Ακύρωση συνάφειας μεταπτυχιακου

Δικαιολογητικά, διορισμοί, προσλήψεις, διαγωνισμοί ΑΣΕΠ.
askmast
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 88
Εγγραφή: Δευ Απρ 08, 2019 4:50 pm

Ακύρωση συνάφειας μεταπτυχιακου

Δημοσίευσηαπό askmast » Παρ Απρ 02, 2021 10:38 pm

Παιδιά καλησπέρα, μια επείγον ερώτηση για όποιον γνωρίζει. Η αδερφή μου έχει διοριστεί μέσω ασεπ σε μια δημόσια υπηρεσία. Ο ασεπ της έδωσε τα 200 μόρια του μεταπτυχιακού. Στην υπηρεσία που είναι υπάρχει μια συνάδελφος που έχει ακριβώς το ίδιο μεταπτυχιακό που τέλειωσε η αδερφή μου πριν λίγους μήνες. Στην συνάδελφο η υπηρεσία αναγνώρισε το μεταπτυχιακό και ανέβηκε κλιμάκιο. Στην αδερφή μου αν το καταθέσει υπάρχει περίπτωση να αρνηθούν να το αναγνωρίσουν;

optimus
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 212
Εγγραφή: Δευ Μάιος 29, 2017 4:37 pm

Re: Ακύρωση συνάφειας μεταπτυχιακου

Δημοσίευσηαπό optimus » Κυρ Απρ 11, 2021 10:56 pm

askmast έγραψε:Παιδιά καλησπέρα, μια επείγον ερώτηση για όποιον γνωρίζει. Η αδερφή μου έχει διοριστεί μέσω ασεπ σε μια δημόσια υπηρεσία. Ο ασεπ της έδωσε τα 200 μόρια του μεταπτυχιακού. Στην υπηρεσία που είναι υπάρχει μια συνάδελφος που έχει ακριβώς το ίδιο μεταπτυχιακό που τέλειωσε η αδερφή μου πριν λίγους μήνες. Στην συνάδελφο η υπηρεσία αναγνώρισε το μεταπτυχιακό και ανέβηκε κλιμάκιο. Στην αδερφή μου αν το καταθέσει υπάρχει περίπτωση να αρνηθούν να το αναγνωρίσουν;


Πότε πρόλαβε να το καταθέσει σε προκήρυξη αφού το τέλειωσε πριν λίγους μήνες; και ταυτόχρονα σ 'αυτούς τους λίγους μήνες, να βγούνε προσωρινά, οριστικά, διαδικασία διορισμού και ανάληψη υπηρεσίας;

askmast
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 88
Εγγραφή: Δευ Απρ 08, 2019 4:50 pm

Re: Ακύρωση συνάφειας μεταπτυχιακου

Δημοσίευσηαπό askmast » Τρί Απρ 13, 2021 7:46 pm

Μάλλον κάτι δεν κατάλαβες σωστά. Έχεις καιρό που έπιασε δουλειά


Επιστροφή σε “ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ - ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ - ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ - ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΑΣΕΠ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες