ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δικαιολογητικά, διορισμοί, προσλήψεις, διαγωνισμοί ΑΣΕΠ.
Mr.Green
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 100
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 07, 2015 9:22 am

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό Mr.Green » Παρ Σεπ 14, 2018 12:53 pm

Πολλές φορές είναι να θλίβεσαι με το Δημόσιο και όσους προσπαθούν να αρπάξουν μια ευκαιρία. Βλέπεις την αγωνία και τον τρόπο που ρωτούν και απαιτούν, καθώς δεν έχουν ματάκια να διαβάσουν και όταν διαβάζουν, μεταφράζουν όπως τους συμφέρει, για να αφήσουν και μια χαραμάδα για τον εαυτό τους. Απευθύνονται προσωπικά στον άλλο που δεν γνωρίζουν, αντί να δραστηριοποιηθούν. Αντί να πάνε στον ιδιωτικό τομέα και να δείξουν τι αξίζουν, μετά από 10 χρόνια σπουδών γουστάρουν να τρελαθούν στις αιτήσεις για να πάρουν 870 πρώτο μισθό. Τι να πεις...! (Το Δημόσιο τελικά δεν θα αλλάξει καθόλου!) Στο διά ταύτα: Η ΚΥΑ είναι κατατοπιστικότατη! Επίσης η διαδικασία μου ακολουθείται είναι εδώ και δύο μέρες αναρτημένη εδώ: http://www.1dype.gov.gr/?p=5954 Διαβάστε επιτέλους! Καλή επιτυχία σε όλους μας. Να μπούμε στο Δημόσιο με σύμβαση και να ζήσουμε έτσι τις οικογένειές μας (πληρώνοντας μόνο το νοίκι και το ρεύμα κι αν περισσέψει και μία τυρόπιτα ανά δύο ημέρες!).

NSSN
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 26, 2018 12:07 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό NSSN » Παρ Σεπ 14, 2018 1:12 pm

gelly έγραψε:Καλημέρα σε όλους!!!επικοινώνησα με την δυπε που έχω επιλέξει,και μου είπαν πως θα λάβουν τις θέσεις από το υπουργείο για να τοποθετήσουν επιτυχόντες και όχι από τους φορείς που δηλώσαμε!!!επίσης επικοινώνησα με έναν από τους φορείς που έχω δηλώσει και μου απάντησαν πως δεν έχουν ζητήσει την ειδικότητα μου.Εγώ αυτό που καταλαβαίνω είναι πως τις θέσεις τις γνωρίζει ήδη το υπουργείο και ελπίζει πως θα αυξηθεί ο αριθμός των υπηρεσιών που θα ζητήσουν κόσμο!!!

Τί εννοείς ελπίζει το υπουργείο πώς θα αυξηθεί ο αριθμός των υπηρεσιών που θα ζητήσουν κόσμο?Η διαδικασία ακόμα τρέχει και τώρα ακόμα υποβάλλονται αιτήματα από τους φορείς, έτσι με ενημέρωσαν από ΔΥΠΕ που επικοινώνησα κι εγώ.Ως προς το χρονικό περιθώριο σε πληροφόρησαν?Μέχρι τέλη Οκτωβρίου θα γνωρίζουμε τις διατιθέμενες θέσεις και το ποιοί επιλέγονται?

gelly
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Τετ Οκτ 18, 2017 1:05 am

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό gelly » Παρ Σεπ 14, 2018 6:48 pm

Κάποια νοσοκομεία έχουν αιτηθεί εδώ και αρκετό καιρό πως θέλουν να απασχολήσουν επικουρικό προσωπικό. Άρα συμπεραίνω πως κάποιες θέσεις τις γνώριζαν πριν ξεκινήσει η διαδικασία. Απλά περιμένουν να δουν ποια άλλα νοσοκομεία θα εκδηλώσουν ενδιαφέρον μέχρι να λήξει η διαδικασία.

gelly
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Τετ Οκτ 18, 2017 1:05 am

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό gelly » Παρ Σεπ 14, 2018 6:50 pm

Ως προς το χρονικό περιθώριο δεν με ενημέρωσαν συγκεκριμένα "τέλη Οκτώβρη" μου είπαν.....

NSSN
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 26, 2018 12:07 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό NSSN » Παρ Σεπ 14, 2018 9:34 pm

gelly έγραψε:Ως προς το χρονικό περιθώριο δεν με ενημέρωσαν συγκεκριμένα "τέλη Οκτώβρη" μου είπαν.....

Σου είπαν αν θα αναρτηθούν οι θέσεις πουθενά? Γιατί αυτό είναι το ζητούμενο....Τώρα με τις κουβέντες ότι κάποιοι έστειλαν αιτήματα και κάποιοι άλλοι όχι ακόμα, δεν βγαίνει άκρη.

gelly
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Τετ Οκτ 18, 2017 1:05 am

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό gelly » Σάβ Σεπ 15, 2018 12:53 am

Όχι δεν ρώτησα για ανάρτηση πινάκων.

ina12
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: Τετ Μαρ 11, 2015 4:54 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό ina12 » Τετ Σεπ 19, 2018 12:24 am

[quote="Mark"][quote="melimeli"][quote="NSSN"]
Αυτό αναφέρεται στο ΦΕΚ/Υπουργική Απόφαση.Κι ακόμα αν παρατηρήσεις τους πίνακες κατάταξης θα δείς ότι σε κάποιους φορείς προηγούνται άτομα ακόμα και με 0 μόρια από άτομα με πολύ περισσότερα....Αν εγώ έχω βάλει 1η επιλογή έναν φορέα κι έχω 50 μόρια κι εσύ με 500 μόρια τον έχεις βάλει 2η κ.ο.κ., θα καλέσουν εμένα!Τόσο ωραία πράγματα!!!Mr Green εσένα μέχρι πότε σου είπαν ότι θα καλέσουν τον κόσμο?Εμένα από την Υ.ΠΕ. που επικοινώνησα μου είπαν ότι ότι είναι ανοιχτό αυτό δηλαδή μπορεί να καλέσουν και μετά τις 15 Οκτωβρίου.Κι ότι θα ξαναβγάλουν πίνακες με την κατάταξη και με τα ονόματά μας.Τις θέσεις όμως τί ζητείται και από ποιόν φορέα?Τις κρατάνε μυστικές?[/quote]

Ναι, παιδιά, το ΦΕΚ ήταν σαφές. Η κατάταξη έχει να κάνει σε πολύ μεγάλο ποσοστό με τη σειρά προτίμησης που εμείς οι ίδιοι δηλώσαμε. Πρώτος στην εκάστοτε κατάταξη είναι αυτός που έχει τα περισσότερα μόρια απ' αυτούς όμως που έχουν δηλώσει τον συγκεκριμένο φορέα ως πρώτη επιλογή.
Mr Green, ζήτα το τηλέφωνο του γραφείου προσωπικού όταν παίρνεις στη γραμματεία του φορέα. Και μη λες για προκήρυξη. Ρώτα αν έχουν κάνει αίτημα για επικουρικό προσωπικό στην ειδικότητα που σε αφορά.[/quote]

Δηλαδή, εάν σε μια θέση είμαστε 2 άτομα, εγώ έχω περισσότερα μόρια αλλά 2 σειρά προτίμησης και ο άλλος έχει λιγότερα μόρια από εμενα αλλά 1 σειρά προτίμησης ποιος μπαίνει εάν πάρουν για την συγκεκριμένη θέση 1 άτομο?? Αυτός με τα λιγότερα μόρια είναι λογικό?? Αστεία πράγματα[/quote]


Καλησπέρα σε όλους! Την ίδια απορία είχα και εγώ. Στις οδηγίες ως προς την τοποθέτηση του επικουρικού προσωπικού γράφει: "Σύμφωνα με το αρθ. 7 της ανωτέρω (β) σχετικής, μετά την έγκριση του Υπουργού Υγείας για τοποθέτηση επικουρικού προσωπικού σε φορέα, οι αρμόδιοι υπάλληλοι κάθε Δ.Υ.Πε, επιλέγουν από την αναρτημένη λίστα και τοποθετούν τον/την υποψήφιο/α που συγκεντρώνει τα περισσότερα μόρια και έχει δηλώσει κατά πρώτη επιλογή το συγκεκριμένο φορέα (για παράδειγμα: εάν εγκριθεί η πρόσληψη ενός υπαλλήλου για το ΓΝ Ευαγγελισμός, ο/η υποψήφιος/υποψήφια που θα επιλεγεί είναι αυτός που έχει δηλώσει ως πρώτη επιλογή του τον συγκεκριμένο φορέα και έχει και τα περισσότερα μόρια από τους συνυποψηφίους/ες του/της με πρώτη επιλογή το συγκεκριμένο φορέα.). Σε περίπτωση που δεν υπάρχει υποψήφιος/α που έχει δηλώσει κατά πρώτη επιλογή το συγκεκριμένο φορέα, τότε επιλέγεται ο/η υποψήφιος/α που έχει ως δεύτερη επιλογή το συγκεκριμένο φορέα κ.ο.κ.".

Θέλω να πιστεύω πως εννοεί ότι αν δεν έχει δηλώσει κανείς π.χ. μια θέση εκτός ενός ας την πάρει αυτός. Αν όμως τη δηλώσανε αρκετοί, άλλοι 2η άλλοι 3η, άλλοι 4η επιλογή, τότε να την πάρει ο έχων τα περισσότερα μόρια. Τα νύχια μας θα μυρίζαμε για να ξέρουμε τι θα δηλώσει ο καθένας!!!!! Έλεος με τις παγαποντιές για να βολέψουν τα άτομά τους!!! Εγώ έστειλα και μαιλ στο Υπουργείο Υγείας στείλτε κι εσείς για να είμαστε περισσότεροι.

ina12
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: Τετ Μαρ 11, 2015 4:54 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό ina12 » Τετ Σεπ 19, 2018 12:40 am

[quote="NSSN"][quote="maria78"][quote="Mr.Green"]Εγώ πριν πάρω στα κεντρικά, πήρα σε 2-3 νοσοκομεία-φορείς και μου λέγανε "ποια προκήρυξη", "που να ξέρουμε τι θα πάρουμε", άλλοι μόνο που δε γελούσαν μαζί μου. Κι όλα αυτά πριν τους πω ούτε για ποια θέση ενδιαφέρομαι... Πάρτε κι εσείς τηλέφωνο και θα καταλάβετε. Πάντως μην αποκλείετε να καλέσουν και με το νέο έτος κι αφού μπουν κι άλλοι στο σύστημα και γίνει η επικαιροποίηση κι αφού τους "σφυρίξουν" τι να δηλώσουν πρώτο και τι δεύτερο. Βλέπετε τα μόρια δεν παίζουν τον κύριο παράγοντα αλλά η σειρά προτίμησης. Αστεία πράγματα...[/quote]
Μπορείς να γίνεις πιο συγκεκριμένος/η αναφορικά με το " Βλέπετε τα μόρια δεν παίζουν τον κύριο παράγοντα αλλά η σειρά προτίμησης" από που προκύπτει από το ΦΕΚ / Υπουργική Απόφαση;[/quote]
Αυτό αναφέρεται στο ΦΕΚ/Υπουργική Απόφαση.Κι ακόμα αν παρατηρήσεις τους πίνακες κατάταξης θα δείς ότι σε κάποιους φορείς προηγούνται άτομα ακόμα και με 0 μόρια από άτομα με πολύ περισσότερα....Αν εγώ έχω βάλει 1η επιλογή έναν φορέα κι έχω 50 μόρια κι εσύ με 500 μόρια τον έχεις βάλει 2η κ.ο.κ., θα καλέσουν εμένα!Τόσο ωραία πράγματα!!!Mr Green εσένα μέχρι πότε σου είπαν ότι θα καλέσουν τον κόσμο?Εμένα από την Υ.ΠΕ. που επικοινώνησα μου είπαν ότι ότι είναι ανοιχτό αυτό δηλαδή μπορεί να καλέσουν και μετά τις 15 Οκτωβρίου.Κι ότι θα ξαναβγάλουν πίνακες με την κατάταξη και με τα ονόματά μας.Τις θέσεις όμως τί ζητείται και από ποιόν φορέα?Τις κρατάνε μυστικές?[/quote]

Το ρώτησες αυτό και σου απάντησαν ότι ισχύει;;; Ότι δηλαδή θα μπει αυτός με τα λιγότερα μόρια επειδή κάποιος με περισσότερα έχει το φορέα πιο κάτω σε προτίμηση;;;

ina12
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: Τετ Μαρ 11, 2015 4:54 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό ina12 » Τετ Σεπ 19, 2018 12:49 am

[quote="Ioanna222"][quote="melimeli"]Καλησπέρα! Μέσω μηνυμάτων απαντούν, εμένα μου έχουν απαντήσει δυο φορές. Αλλά καθημερινές.
Να σας ρωτήσω... Σας φαίνεται λογική αυτή η διαδικασία? Να δηλώνεις δηλαδή νοσοκομεία ή Κέντρα υγείας που μπορεί να μη ζητήσουν καν την ειδικότητά σου? Και αυτός ο περιορισμός, 6 επιλογές και απαραίτητα 2 από ΕΟΦ, ΕΚΕΑ, ΕΟΠΥΥ? Για την ειδικότητά μου που είναι παρα'ι'τρικό (ούτε νοσηλευτής, ούτε διοικητικός), αυτές είναι χαμένες επιλογές...

Απολύτως παραλογο μου φαινεται και οτι να ναι επισης..αν δηλαδη δεν ζητάνε την ειδικοτητα αχρηστευεις καποιες επιλογες...επισης στα μηνυματα απαντούν πιο γενικολογα κι απ το ασεπ και καθολου διευκρινιστικα..σε δικο μου ερωτημα μου ειπαν να διαβασω καλα τις οδηγιες στελνοντας μου το λινκ,λες και αν εβγαζα ακρη απ αυτες θα τους ρωταγα παλι για να βρισκομαι σε δουλεια. να σε ρωτησω μηπως εχεις καταλαβει εσυ? εγω πχ διαλεξα 1η υπε και σε ολες μα όλες τις θεσεις εχει με χ κοκκινο την εντοπιοτητα χωρις να μπορεις να την επιλεξεις για τη θεση που θες...στις οδηγιες λεει να τικαρεις εντοπιοτητα αν για τη θεση που ενδιαφερεσαι υπαρχει διαθεσιμη επιλογη.Εγώ ομως τουλαχιστον 1η ΥΠΕ δε βλέπω πουθενα να μπορώ να τικαρω την εντοπιοτητα...θέλω ν ανοιξω και το ΣΥΝΟΛΟ ΔΟΜΩΝ οπως συμβουλευουν οι οδηγιες, να δω τις θεσεις μ εντοπιοτητα και δεν βρισκω το λινκ. :roll: γενικα η κατι δεν εχω καταλαβει η αυτοι τα χουν κανει αχταρμα[/quote]


Τώρα φαίνεται που αποσκοπούσε όλο αυτό το παράλογο..............

ΑΝΑΡΤΗΤΕΑ ΣΤΗ ΔΙΑΥΓΕΙΑ
Αθήνα, 10 /9 /2018
Αρ.Πρωτ. Γ4β/Γ.Π.οικ.67800
Προς: Τις διοικήσεις των Υ.Πε
Θέμα: Παρέχονται οδηγίες σχετικά με τον έλεγχο των δικαιολογητικών των υποψηφίων για τοποθέτηση σε θέση επικουρικού προσωπικού (πλην ιατρών).
.....................
Μετά την ολοκλήρωση της διαδικασίας εγγραφής στους καταλόγους επικουρικού, πλην ιατρών, προσωπικού, και ενόψει του ελέγχου των δικαιολογητικών που υποβλήθηκαν, θέτουμε υπόψη σας τα παρακάτω:
Σύμφωνα με το αρθ. 7 της ανωτέρω (β) σχετικής, μετά την έγκριση του υπουργού Υγείας για τοποθέτηση επικουρικού προσωπικού σε φορέα, οι αρμόδιοι υπάλληλοι κάθε Δ.Υ.Πε, επιλέγουν από την αναρτημένη λίστα και τοποθετούν τον/την υποψήφιο/α που συγκεντρώνει τα περισσότερα μόρια και έχει δηλώσει κατά πρώτη επιλογή το συγκεκριμένο φορέα (για παράδειγμα: εάν εγκριθεί η πρόσληψη ενός υπαλλήλου για το ΓΝ Ευαγγελισμός, ο/η υποψήφιος/υποψήφια που θα επιλεγεί είναι αυτός που έχει δηλώσει ως πρώτη επιλογή του τον συγκεκριμένο φορέα και έχει και τα
περισσότερα μόρια από τους συνυποψηφίους/ες του/της με πρώτη επιλογή το συγκεκριμένο φορέα.). Σε περίπτωση που δεν υπάρχει υποψήφιος/α που έχει δηλώσει 2 κατά πρώτη επιλογή το συγκεκριμένο φορέα, τότε επιλέγεται ο/η υποψήφιος/α που έχει ως δεύτερη επιλογή το συγκεκριμένο φορέα κ.ο.κ.

NSSN
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 26, 2018 12:07 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό NSSN » Τετ Σεπ 19, 2018 7:57 am

ina12 έγραψε:
Mark έγραψε:
melimeli έγραψε:
Ναι, παιδιά, το ΦΕΚ ήταν σαφές. Η κατάταξη έχει να κάνει σε πολύ μεγάλο ποσοστό με τη σειρά προτίμησης που εμείς οι ίδιοι δηλώσαμε. Πρώτος στην εκάστοτε κατάταξη είναι αυτός που έχει τα περισσότερα μόρια απ' αυτούς όμως που έχουν δηλώσει τον συγκεκριμένο φορέα ως πρώτη επιλογή.
Mr Green, ζήτα το τηλέφωνο του γραφείου προσωπικού όταν παίρνεις στη γραμματεία του φορέα. Και μη λες για προκήρυξη. Ρώτα αν έχουν κάνει αίτημα για επικουρικό προσωπικό στην ειδικότητα που σε αφορά.


Δηλαδή, εάν σε μια θέση είμαστε 2 άτομα, εγώ έχω περισσότερα μόρια αλλά 2 σειρά προτίμησης και ο άλλος έχει λιγότερα μόρια από εμενα αλλά 1 σειρά προτίμησης ποιος μπαίνει εάν πάρουν για την συγκεκριμένη θέση 1 άτομο?? Αυτός με τα λιγότερα μόρια είναι λογικό?? Αστεία πράγματα



Καλησπέρα σε όλους! Την ίδια απορία είχα και εγώ. Στις οδηγίες ως προς την τοποθέτηση του επικουρικού προσωπικού γράφει: "Σύμφωνα με το αρθ. 7 της ανωτέρω (β) σχετικής, μετά την έγκριση του Υπουργού Υγείας για τοποθέτηση επικουρικού προσωπικού σε φορέα, οι αρμόδιοι υπάλληλοι κάθε Δ.Υ.Πε, επιλέγουν από την αναρτημένη λίστα και τοποθετούν τον/την υποψήφιο/α που συγκεντρώνει τα περισσότερα μόρια και έχει δηλώσει κατά πρώτη επιλογή το συγκεκριμένο φορέα (για παράδειγμα: εάν εγκριθεί η πρόσληψη ενός υπαλλήλου για το ΓΝ Ευαγγελισμός, ο/η υποψήφιος/υποψήφια που θα επιλεγεί είναι αυτός που έχει δηλώσει ως πρώτη επιλογή του τον συγκεκριμένο φορέα και έχει και τα περισσότερα μόρια από τους συνυποψηφίους/ες του/της με πρώτη επιλογή το συγκεκριμένο φορέα.). Σε περίπτωση που δεν υπάρχει υποψήφιος/α που έχει δηλώσει κατά πρώτη επιλογή το συγκεκριμένο φορέα, τότε επιλέγεται ο/η υποψήφιος/α που έχει ως δεύτερη επιλογή το συγκεκριμένο φορέα κ.ο.κ.".

Θέλω να πιστεύω πως εννοεί ότι αν δεν έχει δηλώσει κανείς π.χ. μια θέση εκτός ενός ας την πάρει αυτός. Αν όμως τη δηλώσανε αρκετοί, άλλοι 2η άλλοι 3η, άλλοι 4η επιλογή, τότε να την πάρει ο έχων τα περισσότερα μόρια. Τα νύχια μας θα μυρίζαμε για να ξέρουμε τι θα δηλώσει ο καθένας!!!!! Έλεος με τις παγαποντιές για να βολέψουν τα άτομά τους!!! Εγώ έστειλα και μαιλ στο Υπουργείο Υγείας στείλτε κι εσείς για να είμαστε περισσότεροι.

Έτσι όπως το έχουν σχεδιάσει μπορεί κάποιος με πολύ λίγα μόρια να προσληφθεί και κάποιος άλλος με πολλά να μείνει εκτός, μόνο και μόνο επειδή δεν μάντεψε σωστά!!Και όχι μόνο αυτό!!Δεν έπρεπε μόνο να μαντέψουμε τί δηλώνουν οι υπόλοιποι, αλλά πρώτα απ' όλα να μαντέψουμε σε ποιόν φορέα θα ζητηθεί η ειδικότητά μας ώστε να τον δηλώσουμε.....Ποτέ δεν έχω δεί κάτι αντίστοιχο.....Να δηλώνουν οι υποψήφιοι θέσεις οι οποίες μπορεί να μη ζητηθούν ποτέ!!Αν θέλανε διαφάνεια θα έβγαζαν πρώτα τις θέσεις για κάθε ειδικότητα και κατόπιν θα γνωστοποιούσαν τις θέσεις και θα ξεκινούσαν και οι αιτήσεις παράλληλα.

ina12
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: Τετ Μαρ 11, 2015 4:54 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό ina12 » Τετ Σεπ 19, 2018 6:21 pm

Συμφωνώ NSSN. Εντελώς γελοία πράγματα και δεν ξέρω που αποσκοπούν!

christina1986
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 88
Εγγραφή: Δευ Ιαν 01, 2018 11:00 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό christina1986 » Πέμ Σεπ 20, 2018 7:42 pm

Καλησπερα παιδια και απο εμενα, ηθελα να ρωτησω αν εχουν καλεσει καποιον απο εσας μεχρι στιγμης σε οποιαδηποτε ΥΠΕ;

NSSN
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 26, 2018 12:07 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό NSSN » Παρ Σεπ 21, 2018 8:00 am

christina1986 έγραψε:Καλησπερα παιδια και απο εμενα, ηθελα να ρωτησω αν εχουν καλεσει καποιον απο εσας μεχρι στιγμης σε οποιαδηποτε ΥΠΕ;

Καλημέρα! Είναι νωρίς, ακόμα γίνονται αιτήματα από τους φορείς και σήμερα τελειώνει η προθεσμία των ενστάσεων. Εγώ έχω πληροφορηθεί από δύο διαφορετικές πηγές, ότι οι προσλήψεις θα γίνουν περί τα τέλη Οκτωβρίου.

christina1986
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 88
Εγγραφή: Δευ Ιαν 01, 2018 11:00 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό christina1986 » Παρ Σεπ 21, 2018 11:35 pm

NSSN έγραψε:
christina1986 έγραψε:Καλησπερα παιδια και απο εμενα, ηθελα να ρωτησω αν εχουν καλεσει καποιον απο εσας μεχρι στιγμης σε οποιαδηποτε ΥΠΕ;

Καλημέρα! Είναι νωρίς, ακόμα γίνονται αιτήματα από τους φορείς και σήμερα τελειώνει η προθεσμία των ενστάσεων. Εγώ έχω πληροφορηθεί από δύο διαφορετικές πηγές, ότι οι προσλήψεις θα γίνουν περί τα τέλη Οκτωβρίου.


Σε ευχαριστω NSSN. Ελπιζω να χτυπησει το τηλεφωνο για ολους μας!!!Αρα αναμενουμε

Mairybaggelus
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Παρ Σεπ 21, 2018 5:15 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό Mairybaggelus » Σάβ Σεπ 22, 2018 8:07 am

Καλημέρα είμαι πρώτη σε ΚΥ και ρώτησα εκεί για τη θέση δεν ήξεραν τίποτα από πού δίνεται η εντολή να ανοίξει η θέση; Ευχαριστώ


Επιστροφή σε “ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ - ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ - ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ - ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΑΣΕΠ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες