ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δικαιολογητικά, διορισμοί, προσλήψεις, διαγωνισμοί ΑΣΕΠ.
thourios
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 418
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 30, 2005 9:52 am

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό thourios » Δευ Φεβ 04, 2019 5:41 pm

patrinos έγραψε:Γεια σας εγω ειμαι πιστοποιημενος φυλακας μουσειων και εχω αδεια εργασιας που ζητειται για τις θεση του προσωπικου ασφαλειας,ειμαι υψηλα στην καταταξη,δεν εχουν ακομα παρει ατομα απο αυτην την ειδικοτητα στην 6η υπε και ισως να μην παρουν γιατι ανανεωσαν ολους που ειχαν παρει με σοχ με αυτην την ειδικοτητα,σε περιπτωση αν και μικρη που με καλεσουν,διαβασα οτι θα ζητηθει να εχω την αιτηση εκτυπωμενη,εγω δεν την εχω,στην εφαρμογη του υπουργειου υπηρχε αποθηκευμενη η αιτηση μας αλλα τωρα βλεπω οτι δεν υπαρχει,υπαρχει τροπος να την βρω,μπορει να μην με δεχτουν αν δεν τους την παω?λογικα το συστημα θα την εχει


Σε σένα ζήτησαν εκτυπωμένη την αίτηση. Σε κάποιους άλλους τάχα μου βεβαίωση ΑΣΕΠ για την προϋπηρεσία τους ενώ εργάζονταν πάντα σε δημόσιους φορείς ενώ έχουν προσκομιστεί έγγραφα της προϋπηρεσίας από τους προηγούμενους φορείς που την αποδεικνύουν. Απόδειξη των ενσήμων από εκτύπωση δεν λαμβάνεται υπόψη
Δες μήπως έχεις κρατήσει το mail που λέει
Αγαπητέ χρήστη,
Η ηλεκτρονική σας αίτηση για τον διαγωνισμό Επικουρικού Προσωπικού πλην Ιατρών Υπουργείου Υγείας, υποβλήθηκε με επιτυχία στις ΧΧΧΧ, με αριθμό πρωτοκόλλου ΧΧΧΧΧΧ


Για αυτό είπα από την αρχή ότι η προκήρυξη μπάζει.

patrinos
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 03, 2019 3:09 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό patrinos » Τρί Φεβ 05, 2019 12:51 pm

thourios έγραψε:
patrinos έγραψε:Γεια σας εγω ειμαι πιστοποιημενος φυλακας μουσειων και εχω αδεια εργασιας που ζητειται για τις θεση του προσωπικου ασφαλειας,ειμαι υψηλα στην καταταξη,δεν εχουν ακομα παρει ατομα απο αυτην την ειδικοτητα στην 6η υπε και ισως να μην παρουν γιατι ανανεωσαν ολους που ειχαν παρει με σοχ με αυτην την ειδικοτητα,σε περιπτωση αν και μικρη που με καλεσουν,διαβασα οτι θα ζητηθει να εχω την αιτηση εκτυπωμενη,εγω δεν την εχω,στην εφαρμογη του υπουργειου υπηρχε αποθηκευμενη η αιτηση μας αλλα τωρα βλεπω οτι δεν υπαρχει,υπαρχει τροπος να την βρω,μπορει να μην με δεχτουν αν δεν τους την παω?λογικα το συστημα θα την εχει


Σε σένα ζήτησαν εκτυπωμένη την αίτηση. Σε κάποιους άλλους τάχα μου βεβαίωση ΑΣΕΠ για την προϋπηρεσία τους ενώ εργάζονταν πάντα σε δημόσιους φορείς ενώ έχουν προσκομιστεί έγγραφα της προϋπηρεσίας από τους προηγούμενους φορείς που την αποδεικνύουν. Απόδειξη των ενσήμων από εκτύπωση δεν λαμβάνεται υπόψη
Δες μήπως έχεις κρατήσει το mail που λέει
Αγαπητέ χρήστη,
Η ηλεκτρονική σας αίτηση για τον διαγωνισμό Επικουρικού Προσωπικού πλην Ιατρών Υπουργείου Υγείας, υποβλήθηκε με επιτυχία στις ΧΧΧΧ, με αριθμό πρωτοκόλλου ΧΧΧΧΧΧ


Για αυτό είπα από την αρχή ότι η προκήρυξη μπάζει.



Το μέηλ το έχω κρατήσει αλλά την αίτηση με τα τις θέσεις που δήλωσα κτλ δεν την έχω,δεν είναι αποθηκευμένη πουθενά,εξάλλου δεν έλεγε στην προκήρυξη ότι πρέπει να την έχουμε εκτυπώσει,στην πλατφόρμα δεν μπορώ να μπω με τους κωδικούς μου για να την εκτυπώσω γιατι πλεον δεν υπαρχει αυτή η δυνατότητα

thourios
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 418
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 30, 2005 9:52 am

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό thourios » Τρί Φεβ 05, 2019 6:53 pm

Δες τα αποτελέσματα στους πίνακες που αναρτήθηκαν στην υπε που έκανες αίτηση.
Από εκεί θα ανοίξεις το pdf και θα βρεις με τον αριθμό πρωτοκόλλου μία μία τις θέσεις που έχεις επιλέξει.
Επειδή είναι μεγάλο το αρχείο θα δυσκολευτείς να βρεις τις επιλογές σου.
Θα πατήσεις CTRL+F στον υπολογιστή σου. Θα ανοίξει ένα παραθυράκι πάνω δεξιά όπου εκεί θα πληκτρολογήσεις τον αριθμό πρωτοκόλλου όπως είναι πχ 47/1233456 θα πατήσεις το βέλος δίπλα ή επόμενοκαι θα σου βγάλει τις επιλογές σου.

Αλλά γιατί σου ζητάνε να βρεις εσύ τις επιλογές σου; ή κάτι άλλο συμβαίνει και δεν καταλαβαίνω εγώ καλά;

patrinos
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 03, 2019 3:09 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό patrinos » Τετ Φεβ 06, 2019 10:47 am

thourios έγραψε:Δες τα αποτελέσματα στους πίνακες που αναρτήθηκαν στην υπε που έκανες αίτηση.
Από εκεί θα ανοίξεις το pdf και θα βρεις με τον αριθμό πρωτοκόλλου μία μία τις θέσεις που έχεις επιλέξει.
Επειδή είναι μεγάλο το αρχείο θα δυσκολευτείς να βρεις τις επιλογές σου.
Θα πατήσεις CTRL+F στον υπολογιστή σου. Θα ανοίξει ένα παραθυράκι πάνω δεξιά όπου εκεί θα πληκτρολογήσεις τον αριθμό πρωτοκόλλου όπως είναι πχ 47/1233456 θα πατήσεις το βέλος δίπλα ή επόμενοκαι θα σου βγάλει τις επιλογές σου.

Αλλά γιατί σου ζητάνε να βρεις εσύ τις επιλογές σου; ή κάτι άλλο συμβαίνει και δεν καταλαβαίνω εγώ καλά;


Σε ευχαριστω,αλλά ίσως δεν έχεις καταλάβει τι εννοώ ή μάλλον δεν το έχω διατυπώσει εγώ καλά,λοιπόν στην ηλεκτρονική αίτηση που έχω κάνει που βάζουμε τα στοιχεία μας,τους τίτλους σπουδών και ότι ζητείται έκανα υποβολή και την έστειλα δεν την αποθήκευσα πουθενά,μου έστειλαν βέβαια στο μέηλ μου αριθμό πρωτοκόλλου κτλ,αν με πάρουν διάβασα ότι μέσα στα δικαιολογητικά που πρέπει να πάω να είναι και η αίτηση που είχαμε κάνει,αυτό μου φαίνεται και οξύμωρο αφου την έχουν στο σύστημα τους,μπορώ να βρω πουθενά την αίτηση μου αυτο είναι το ερωτημά μου

melimeli
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 156
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 17, 2018 11:21 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό melimeli » Τετ Φεβ 06, 2019 2:48 pm

Βρήκα αυτό για την 3η ΥΠΕ για όποιον ενδιαφέρεται:

ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ
Υποβολή αιτημάτων για κάλυψη επιτακτικών αναγκών με επικουρικό προσωπικό πλην ιατρών

Αποφασίζει ομόφωναΑ.Την έγκριση υποβολής αιτήματος για κάλυψη επιτακτικών αναγκών με επικουρικό προσωπικότων παρακάτω κατηγοριών και ειδικοτήτων του Νοσοκομείου, για χρονικό διάστημα 2 ετών,
:1.ΤΕ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ122.ΔΕ ΒΟΗΘ. ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ313.ΥΕ ΜΕΤΑΦΟΡΕΩΝ ΑΣΘΕΝΩΝ124.ΤΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟΥ25.ΔΕ ΔΟΙΚΗΤΙΚΟΥ-ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ36.ΔΕ ΤΗΛΕΦΩΝΗΤΩΝ27.ΔΕ ΓΕΝΙΚΩΝ ΚΑΘΗΚΟΝΤΩΝ/ΚΛΗΤΗΡΩΝ28.ΔΕ ΧΕΙΡΙΣΤΩΝ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΣΥΣΚΕΥΩΝ29.ΔΕ ΒΟΗΘΩΝ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ210.ΔΕ ΟΔΗΓΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ511.ΔΕ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ 112.ΤΕ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ113.ΔΕ ΥΔΡΑΥΛΙΚΩΝ 114.ΔΕ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ115.ΔΕ ΟΙΚΟΔΟΜΩΝ116.ΔΕ ΕΛΑΙΟΧΡΩΜΑΤΙΣΤΩΝ117.ΔΕ ΜΗΧΑΝΟΤΕΧΝΙΚΩΝ218.ΔΕ ΨΥΚΤΙΚΩΝ119.ΥΕ ΤΡΑΠΕΖΟΚΟΜΩΝ2720.ΔΕ ΜΑΓΕΙΡΩΝ921.ΥΕ ΠΛΥΝΤΩΝ-ΤΡΙΩΝ222.ΥΕ ΕΡΓΑΤΩΝ423.ΥΕ ΒΟΗΘΗΤΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ6824.ΔΕ ΒΟΗΘΩΝ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ125.ΠΕ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΩΝ126.ΠΕ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΥΤΩΝ1
27.ΤΕ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΥΤΩΝ1Β.Τη διαβίβαση της απόφασης στη Διοίκηση της 3ηςΥγειονομικής Περιφέρειας, με επισυναπτόμενη την βεβαίωση δέσμευσης πίστωσης στον προϋπολογισμό του Νοσοκομείου για την κάλυψη των αποδοχών

player74
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: Τρί Φεβ 20, 2018 6:10 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό player74 » Τετ Φεβ 06, 2019 5:08 pm

Το Γεννηματά της Αθήνας (που ενδιαφέρει και εμένα) δεν έχει ζητήσει ακόμα προσωπικό (κατηγορίας ΥΕ) από την Α ΥΠΕ.
Υπάρχει όμως ενδεχόμενο να ζητήσουν. αυτό μου είπαν, για όσους ενδιαφέρονται....

tx2008
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Δευ Σεπ 24, 2018 8:41 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό tx2008 » Τετ Φεβ 06, 2019 5:30 pm

καλησπέρα μπορείς να μου πεις που ακριβώς μέσα στη διαύγεια αναφέρει για την 3η υπε για το νοσοκομείο παπανικολάου

christina1986
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 88
Εγγραφή: Δευ Ιαν 01, 2018 11:00 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό christina1986 » Παρ Φεβ 08, 2019 5:51 pm

Μήπως γνωριζει καποιος παιδια για την 3η υπε αν ζητησε προσωπικο το εκαβ στον Λαγκαδά; η η ψυχιατρικη κλινική Θεσσαλονικης;Ειμαι στην ειδικότητα μου Διοικητικού 7η καο ακομα δεν με.πήραν τηλ. ούτε ειδα το ονομα μου στη διαύγεια!!!

christina1986
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 88
Εγγραφή: Δευ Ιαν 01, 2018 11:00 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό christina1986 » Παρ Φεβ 08, 2019 9:02 pm

tx2008 έγραψε:καλησπέρα μπορείς να μου πεις που ακριβώς μέσα στη διαύγεια αναφέρει για την 3η υπε για το νοσοκομείο παπανικολάου



https://diavgeia.gov.gr/search?query=th ... ent&page=0

tx2008
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Δευ Σεπ 24, 2018 8:41 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό tx2008 » Παρ Φεβ 08, 2019 9:19 pm

ευχαριστώ πολυ

nikos64
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Δευ Οκτ 08, 2018 1:39 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό nikos64 » Δευ Φεβ 11, 2019 12:43 pm

christina1986 έγραψε:
tx2008 έγραψε:καλησπέρα μπορείς να μου πεις που ακριβώς μέσα στη διαύγεια αναφέρει για την 3η υπε για το νοσοκομείο παπανικολάου



https://diavgeia.gov.gr/search?query=th ... ent&page=0


Μήπως ξέρει κάποιος κάτι παρόμοιο για την 5 υπε; Έψαξα και δεν βρήκα κάτι. Αναφέρομε στις ειδικότητες που θα κάνουνε πρόσληψη. π.χ. όπως ανακοίνωσε η 3 υπε.

christina1986
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 88
Εγγραφή: Δευ Ιαν 01, 2018 11:00 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό christina1986 » Δευ Φεβ 11, 2019 5:13 pm

nikos64 έγραψε:
christina1986 έγραψε:
tx2008 έγραψε:καλησπέρα μπορείς να μου πεις που ακριβώς μέσα στη διαύγεια αναφέρει για την 3η υπε για το νοσοκομείο παπανικολάου



https://diavgeia.gov.gr/search?query=th ... ent&page=0


Μήπως ξέρει κάποιος κάτι παρόμοιο για την 5 υπε; Έψαξα και δεν βρήκα κάτι. Αναφέρομε στις ειδικότητες που θα κάνουνε πρόσληψη. π.χ. όπως ανακοίνωσε η 3 υπε.


Δες εδω.
https://diavgeia.gov.gr/search?query=th ... ent&page=0

nikos64
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Δευ Οκτ 08, 2018 1:39 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό nikos64 » Δευ Φεβ 11, 2019 7:22 pm

christina1986 έγραψε:
nikos64 έγραψε:


Μήπως ξέρει κάποιος κάτι παρόμοιο για την 5 υπε; Έψαξα και δεν βρήκα κάτι. Αναφέρομε στις ειδικότητες που θα κάνουνε πρόσληψη. π.χ. όπως ανακοίνωσε η 3 υπε.


Δες εδω.
https://diavgeia.gov.gr/search?query=th ... ent&page=0


Ευχαριστώ για την απάντηση αλλά εγώ αναφερόμουν για τις ειδικότητες που έχουνε εγκριθεί προς πρόσληψη, (όπως έκανε η 3 υπε σύνδεσμος ποιο πάνω.) Για την 5 υπε κάπου έχουνε ανακοινωθεί. Αυτόν τον σύνδεσμο που έστειλες τον βλέπω κάθε μέρα. Πάντως σε ευχαριστώ.

Mairybaggelus
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Παρ Σεπ 21, 2018 5:15 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό Mairybaggelus » Δευ Φεβ 18, 2019 9:42 am

Από 5η Υπε κανένα νέο; :? :arrow:

xriraf
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Τρί Σεπ 25, 2018 2:44 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό xriraf » Δευ Φεβ 18, 2019 6:18 pm

Καλησπέρα σε όλους!!! Υπάρχει κάποιο νέο απο την 3 ΥΠΕ ?


Επιστροφή σε “ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ - ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ - ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ - ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΑΣΕΠ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες