ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δικαιολογητικά, διορισμοί, προσλήψεις, διαγωνισμοί ΑΣΕΠ.
NSSN
Δόκιμος
Δόκιμος

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό NSSN » Παρ Ιαν 04, 2019 7:26 pm

melimeli έγραψε:Και από ιδιώτες γιατρούς γίνονται δεκτές, το διευκρίνισα. Απλώς εκεί θα πληρώσεις κανονικά επίσκεψη.
NSSN, είσαι κι εσύ επιτυχών; Συγχαρητήρια!

Ναί είμαι κι εγώ επιτυχών και σε αναμονή του συστημένου. Σ' ευχαριστώ πολύ! Καλή Αρχή σου εύχομαι και πάλι!! :)

christina1986
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό christina1986 » Παρ Ιαν 04, 2019 8:11 pm

melimeli έγραψε:Αυτή τη φορά μάλλον είμαι από τους τυχερούς!
Κατά τύχη είδα το όνομα μου στη διαύγεια... Θα μιλήσω με τον φορέα σήμερα.

Συγχαρητήρια τα κατάφερες!!!!!!!! Ήθελα να ρωτήσω σε ποια υπε είσαι και την ειδικότητα αν φυσικα θέλεις? Και πάλι συγχαρητήρια..... :D :D :D

NSSN
Δόκιμος
Δόκιμος

Δημοσίευσηαπό NSSN » Σάβ Ιαν 05, 2019 12:21 am

mazelost έγραψε:Καλή χρονιά σε όλους! Χθες είδα κι εγώ τυχαία στο διαύγεια ότι αναρτήθηκε η πρόσληψη μου στις 24/12.
Επικοινωνησα με τον φορέα γιατί ψιλό αγχώθηκα όταν είδα ότι η ανάρτηση στο διαύγεια έγινε 24/12 και μέχρι χθες δεν είχα λάβει τίποτα!! Από τον φορέα μου είπαν ότι πρέπει να περιμένω συστημένο από το ταχυδρομείο. Αλήθεια αργεί τόσο παρόλο που η ανάρτηση στο διαύγεια έγινε 24/12 και σήμερα είναι 4/1?? Να πω την αλήθεια είμαι αγχώδης εκ φύσεως και εννοείται ότι δεν θέλω με τίποτα να χάσω την θέση!!

Όχι να μην αγχώνεσαι απλά να έχεις το νου σου για το συστημένο.Εγώ επικοινώνησα με την ΥΠΕ στο τηλ. που αναφερόταν στην απόφαση και μου είπαν ότι λόγω πολλών προσλήψεων και φόρτου εργασίας, εορτών κ.λπ., τα συστημένα θα τα παραλάβουμε από τις 15 κι έπειτα.Αν θες επικοινώνησε και με την ΥΠΕ τη δική σου.

mazelost
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό mazelost » Σάβ Ιαν 05, 2019 5:44 pm

NSSN έγραψε:
mazelost έγραψε:Καλή χρονιά σε όλους! Χθες είδα κι εγώ τυχαία στο διαύγεια ότι αναρτήθηκε η πρόσληψη μου στις 24/12.
Επικοινωνησα με τον φορέα γιατί ψιλό αγχώθηκα όταν είδα ότι η ανάρτηση στο διαύγεια έγινε 24/12 και μέχρι χθες δεν είχα λάβει τίποτα!! Από τον φορέα μου είπαν ότι πρέπει να περιμένω συστημένο από το ταχυδρομείο. Αλήθεια αργεί τόσο παρόλο που η ανάρτηση στο διαύγεια έγινε 24/12 και σήμερα είναι 4/1?? Να πω την αλήθεια είμαι αγχώδης εκ φύσεως και εννοείται ότι δεν θέλω με τίποτα να χάσω την θέση!!

Όχι να μην αγχώνεσαι απλά να έχεις το νου σου για το συστημένο.Εγώ επικοινώνησα με την ΥΠΕ στο τηλ. που αναφερόταν στην απόφαση και μου είπαν ότι λόγω πολλών προσλήψεων και φόρτου εργασίας, εορτών κ.λπ., τα συστημένα θα τα παραλάβουμε από τις 15 κι έπειτα.Αν θες επικοινώνησε και με την ΥΠΕ τη δική σου.

Σε ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση. Στην ΥΠΕ Αττικής που έγινε η πρόσληψη φαντάζομαι ότι ο φόρτος εργασίας θα είναι ακόμα μεγαλύτερος!!! Οπότε... αναμένουμε το συστημένο!!

melimeli
Δόκιμος
Δόκιμος

Δημοσίευσηαπό melimeli » Σάβ Ιαν 05, 2019 9:37 pm

christina1986 έγραψε:

Συγχαρητήρια τα κατάφερες!!!!!!!! Ήθελα να ρωτήσω σε ποια υπε είσαι και την ειδικότητα αν φυσικα θέλεις? Και πάλι συγχαρητήρια..... :D :D :D

Είμαι στην 1η υπε. Ειδικότητα δε θα'θελα να πω για ευνόητους λόγους. :wink:
Ευχαριστώ πολύ! Εύχομαι σε όλους τα καλύτερα!

melimeli
Δόκιμος
Δόκιμος

Δημοσίευσηαπό melimeli » Σάβ Ιαν 05, 2019 9:41 pm

mazelost έγραψε:
NSSN έγραψε:

Σε ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση. Στην ΥΠΕ Αττικής που έγινε η πρόσληψη φαντάζομαι ότι ο φόρτος εργασίας θα είναι ακόμα μεγαλύτερος!!! Οπότε... αναμένουμε το συστημένο!!

Ούτε εμένα έχει έρθει το συστημένο ακόμη. Θα έρθουν μην αγχώνεστε. Απλά ετοιμάστε τα χαρτιά όσοι μπορείτε για να πάτε αμέσως μόλις έρθει. Από τον φορέα μου είπαν ότι αν είναι όλα οκ, υπογράφεις τη σύμβαση επιτόπου!

marykit
Δόκιμος
Δόκιμος

Δημοσίευσηαπό marykit » Κυρ Ιαν 06, 2019 12:13 am

Καλή χρονια να έχετε και καλή αρχή! Χάρηκα πάρα πολύ τώρα!

thourios
Μόνιμος
Μόνιμος

Δημοσίευσηαπό thourios » Κυρ Ιαν 06, 2019 11:51 am

Βλέπω τα αποτελέσματα στην διαύγεια στην 1η ΥΠΕ και με ενδιαφέρει η ειδικότητα ΔΕ Φύλαξης Πληροφόρησης.
Αναρωτιέμαι αν όλοι οι προσληφθέντες έχουν πιστοποίηση από τον ΕΟΠΠΕΠ επιπέδου Ι5 συν την άδεια που απαιτείται για την πρόσληψη.

Οι κάτοχοι του τίτλου του ΕΟΠΠΕΠ είναι λίγοι μην πω μετρημένοι στα δάχτυλα και γνωρίζει ο ένας τον άλλον. Εκτός αν οι επιτυχόντες έρχονται από άλλον νομό της χώρας.
Τα ονόματα που βλέπω είναι άγνωστα προς εμένα. Πιστοποίηση ΚΕΜΕΑ λαμβάνουν σχεδόν όλοι ενώ ή πιστοποίηση ΕΟΠΠΕΠ απαιτεί σχεδόν 3 χρόνια για την απόκτησηή της.

Το να βγάλεις μια άδεια προσωπικού ασφαλείας δεν σημαίνει ότι έχεις και την ανάλογη πιστοποίηση που απαιτεί 5 εξάμηνα υποχρεωτικής παρακολούθησης μαθημάτων.

Οι επιτροπές που κάνουν την επιλογή θα πρέπει να είναι πολύ προσεκτικές αφού οι διαφορές μεταξύ των έγγραφων πιστοποίησης του ΚΕΜΕΑ αλλά και του ΕΟΠΠΕΠ είναι ελάχιστες. Οι φορείς αυτοί συνεργάζονται μεταξύ τους. Το ένα είναι επιπέδου 1 και το άλλο 5.

Ελπίζω το θέμα να διευκρινιστεί σύντομα.

NSSN
Δόκιμος
Δόκιμος

Δημοσίευσηαπό NSSN » Κυρ Ιαν 06, 2019 1:45 pm

Γνωρίζει κανείς ποιός είναι ο μισθός καθαρά για κατηγορία ΤΕ?

melimeli
Δόκιμος
Δόκιμος

Δημοσίευσηαπό melimeli » Κυρ Ιαν 06, 2019 4:57 pm

NSSN έγραψε:Γνωρίζει κανείς ποιός είναι ο μισθός καθαρά για κατηγορία ΤΕ?

Μόνο για τα μικτά ξέρω... 1092€ ΠΕ και 1037€ ΤΕ αλλά σίγουρα θα έχουμε πολύ λιγότερες κρατήσεις ως ιδοχ απ' ότι οι μόνιμοι.

NSSN
Δόκιμος
Δόκιμος

Δημοσίευσηαπό NSSN » Κυρ Ιαν 06, 2019 6:17 pm

melimeli έγραψε:
NSSN έγραψε:Γνωρίζει κανείς ποιός είναι ο μισθός καθαρά για κατηγορία ΤΕ?

Μόνο για τα μικτά ξέρω... 1092€ ΠΕ και 1037€ ΤΕ αλλά σίγουρα θα έχουμε πολύ λιγότερες κρατήσεις ως ιδοχ απ' ότι οι μόνιμοι.

Σ' ευχαριστώ!!

melimeli
Δόκιμος
Δόκιμος

Δημοσίευσηαπό melimeli » Δευ Ιαν 07, 2019 1:13 pm

Ήρθε η επιστολή μου σήμερα πρωί και καθώς είχα έτοιμο το χαρτομάνι πήγα και τα κατέθεσα.

mazelost
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό mazelost » Δευ Ιαν 07, 2019 4:38 pm

melimeli έγραψε:Ήρθε η επιστολή μου σήμερα πρωί και καθώς είχα έτοιμο το χαρτομάνι πήγα και τα κατέθεσα.

Καλή αρχή!! Εμένα ακόμα δεν ήρθε!! Αναμένω... :D

melimeli
Δόκιμος
Δόκιμος

Δημοσίευσηαπό melimeli » Δευ Ιαν 07, 2019 9:00 pm

mazelost έγραψε:
melimeli έγραψε:Ήρθε η επιστολή μου σήμερα πρωί και καθώς είχα έτοιμο το χαρτομάνι πήγα και τα κατέθεσα.

Καλή αρχή!! Εμένα ακόμα δεν ήρθε!! Αναμένω... :D

Θα έρθει, υπομονή! Απ' ότι κατάλαβα, είμαστε μια πρώτη φουρνιά που πρόλαβαν να φύγουν οι επιστολές κάποιες μέρες πριν το τέλος του χρόνου. Και στο φορέα μου περιμένουν σταδιακά κι άλλους μέχρι τέλος του μήνα. :D

sotinela
Δόκιμος
Δόκιμος

Δημοσίευσηαπό sotinela » Τρί Ιαν 08, 2019 12:10 am

συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
να που μπηκε και καποιος νεος!!!!!!!
καλη θητεια να εχεις!

Επιστροφή σε “ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ - ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ - ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ - ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΑΣΕΠ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης