ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δικαιολογητικά, διορισμοί, προσλήψεις, διαγωνισμοί ΑΣΕΠ.
NSSN
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 26, 2018 12:07 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό NSSN » Τρί Ιούλ 23, 2019 5:00 pm

titig έγραψε:Διοικητικοί επικουρικοί κάνετε απογευματινά, νυχτερινά. Όσοι ναι το δηλώσατε ή θεωρείται υποχρέωση σας?

Όχι οι επικουρικοί διοικητικοί δουλεύουν το 8ωρο το πρωινό μόνο.

titig
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 109
Εγγραφή: Παρ Αύγ 31, 2018 11:51 am

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό titig » Τετ Ιούλ 24, 2019 9:20 am

Από το τμήμα προσωπικού προκύπτει αυτό? Εμάς το αντίστοιχο τμήμα μας ενημέρωσε ότι κανονικά θα κάνουμε απογευματινά, νυχτερινά μόλις βγει το καινούργιο πρόγραμμα...αναμένουμε να δούμε τι θα γίνει.

NSSN
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 26, 2018 12:07 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό NSSN » Τετ Ιούλ 24, 2019 11:35 am

titig έγραψε:Από το τμήμα προσωπικού προκύπτει αυτό? Εμάς το αντίστοιχο τμήμα μας ενημέρωσε ότι κανονικά θα κάνουμε απογευματινά, νυχτερινά μόλις βγει το καινούργιο πρόγραμμα...αναμένουμε να δούμε τι θα γίνει.

Τότε ίσως να εξαρτάται κι από το τμήμα και από τις ανάγκες του κάθε φορέα. Σε τμήματα που γνωρίζω εγώ στον δικό μου φορέα οι επικουρικοί διοικητικού δεν κάνουν απογευματινά. Απευθύνσου καλύτερα στο γραφείο προσωπικού, μπορείς ακόμα να ρωτήσεις και την ΥΠΕ στην οποία ανήκεις.

detorus
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Τρί Απρ 04, 2017 9:33 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό detorus » Παρ Αύγ 02, 2019 11:50 pm

Καλησπέρα στο φόρουμ, θα ήθελα να κανω μια ερώτηση σχετικα με το εαν επικουρικός διοικητικος υπάλληλος Κ.Υγείας εχει δικαίωμα υπογραφής.
Λόγου χάρη στη περιπτωση της προμήθειας αναλώσιμων υλικών καθως απο οτι γνωρίζω κανονιστικές οικονομικές και διοικητικές πράξεις για θέματα οικονομικα λόγω οτι υπάρχει η 20 ετή ποινική δίωξη εκ του νόμου πρέπει να είναι μόνιμος υπάλληλος σας παρακαλω απαντηστε μου επι αυτού και αν γνωρίζετε καποια σχετική διάταξη
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

titig
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 109
Εγγραφή: Παρ Αύγ 31, 2018 11:51 am

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό titig » Δευ Αύγ 05, 2019 8:49 am

detorus έγραψε:Καλησπέρα στο φόρουμ, θα ήθελα να κανω μια ερώτηση σχετικα με το εαν επικουρικός διοικητικος υπάλληλος Κ.Υγείας εχει δικαίωμα υπογραφής.
Λόγου χάρη στη περιπτωση της προμήθειας αναλώσιμων υλικών καθως απο οτι γνωρίζω κανονιστικές οικονομικές και διοικητικές πράξεις για θέματα οικονομικα λόγω οτι υπάρχει η 20 ετή ποινική δίωξη εκ του νόμου πρέπει να είναι μόνιμος υπάλληλος σας παρακαλω απαντηστε μου επι αυτού και αν γνωρίζετε καποια σχετική διάταξη
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.



Εννοείς να είναι μέλος επιτροπής αξιολόγησης ή παραλαβής σε διαγωνισμό προμήθειας αναλωσίμων και να υπογράψει;

detorus
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Τρί Απρ 04, 2017 9:33 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό detorus » Πέμ Αύγ 08, 2019 8:34 am

titig έγραψε:
detorus έγραψε:Καλησπέρα στο φόρουμ, θα ήθελα να κανω μια ερώτηση σχετικα με το εαν επικουρικός διοικητικος υπάλληλος Κ.Υγείας εχει δικαίωμα υπογραφής.
Λόγου χάρη στη περιπτωση της προμήθειας αναλώσιμων υλικών καθως απο οτι γνωρίζω κανονιστικές οικονομικές και διοικητικές πράξεις για θέματα οικονομικα λόγω οτι υπάρχει η 20 ετή ποινική δίωξη εκ του νόμου πρέπει να είναι μόνιμος υπάλληλος σας παρακαλω απαντηστε μου επι αυτού και αν γνωρίζετε καποια σχετική διάταξη
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.



Εννοείς να είναι μέλος επιτροπής αξιολόγησης ή παραλαβής σε διαγωνισμό προμήθειας αναλωσίμων και να υπογράψει;


Όχι ως μέλος σε επιτροπή αξιολόγησης αλλά εγώ που θα διεξάγω τον διαγωνισμό προμήθειας αναλώσιμων
κοινώς θα το δημιουργήσω από την αρχή μεσώ του νέου ηλεκτρονικού συστήματος κ θα τον επιβλέψω μέχρι την ολοκλήρωση του τόσο ηλεκτρονικα
όσο και εγγράφως

detorus
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Τρί Απρ 04, 2017 9:33 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό detorus » Πέμ Αύγ 08, 2019 8:40 am

titig έγραψε:
detorus έγραψε:Καλησπέρα στο φόρουμ, θα ήθελα να κανω μια ερώτηση σχετικα με το εαν επικουρικός διοικητικος υπάλληλος Κ.Υγείας εχει δικαίωμα υπογραφής.
Λόγου χάρη στη περιπτωση της προμήθειας αναλώσιμων υλικών καθως απο οτι γνωρίζω κανονιστικές οικονομικές και διοικητικές πράξεις για θέματα οικονομικα λόγω οτι υπάρχει η 20 ετή ποινική δίωξη εκ του νόμου πρέπει να είναι μόνιμος υπάλληλος σας παρακαλω απαντηστε μου επι αυτού και αν γνωρίζετε καποια σχετική διάταξη
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.



Εννοείς να είναι μέλος επιτροπής αξιολόγησης ή παραλαβής σε διαγωνισμό προμήθειας αναλωσίμων και να υπογράψει;


Όχι να είμαι μέλος επιτροπής άλλα να είμαι αυτός ο οποίος θα διεξάγει τον διαγωνισμό από την αρχή δηλαδή
από την ηλεκτρονική καταχώρηση του στο νέο ηλεκτρονικό σύστημα isupplies
μέχρι τη δημοσίευση του και τέλος μέχρι την ολοκλήρωση του

titig
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 109
Εγγραφή: Παρ Αύγ 31, 2018 11:51 am

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό titig » Πέμ Αύγ 08, 2019 3:05 pm

Mέσω isupplies κάνεις την διαγωνιστική διαδικασία. Εκτυπώνεις Απόφαση Διοικητή και υπογράφει ο Διοικητής, κάνεις πρακτικό κ υπογράφει η επιτροπή. Εσύ δεν υπογράφεις πουθενά, είτε είσαι μόνιμος, είτε επικουρικός.

sotinela
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 341
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 23, 2018 2:37 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό sotinela » Πέμ Αύγ 22, 2019 5:06 pm

Άρχισαν τα όργανα με απειλές για διακοπές συμβάσεων υπηρετούντων επικουρικών.. Για ψάξτε λίγο στο τύπο και θα δείτε κάτι για Νοσοκομείο Βέροιας.. Πάνε οι μέρες που η προηγούμενη κυβέρνηση με το έτσι θέλω ανανέωνε 4 χρόνια συμβάσεις.. Και μη ξεχνάμε και την προσφυγή στο ΣτΕ... όπως στρώνει κανείς κοιμάται..

thourios
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 418
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 30, 2005 9:52 am

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό thourios » Πέμ Αύγ 22, 2019 8:39 pm

Έχουμε να δούμε πολλά ακόμα. Όπως συμβάσεις 12μηνες χωρίς τον έλεγχο του ΑΣΕΠ κτλ.

titig
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 109
Εγγραφή: Παρ Αύγ 31, 2018 11:51 am

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό titig » Παρ Αύγ 23, 2019 11:41 am

Μα είναι δυνατόν να τους ζητηθεί να υπογράψουν τέτοιο πράγμα, με την απειλή της απόλυσης :shock: ? Λύθηκε για την ώρα το θέμα.

sotinela
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 341
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 23, 2018 2:37 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό sotinela » Παρ Αύγ 23, 2019 10:27 pm

titig έγραψε:Μα είναι δυνατόν να τους ζητηθεί να υπογράψουν τέτοιο πράγμα, με την απειλή της απόλυσης :shock: ? Λύθηκε για την ώρα το θέμα.


η παρούσα κυβέρνηση δε πρόκειται να τους ξανακάνει παράταση. μόλις βγουν τα οριστικά της 2κ γεια σας. αν και η 2κ βγηκε αποκλειστικά και μονο για την μονιμοποίησή τους. μακραν οι μεγαλύτεροι βυσματίες μετά τους εργαζομένους ΚΕΠ που είχε βγει προκήρυξη με αποκλειστική εμπειρία σε ΚΕΠ. ΚΑΤΑΝΤΙΑ

tx2008
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Δευ Σεπ 24, 2018 8:41 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό tx2008 » Τετ Αύγ 28, 2019 12:57 pm

καλημέρα γνωρίζετε αν θα γίνουν άλλες προσλήψεις για επικουρικούς για 3 υπε με ενδιαφέρει τε διοικητικού λογιστικού

titig
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 109
Εγγραφή: Παρ Αύγ 31, 2018 11:51 am

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό titig » Δευ Σεπ 02, 2019 2:18 pm

sotinela έγραψε:
titig έγραψε:Μα είναι δυνατόν να τους ζητηθεί να υπογράψουν τέτοιο πράγμα, με την απειλή της απόλυσης :shock: ? Λύθηκε για την ώρα το θέμα.


η παρούσα κυβέρνηση δε πρόκειται να τους ξανακάνει παράταση. μόλις βγουν τα οριστικά της 2κ γεια σας. αν και η 2κ βγηκε αποκλειστικά και μονο για την μονιμοποίησή τους. μακραν οι μεγαλύτεροι βυσματίες μετά τους εργαζομένους ΚΕΠ που είχε βγει προκήρυξη με αποκλειστική εμπειρία σε ΚΕΠ. ΚΑΤΑΝΤΙΑ


Το λογικό να μην τους ξανακάνει, άλλωστε η σύμβαση έχει ημερομηνία λήξης!
Δεν τους γνωρίζω προσωπικά όλους τους επικουρικούς, φαντάζομαι ούτε και εσύ όμως σε έχω συναντήσει σε συζητήσεις διαφόρων διαγωνισμών και φαίνεσαι λογικό άτομο ώστε να τσουβαλιάζεις τόσους χιλιάδες εργαζόμενους. Χωρίς να έχω πρόθεση και διάθεση να πείσω κανέναν για το αντίθετο θα σου πω ότι τους τελευταίους μήνες εργάζομαι ως επικουρικό προσωπικό και δεν αποτελώ βυσματία. Έκανα απλά την αίτηση, όπως τις δεκάδες άλλες που κάνω, όπως οι περισσότεροι από εμάς και άφησα την θέση μου στον ιδιωτικό τομέα όταν με κάλεσαν γιατί απηύδησα. Δεν περιμένω τίποτε και δεν θεωρώ ότι μου ανήκει καμία θέση.

eras
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Παρ Φεβ 15, 2019 5:11 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό eras » Τρί Σεπ 03, 2019 2:35 pm

ολοι περιμενουμε να μπουμε να δουλεψουμε 2 χρονια.οχι να ειμαστε εξω εμεισ 5 χρονια και να βλεπουμε αυτουσ που δουλευουν. το θεωρειτε δικαιο εσεισ αυτο.


Επιστροφή σε “ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ - ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ - ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ - ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΑΣΕΠ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες