ΔΙΟΡΙΣΜΟΣ 2Κ 2019 ΤΕ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ

Δικαιολογητικά, διορισμοί, προσλήψεις, διαγωνισμοί ΑΣΕΠ.
kynthia412
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Παρ Οκτ 01, 2021 4:04 pm

ΔΙΟΡΙΣΜΟΣ 2Κ 2019 ΤΕ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ

Δημοσίευσηαπό kynthia412 » Παρ Οκτ 01, 2021 7:50 pm

Καλησπέρα!Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι και όποιος ξέρει σίγουρα και μπορεί ας μου απαντήσει..Μόλις με πήραν τηλέφωνο από τον Ερυθρό Σταυρό ότι διορίστηκα σε μόνιμη θέση(ΤΕ Νοσηλευτικής) με την 2κ του 2019. ( Σαν επιλαχόντας φαντάζομαι γιατί δεν ήμουν σε κανέναν πίνακα διοριστεων από όσο θυμάμαι)..Μου ήρθε εντελώς ξαφνικό αφού ζω και εργάζομαι με την οικογένειά μου ως επικουρική στη Λαρισα και σίγουρα δεν το περίμενα από τη συγκεκριμένη προκήρυξη. Αν δεν αποδεχθώ τη θέση έχω κυρώσεις? Θα μπορώ να κάνω τα χαρτιά μου για μελλοντική προκυρηξη?Αν ξέρετε σίγουρα σας παρακαλώ ..Είμαι σε μεγάλο διλλημα..

dionisis1925
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 292
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 10, 2017 4:41 pm

Re: ΔΙΟΡΙΣΜΟΣ 2Κ 2019 ΤΕ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ

Δημοσίευσηαπό dionisis1925 » Σάβ Οκτ 02, 2021 2:24 pm

Θα μπορείς αλλά εγώ θα το σκεφτόμουν είναι μόνιμη θέση.

kynthia412
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Παρ Οκτ 01, 2021 4:04 pm

Re: ΔΙΟΡΙΣΜΟΣ 2Κ 2019 ΤΕ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ

Δημοσίευσηαπό kynthia412 » Σάβ Οκτ 02, 2021 10:14 pm

Χωρίς καμία κύρωση??αυτό δε γνωρίζω..το σκέφτομαι ακόμα..και μου δίνουν περιθώριο μόνο μια εβδομάδα να απαντήσω..

dionisis1925
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 292
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 10, 2017 4:41 pm

Re: ΔΙΟΡΙΣΜΟΣ 2Κ 2019 ΤΕ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ

Δημοσίευσηαπό dionisis1925 » Κυρ Οκτ 03, 2021 4:05 pm

Δεν έχεις κυρώσεις , απλώς δεν αποδέχεσαι τον διορισμό.

sylviagr15
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 80
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 12, 2019 11:03 am

Re: ΔΙΟΡΙΣΜΟΣ 2Κ 2019 ΤΕ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ

Δημοσίευσηαπό sylviagr15 » Πέμ Οκτ 07, 2021 10:58 pm

kynthia412 έγραψε:Καλησπέρα!Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι και όποιος ξέρει σίγουρα και μπορεί ας μου απαντήσει..Μόλις με πήραν τηλέφωνο από τον Ερυθρό Σταυρό ότι διορίστηκα σε μόνιμη θέση(ΤΕ Νοσηλευτικής) με την 2κ του 2019. ( Σαν επιλαχόντας φαντάζομαι γιατί δεν ήμουν σε κανέναν πίνακα διοριστεων από όσο θυμάμαι)..Μου ήρθε εντελώς ξαφνικό αφού ζω και εργάζομαι με την οικογένειά μου ως επικουρική στη Λαρισα και σίγουρα δεν το περίμενα από τη συγκεκριμένη προκήρυξη. Αν δεν αποδεχθώ τη θέση έχω κυρώσεις? Θα μπορώ να κάνω τα χαρτιά μου για μελλοντική προκυρηξη?Αν ξέρετε σίγουρα σας παρακαλώ ..Είμαι σε μεγάλο διλλημα..

Δεν είμαι σίγουρη κάτι λέει μέσα η προκήρυξη για τους νοσηλευτές αλλά δεν το θυμάμαι αν είναι εδώ ή σε άλλη .έλεγε ότι αν αρνηθείς δύο φορές δεν μπορείς να κάνεις χαρτιά για κάποια χρόνια στον ΑΣΕΠ. Διάβασε προσεχτικά τα παραρτήματα. Επίσης φαντάζομαι έχεις πληροφορηθεί ότι η συγκεκριμένη προκήρυξη έχει μεγάλη πιθανότητα να αναπροσαρμοστει ως προς τους πίνακες και να αλλάξει το σκηνικό για όλους (ειδικά αν έχεις κάνει χρήση ειδικής εμπειρίας)


Επιστροφή σε “ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ - ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ - ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ - ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΑΣΕΠ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες