ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 13Κ/21 και ΕΝΤΟΠΙΟΤΗΤΑ

Δικαιολογητικά, διορισμοί, προσλήψεις, διαγωνισμοί ΑΣΕΠ.
tella
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 30, 2007 7:40 pm

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 13Κ/21 και ΕΝΤΟΠΙΟΤΗΤΑ

Δημοσίευσηαπό tella » Πέμ Ιαν 27, 2022 6:18 pm

Καλησπέρα σε όλους,
παρακαλώ αν κάποιος γνωρίζει να μου απαντήσει στο εξής:
Θέλω να κάνω τα χαρτιά μου σε Δήμο που έχει εντοπιότητα με κωδ. 06, αλλά είμαι κάτοικος άλλου Δήμου, της ίδιας όμως Περιφερειακής Ενότητας (Νομού), που και αυτή η ίδια έχει εντοπιότητα κωδ. 06. Γίνεται αυτό ή η εντοπιότητα αφορά μόνο θέσεις στον δικό μου Δήμο?
Για να το κάνω πιο σαφές:
Θέλω π.χ. να δηλώσω εντοπιότητα για μια θέση στον Δ. Κοζάνης που ανήκει στην Περ. Ενότητα Κοζάνης, αλλά είμαι μόνιμος κάτοικος του Δ. Εορδαίας της ίδιας Περιφερειακής Ενότητας Κοζάνης. Οι δύο δήμοι έχουν θέσεις που παίρνουν εντοπιότητα, όπως και η Περ. Ενότητας Κοζάνης (για τις δικές της υπηρεσίες).
Εγώ σαν κάτοικος του Δ. Κοζάνης της Π.Ε. Κοζάνης μπορώ να δηλώσω και εντοπιότητα για τον Δ. Εορδαίας της ίδιας Π.Ε. Κοζάνης?
Ευχαριστώ πολύ!

theod75
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 365
Εγγραφή: Δευ Μαρ 26, 2018 10:50 am

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 13Κ/21 και ΕΝΤΟΠΙΟΤΗΤΑ

Δημοσίευσηαπό theod75 » Παρ Φεβ 04, 2022 11:54 am

tella έγραψε:Καλησπέρα σε όλους,
παρακαλώ αν κάποιος γνωρίζει να μου απαντήσει στο εξής:
Θέλω να κάνω τα χαρτιά μου σε Δήμο που έχει εντοπιότητα με κωδ. 06, αλλά είμαι κάτοικος άλλου Δήμου, της ίδιας όμως Περιφερειακής Ενότητας (Νομού), που και αυτή η ίδια έχει εντοπιότητα κωδ. 06. Γίνεται αυτό ή η εντοπιότητα αφορά μόνο θέσεις στον δικό μου Δήμο?
Για να το κάνω πιο σαφές:
Θέλω π.χ. να δηλώσω εντοπιότητα για μια θέση στον Δ. Κοζάνης που ανήκει στην Περ. Ενότητα Κοζάνης, αλλά είμαι μόνιμος κάτοικος του Δ. Εορδαίας της ίδιας Περιφερειακής Ενότητας Κοζάνης. Οι δύο δήμοι έχουν θέσεις που παίρνουν εντοπιότητα, όπως και η Περ. Ενότητας Κοζάνης (για τις δικές της υπηρεσίες).
Εγώ σαν κάτοικος του Δ. Κοζάνης της Π.Ε. Κοζάνης μπορώ να δηλώσω και εντοπιότητα για τον Δ. Εορδαίας της ίδιας Π.Ε. Κοζάνης?
Ευχαριστώ πολύ!

πρέπει να είσαι μόνιμος κάτοικος δήμου κάτω από 10.000 κατοίκων ή μόνιμος κάτοικος παραμεθωρίου ή νησί για να έχεις εντοποιότητα

daredevil
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 767
Εγγραφή: Παρ Αύγ 30, 2019 2:30 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 13Κ/21 και ΕΝΤΟΠΙΟΤΗΤΑ

Δημοσίευσηαπό daredevil » Τετ Φεβ 09, 2022 8:49 am

στην κοζάνη τη κωδικό δίνει ? και ο δήμος εορδαίας τη κωδικό δίνει ? κωδικός εντοποιότητας εννοώ


Επιστροφή σε “ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ - ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ - ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ - ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΑΣΕΠ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες