ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δικαιολογητικά, διορισμοί, προσλήψεις, διαγωνισμοί ΑΣΕΠ.
NSSN
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 26, 2018 12:07 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό NSSN » Τετ Σεπ 26, 2018 9:31 pm

Anaro έγραψε:Με έκπληξή μου είδα σήμερα αυτό: asep.gr/webcenter/portal/asep/%CE%91%CE%BD%CE%B1%CE%BA%CE%BF%CE%AF%CE%BD%CF%89%CF%83%CE%B7

Υποτίθεται ότι υπάρχει νέα διαδικασία. Έτσι δεν είναι; Ισχυουν και οι καινουργιοι πίνακες και οι παλιοι; Θα μας τρελλάνουνε;

Είναι για Κέντρο Κοινωνικής Πρόνοιας ακολουθείται άλλη διαδικασία γι' αυτά....

Xr22
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Τετ Σεπ 26, 2018 8:35 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό Xr22 » Πέμ Σεπ 27, 2018 9:42 am

καλημερα στην ομαδα ευχαρηστω πολυ για την αποδοχη εγω εμαθα οτι δεν θα μασ παρουν και θα ξανακανουμε τα χαρτια μασ γιατι θελουν να δωσουν και σε αλλα ατομα που δουλευουν στο επικουρικο και λιγει η συμβαση τουσ 31/12/18 να κανουν και αυτοι τα χαρτια τους το εμαθα απο ατομο που ξερει και οτι το επιβεβαιωσε και 2 υπε παιδια δεν ξερω τι γινεται απο το νοσοκομειο χιου λενε οτι εστειλαν αιτηματα αλλα μαλλον θα παρουν απο τον καινουριο χρονο περιμενουν απο το υπουργιο να ερθει εγκυκλιοσ να το φρεναρουν εδω και να ξανα κανουμε τα χαρτια αμα ανοιξει η πλατφορμα :roll:

marykit
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 160
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 19, 2008 12:38 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό marykit » Πέμ Σεπ 27, 2018 10:43 am

NSSN έγραψε:
Anaro έγραψε:Με έκπληξή μου είδα σήμερα αυτό: asep.gr/webcenter/portal/asep/%CE%91%CE%BD%CE%B1%CE%BA%CE%BF%CE%AF%CE%BD%CF%89%CF%83%CE%B7

Υποτίθεται ότι υπάρχει νέα διαδικασία. Έτσι δεν είναι; Ισχυουν και οι καινουργιοι πίνακες και οι παλιοι; Θα μας τρελλάνουνε;

Είναι για Κέντρο Κοινωνικής Πρόνοιας ακολουθείται άλλη διαδικασία γι' αυτά....


Ακριβώς, είναι από άλλο Υπουργείο αυτά

Kdd
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2018 6:33 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό Kdd » Πέμ Σεπ 27, 2018 2:23 pm

Xr22 έγραψε:καλημερα στην ομαδα ευχαρηστω πολυ για την αποδοχη εγω εμαθα οτι δεν θα μασ παρουν και θα ξανακανουμε τα χαρτια μασ γιατι θελουν να δωσουν και σε αλλα ατομα που δουλευουν στο επικουρικο και λιγει η συμβαση τουσ 31/12/18 να κανουν και αυτοι τα χαρτια τους το εμαθα απο ατομο που ξερει και οτι το επιβεβαιωσε και 2 υπε παιδια δεν ξερω τι γινεται απο το νοσοκομειο χιου λενε οτι εστειλαν αιτηματα αλλα μαλλον θα παρουν απο τον καινουριο χρονο περιμενουν απο το υπουργιο να ερθει εγκυκλιοσ να το φρεναρουν εδω και να ξανα κανουμε τα χαρτια αμα ανοιξει η πλατφορμα :roll:


Ποιος το είπε απ την 2η υπε;το έχετε εγγράφως;η πηγή σου είναι σε νοσοκομείο;
Η εφαρμογή ανοίγει ξανά 15/10..να μείνει για 15-20 μέρες Ανοιχτή;άρα πάμε αρχές Νοέμβρη..Κι αρχές Δεκέμβρη να βγουν νέοι πίνακες..οι επικουρικοί που δουλεύουν τώρα λήγει η σύμβαση τους στις 31/12/2018..
Οπότε πως είναι αυτο δυνατόν να γίνει..Εκτός αν ανοίξουν την εφαρμογή Ιανουάριο..
Μπορείς να διευκρινίσεις αυτο με την εγκύκλιο;εγκύκλιο για να μην προσλάβουν ή για να προχωρήσουν σε προσλήψεις;
Πάντως αν μπεις στη διαύγεια έχουν αρχίσει οι προσλήψεις..
Μιλάω σχεδόν κάθε μέρα με την 2η δυπε είναι όντως φειδωλοί στις απαντήσεις αλλά μου είπαν ότι προσλήψεις θα γίνουν αμεσα..

Mairybaggelus
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Παρ Σεπ 21, 2018 5:15 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό Mairybaggelus » Πέμ Σεπ 27, 2018 3:51 pm

Από 5η υπε κανένα νέο; Πήρα και δεν θα ανοίξουν λέει Νοσηλευτών σε ΚΥ θα βγουν πάλι νέες θέσεις με τον νέο προϋπολογισμό λέει Πιάσε το αυγό δηλαδή... Αν ξέρετε κάτι εσείς;

NSSN
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 26, 2018 12:07 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό NSSN » Πέμ Σεπ 27, 2018 4:09 pm

Kdd έγραψε:
Xr22 έγραψε:καλημερα στην ομαδα ευχαρηστω πολυ για την αποδοχη εγω εμαθα οτι δεν θα μασ παρουν και θα ξανακανουμε τα χαρτια μασ γιατι θελουν να δωσουν και σε αλλα ατομα που δουλευουν στο επικουρικο και λιγει η συμβαση τουσ 31/12/18 να κανουν και αυτοι τα χαρτια τους το εμαθα απο ατομο που ξερει και οτι το επιβεβαιωσε και 2 υπε παιδια δεν ξερω τι γινεται απο το νοσοκομειο χιου λενε οτι εστειλαν αιτηματα αλλα μαλλον θα παρουν απο τον καινουριο χρονο περιμενουν απο το υπουργιο να ερθει εγκυκλιοσ να το φρεναρουν εδω και να ξανα κανουμε τα χαρτια αμα ανοιξει η πλατφορμα :roll:


Ποιος το είπε απ την 2η υπε;το έχετε εγγράφως;η πηγή σου είναι σε νοσοκομείο;
Η εφαρμογή ανοίγει ξανά 15/10..να μείνει για 15-20 μέρες Ανοιχτή;άρα πάμε αρχές Νοέμβρη..Κι αρχές Δεκέμβρη να βγουν νέοι πίνακες..οι επικουρικοί που δουλεύουν τώρα λήγει η σύμβαση τους στις 31/12/2018..
Οπότε πως είναι αυτο δυνατόν να γίνει..Εκτός αν ανοίξουν την εφαρμογή Ιανουάριο..
Μπορείς να διευκρινίσεις αυτο με την εγκύκλιο;εγκύκλιο για να μην προσλάβουν ή για να προχωρήσουν σε προσλήψεις;
Πάντως αν μπεις στη διαύγεια έχουν αρχίσει οι προσλήψεις..
Μιλάω σχεδόν κάθε μέρα με την 2η δυπε είναι όντως φειδωλοί στις απαντήσεις αλλά μου είπαν ότι προσλήψεις θα γίνουν αμεσα..

Πολλοί από τους Επικουρικούς που δουλεύουν τώρα όντως λήγουν 31/12/2018, κι αυτό γιατί πήραν παράταση πριν ένα χρόνο βάσει κάποιου νόμου του 2017, στον οποίο αναφέρεται ότι έχουν το δικαίωμα να μείνουν μέχρι τις 31/12/2018.Όμως όπως είπε και ο Kdd δεν παίζει να ξανακάνουν οι ίδιοι τα χαρτιά τους και να ξαναμπούν, για το λόγο ότι οι αιτήσεις οι νέες θα γίνουν 15-30 Οκτωβρίου και η Υπουργική Απόφαση του Ιουλίου αναφέρει ξεκάθαρα ότι όσοι είναι ήδη μέσα δεν επιτρέπεται να κάνουν παράλληλα αίτηση για τους νέους πίνακες.Επίσης ότι 30 Νοεμβρίου θα αναρτηθούν οι νέοι πίνακες και από 1 Δεκέμβρη θα ξεκινήσουν τα νέα αιτήματα από τους φορείς.Εκτός βέβαια αν δεν γίνουν οι νέες αιτήσεις στο προγραμματισμένο χρονοδιάγραμμα και ξεκινήσουν από το 2019, τότε αλλάζουν τα πράγματα....Γιατί οι παλαιοί θα έχουν μεγαλύτερη εμπειρία και θα ξέρουν πού θα ζητηθούν οι θέσεις.....

Xr22
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Τετ Σεπ 26, 2018 8:35 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό Xr22 » Πέμ Σεπ 27, 2018 4:55 pm

Δεν έχω κάτι εγγράφως απλά ο άνθρωπος που μου το είπε το έμαθε από δικό του άνθρωπο που μιλάει με την 2 δυπε για αυτό το ανέφερα στην ομάδα για να δω αν αληθεύει είδα και αυτά που γράψατε όντως είναι αλήθεια???? Θα κάνει προσλήψεις η 2 δυπε μου δίνει μια ελπίδα αυτο ευχαρηστω

Xr22
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Τετ Σεπ 26, 2018 8:35 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό Xr22 » Πέμ Σεπ 27, 2018 5:00 pm

Ούτε για εγκύκλιο έχω δει απλά ότι μου είπε αυτός ο άνθρωπος κάτι άλλο ειλικρινά δεν ξέρω

Kdd
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2018 6:33 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό Kdd » Πέμ Σεπ 27, 2018 7:14 pm

Xr22 έγραψε:Δεν έχω κάτι εγγράφως απλά ο άνθρωπος που μου το είπε το έμαθε από δικό του άνθρωπο που μιλάει με την 2 δυπε για αυτό το ανέφερα στην ομάδα για να δω αν αληθεύει είδα και αυτά που γράψατε όντως είναι αλήθεια???? Θα κάνει προσλήψεις η 2 δυπε μου δίνει μια ελπίδα αυτο ευχαρηστω


Τι ειδικότητα είσαι;μου είπαν ότι παίρνουν άμεσα νοσηλευτές ΠΕ,ΤΕ,ΔΕ..να πω ότι αυτο μου το.είπαν απ το Γραφείο προσωπικού της 2ης υπε..

Gram83
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Τετ Σεπ 19, 2018 2:39 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό Gram83 » Πέμ Σεπ 27, 2018 7:29 pm

Παντως σε αλλη σελιδα διαβασα μια κοπελα τε νοσηλευτρια την καλεσαν απο νοσοκομειο της κρητης να παει αμεσα να υπογραψει!

Xr22
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Τετ Σεπ 26, 2018 8:35 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό Xr22 » Πέμ Σεπ 27, 2018 7:31 pm

αληθεια μου λες ειμαι ΔΕ δεν ξερω αν θα παρουν στην χιο νοσηλευτες

Gram83
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Τετ Σεπ 19, 2018 2:39 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό Gram83 » Πέμ Σεπ 27, 2018 7:35 pm

Ετσι ειπε κι οτι την καλεσαν απο τον φορεα οχι απο την υπε

Xr22
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Τετ Σεπ 26, 2018 8:35 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό Xr22 » Πέμ Σεπ 27, 2018 7:47 pm

μπορουμε να μαθουμε αν θα παρουν ΔΕ νοσηλευτων στο νοσοκομειο χιου μακαρι

NSSN
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 26, 2018 12:07 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό NSSN » Πέμ Σεπ 27, 2018 8:21 pm

Gram83 έγραψε:Παντως σε αλλη σελιδα διαβασα μια κοπελα τε νοσηλευτρια την καλεσαν απο νοσοκομειο της κρητης να παει αμεσα να υπογραψει!

Σήμερα βγήκαν πολλές προσλήψεις Νοσηλευτών για Κέντρα Υγείας της 3ης ΥΠΕ κι έχω δεί και στην 6η. Άρα μάλλον ξεκινούν από τους Νοσηλευτές.

Kdd
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2018 6:33 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό Kdd » Πέμ Σεπ 27, 2018 9:07 pm

Xr22 έγραψε:αληθεια μου λες ειμαι ΔΕ δεν ξερω αν θα παρουν στην χιο νοσηλευτες

Μπορείς να πάρεις στη 2η υπε και να ρωτήσεις..2132004215


Επιστροφή σε “ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ - ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ - ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ - ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΑΣΕΠ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 27 επισκέπτες