Επικουρικό και οαεδ

Δικαιολογητικά, διορισμοί, προσλήψεις, διαγωνισμοί ΑΣΕΠ.
marw87
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 10, 2020 12:35 pm

Επικουρικό και οαεδ

Δημοσίευσηαπό marw87 » Σάβ Ιούλ 11, 2020 1:24 pm

Καλημέρα. Δουλεύω με το πρόγραμμα υγείας του οαεδ, 4000. Επειδή θέλω όμως να αλλάξω νοσοκομείο και δεν γίνεται έκανα αίτηση για επικουρικό. Ρώτησα παντού αν εμείς μπορούμε να πάρουμε μέρος πριν το κάνω... Οαεδ που δεν απάντησε ποτέ... Ένωση νοσηλευτών το ίδιο.. Και στην υπε μου κ το ίδιο το επικουρικό που μου απάντησαν ότι λέει και η προκήρυξη. Ούτε ναι ούτε όχι. Ξέρει κάτι κάποιος?

NSSN
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 26, 2018 12:07 pm

Re: Επικουρικό και οαεδ

Δημοσίευσηαπό NSSN » Σάβ Ιούλ 11, 2020 6:21 pm

marw87 έγραψε:Καλημέρα. Δουλεύω με το πρόγραμμα υγείας του οαεδ, 4000. Επειδή θέλω όμως να αλλάξω νοσοκομείο και δεν γίνεται έκανα αίτηση για επικουρικό. Ρώτησα παντού αν εμείς μπορούμε να πάρουμε μέρος πριν το κάνω... Οαεδ που δεν απάντησε ποτέ... Ένωση νοσηλευτών το ίδιο.. Και στην υπε μου κ το ίδιο το επικουρικό που μου απάντησαν ότι λέει και η προκήρυξη. Ούτε ναι ούτε όχι. Ξέρει κάτι κάποιος?

Φυσικά και μπορείς.Έχουν ήδη μπεί ως επικουρικοί και δουλεύουν άτομα από τους 4000.Δεν υπάρχει περιορισμός για εσάς.Μόνο για όσους ήδη υπηρετούν ως επικουρικοί ή σε ΤΟΜΥ.

marw87
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 10, 2020 12:35 pm

Re: Επικουρικό και οαεδ

Δημοσίευσηαπό marw87 » Κυρ Ιούλ 12, 2020 12:16 pm

Επιτέλους κάποιος που μου το λέει. Πίστευα ότι δε θα φεύγει κανείς από αυτό το πρόγραμμα για να πάει σε άλλο, μετά από 4 χρόνια δουλειάς.


Επιστροφή σε “ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ - ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ - ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ - ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΑΣΕΠ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες