ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δικαιολογητικά, διορισμοί, προσλήψεις, διαγωνισμοί ΑΣΕΠ.
Xanthim3
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 02, 2020 8:17 am

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό Xanthim3 » Παρ Ιούλ 10, 2020 2:08 pm

Καλησπέρα σε όλους, εγώ έχω απορίες με τα ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΕ ΑΝΑ Φορέα στον οποίο δείχνει τα μόρια και τι λείπει στον καθένα αλλά πως θα ξέρουμε αν αυτό το άτομο που φαίνεται να πιάνει την θέση γτ έχει σωστά τα χαρτιά του.. δέχτηκε την θέση ή όχι? Και κάτι άλλο αν λέει λειπε βεβαίωση ασφαλιστικού φορέα ενώ έχω πιο πολλά μόρια από κάποιο άλλο άτομο... Δεν μπορώ να τους το στείλω? (έκανα λάθος και έβαλα δύο φορές το χαρτί του εργοδότη αντί για την βεβαίωση ενσημων για ασεπ) αν και τώρα ξανά έκανα την αίτηση για της ίδιες θέσεις.. Και περιμένω.

NSSN
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 26, 2018 12:07 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό NSSN » Σάβ Ιούλ 11, 2020 6:25 pm

Xanthim3 έγραψε:Καλησπέρα σε όλους, εγώ έχω απορίες με τα ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΕ ΑΝΑ Φορέα στον οποίο δείχνει τα μόρια και τι λείπει στον καθένα αλλά πως θα ξέρουμε αν αυτό το άτομο που φαίνεται να πιάνει την θέση γτ έχει σωστά τα χαρτιά του.. δέχτηκε την θέση ή όχι? Και κάτι άλλο αν λέει λειπε βεβαίωση ασφαλιστικού φορέα ενώ έχω πιο πολλά μόρια από κάποιο άλλο άτομο... Δεν μπορώ να τους το στείλω? (έκανα λάθος και έβαλα δύο φορές το χαρτί του εργοδότη αντί για την βεβαίωση ενσημων για ασεπ) αν και τώρα ξανά έκανα την αίτηση για της ίδιες θέσεις.. Και περιμένω.

Σε περίπτωση που κάποιος δε δέχτηκε τη θέση φαίνεται στον πίνακα δεξιά υ.δ. μη αποδοχής της θέσης αντί για τη λέξη προσληπτέος.Έτσι θα ξέρεις ότι κάποιος αρνήθηκε τη θέση.Αν δεν έστειλες τη βεβαίωση του ΑΣΕΠ η αίτηση εκείνη είναι άκυρη οριστικά.Θα ισχύει η νέα που έκανες τώρα εάν είναι αυτή σωστή.


Επιστροφή σε “ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ - ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ - ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ - ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΑΣΕΠ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 15 επισκέπτες