ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δικαιολογητικά, διορισμοί, προσλήψεις, διαγωνισμοί ΑΣΕΠ.
nikos64
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Δευ Οκτ 08, 2018 1:39 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό nikos64 » Τρί Ιαν 01, 2019 10:20 am

BILLY.T έγραψε:Μπορεί κάποιος να μου απαντήσει, γιατί κάνουνε προσλήψεις από τους παλιούς καταλόγους, από την στιγμή που έχουνε ανακοινώσει τα αποτελέσματα των καινούργιων αιτήσεων; Με ημερομηνία 28/12/2018 η 5 ΥΠΕ έκανε προσλήψεις πάνω από 20 άτομα διαφόρων ειδικοτήτων από τους παλιούς καταλόγους. Εάν παίρνουνε άτομα από τις παλιές αιτήσεις, γιατί κάνανε καινούργιο διαγωνισμό; Νομίζω μας δουλεύουνε κανονικά.


μπορείς σε παρακαλώ να γράψεις το λινκ για να βρω τις προσλήψεις που λες γιατί δεν τις βρίσκω σε ευχαριστώ[/quote]

https://diavgeia.gov.gr/f/5ype

nikos64
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Δευ Οκτ 08, 2018 1:39 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό nikos64 » Τρί Ιαν 01, 2019 10:27 am

BILLY.T έγραψε:Μπορεί κάποιος να μου απαντήσει, γιατί κάνουνε προσλήψεις από τους παλιούς καταλόγους, από την στιγμή που έχουνε ανακοινώσει τα αποτελέσματα των καινούργιων αιτήσεων; Με ημερομηνία 28/12/2018 η 5 ΥΠΕ έκανε προσλήψεις πάνω από 20 άτομα διαφόρων ειδικοτήτων από τους παλιούς καταλόγους. Εάν παίρνουνε άτομα από τις παλιές αιτήσεις, γιατί κάνανε καινούργιο διαγωνισμό; Νομίζω μας δουλεύουνε κανονικά.


Θεματικές - - - Απασχόληση και εργασία
εκτός από την 5 υπε και άλλε υπε έχουν κάνει προσλήψεις από τους παλιούς καταλόγους. Θα τα βρείτε στο διαύγεια τις κάθε υπε

NSSN
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 26, 2018 12:07 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό NSSN » Τρί Ιαν 01, 2019 6:05 pm

nikos64 έγραψε:
BILLY.T έγραψε:Μπορεί κάποιος να μου απαντήσει, γιατί κάνουνε προσλήψεις από τους παλιούς καταλόγους, από την στιγμή που έχουνε ανακοινώσει τα αποτελέσματα των καινούργιων αιτήσεων; Με ημερομηνία 28/12/2018 η 5 ΥΠΕ έκανε προσλήψεις πάνω από 20 άτομα διαφόρων ειδικοτήτων από τους παλιούς καταλόγους. Εάν παίρνουνε άτομα από τις παλιές αιτήσεις, γιατί κάνανε καινούργιο διαγωνισμό; Νομίζω μας δουλεύουνε κανονικά.


Θεματικές - - - Απασχόληση και εργασία
εκτός από την 5 υπε και άλλε υπε έχουν κάνει προσλήψεις από τους παλιούς καταλόγους. Θα τα βρείτε στο διαύγεια τις κάθε υπε

Μην μπερδεύεστε!Καμία πρόσληψη δεν έχει γίνει τώρα από τους παλιούς καταλόγους.Οι παλιοί κατάλογοι ίσχυαν έως τις 14/11.Από 15/11 ξεκίνησαν οι αιτήσεις οι νέες και από τη στιγμή που βγήκαν τ' αποτελέσματα, ξεκίνησαν οι προσλήψεις από τους νέους καταλόγους.Αν τσεκάρετε τους αριθμούς πρωτοκόλλου των προσληφθέντων με τους πίνακες θα το δείτε.

nikos64
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Δευ Οκτ 08, 2018 1:39 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό nikos64 » Τετ Ιαν 02, 2019 11:31 am

NSSN έγραψε:
nikos64 έγραψε:
BILLY.T έγραψε:Μπορεί κάποιος να μου απαντήσει, γιατί κάνουνε προσλήψεις από τους παλιούς καταλόγους, από την στιγμή που έχουνε ανακοινώσει τα αποτελέσματα των καινούργιων αιτήσεων; Με ημερομηνία 28/12/2018 η 5 ΥΠΕ έκανε προσλήψεις πάνω από 20 άτομα διαφόρων ειδικοτήτων από τους παλιούς καταλόγους. Εάν παίρνουνε άτομα από τις παλιές αιτήσεις, γιατί κάνανε καινούργιο διαγωνισμό; Νομίζω μας δουλεύουνε κανονικά.


Θεματικές - - - Απασχόληση και εργασία
εκτός από την 5 υπε και άλλε υπε έχουν κάνει προσλήψεις από τους παλιούς καταλόγους. Θα τα βρείτε στο διαύγεια τις κάθε υπε

Μην μπερδεύεστε!Καμία πρόσληψη δεν έχει γίνει τώρα από τους παλιούς καταλόγους.Οι παλιοί κατάλογοι ίσχυαν έως τις 14/11.Από 15/11 ξεκίνησαν οι αιτήσεις οι νέες και από τη στιγμή που βγήκαν τ' αποτελέσματα, ξεκίνησαν οι προσλήψεις από τους νέους καταλόγους.Αν τσεκάρετε τους αριθμούς πρωτοκόλλου των προσληφθέντων με τους πίνακες θα το δείτε.



Έχεις δίκιο, ζητάω συγνώμη για για την αναστάτωση.

thourios
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 418
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 30, 2005 9:52 am

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό thourios » Τετ Ιαν 02, 2019 12:33 pm

Πάντως ο τρόπος που γίνεται η ανάρτηση των προσληφθέντων είναι σταυρόλεξο για δυνατούς λύτες για αυτούς που ψάχνουν.
Εδώ άτομα που έχουν εξοικείωση με τους υπολογιστές και ψάχνονται.
Άντε να ξέρεις αν τηρούνται οι διαδικασίες αφού αυτοί που ελέγχουν τα έγγραφα ίσως να το κάνουν για πρώτη φορά και ότι τους δείχνουν μπορεί και να το λαμβάνουν υπόψη. Έχουν και ανάγκη από άτομα οι υπηρεσίες και δεν βαριέσαι ειδικά σε κάτι ΔΕ διοικητικό, ΔΕ προσωπικό ασφαλείας, καθαριότητα, κλητήρες, τραπεζοκόμους κτλ.
Γιατί να μην έχω το δικαίωμα να δω τον φάκελο του άλλου υποψήφιου όπως έχω σε προκηρύξεις του ΑΣΕΠ;
Δεν λέω ότι γίνεται σκόπιμα αλλά δεν υπάρχει διαφάνεια. Αποτελέσματα με τέτοιο τρόπο ανάρτησης πρώτη φορά βλέπω.

melimeli
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 156
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 17, 2018 11:21 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό melimeli » Πέμ Ιαν 03, 2019 9:39 am

Αυτή τη φορά μάλλον είμαι από τους τυχερούς!
Κατά τύχη είδα το όνομα μου στη διαύγεια... Θα μιλήσω με τον φορέα σήμερα.

NSSN
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 26, 2018 12:07 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό NSSN » Παρ Ιαν 04, 2019 10:17 am

melimeli έγραψε:Αυτή τη φορά μάλλον είμαι από τους τυχερούς!
Κατά τύχη είδα το όνομα μου στη διαύγεια... Θα μιλήσω με τον φορέα σήμερα.

Μπράβο Καλή Αρχή!!Μίλησες με τον φορέα?

melimeli
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 156
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 17, 2018 11:21 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό melimeli » Παρ Ιαν 04, 2019 10:49 am

Ναι, μίλησα. Περιμένω την επιστολή (συστημένη θα έρθει) αλλά στο μεταξύ μου είπαν τι χαρτιά χρειάζομαι και τα συγκεντρώνω.
Για όσους ενδιαφέρει, θέλουν τα χαρτιά που επισύναψες στην αίτησή σου όλα, βεβαίωση παθολόγου και ψυχιάτρου και αντίγραφα βεβαιώσεων που να φαίνεται ΑΦΜ, ΑΜΚΑ και ΑΜΑ. Α, και φωτοτυπία βιβλιαρίου τραπέζης όπου να είσαι ο πρώτος δικαιούχος.

melimeli
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 156
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 17, 2018 11:21 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό melimeli » Παρ Ιαν 04, 2019 10:50 am

Α, και Βιογραφικό σημείωμα για να δουν εντός του φορέα που θα σε τοποθετήσουν.

thourios
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 418
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 30, 2005 9:52 am

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό thourios » Παρ Ιαν 04, 2019 1:30 pm

Καλή αρχή να έχεις και ευχαριστούμε για την ενημέρωση.

NSSN
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 26, 2018 12:07 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό NSSN » Παρ Ιαν 04, 2019 2:39 pm

melimeli έγραψε:Ναι, μίλησα. Περιμένω την επιστολή (συστημένη θα έρθει) αλλά στο μεταξύ μου είπαν τι χαρτιά χρειάζομαι και τα συγκεντρώνω.
Για όσους ενδιαφέρει, θέλουν τα χαρτιά που επισύναψες στην αίτησή σου όλα, βεβαίωση παθολόγου και ψυχιάτρου και αντίγραφα βεβαιώσεων που να φαίνεται ΑΦΜ, ΑΜΚΑ και ΑΜΑ. Α, και φωτοτυπία βιβλιαρίου τραπέζης όπου να είσαι ο πρώτος δικαιούχος.

Σ' ευχαριστούμε πολύ για την ενημέρωση για τα δικαιολογητικά που χρειάζονται. Οι βεβαιώσεις παθολόγου και ψυχιάτρου μπορούν να δοθούν και από ιδιώτες σωστά? Εγώ επικοινώνησα μόνο με την ΥΠΕ και μου είπαν για τη συστημένη επιστολή που θα στείλουν δεν ξέρω κάτι παραπάνω.

NSSN
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 26, 2018 12:07 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό NSSN » Παρ Ιαν 04, 2019 2:44 pm

melimeli έγραψε:Ναι, μίλησα. Περιμένω την επιστολή (συστημένη θα έρθει) αλλά στο μεταξύ μου είπαν τι χαρτιά χρειάζομαι και τα συγκεντρώνω.
Για όσους ενδιαφέρει, θέλουν τα χαρτιά που επισύναψες στην αίτησή σου όλα, βεβαίωση παθολόγου και ψυχιάτρου και αντίγραφα βεβαιώσεων που να φαίνεται ΑΦΜ, ΑΜΚΑ και ΑΜΑ. Α, και φωτοτυπία βιβλιαρίου τραπέζης όπου να είσαι ο πρώτος δικαιούχος.

Και από Ιδιώτες και από Δημόσιους φορείς γίνονται αποδεκτές οι βεβαιώσεις ιατρών?

thourios
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 418
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 30, 2005 9:52 am

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό thourios » Παρ Ιαν 04, 2019 3:25 pm

Λογικά πρέπει να έχουν την στρογγυλή σφραγίδα του κράτους. Αφού τομείς υγείας αφορά η προκήρυξη γιατί δεν σε κατατοπίζουν;
Είναι σαν να πάω στον ΕΟΠΠΥ της περιοχής μου να εργασθώ και να μου πουν να πάω να εξεταστώ σε δημόσιο νοσοκομείο ενώ υπάρχουν και οι δύο ειδικότητες γιατρών εκεί.
Θα μας τρελάνουν.

melimeli
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 156
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 17, 2018 11:21 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό melimeli » Παρ Ιαν 04, 2019 5:32 pm

Και από ιδιώτες γιατρούς γίνονται δεκτές, το διευκρίνισα. Απλώς εκεί θα πληρώσεις κανονικά επίσκεψη.
NSSN, είσαι κι εσύ επιτυχών; Συγχαρητήρια!

mazelost
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 16, 2018 4:53 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό mazelost » Παρ Ιαν 04, 2019 7:17 pm

Καλή χρονιά σε όλους! Χθες είδα κι εγώ τυχαία στο διαύγεια ότι αναρτήθηκε η πρόσληψη μου στις 24/12.
Επικοινωνησα με τον φορέα γιατί ψιλό αγχώθηκα όταν είδα ότι η ανάρτηση στο διαύγεια έγινε 24/12 και μέχρι χθες δεν είχα λάβει τίποτα!! Από τον φορέα μου είπαν ότι πρέπει να περιμένω συστημένο από το ταχυδρομείο. Αλήθεια αργεί τόσο παρόλο που η ανάρτηση στο διαύγεια έγινε 24/12 και σήμερα είναι 4/1?? Να πω την αλήθεια είμαι αγχώδης εκ φύσεως και εννοείται ότι δεν θέλω με τίποτα να χάσω την θέση!!


Επιστροφή σε “ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ - ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ - ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ - ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΑΣΕΠ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες