Τρόπος απόδειξης εμπειρίας

Δικαιολογητικά, διορισμοί, προσλήψεις, διαγωνισμοί ΑΣΕΠ.
Athina1610
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Τρόπος απόδειξης εμπειρίας

Δημοσίευσηαπό Athina1610 » Τρί Αύγ 25, 2020 11:43 pm

Γεια σας,θα ήθελα να μου πει αν κάποιος γνωρίζει,όταν βγάζουμε από το εφκα βεβαίωση για ΑΣΕΠ δεν αναγράφει πάνω κωδικό ειδικότητας.
Το ΑΣΕΠ κάνει εξακρίβωση μόνο του με τα στοιχεία μας?
Υπάρχει δυνατότητα να δω τον κωδικό αλλά σε άλλη βεβαίωση του εφκα όχι αυτή που γράφει για ΑΣΕΠ,την οποία και έστειλα στον φάκελο με τα δικαιολογητικά.

dionisis1925
Δόκιμος
Δόκιμος

Re: Τρόπος απόδειξης εμπειρίας

Δημοσίευσηαπό dionisis1925 » Τετ Αύγ 26, 2020 12:21 pm

Athina1610
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό Athina1610 » Πέμ Αύγ 27, 2020 6:59 pm

Ευχαριστώ,διάβασα όλα τα σχόλια αλλά η απορία μου παραμένει! Γνωρίζω πως βγάζουμε βεβαίωση για ΑΣΕΠ από την σελίδα του εφκα όμως σε αυτή την βεβαίωση δεν αναγράφει κωδικό ειδικότητας.πχ για υπάλληλος γραφείου που είμαι εγώ.εννοειτε πως στην αίτηση γράφω αναλυτικά το είδος της εμπειρίας.αλλα φτάνει αυτό? Πως βλέπουν εκείνοι ότι είμαι δηλωμένη με αυτό τον κωδικό? Κάνουν κάποια εξακρίβωση με taxis ? Μήπως όντως θέλουν και καρτέλα ενσήμων για να φαίνονται όλα πιο αναλυτικά?

askmast
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό askmast » Πέμ Αύγ 27, 2020 11:51 pm

Άλλη βεβαίωση δεν θέλει σίγουρα, μόνο η βεβαίωση για χρήση ασεπ αρκεί. Άλλωστε αυτήν την βεβαίωση γράφουν στις προκυρηξεις. Έχω την εντύπωση από έρευνες σχετικά με αυτό που ρώτησες, γιατί κ εγώ το ψάχνω ότι στέκονται σε αυτό που γράφεις εσύ στη δήλωση

dionisis1925
Δόκιμος
Δόκιμος

Δημοσίευσηαπό dionisis1925 » Παρ Αύγ 28, 2020 10:05 am

Athina1610 έγραψε:

Ευχαριστώ,διάβασα όλα τα σχόλια αλλά η απορία μου παραμένει! Γνωρίζω πως βγάζουμε βεβαίωση για ΑΣΕΠ από την σελίδα του εφκα όμως σε αυτή την βεβαίωση δεν αναγράφει κωδικό ειδικότητας.πχ για υπάλληλος γραφείου που είμαι εγώ.εννοειτε πως στην αίτηση γράφω αναλυτικά το είδος της εμπειρίας.αλλα φτάνει αυτό? Πως βλέπουν εκείνοι ότι είμαι δηλωμένη με αυτό τον κωδικό? Κάνουν κάποια εξακρίβωση με taxis ? Μήπως όντως θέλουν και καρτέλα ενσήμων για να φαίνονται όλα πιο αναλυτικά?
Στο θέμα που σου έδωσα αναφέρει ότι θέλει την βεβαίωση ενσήμων από το ΙΚΑ.

Επιστροφή σε “ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ - ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ - ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ - ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΑΣΕΠ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης