με ενδιαφερει)
αν υπαρχει κατι νεο με το θεμα πιστοποιησης ιεκ παρακαλω απαντηστε
ευχαριστω.. :oops:

penni
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 12, 2010 1:28 pm

Δημοσίευσηαπό penni » Δευ Νοέμ 19, 2012 3:46 pm

'Eχει δώσει κανείς πιστοποίηση στην ειδικότητα Ειδικός Μηχανογραφημένου Λογιστηρίου ;Θα ήθελα να μάθω πως είναι η φύση της εξέτασης τόσο στο θεωρητικό κομμάτι όσο και στο πρακτικό .Έχω πάρει και εγώ το βιβλίο από τον κλειδάριθμο για να διαβάσω τη θεωρία μαζεμένη, δεν ξέρω βέβαια αν θα προλάβω τις εξετάσεις του 2013 μιας και δεν έχω ξεκινήσει ακόμα το διάβασμα.Οι ερωτήσεις πως πέφτουν με κλήρωση ;Ποιές είναι οι πιο sos ;δεν ξέρω πως να οργανώσω το χρόνο μου και τι να πρωτοδιαβάσω θεωρία ή εξασκηση στα προγράμματα (με τα οποία φυσικά έχω να ασχοληθώ από το Καλοκαίρι που έδωσα εξεταστική ).Συγνώμη που σας ζάλισα ,κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη !!

Artloulou
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 24, 2021 8:52 am

Re: ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ ΟΕΕΚ

Δημοσίευσηαπό Artloulou » Σάβ Ιούλ 24, 2021 8:14 pm

Έχω τελειώσει ΙΕΚ ιδιωτικό το 1998 ως ειδικού ναυτιλιακής κατεύθυνσης αλλά δεν πήρα την πιστοποίηση. Δεν την χρειάστηκα στη ναυτιλιακή που εργαζόμουν τόσα χρόνια, τώρα όμως θέλω να δώσω στο δημόσιο και θέλω να την πάρω όμως από το ΙΕΚ που αποτάνθηκε δεν υπήρξε καμία βοήθεια . Τα βιβλία τα έχω αλλά ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος που έχει δώσει να μου πει αν διάβασε όλες τις ερωτήσεις - γιατί νομίζω πως υπάρχουν sos ερωτήσεις - και επίσης όσον αφορά το κομμάτι το πρακτικό τι ζητάνε ακριβώς ;


Επιστροφή σε “ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ - ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ - ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ - ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΑΣΕΠ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες