ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δικαιολογητικά, διορισμοί, προσλήψεις, διαγωνισμοί ΑΣΕΠ.
Gram83
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό Gram83 » Πέμ Σεπ 27, 2018 9:59 pm

NSSN πως το βλεπω αυτο;μπαινω στη διαυγεια αλλα δε ξερω που να ψαξω

filio123
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό filio123 » Παρ Σεπ 28, 2018 12:32 am

Εγώ έχω δει στην 3η υπε μόνο ΥΕ γενικών καθηκόντων και καθαριότητα ότι πήραν στα κέντρα υγείας

NSSN
Δόκιμος
Δόκιμος

Δημοσίευσηαπό NSSN » Παρ Σεπ 28, 2018 5:26 am

filio123 έγραψε:Εγώ έχω δει στην 3η υπε μόνο ΥΕ γενικών καθηκόντων και καθαριότητα ότι πήραν στα κέντρα υγείας

Είδα αρκετές αναρτήσεις χθες και σήμερα και μπερδεύτηκα τη στιγμή που έγραψα το μήνυμα.Ναί σωστά στην 3η ΥΠΕ μόνο ΥΕ Βοηθητικού Υγεινομικού Προσωπικού έβγαλαν.Στην 6η και 7η είδα τους νοσηλευτές.....

NSSN
Δόκιμος
Δόκιμος

Δημοσίευσηαπό NSSN » Παρ Σεπ 28, 2018 5:32 am

Gram83 έγραψε:NSSN πως το βλεπω αυτο;μπαινω στη διαυγεια αλλα δε ξερω που να ψαξω

Πήγαινε σύνθετη αναζήτηση κι από εκεί χρησιμοποίησε τον όρο 'επικουρικό προσωπικό' και εκεί που λέει φορέας την ΔΥΠΕ που σε αφορά, βάζοντας και την τρέχουσα ημερομηνία στο ανάλογο πεδίο.

Gram83
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό Gram83 » Παρ Σεπ 28, 2018 9:50 am

Μπραβο ΝSSN σε Ευχαριστώ τωρα το βρηκα αν και αυτες οι θεσεις αφορουν κελπνο κι επαθα ενα σοκ γιατι ειμαι πρωτη στην ειδικοτητα μου στη πρωτη επιλογη και εβλεπα αλλα ονοματα... μεχρι και στο γραφειο προσωπικου πηρα τηλ στο νοσοκομειο μου..
Οι οποιοι μου ειπαν οτι πρεπει να εγκρινει τη προσληψη το υπουργειο υγειας και μετα θα καλεσει η υπε...

NSSN
Δόκιμος
Δόκιμος

Δημοσίευσηαπό NSSN » Παρ Σεπ 28, 2018 12:35 pm

Gram83 έγραψε:Μπραβο ΝSSN σε Ευχαριστώ τωρα το βρηκα αν και αυτες οι θεσεις αφορουν κελπνο κι επαθα ενα σοκ γιατι ειμαι πρωτη στην ειδικοτητα μου στη πρωτη επιλογη και εβλεπα αλλα ονοματα... μεχρι και στο γραφειο προσωπικου πηρα τηλ στο νοσοκομειο μου..
Οι οποιοι μου ειπαν οτι πρεπει να εγκρινει τη προσληψη το υπουργειο υγειας και μετα θα καλεσει η υπε...

Δεν έχει καμία σχέση το ΚΕΕΛΠΝΟ με αυτό που κάναμε εμείς.Για ότι σε αφορά να ανοίγεις το αρχείο να το διαβάζεις.Γενικά τώρα ξεκίνησαν οι πρώτες προσλήψεις, έχουμε δρόμο μπροστά.

Xr22
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό Xr22 » Παρ Σεπ 28, 2018 6:43 pm

καλησπερα στην ομαδα πειρα τηλεφωνο στην 2 δυπε και τους ρωτησα αν θα παρουν με το επικουρικο στο νοσοκομειο χιου και τους ειπα οτι ειμαι επυτυχων και μου ειπαν στην αρχη ναι θα παρουν και μετα μου ειπε οτι να παρω στο τηλ 2132004214-15 πειρα και μου ειπαν οτι δεν εχουν χρηματα και οτι θα ξανακανουμε τα χαρτια μετα τισ 15/10/18 και οταν βγουν τα αποτελεσματα θα παρουν κοσμο οταν βγει ο καινουριος προυπολογισμος αν αλλαξει κατι θα μας ειδοποιησουν :) :) :) :) :) :)

ina12
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό ina12 » Παρ Σεπ 28, 2018 7:30 pm

Εγώ μιλάω για την 5η υπε. Μου είπαν ότι δεν είναι οι τελικοί πίνακες και θα ξανακάνουμε αιτήσεις. Αυτό μου είπαν αυτό λέω δεν παραπληροφορώ κανέναν. Σε 9 σελίδες εδώ ο καθένας λέει κάτι και φαντάζομαι όχι από το μυαλό του, εγώ σε παραπληροφορώ. Τώρα το ότι επικροτείς μια αδικία είναι δικό σου θέμα και η δική σου παιδεία. Εσύ δεν σέβεσαι τη γνώμη μου άσχετα που λες "δεκτό και σεβαστό μπορείς να το εκφράσεις". Ούτε να το εκφράσω μπορώ ούτε το δέχεσαι προφανώς γιατί είσαι από αυτούς με τα λίγα μόρια σε 1η επιλογή. Επίσης δεν κατάλαβες την ένσταση μου. Εγώ δεν είπα να μην μπει κάποιος με 50 μόρια σε μια θέση όταν δεν υπάρχει κανένας άλλος για τη θέση αυτή. Με γεια του και χαρά του. Είπα ότι όταν για μια θέση υπάρχουν 20 άτομα να μπει αυτός που έχει τα περισσότερα μόρια. Και όχι δε θα αλλάξω την υπουργική απόφαση, ρητορική η ερώτησή σου. Αν μπορούσα όμως θα την άλλαζα και αυτή και πολλά άλλα και θα προσπαθούσα για το δίκαιο. Όπως και να έχει σου εύχομαι καλή επιτυχία.

[quote="melimeli"][quote="Kdd"][quote="ina12"]

Έχω ενημερωθεί πριν απαντήσω. Δεν είναι τα οριστικά το ρώτησα στο Υπουργείο Υγείας. Είναι απλά οι πίνακες κατάταξης. Το ότι "η διαδικασία μοριοδότησης και τοποθέτησης είναι πολύ σαφής και περιγράφεται στην απόφαση" δε την καθιστά ούτε δίκαια ούτε αξιοκρατική.[/quote]

Κι εγώ σήμερα ενημερώθηκα απ τη 2η υπε ότι δν θα ξαναβγούν αποτελέσματα..μένουν ως έχουν κι αν υπάρξει κάποια ένσταση που θα δικαιωθεί θα ακολουθηθεί η νόμιμη διαδικασια..
Τώρα όσο για την αμφισβήτηση που εκφράζεις στον τρόπο μοριοδότησης και τοποθέτησης είναι κάτι καθαρά υποκειμενικό..Δηλ θα αλλάξεις την υπουργική απόφαση;Όχι..Δν συμφωνείς μ αυτήν;δεκτό και σεβαστό μπορείς να το εκφράσεις..Αλλά μην παραπληροφορείς..Η υπουργική λοιπόν απόφαση αναφέρει πως Μόλις ένα αίτημα πρόσληψης προσωπικού εγκριθεί οι αρμόδιοι υπάλληλοι της εκάστοτε δυπε ανατρέχουν στους πίνακες και καλούν τον υποψήφιο με τα περισσότερα μόρια που έχει βάλει όμως σαν ΠΡΩΤΗ επιλογή τον εκάστοτε φορέα..Δηλ κάποιος έχει 200 μορια κι έχει βάλει 1η επιλογή το Δρομοκαΐτειο και κάποιος με 250 το έχει βάλει 3η..σαφώς και θα πάει Αυτός με τα 200 Γιατί απ την αρχή ζητήθηκε να επιλέξουμε φορείς..να βάλουμε ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ..Κι αν δεις τους πίνακες είναι ήδη διαμορφωμένοι ως προς τη σειρά προτίμησης και ως προς τα μόρια..
Κατά τα άλλα η 2η υπε είπε ότι προχωράει σε προσλήψεις..[/quote]

Δεν είπε κανείς ότι η διαδικασία που ακολουθήθηκε δεν ήταν αυτή που είχε ανακοινωθεί. Είπαμε ότι θα μπορούσε να είναι πολύ πιο αξιοκρατική διαδικασία. Τώρα, αν κάποιος είχε κάποιον "μπάρμπα από την Κορώνη" και του σφύριξε ότι το τάδε νοσοκομείο θα ζητήσει την ειδικότητα του και το δήλωσε 1η επιλογή με'γεια του με χαρά του. Εγώ είμαι σε 3 από τις 6 επιλογές μου πρώτη αλλά δε υπάρχει προοπτική να ζητηθεί η ειδικότητά μου παρόλο που υπάρχουν κενές οργανικές θέσεις στα συγκεκριμένα νοσοκομεία. Από την άλλη, άλλα νοσοκομεία που δεν δήλωσα και δεν έχουν μεγάλη έλλειψη της ειδικότητας έχουν δηλωθεί από άλλους και θα ζητήσουν... :roll:
Θέλω να πιστεύω ότι είμαστε όλοι νοήμονες εδώ μέσα. :wink:[/quote]

galini
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό galini » Παρ Σεπ 28, 2018 7:47 pm

Βγηκαν αποτελεσματα στην 6 ΥΠΕ

Tzeni1987
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό Tzeni1987 » Παρ Σεπ 28, 2018 8:53 pm

Kdd έγραψε:
Xr22 έγραψε:αληθεια μου λες ειμαι ΔΕ δεν ξερω αν θα παρουν στην χιο νοσηλευτες

Μπορείς να πάρεις στη 2η υπε και να ρωτήσεις..2132004215

Συγνωμη θα κανουμε ξανα αιτηση;;ποιος ο.λογος αυτης της διαδικασιας;

NSSN
Δόκιμος
Δόκιμος

Δημοσίευσηαπό NSSN » Παρ Σεπ 28, 2018 10:53 pm

Xr22 έγραψε:καλησπερα στην ομαδα πειρα τηλεφωνο στην 2 δυπε και τους ρωτησα αν θα παρουν με το επικουρικο στο νοσοκομειο χιου και τους ειπα οτι ειμαι επυτυχων και μου ειπαν στην αρχη ναι θα παρουν και μετα μου ειπε οτι να παρω στο τηλ 2132004214-15 πειρα και μου ειπαν οτι δεν εχουν χρηματα και οτι θα ξανακανουμε τα χαρτια μετα τισ 15/10/18 και οταν βγουν τα αποτελεσματα θα παρουν κοσμο οταν βγει ο καινουριος προυπολογισμος αν αλλαξει κατι θα μας ειδοποιησουν :) :) :) :) :) :)

Πήρες τηλ. στο 2132004215 και ρώτησες αν έχουν ζητήσει από το νοσοκομείο Χίου την ειδικότητά σου και σου απάντησαν? Γιατί εγώ που μίλησα επίσης, δεν ήταν συνεργάσιμοι ως προς αυτό.Να μου πούν δηλαδή αν έχει ζητηθεί η ειδικότητά μου στους φορείς που προηγούμαι.

ina12
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό ina12 » Σάβ Σεπ 29, 2018 12:24 am

[quote="ina12"]Εγώ μιλάω για την 5η υπε. Μου είπαν ότι δεν είναι οι τελικοί πίνακες και θα ξανακάνουμε αιτήσεις. Αυτό μου είπαν αυτό λέω δεν παραπληροφορώ κανέναν. Σε 9 σελίδες εδώ ο καθένας λέει κάτι και φαντάζομαι όχι από το μυαλό του, εγώ σε παραπληροφορώ; Τώρα το ότι επικροτείς μια αδικία είναι δικό σου θέμα και η δική σου παιδεία. Εσύ δεν σέβεσαι τη γνώμη μου άσχετα που λες "δεκτό και σεβαστό μπορείς να το εκφράσεις". Ούτε να το εκφράσω μπορώ ούτε το δέχεσαι προφανώς γιατί είσαι από αυτούς με τα λίγα μόρια στην 1η σου επιλογή. Επίσης δεν κατάλαβες την ένστασή μου. Εγώ δεν είπα να μην μπει κάποιος με 50 μόρια σε μια θέση όταν δεν υπάρχει κανένας άλλος για τη θέση αυτή. Με γεια του και χαρά του. Είπα ότι όταν για μια θέση υπάρχουν 20 άτομα να μπει αυτός που έχει τα περισσότερα μόρια. Και όχι δε θα αλλάξω την υπουργική απόφαση, ρητορική η ερώτησή σου. Αν μπορούσα όμως θα την άλλαζα και αυτή και πολλά άλλα και θα προσπαθούσα για το δίκαιο. Όπως και να έχει σου εύχομαι καλή επιτυχία.

[quote="melimeli"][quote="Kdd"][quote="ina12"]

Έχω ενημερωθεί πριν απαντήσω. Δεν είναι τα οριστικά το ρώτησα στο Υπουργείο Υγείας. Είναι απλά οι πίνακες κατάταξης. Το ότι "η διαδικασία μοριοδότησης και τοποθέτησης είναι πολύ σαφής και περιγράφεται στην απόφαση" δε την καθιστά ούτε δίκαια ούτε αξιοκρατική.[/quote]

Κι εγώ σήμερα ενημερώθηκα απ τη 2η υπε ότι δν θα ξαναβγούν αποτελέσματα..μένουν ως έχουν κι αν υπάρξει κάποια ένσταση που θα δικαιωθεί θα ακολουθηθεί η νόμιμη διαδικασια..
Τώρα όσο για την αμφισβήτηση που εκφράζεις στον τρόπο μοριοδότησης και τοποθέτησης είναι κάτι καθαρά υποκειμενικό..Δηλ θα αλλάξεις την υπουργική απόφαση;Όχι..Δν συμφωνείς μ αυτήν;δεκτό και σεβαστό μπορείς να το εκφράσεις..Αλλά μην παραπληροφορείς..Η υπουργική λοιπόν απόφαση αναφέρει πως Μόλις ένα αίτημα πρόσληψης προσωπικού εγκριθεί οι αρμόδιοι υπάλληλοι της εκάστοτε δυπε ανατρέχουν στους πίνακες και καλούν τον υποψήφιο με τα περισσότερα μόρια που έχει βάλει όμως σαν ΠΡΩΤΗ επιλογή τον εκάστοτε φορέα..Δηλ κάποιος έχει 200 μορια κι έχει βάλει 1η επιλογή το Δρομοκαΐτειο και κάποιος με 250 το έχει βάλει 3η..σαφώς και θα πάει Αυτός με τα 200 Γιατί απ την αρχή ζητήθηκε να επιλέξουμε φορείς..να βάλουμε ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ..Κι αν δεις τους πίνακες είναι ήδη διαμορφωμένοι ως προς τη σειρά προτίμησης και ως προς τα μόρια..
Κατά τα άλλα η 2η υπε είπε ότι προχωράει σε προσλήψεις..[/quote]

Δεν είπε κανείς ότι η διαδικασία που ακολουθήθηκε δεν ήταν αυτή που είχε ανακοινωθεί. Είπαμε ότι θα μπορούσε να είναι πολύ πιο αξιοκρατική διαδικασία. Τώρα, αν κάποιος είχε κάποιον "μπάρμπα από την Κορώνη" και του σφύριξε ότι το τάδε νοσοκομείο θα ζητήσει την ειδικότητα του και το δήλωσε 1η επιλογή με'γεια του με χαρά του. Εγώ είμαι σε 3 από τις 6 επιλογές μου πρώτη αλλά δε υπάρχει προοπτική να ζητηθεί η ειδικότητά μου παρόλο που υπάρχουν κενές οργανικές θέσεις στα συγκεκριμένα νοσοκομεία. Από την άλλη, άλλα νοσοκομεία που δεν δήλωσα και δεν έχουν μεγάλη έλλειψη της ειδικότητας έχουν δηλωθεί από άλλους και θα ζητήσουν... :roll:
Θέλω να πιστεύω ότι είμαστε όλοι νοήμονες εδώ μέσα. :wink:[/quote][/quote]

Kdd
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό Kdd » Σάβ Σεπ 29, 2018 1:02 am

ina12 έγραψε:Εγώ μιλάω για την 5η υπε. Μου είπαν ότι δεν είναι οι τελικοί πίνακες και θα ξανακάνουμε αιτήσεις. Αυτό μου είπαν αυτό λέω δεν παραπληροφορώ κανέναν. Σε 9 σελίδες εδώ ο καθένας λέει κάτι και φαντάζομαι όχι από το μυαλό του, εγώ σε παραπληροφορώ. Τώρα το ότι επικροτείς μια αδικία είναι δικό σου θέμα και η δική σου παιδεία. Εσύ δεν σέβεσαι τη γνώμη μου άσχετα που λες "δεκτό και σεβαστό μπορείς να το εκφράσεις". Ούτε να το εκφράσω μπορώ ούτε το δέχεσαι προφανώς γιατί είσαι από αυτούς με τα λίγα μόρια σε 1η επιλογή. Επίσης δεν κατάλαβες την ένσταση μου. Εγώ δεν είπα να μην μπει κάποιος με 50 μόρια σε μια θέση όταν δεν υπάρχει κανένας άλλος για τη θέση αυτή. Με γεια του και χαρά του. Είπα ότι όταν για μια θέση υπάρχουν 20 άτομα να μπει αυτός που έχει τα περισσότερα μόρια. Και όχι δε θα αλλάξω την υπουργική απόφαση, ρητορική η ερώτησή σου. Αν μπορούσα όμως θα την άλλαζα και αυτή και πολλά άλλα και θα προσπαθούσα για το δίκαιο. Όπως και να έχει σου εύχομαι καλή επιτυχία.
Έχεις μπερδευτεί..ξαναδιαβάσε αυτο που εγραψες ..Δν ξέρω Γιατί έχεις εξοργίστει τόσο..παραβλέπω τα θέματα δικής μου παιδείας στα οποία αναφέρεσαι ..πληροφοριακα έχω 500 μόρια Αλλά δν γνωρίζω καν αν θα δουλέψω..Πριν κάνω όμως την αίτηση είχα διαβάσει τις οδηγίες..Αυτό..
Καλή επιτυχία Και σε σένα.

melimeli έγραψε:
Kdd έγραψε:
Κατά τα άλλα η 2η υπε είπε ότι προχωράει σε προσλήψεις..

Θέλω να πιστεύω ότι είμαστε όλοι νοήμονες εδώ μέσα. :wink:

Xr22
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό Xr22 » Σάβ Σεπ 29, 2018 11:28 am

NSSN καλημερα συγνωμη εχθες δεν απαντησα γιατι τωρα το ειδα εχθεσ πειρα τηλεφωνο στην 2 δυπε στο 2132004218 και τους ειπα οτι περασα 2 στουσ δε νοσηλευτων και τους ρωτησα αν το σκυλιτσειο νοσοκομειο χιου θα παρει κοσμο και στην αρχη μου ειπε αφου ειμαι επιτυχων γιατι τους καλεσα ΚΑΙ ΜΕΤΑ μου απαντησε ναι θα παρουν ακου και μου δινουν να παρω ενα αλλο τηλεφωνο 2132004214-15 και βγενει ενας κυριος και τον ρωτησα και μου απαντησε οτι τωρα δεν παιζει κατι δεν εχουν χρηματα και θα ξανα κανουμε τα χαρτια μασ και με τον καινουργιο πια προυπολογισμο θα παρουν κοσμο αλλα αφισε ενα παραθυρακι ανοιχτο οτι ισωσ να αλλαξει κατι και τελικα παρουν κοσμο μου ειπε και το ονομα του θα σου πω κατι στην 1ΔΥΠΕ πειρε κοσμο το ιδιο 6-7 ΔΥΠΕ και λεω αν αυτεσ πειραν κοσμο αρα τουσ εγκριναν χρηματα σε εμασ δεν θα εγκρινου ?????????????? κατι παιζει εδω δεν το ξεκαθαριζου εγω παλι θα ξανα μαθω και θα ενημερωσω αν ακουσετε κατι καινουργιο με ενημερωνεται :) :) :) :) :) :) :)

ina12
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό ina12 » Σάβ Σεπ 29, 2018 11:39 am

[quote="Kdd"][quote="ina12"]Εγώ μιλάω για την 5η υπε. Μου είπαν ότι δεν είναι οι τελικοί πίνακες και θα ξανακάνουμε αιτήσεις. Αυτό μου είπαν αυτό λέω δεν παραπληροφορώ κανέναν. Σε 9 σελίδες εδώ ο καθένας λέει κάτι και φαντάζομαι όχι από το μυαλό του, εγώ σε παραπληροφορώ. Τώρα το ότι επικροτείς μια αδικία είναι δικό σου θέμα και η δική σου παιδεία. Εσύ δεν σέβεσαι τη γνώμη μου άσχετα που λες "δεκτό και σεβαστό μπορείς να το εκφράσεις". Ούτε να το εκφράσω μπορώ ούτε το δέχεσαι προφανώς γιατί είσαι από αυτούς με τα λίγα μόρια σε 1η επιλογή. Επίσης δεν κατάλαβες την ένσταση μου. Εγώ δεν είπα να μην μπει κάποιος με 50 μόρια σε μια θέση όταν δεν υπάρχει κανένας άλλος για τη θέση αυτή. Με γεια του και χαρά του. Είπα ότι όταν για μια θέση υπάρχουν 20 άτομα να μπει αυτός που έχει τα περισσότερα μόρια. Και όχι δε θα αλλάξω την υπουργική απόφαση, ρητορική η ερώτησή σου. Αν μπορούσα όμως θα την άλλαζα και αυτή και πολλά άλλα και θα προσπαθούσα για το δίκαιο. Όπως και να έχει σου εύχομαι καλή επιτυχία.
Έχεις μπερδευτεί..ξαναδιαβάσε αυτο που εγραψες ..Δν ξέρω Γιατί έχεις εξοργίστει τόσο..παραβλέπω τα θέματα δικής μου παιδείας στα οποία αναφέρεσαι ..πληροφοριακα έχω 500 μόρια Αλλά δν γνωρίζω καν αν θα δουλέψω..Πριν κάνω όμως την αίτηση είχα διαβάσει τις οδηγίες..Αυτό..
Καλή επιτυχία Και σε σένα.

Κοίτα άκρη δε βλέπω να βγάζουμε οπότε είναι το τελευταίο μήνυμα. Εξοργισμένη όχι καθόλου δεν είμαι, εσύ μου επιτέθηκες φραστικά. Δεν μπήκα εγώ στο σχόλιό σου, εσύ επέλεξες το δικό μου. Είναι σχεδόν το ίδιο συναίσθημα που θα βιώσουμε σε λίγο όλοι που γράψαμε εδώ όταν θα τελειώσουν οι συμβασιούχοι που ανανεώθηκαν σε 24μηνο και θα κάνουμε πάλι τα χαρτιά μας. Δε θα ήταν καλύτερα αυτοί που δούλεψαν να μην έχουν δικαίωμα να υποβάλουν αίτηση για να μπούμε κάποια στιγμή και εμείς?? Δε θα ήταν καλύτερα σε κάθε υπε να έβγαιναν οι πίνακες με τα συνολικά μόρια και να έπαιρναν με τη σειρά?? Περισσότερες πιθανότητες θα είχες και εσύ και εγώ. Μια χαρά είναι τα μόρια σου. Εγώ έχω 700 και είναι άλλοι 12 πάνω από εμένα (5η υπε). Σκέψου λίγο τον 2ο ή τον 3ο που θα μείνει εκτός για να μπει ο έχων 50 ή 100 μόρια. Βέβαια τώρα έχουμε νέα δεδομένα και σύμφωνα με αυτά προτιμώ να μπει ένας από εμάς με 0 μόρια παρά να ξαναμπεί ο ίδιος που θα τελειώσει 31/12/2018.

[quote="melimeli"]

Θέλω να πιστεύω ότι είμαστε όλοι νοήμονες εδώ μέσα. :wink:[/quote][/quote][/quote]

Επιστροφή σε “ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ - ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ - ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ - ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΑΣΕΠ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες