ΕΝΤΟΛΗ ΑΝΑΠΛΗΡΩΣΗΣ ΑΠΟ ΑΣΕΠ

Δικαιολογητικά, διορισμοί, προσλήψεις, διαγωνισμοί ΑΣΕΠ.
support123
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 36
Εγγραφή: Τετ Απρ 05, 2023 12:52 pm

ΕΝΤΟΛΗ ΑΝΑΠΛΗΡΩΣΗΣ ΑΠΟ ΑΣΕΠ

Δημοσίευσηαπό support123 » Πέμ Απρ 06, 2023 9:59 am

Καλημέρα σας,

Θα ήθελα να με ενημερώσετε αν γνωρίζετε το χρονικό διάστημα που απαιτείται προκειμένου το ΑΣΕΠ να δώσει εντολή αναπλήρωσης για θέση την οποία δεν αποδέχθηκε κάποιος. Πιο συγκεκριμένα ρωτάω, διότι στους οριστικούς πίνακες είναι δεύτερη στην κατάταξη και ο διοριστέος αρνήθηκε την θέση. Συζητώντας με τον φορέα με ενημέρωσαν πως αυτή η διαδικασία θα διαρκέσει περίπου για 6 μήνες.

BILLY.T
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 456
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 07, 2007 12:45 pm

Re: ΕΝΤΟΛΗ ΑΝΑΠΛΗΡΩΣΗΣ ΑΠΟ ΑΣΕΠ

Δημοσίευσηαπό BILLY.T » Πέμ Μαρ 21, 2024 8:25 pm

Θέμα: «Αποστολή απόφασης επί αναπληρώσεων»

Σχετ.: Το υπ’ αριθμ. πρωτ. 1877/2023/ΕΣΕ/11.12.2023 έγγραφο.

Σε απάντηση του ανωτέρω σχετικού, σας αποστέλλουμε συνημμένα, ακριβές αντίγραφο της υπ΄ αριθμ.
207/19.03.2024 Απόφασης Μονομελούς Σύνθεσης του ΑΣΕΠ, π[b]ου αφορά αίτημα αντικατάστασης διοριστέας λόγω μη
αποδοχής του διορισμού της στο πλαίσιο της διαδικασίας της προκήρυξης 8Κ/2020 από επιλαχόντες[/b] (Φ.Ε.Κ. 46, Τεύχος
Προκηρύξεων ΑΣΕΠ/11.12.2020), προς εφαρμογή της.

Β. Διατίθεται για διορισμό στον ανωτέρω φορέα η κάτωθι υποψήφια η οποία διαγράφεται από τους οικείους
πίνακες κατάταξης και ακολούθως εγγράφεται στον συμπληρωματικό πίνακα διοριστέων:
ΑΜ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡ ΑΔΤ ΚΛΑΔΟΣ ΦΟΡΕΑΣ ΚΩΔ.ΘΕΣΗΣ
### #### #### ### ### ΔΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟΥ ΑΣΕΠ 401

η ερώτηση μου είναι σε ποια προκήρυξη αναφέρετε γιατί νομίζω ότι είναι λάθος αυτό που έχουν γράψει δηλαδή ότι αφορά την προκήρυξη 8κ/2020, η οποία είναι για τα επιμελητήρια Μαγνησίας και εμπορικό κ βιομηχανικό επιμελητήριο Πειραιώς, ξέρει κάνεις να μας πει (νομίζω ότι στον ασεπ κάνουν ότι να είναι δεν νομίζω πλέων ότι τους έχω εμπιστοσύνη)


Επιστροφή σε “ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ - ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ - ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ - ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΑΣΕΠ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες