Διοριστέος-Πιθανότητες

Δικαιολογητικά, διορισμοί, προσλήψεις, διαγωνισμοί ΑΣΕΠ.
Lefi
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 94
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 05, 2021 4:14 pm

Διοριστέος-Πιθανότητες

Δημοσίευσηαπό Lefi » Σάβ Ιουν 05, 2021 4:53 pm

Καλησπέρα, ήθελα να ρωτήσω από την εμπειρία σας τι πιθανότητες έχει κάποιος διοριστέος να αποκλειστεί ή να διοριστεί.
Συμπεριλαμβανομαι στους πίνακες διοριστεων στην ειδική κατηγορία με 50% αναπηρία. Ζητούσε 4 άτομα (2 με εμπειρία/2χωρις εμπειρία). Συνολικά είχαν υποβάλει αιτήσεις για τη συγκεκριμένη θέση 4 άτομα. Πόσες πιθανότητες υπάρχουν να έχει γίνει κάποιο λάθος και ποίο;;
*Να επισημάνω ότι δεν υπάρχει κάποιος με λιγότερα μόρια από μένα.
Επίσης οι δύο είχαν εμπειρία και οι άλλοι δύο δεν είχαμε.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Marilena79
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 138
Εγγραφή: Δευ Ιαν 05, 2009 10:53 pm

Re: Διοριστέος-Πιθανότητες

Δημοσίευσηαπό Marilena79 » Κυρ Ιουν 06, 2021 10:06 pm

Lefi έγραψε:Καλησπέρα, ήθελα να ρωτήσω από την εμπειρία σας τι πιθανότητες έχει κάποιος διοριστέος να αποκλειστεί ή να διοριστεί.
Συμπεριλαμβανομαι στους πίνακες διοριστεων στην ειδική κατηγορία με 50% αναπηρία. Ζητούσε 4 άτομα (2 με εμπειρία/2χωρις εμπειρία). Συνολικά είχαν υποβάλει αιτήσεις για τη συγκεκριμένη θέση 4 άτομα. Πόσες πιθανότητες υπάρχουν να έχει γίνει κάποιο λάθος και ποίο;;
*Να επισημάνω ότι δεν υπάρχει κάποιος με λιγότερα μόρια από μένα.
Επίσης οι δύο είχαν εμπειρία και οι άλλοι δύο δεν είχαμε.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.


Έτσι που τα γράφεις, έπρεπε να κερνάς ήδη!!!

Lefi
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 94
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 05, 2021 4:14 pm

Re: Διοριστέος-Πιθανότητες

Δημοσίευσηαπό Lefi » Δευ Ιουν 07, 2021 7:40 am

:D Λες ε; Δεν ξέρω κρατάω μια επιφύλαξη κ ανησυχώ μήπως έχει γίνει κάνα περίεργο κ μου έρθει κεραμίδα... Για αυτό το ψάχνω να ηρεμήσω λίγο γρ κοντεύω να σκάσω..

Lefi
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 94
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 05, 2021 4:14 pm

Re: Διοριστέος-Πιθανότητες

Δημοσίευσηαπό Lefi » Δευ Ιουν 07, 2021 5:04 pm

Για να βγάλει ο ΑΣΕΠ τους προσωρινούς πίνακες έχει κάνει ήδη τον έλεγχο των δικαιολογητικών των διοριστεων, σωστά;

Marilena79
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 138
Εγγραφή: Δευ Ιαν 05, 2009 10:53 pm

Re: Διοριστέος-Πιθανότητες

Δημοσίευσηαπό Marilena79 » Δευ Ιουν 07, 2021 8:45 pm

Lefi έγραψε:Για να βγάλει ο ΑΣΕΠ τους προσωρινούς πίνακες έχει κάνει ήδη τον έλεγχο των δικαιολογητικών των διοριστεων, σωστά;


Δεν είναι απαραίτητο αυτό. Πλέον βγάζουν τους προσωρινούς σύμφωνα με όσα δηλώνονται υπεύθυνα από τους υποψηφίους και μετά θέτουν προθεσμία για κατάθεση δικαιολογητικών. Αφού 4 είναι οι υποψήφιοι και 4 οι θέσεις, μόνο εάν κάποιος έχει δηλώσει ψευδώς απαραίτητα προσόντα ή εάν δεν καταθέσει τα απαιτούμενα δικαιολογητικά εντός προθεσμίας θα χάσει το διορισμό.

Lefi
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 94
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 05, 2021 4:14 pm

Re: Διοριστέος-Πιθανότητες

Δημοσίευσηαπό Lefi » Δευ Ιουν 07, 2021 10:36 pm

Επειδή στα υπόλοιπα θέματα διαβάζω για τους απορριφθεντες ανησυχώ μήπως έχει γίνει τίποτα εκεί με τις ενστάσεις γιατί είμαι κ η τελευταία σε μόρια.. Τα δικαιολογητικά μου είναι αληθή οπότε δεν έχω κάτι να φοβάμαι από εκεί.


Επιστροφή σε “ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ - ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ - ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ - ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΑΣΕΠ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 15 επισκέπτες