Ένσταση σε οριστικά ;

Δικαιολογητικά, διορισμοί, προσλήψεις, διαγωνισμοί ΑΣΕΠ.
siourock
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 59
Εγγραφή: Τετ Οκτ 18, 2017 5:35 pm

Ένσταση σε οριστικά ;

Δημοσίευσηαπό siourock » Τετ Απρ 13, 2022 7:46 pm

Στα προσωρινά μου εχουν αναγνωρισμένη φουλ προυπηρεσία, ενώ στα οριστικα μου βάζουν 50 μηνες ! με τα ιδια δικαιολογητικα εδω και χρονια λαμβάνω φουλ προυπηρεσία σε όλους τους διαγωνισμούς προσωρινά και οριστικά. είδα στην αίτηση και το τί εχω επισυνάψει και ειναι ολα οκ ! τι κάνω ; επικοινώνησα με τη δορμα επικοινωνίας ασεπ και περιμένω. Παιζει ένσταση σε οριστικα ;

dionisis1925
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 292
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 10, 2017 4:41 pm

Re: Ένσταση σε οριστικά ;

Δημοσίευσηαπό dionisis1925 » Πέμ Απρ 14, 2022 7:59 pm

siourock έγραψε:Στα προσωρινά μου εχουν αναγνωρισμένη φουλ προυπηρεσία, ενώ στα οριστικα μου βάζουν 50 μηνες ! με τα ιδια δικαιολογητικα εδω και χρονια λαμβάνω φουλ προυπηρεσία σε όλους τους διαγωνισμούς προσωρινά και οριστικά. είδα στην αίτηση και το τί εχω επισυνάψει και ειναι ολα οκ ! τι κάνω ; επικοινώνησα με τη δορμα επικοινωνίας ασεπ και περιμένω. Παιζει ένσταση σε οριστικα ;



https://www.diorismos.gr/forum/viewtopic.php?t=21145&start=15

theod75
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 365
Εγγραφή: Δευ Μαρ 26, 2018 10:50 am

Re: Ένσταση σε οριστικά ;

Δημοσίευσηαπό theod75 » Παρ Απρ 29, 2022 1:36 pm

siourock έγραψε:Στα προσωρινά μου εχουν αναγνωρισμένη φουλ προυπηρεσία, ενώ στα οριστικα μου βάζουν 50 μηνες ! με τα ιδια δικαιολογητικα εδω και χρονια λαμβάνω φουλ προυπηρεσία σε όλους τους διαγωνισμούς προσωρινά και οριστικά. είδα στην αίτηση και το τί εχω επισυνάψει και ειναι ολα οκ ! τι κάνω ; επικοινώνησα με τη δορμα επικοινωνίας ασεπ και περιμένω. Παιζει ένσταση σε οριστικα ;

Μπορείς να κάνεις αίτηση θεραπείας


Επιστροφή σε “ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ - ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ - ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ - ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΑΣΕΠ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες