ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δικαιολογητικά, διορισμοί, προσλήψεις, διαγωνισμοί ΑΣΕΠ.
galini
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Τετ Ιαν 25, 2017 4:51 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό galini » Δευ Σεπ 24, 2018 4:09 pm

Αφου δεν παιρνουμε σωστες απαντησεις απο τις ΥΠΕ κτλ θα πω την δικη μου γνωμη και ειναι η εξης: πως αυτα ειναι τα οριστικα και αν κανω λαθος δε θα γινουν μεγαλες αλλαγες γιατι εχουν ελεγχθει ηδη,σιγα μη ξαναελεγξουν τα δικαιολογητικα οπως λενε καποιοι οτι εκαναν ενσταση επειδη αλλοι ειχαν λιγοτερα μορια και τους περασαν αδικα επειδη δινουν προτεραιοτητα στις πρωτες επιλογες μηπως και εχουν βαλει ψευτικα δικαιολογητικα και τους ακυρωσουν ενω οι ενστασεις ειναι μονο οταν εχει γινει καποιο λαθος...πχ 2 ατομα που ενας εχει περισσοτερα μορια και ο αλλος λιγοτερα και εχουν και οι 2 σαν πρωτη επιλογη καποιο νοσοκομειο και περασει εκεινος με τα λιγοτερα μορια.Οσους βαλουν θα τους βαλουν αμεσα λογω ελειψης προσωπικου και ολη αυτη η φασαρια γινεται τελικα για το τιποτα.Προκειται για νοσοκομεια που θα παρουν πχ 4-5 νοσηλευτες κι αν τους παρουν...γιατι ο κοσμος τηλεφωνει στις ΥΠΕ και τους λενε οτι δε θα παρουν ή οτι δε ξερουν ακομα τιποτα

manthos2
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2018 1:57 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό manthos2 » Δευ Σεπ 24, 2018 5:36 pm

galini έγραψε:Αφου δεν παιρνουμε σωστες απαντησεις απο τις ΥΠΕ κτλ θα πω την δικη μου γνωμη και ειναι η εξης: πως αυτα ειναι τα οριστικα και αν κανω λαθος δε θα γινουν μεγαλες αλλαγες γιατι εχουν ελεγχθει ηδη,σιγα μη ξαναελεγξουν τα δικαιολογητικα οπως λενε καποιοι οτι εκαναν ενσταση επειδη αλλοι ειχαν λιγοτερα μορια και τους περασαν αδικα επειδη δινουν προτεραιοτητα στις πρωτες επιλογες μηπως και εχουν βαλει ψευτικα δικαιολογητικα και τους ακυρωσουν ενω οι ενστασεις ειναι μονο οταν εχει γινει καποιο λαθος...πχ 2 ατομα που ενας εχει περισσοτερα μορια και ο αλλος λιγοτερα και εχουν και οι 2 σαν πρωτη επιλογη καποιο νοσοκομειο και περασει εκεινος με τα λιγοτερα μορια.Οσους βαλουν θα τους βαλουν αμεσα λογω ελειψης προσωπικου και ολη αυτη η φασαρια γινεται τελικα για το τιποτα.Προκειται για νοσοκομεια που θα παρουν πχ 4-5 νοσηλευτες κι αν τους παρουν...γιατι ο κοσμος τηλεφωνει στις ΥΠΕ και τους λενε οτι δε θα παρουν ή οτι δε ξερουν ακομα τιποτα

Θα συμφωνησω μαζι σου,κοιταζα στην Διαυγεια και ενα νοσοκομειο απο τις επιλογες μου,εχει παρει 5-6 ατομα απο τις 13 του μηνα

stammona
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Δευ Σεπ 24, 2018 11:50 am

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό stammona » Δευ Σεπ 24, 2018 5:44 pm

Καλησπέρα κ από εμένα.... μιας κ που εγώ είμαι 1η σε κατάταξη στους προσωρινούς θα ήθελα να μου πείτε αν γνωρίζετε ποιος είναι ο μισθός γιαυτες τις θέσεις κ αν όντως υπάρχει περίπτωση παράτασης η μονιμοποίησης στο μέλλον.... Το ερώτημα μου μου έχει να κάνει με το εξής ότι έχω δικό μου γραφείο κ αν άξιζει να δεχθώ τη θέση.... είμαι μητέρα τριών παιδιών κ οι ώρες στο γραφείο είναι αρκετές οπότε σίγουρα μια θέση με προοπτική για μόνιμη θα με ενδιέφερε πολύ.... ευχαριστώ

ina12
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: Τετ Μαρ 11, 2015 4:54 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό ina12 » Δευ Σεπ 24, 2018 7:32 pm

[quote="Kdd"]Ina12
Αλήθεια τώρα;
Εννοείται ότι είναι τα οριστικά..ενημερώσου πριν απαντήσεις..αναξιοκρατικη και αδιαφανή τη θεωρείς εσύ..δν έχει βγει κάποια ανακοίνωση..
Η διαδικασία μοριοδότησης και τοποθέτησης είναι πολύ σαφής και περιγράφεται στην απόφαση..
Αν δν σας αρέσει φροντίστε στην απάντηση σας να τονίζεται ότι είναι προσωπική σας άποψη κι όχι κάτι τετελεσμένο..[/quote]

Έχω ενημερωθεί πριν απαντήσω. Δεν είναι τα οριστικά το ρώτησα στο Υπουργείο Υγείας. Είναι απλά οι πίνακες κατάταξης. Το ότι "η διαδικασία μοριοδότησης και τοποθέτησης είναι πολύ σαφής και περιγράφεται στην απόφαση" δε την καθιστά ούτε δίκαια ούτε αξιοκρατική.

filio123
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Δευ Σεπ 24, 2018 8:56 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό filio123 » Δευ Σεπ 24, 2018 10:04 pm

Καλησπέρα, λοιπόν απ ότι διάβασα θα προσληφθούν περίπου 1000 άτομα από τους πίνακες επικουρικού προσωπικού , οπότε δεν έχουμε από το να περιμένουμε ως το τέλος Οκτωβρίου .

1.000 εποχικοί στα νοσοκομεία

Μέχρι τον Οκτώβριο αναμένεται να έχει ολοκληρωθεί η διαδικασία πρόσληψης επικουρικού προσωπικού στα νοσοκομεία. Πριν από λίγες εβδομάδες το υπουργείο Υγείας ζήτησε από τους υποψήφιους να υποβάλλουν εκδήλωση ενδιαφέροντος προκειμένου να συμπεριληφθούν στις λίστες του εποχικού προσωπικού που προσλαμβάνεται στα νοσοκομεία και κέντρα Υγείας όλης της χώρας. Σύμφωνα με τη νέα εφαρμογή, οι δημόσιοι Φορείς Παροχής Υπηρεσιών Υγείας που εποπτεύονται από τις Δ.Υ.Πε. (Διοικήσεις Υγειονομικής Περιφέρειας), δηλαδή νοσοκομεία και Φορείς Πρωτοβάθμιας Φροντίδας Υγείας όπως επίσης και οι ΔΥΠε, το ΕΚΑΒ, ο ΕΟΠΥΥ, ο ΕΟΦ, το ΕΚΕΑ, το Νοσοκομείο «Γ. Παπαγεωργίου», η ΑΕΜΥ (Ανώνυμη Εταιρεία Μονάδων Υγείας) για το Νοσοκομείο της Θήρας και τα πανεπιστημιακά νοσοκομεία αρμοδιότητας του υπουργείου Παιδείας, μπορούν να προσλαμβάνουν επικουρικό προσωπικό όλων των κατηγοριών και κλάδων για την κάλυψη των επιτακτικών τους αναγκών, ανεξάρτητα από την ύπαρξη κενών οργανικών θέσεων. Συνολικά μέσω αυτης της διαδικασίας αναμένεται να προσληφθούν 1.000 άτομα. Οι υποψήφιοι κατατάσσονται σε καταλόγους με κριτήρια και μοριοδότηση ανάλογη με αυτή του ΑΣΕΠ. Τα κριτήρια αυτά περιλαμβάνουν : προϋπηρεσία σε Δομές Υγείας, με αυξημένη μοριοδότηση για τις Μονάδες Εντατικής Θεραπείας (ΜΕΘ) και τα Τμήματα Επειγόντων Περιστατικών, ανεργία καθώς και κοινωνικά κριτήρια όπως τρίτεκνοι, πολύτεκνοι, μονογονεϊκές οικογένειες, ποσοστό αναπηρίας πάνω από 67% κτλ
¨

Kdd
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2018 6:33 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό Kdd » Δευ Σεπ 24, 2018 11:49 pm

ina12 έγραψε:
Kdd έγραψε:Ina12
Αλήθεια τώρα;
Εννοείται ότι είναι τα οριστικά..ενημερώσου πριν απαντήσεις..αναξιοκρατικη και αδιαφανή τη θεωρείς εσύ..δν έχει βγει κάποια ανακοίνωση..
Η διαδικασία μοριοδότησης και τοποθέτησης είναι πολύ σαφής και περιγράφεται στην απόφαση..
Αν δν σας αρέσει φροντίστε στην απάντηση σας να τονίζεται ότι είναι προσωπική σας άποψη κι όχι κάτι τετελεσμένο..


Έχω ενημερωθεί πριν απαντήσω. Δεν είναι τα οριστικά το ρώτησα στο Υπουργείο Υγείας. Είναι απλά οι πίνακες κατάταξης. Το ότι "η διαδικασία μοριοδότησης και τοποθέτησης είναι πολύ σαφής και περιγράφεται στην απόφαση" δε την καθιστά ούτε δίκαια ούτε αξιοκρατική.


Κι εγώ σήμερα ενημερώθηκα απ τη 2η υπε ότι δν θα ξαναβγούν αποτελέσματα..μένουν ως έχουν κι αν υπάρξει κάποια ένσταση που θα δικαιωθεί θα ακολουθηθεί η νόμιμη διαδικασια..
Τώρα όσο για την αμφισβήτηση που εκφράζεις στον τρόπο μοριοδότησης και τοποθέτησης είναι κάτι καθαρά υποκειμενικό..Δηλ θα αλλάξεις την υπουργική απόφαση;Όχι..Δν συμφωνείς μ αυτήν;δεκτό και σεβαστό μπορείς να το εκφράσεις..Αλλά μην παραπληροφορείς..Η υπουργική λοιπόν απόφαση αναφέρει πως Μόλις ένα αίτημα πρόσληψης προσωπικού εγκριθεί οι αρμόδιοι υπάλληλοι της εκάστοτε δυπε ανατρέχουν στους πίνακες και καλούν τον υποψήφιο με τα περισσότερα μόρια που έχει βάλει όμως σαν ΠΡΩΤΗ επιλογή τον εκάστοτε φορέα..Δηλ κάποιος έχει 200 μορια κι έχει βάλει 1η επιλογή το Δρομοκαΐτειο και κάποιος με 250 το έχει βάλει 3η..σαφώς και θα πάει Αυτός με τα 200 Γιατί απ την αρχή ζητήθηκε να επιλέξουμε φορείς..να βάλουμε ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ..Κι αν δεις τους πίνακες είναι ήδη διαμορφωμένοι ως προς τη σειρά προτίμησης και ως προς τα μόρια..
Κατά τα άλλα η 2η υπε είπε ότι προχωράει σε προσλήψεις..

melimeli
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 156
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 17, 2018 11:21 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό melimeli » Τρί Σεπ 25, 2018 11:30 am

Kdd έγραψε:
ina12 έγραψε:
Kdd έγραψε:Ina12
Αλήθεια τώρα;
Εννοείται ότι είναι τα οριστικά..ενημερώσου πριν απαντήσεις..αναξιοκρατικη και αδιαφανή τη θεωρείς εσύ..δν έχει βγει κάποια ανακοίνωση..
Η διαδικασία μοριοδότησης και τοποθέτησης είναι πολύ σαφής και περιγράφεται στην απόφαση..
Αν δν σας αρέσει φροντίστε στην απάντηση σας να τονίζεται ότι είναι προσωπική σας άποψη κι όχι κάτι τετελεσμένο..


Έχω ενημερωθεί πριν απαντήσω. Δεν είναι τα οριστικά το ρώτησα στο Υπουργείο Υγείας. Είναι απλά οι πίνακες κατάταξης. Το ότι "η διαδικασία μοριοδότησης και τοποθέτησης είναι πολύ σαφής και περιγράφεται στην απόφαση" δε την καθιστά ούτε δίκαια ούτε αξιοκρατική.


Κι εγώ σήμερα ενημερώθηκα απ τη 2η υπε ότι δν θα ξαναβγούν αποτελέσματα..μένουν ως έχουν κι αν υπάρξει κάποια ένσταση που θα δικαιωθεί θα ακολουθηθεί η νόμιμη διαδικασια..
Τώρα όσο για την αμφισβήτηση που εκφράζεις στον τρόπο μοριοδότησης και τοποθέτησης είναι κάτι καθαρά υποκειμενικό..Δηλ θα αλλάξεις την υπουργική απόφαση;Όχι..Δν συμφωνείς μ αυτήν;δεκτό και σεβαστό μπορείς να το εκφράσεις..Αλλά μην παραπληροφορείς..Η υπουργική λοιπόν απόφαση αναφέρει πως Μόλις ένα αίτημα πρόσληψης προσωπικού εγκριθεί οι αρμόδιοι υπάλληλοι της εκάστοτε δυπε ανατρέχουν στους πίνακες και καλούν τον υποψήφιο με τα περισσότερα μόρια που έχει βάλει όμως σαν ΠΡΩΤΗ επιλογή τον εκάστοτε φορέα..Δηλ κάποιος έχει 200 μορια κι έχει βάλει 1η επιλογή το Δρομοκαΐτειο και κάποιος με 250 το έχει βάλει 3η..σαφώς και θα πάει Αυτός με τα 200 Γιατί απ την αρχή ζητήθηκε να επιλέξουμε φορείς..να βάλουμε ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ..Κι αν δεις τους πίνακες είναι ήδη διαμορφωμένοι ως προς τη σειρά προτίμησης και ως προς τα μόρια..
Κατά τα άλλα η 2η υπε είπε ότι προχωράει σε προσλήψεις..



Δεν είπε κανείς ότι η διαδικασία που ακολουθήθηκε δεν ήταν αυτή που είχε ανακοινωθεί. Είπαμε ότι θα μπορούσε να είναι πολύ πιο αξιοκρατική διαδικασία. Τώρα, αν κάποιος είχε κάποιον "μπάρμπα από την Κορώνη" και του σφύριξε ότι το τάδε νοσοκομείο θα ζητήσει την ειδικότητα του και το δήλωσε 1η επιλογή με'γεια του με χαρά του. Εγώ είμαι σε 3 από τις 6 επιλογές μου πρώτη αλλά δε υπάρχει προοπτική να ζητηθεί η ειδικότητά μου παρόλο που υπάρχουν κενές οργανικές θέσεις στα συγκεκριμένα νοσοκομεία. Από την άλλη, άλλα νοσοκομεία που δεν δήλωσα και δεν έχουν μεγάλη έλλειψη της ειδικότητας έχουν δηλωθεί από άλλους και θα ζητήσουν... :roll:
Θέλω να πιστεύω ότι είμαστε όλοι νοήμονες εδώ μέσα. :wink:

filio123
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Δευ Σεπ 24, 2018 8:56 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό filio123 » Τρί Σεπ 25, 2018 11:46 am

Καλημέρα , μόλις επικοινώνησα με την 3η υπε και μου είπαν πως θα προχωρήσεις άμεσα σε προσλήψεις. Τα αιτήματα δεν είναι πολλά μέχρι την στιγμή αυτή σε σύγκριση με τα άτομα που υπάρχουν στους καταλόγους.

christina1986
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 88
Εγγραφή: Δευ Ιαν 01, 2018 11:00 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό christina1986 » Τρί Σεπ 25, 2018 9:26 pm

manthos2 έγραψε:
galini έγραψε:Αφου δεν παιρνουμε σωστες απαντησεις απο τις ΥΠΕ κτλ θα πω την δικη μου γνωμη και ειναι η εξης: πως αυτα ειναι τα οριστικα και αν κανω λαθος δε θα γινουν μεγαλες αλλαγες γιατι εχουν ελεγχθει ηδη,σιγα μη ξαναελεγξουν τα δικαιολογητικα οπως λενε καποιοι οτι εκαναν ενσταση επειδη αλλοι ειχαν λιγοτερα μορια και τους περασαν αδικα επειδη δινουν προτεραιοτητα στις πρωτες επιλογες μηπως και εχουν βαλει ψευτικα δικαιολογητικα και τους ακυρωσουν ενω οι ενστασεις ειναι μονο οταν εχει γινει καποιο λαθος...πχ 2 ατομα που ενας εχει περισσοτερα μορια και ο αλλος λιγοτερα και εχουν και οι 2 σαν πρωτη επιλογη καποιο νοσοκομειο και περασει εκεινος με τα λιγοτερα μορια.Οσους βαλουν θα τους βαλουν αμεσα λογω ελειψης προσωπικου και ολη αυτη η φασαρια γινεται τελικα για το τιποτα.Προκειται για νοσοκομεια που θα παρουν πχ 4-5 νοσηλευτες κι αν τους παρουν...γιατι ο κοσμος τηλεφωνει στις ΥΠΕ και τους λενε οτι δε θα παρουν ή οτι δε ξερουν ακομα τιποτα

Θα συμφωνησω μαζι σου,κοιταζα στην Διαυγεια και ενα νοσοκομειο απο τις επιλογες μου,εχει παρει 5-6 ατομα απο τις 13 του μηνα


manthos2 μπορεις να μου πεις πως βλεπεις στο Διαυγεια για τις θεσεις στα νοσοκομεια? Μονο τις ΔΥΠΕ μπορω να δω.

manthos2
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2018 1:57 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό manthos2 » Τρί Σεπ 25, 2018 10:20 pm

christina1986 έγραψε:
manthos2 έγραψε:
galini έγραψε:Αφου δεν παιρνουμε σωστες απαντησεις απο τις ΥΠΕ κτλ θα πω την δικη μου γνωμη και ειναι η εξης: πως αυτα ειναι τα οριστικα και αν κανω λαθος δε θα γινουν μεγαλες αλλαγες γιατι εχουν ελεγχθει ηδη,σιγα μη ξαναελεγξουν τα δικαιολογητικα οπως λενε καποιοι οτι εκαναν ενσταση επειδη αλλοι ειχαν λιγοτερα μορια και τους περασαν αδικα επειδη δινουν προτεραιοτητα στις πρωτες επιλογες μηπως και εχουν βαλει ψευτικα δικαιολογητικα και τους ακυρωσουν ενω οι ενστασεις ειναι μονο οταν εχει γινει καποιο λαθος...πχ 2 ατομα που ενας εχει περισσοτερα μορια και ο αλλος λιγοτερα και εχουν και οι 2 σαν πρωτη επιλογη καποιο νοσοκομειο και περασει εκεινος με τα λιγοτερα μορια.Οσους βαλουν θα τους βαλουν αμεσα λογω ελειψης προσωπικου και ολη αυτη η φασαρια γινεται τελικα για το τιποτα.Προκειται για νοσοκομεια που θα παρουν πχ 4-5 νοσηλευτες κι αν τους παρουν...γιατι ο κοσμος τηλεφωνει στις ΥΠΕ και τους λενε οτι δε θα παρουν ή οτι δε ξερουν ακομα τιποτα

Θα συμφωνησω μαζι σου,κοιταζα στην Διαυγεια και ενα νοσοκομειο απο τις επιλογες μου,εχει παρει 5-6 ατομα απο τις 13 του μηνα


manthos2 μπορεις να μου πεις πως βλεπεις στο Διαυγεια για τις θεσεις στα νοσοκομεια? Μονο τις ΔΥΠΕ μπορω να δω.

Στην αρχικη σελιδα Διαυγεια,βλεπεις ολα τα υπουργεια στην μεση της σελιδας.Διαλεγεις το υπουργειο υγειας και στους εποπτευομενους φορεις δεξια,εχει τα νοσοκομεια

NSSN
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 26, 2018 12:07 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό NSSN » Τετ Σεπ 26, 2018 2:00 pm

Τελικά μέχρι πότε θα γίνονται προσλήψεις από τους τωρινούς πίνακες?Τέλη Οκτωβρίου ή κι αργότερα?Δεδομένου ότι κι οι διαδικασίες κινούνται σχετικά αργά....

christina1986
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 88
Εγγραφή: Δευ Ιαν 01, 2018 11:00 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό christina1986 » Τετ Σεπ 26, 2018 2:59 pm

manthos2 έγραψε:
christina1986 έγραψε:
manthos2 έγραψε:Θα συμφωνησω μαζι σου,κοιταζα στην Διαυγεια και ενα νοσοκομειο απο τις επιλογες μου,εχει παρει 5-6 ατομα απο τις 13 του μηνα


manthos2 μπορεις να μου πεις πως βλεπεις στο Διαυγεια για τις θεσεις στα νοσοκομεια? Μονο τις ΔΥΠΕ μπορω να δω.

Στην αρχικη σελιδα Διαυγεια,βλεπεις ολα τα υπουργεια στην μεση της σελιδας.Διαλεγεις το υπουργειο υγειας και στους εποπτευομενους φορεις δεξια,εχει τα νοσοκομεια


Σε ευχαριστω πολυ...

galini
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Τετ Ιαν 25, 2017 4:51 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό galini » Τετ Σεπ 26, 2018 4:09 pm

NSSN έγραψε:Τελικά μέχρι πότε θα γίνονται προσλήψεις από τους τωρινούς πίνακες?Τέλη Οκτωβρίου ή κι αργότερα?Δεδομένου ότι κι οι διαδικασίες κινούνται σχετικά αργά....




Μέχρι 15 Οκτωμβρίου θα ισχυει ο πίνακας

NSSN
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 26, 2018 12:07 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό NSSN » Τετ Σεπ 26, 2018 4:32 pm

galini έγραψε:
NSSN έγραψε:Τελικά μέχρι πότε θα γίνονται προσλήψεις από τους τωρινούς πίνακες?Τέλη Οκτωβρίου ή κι αργότερα?Δεδομένου ότι κι οι διαδικασίες κινούνται σχετικά αργά....




Μέχρι 15 Οκτωμβρίου θα ισχυει ο πίνακας

Εμένα μου έχουν πεί από ΔΥΠΕ τέλη Οκτώβρη και ίσως και παραπάνω. Έχει πληροφορίες κανείς άλλος?

Anaro
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 09, 2018 10:56 am

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό Anaro » Τετ Σεπ 26, 2018 6:35 pm

Με έκπληξή μου είδα σήμερα αυτό: asep.gr/webcenter/portal/asep/%CE%91%CE%BD%CE%B1%CE%BA%CE%BF%CE%AF%CE%BD%CF%89%CF%83%CE%B7

Υποτίθεται ότι υπάρχει νέα διαδικασία. Έτσι δεν είναι; Ισχυουν και οι καινουργιοι πίνακες και οι παλιοι; Θα μας τρελλάνουνε;


Επιστροφή σε “ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ - ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ - ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ - ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΑΣΕΠ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 15 επισκέπτες