ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ 13Κ/2021_Β ΦΑΣΗ

Δικαιολογητικά, διορισμοί, προσλήψεις, διαγωνισμοί ΑΣΕΠ.
Rini
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 23, 2022 4:02 pm

ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ 13Κ/2021_Β ΦΑΣΗ

Δημοσίευσηαπό Rini » Τετ Απρ 06, 2022 3:40 pm

Καλησπέρα σε όλους, με έχουν καλέσει για τη Β φάση της 13κ/2021 για την κατάθεση δικαιολογητικών. Στο πεδίο της εμπειρίας όταν εγώ έχω δηλώσει θέσεις που αφορούν ΠΕ διοικητικών και ΠΕ διοικητικών που απαιτουν εξειδικευμένη εμπειρία, ως μήνες προϋπηρεσίας τους διαχωρίζω στο μητρώο?? Σαν μήνες εμπειρίας για ΠΕ διοικητικών(χωρίς να ζητείται κάποια επαγγελματική ταυτότητα) οι μήνες προϋπηρεσίας είναι πολύ περισσότεροι. Μήπως γνωρίζει κάποιος ποια είναι η σωστή καταχώρηση στο μητρώο?

sopet
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: Τετ Δεκ 16, 2020 4:05 pm

Re: ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ 13Κ/2021_Β ΦΑΣΗ

Δημοσίευσηαπό sopet » Τρί Απρ 12, 2022 1:11 pm

Rini έγραψε:Καλησπέρα σε όλους, με έχουν καλέσει για τη Β φάση της 13κ/2021 για την κατάθεση δικαιολογητικών. Στο πεδίο της εμπειρίας όταν εγώ έχω δηλώσει θέσεις που αφορούν ΠΕ διοικητικών και ΠΕ διοικητικών που απαιτουν εξειδικευμένη εμπειρία, ως μήνες προϋπηρεσίας τους διαχωρίζω στο μητρώο?? Σαν μήνες εμπειρίας για ΠΕ διοικητικών(χωρίς να ζητείται κάποια επαγγελματική ταυτότητα) οι μήνες προϋπηρεσίας είναι πολύ περισσότεροι. Μήπως γνωρίζει κάποιος ποια είναι η σωστή καταχώρηση στο μητρώο?

Η γενική εμπειρία περιλαμβάνει ΤΑ ΠΑΝΤΑ. Η ειδική εμπειρία αναφέρεται ξεχωριστά και φυσικά μπορεί και πρέπει να περιλμβάνεται στη γενική.
Π.Χ γενική εμπειρία 24 μήνες στην Α εταιρεία, 30 μήνες στην Β εταιρεία, 30 μήνες στη Γ εταιρεία, σύνολο 84 μήνες. Ειδική εμπειρία 24 μήνες στην Α εταιρεία.


Επιστροφή σε “ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ - ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ - ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ - ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΑΣΕΠ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 15 επισκέπτες