Άριστη γνώση μέσω μεταπτυχιακού

Δικαιολογητικά, διορισμοί, προσλήψεις, διαγωνισμοί ΑΣΕΠ.
sakisfi
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Παρ Απρ 01, 2022 4:28 pm

Άριστη γνώση μέσω μεταπτυχιακού

Δημοσίευσηαπό sakisfi » Σάβ Απρ 02, 2022 11:26 am

Καλημέρα, γνωρίζει κανείς αν για άριστη γνώση Αγγλικών μέσω μεταπτυχιακού χρειάζεται στο μητρώο στις ξένες γλώσσες να περάσω τη γλώσσα & τα αρχεία του μεταπτυχιακού ξανά (δεν υπάρχει σχετική επιλογή στο μενού - μόνο με <ΑΛΛΟ>) ή είναι αυτόματη η αναγνώριση μέσω του μεταπτυχιακού;

Ρωτάω για την 13κ/2021.

Ευχαριστώ.

nasosch
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Παρ Σεπ 24, 2021 2:13 pm

Re: Άριστη γνώση μέσω μεταπτυχιακού

Δημοσίευσηαπό nasosch » Τρί Απρ 05, 2022 2:56 pm

sakisfi έγραψε:Καλημέρα, γνωρίζει κανείς αν για άριστη γνώση Αγγλικών μέσω μεταπτυχιακού χρειάζεται στο μητρώο στις ξένες γλώσσες να περάσω τη γλώσσα & τα αρχεία του μεταπτυχιακού ξανά (δεν υπάρχει σχετική επιλογή στο μενού - μόνο με <ΑΛΛΟ>) ή είναι αυτόματη η αναγνώριση μέσω του μεταπτυχιακού;

Ρωτάω για την 13κ/2021.

Ευχαριστώ.


Ναι!!!! Αυτό έκανα και εγώ!!

sakisfi
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Παρ Απρ 01, 2022 4:28 pm

Re: Άριστη γνώση μέσω μεταπτυχιακού

Δημοσίευσηαπό sakisfi » Τετ Απρ 06, 2022 3:21 pm

nasosch έγραψε:
sakisfi έγραψε:Καλημέρα, γνωρίζει κανείς αν για άριστη γνώση Αγγλικών μέσω μεταπτυχιακού χρειάζεται στο μητρώο στις ξένες γλώσσες να περάσω τη γλώσσα & τα αρχεία του μεταπτυχιακού ξανά (δεν υπάρχει σχετική επιλογή στο μενού - μόνο με <ΑΛΛΟ>) ή είναι αυτόματη η αναγνώριση μέσω του μεταπτυχιακού;

Ρωτάω για την 13κ/2021.

Ευχαριστώ.


Ναι!!!! Αυτό έκανα και εγώ!!


Ευχαριστώ συνονόματε! Έτσι θα το κάνω κι εγώ. Λογικά στο <ΑΛΛΟ> βάζουμε "Μεταπτυχιακός Τίτλος στην αλλοδαπή" σα λεκτικό, έτσι; Να ταιριάζει με την προκήρυξη.


Επιστροφή σε “ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ - ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ - ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ - ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΑΣΕΠ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες