Αλλαγή ονόματος και πτυχία

Δικαιολογητικά, διορισμοί, προσλήψεις, διαγωνισμοί ΑΣΕΠ.
Callie
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Πέμ Απρ 14, 2022 4:45 am

Αλλαγή ονόματος και πτυχία

Δημοσίευσηαπό Callie » Παρ Μάιος 06, 2022 8:13 pm

Έχουν αλλάξει λίγο τα στοιχεία μου, έχω προσθέσει δεύτερο μικρό όνομα. Τι γίνεται με τα πτυχία κλπ που αποκτήθηκαν πριν την προσθήκη ονόματος; Συγκεκριμένα με το πτυχίο πανεπιστημίου είμαι οκ αφού το πήρα μετά την αλλαγή αλλά έχω και ένα δίπλωμα από ΙΕΚ το οποίο αναγράφει το παλιό όνομα. Πρέπει να έχω και κάποιο άλλο χαρτί που να αποδεικνύει πως είμαι το ίδιο πρόσωπο; Έστειλα email στον ΕΟΠΠΕΠ αλλά δεν πήρα καμία απάντηση. Πήγα στα ΚΕΠ να ρωτήσω αλλά δεν έχουν ιδέα αν και τι πρέπει να κάνω. Αν κάποιος γνωρίζει κάτι ας μου πει.

MATILDA
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 303
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 05, 2005 2:01 pm

Re: Αλλαγή ονόματος και πτυχία

Δημοσίευσηαπό MATILDA » Σάβ Μάιος 07, 2022 9:35 pm

Callie έγραψε:Έχουν αλλάξει λίγο τα στοιχεία μου, έχω προσθέσει δεύτερο μικρό όνομα. Τι γίνεται με τα πτυχία κλπ που αποκτήθηκαν πριν την προσθήκη ονόματος; Συγκεκριμένα με το πτυχίο πανεπιστημίου είμαι οκ αφού το πήρα μετά την αλλαγή αλλά έχω και ένα δίπλωμα από ΙΕΚ το οποίο αναγράφει το παλιό όνομα. Πρέπει να έχω και κάποιο άλλο χαρτί που να αποδεικνύει πως είμαι το ίδιο πρόσωπο; Έστειλα email στον ΕΟΠΠΕΠ αλλά δεν πήρα καμία απάντηση. Πήγα στα ΚΕΠ να ρωτήσω αλλά δεν έχουν ιδέα αν και τι πρέπει να κάνω. Αν κάποιος γνωρίζει κάτι ας μου πει.



Το δίπλωμα ΕΟΠΠΕΠ αναφέρει όνομα πατρός, μητρός ημερομηνία γέννησης και τόπο γέννησης.Αν συμπίπτουν με την ταυτότητα σου δεν νομίζω να έχεις πρόβλημα.


Επιστροφή σε “ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ - ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ - ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ - ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΑΣΕΠ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες