Παράβολο από την εφορια

Δικαιολογητικά, διορισμοί, προσλήψεις, διαγωνισμοί ΑΣΕΠ.
Iolida
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Παρ Φεβ 16, 2018 8:40 pm

Παράβολο από την εφορια

Δημοσίευσηαπό Iolida » Πέμ Φεβ 22, 2018 3:14 pm

Πήγα στην εφορία και μου έδωσαν 3 παράβολα του ενος ευρώ.στην ηλεκτρονική αίτηση θα γράψω 3 κωδικούς που έχουν πάνω τους τα παράβολα?Και πώς γίνεται!

oaee
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 141
Εγγραφή: Τρί Σεπ 10, 2013 1:28 pm

Re: Παράβολο από την εφορια

Δημοσίευσηαπό oaee » Παρ Φεβ 23, 2018 12:54 am

[quote="Iolida"]Πήγα στην εφορία και μου έδωσαν 3 παράβολα του ενος ευρώ.στην ηλεκτρονική αίτηση θα γράψω 3 κωδικούς που έχουν πάνω τους τα παράβολα?Και πώς γίνεται![/quote]

Καλυτερα να τα πας πισω να πάρεις τα λεφτά σου !! Βγάλε ηλεκτρονικό παράβολο καλυτερα .

niki258
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος
Δημοσιεύσεις: 1161
Εγγραφή: Δευ Μαρ 20, 2017 11:57 am

Re: Παράβολο από την εφορια

Δημοσίευσηαπό niki258 » Παρ Φεβ 23, 2018 1:36 pm

Iolida έγραψε:Πήγα στην εφορία και μου έδωσαν 3 παράβολα του ενος ευρώ.στην ηλεκτρονική αίτηση θα γράψω 3 κωδικούς που έχουν πάνω τους τα παράβολα?Και πώς γίνεται!

Λογικά ναι!Εκεί που λέει "έντυπο παραβολο" θα σημειώσετε τους κωδικούς,φαντάζομαι πως θα δινει το συστημα τη δυνατότητα προσθήκης δεύτερης γραμμής(και τριτης κοκ).Οπότε καταχωρειτε τους κωδικούς σωστά και γράφετε "3 εντυπα παράβολα του ενός(1)ευρώ με τους εξής κωδικους..."στον κατάλογο με τα δικαιολογητικά που θα αποσταλλούν.Καλύτερα να κρατήσετε φωτοαντίγραφα για παν ενδεχόμενο.

oaee
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 141
Εγγραφή: Τρί Σεπ 10, 2013 1:28 pm

Re: Παράβολο από την εφορια

Δημοσίευσηαπό oaee » Παρ Φεβ 23, 2018 4:44 pm

[quote="niki258"][quote="Iolida"]Πήγα στην εφορία και μου έδωσαν 3 παράβολα του ενος ευρώ.στην ηλεκτρονική αίτηση θα γράψω 3 κωδικούς που έχουν πάνω τους τα παράβολα?Και πώς γίνεται![/quote]
Λογικά ναι!Εκεί που λέει "έντυπο παραβολο" θα σημειώσετε τους κωδικούς,φαντάζομαι πως θα δινει το συστημα τη δυνατότητα προσθήκης δεύτερης γραμμής(και τριτης κοκ).Οπότε καταχωρειτε τους κωδικούς σωστά και γράφετε "3 εντυπα παράβολα του ενός(1)ευρώ με τους εξής κωδικους..."στον κατάλογο με τα δικαιολογητικά που θα αποσταλλούν.Καλύτερα να κρατήσετε φωτοαντίγραφα για παν ενδεχόμενο.[/quote]


Πήγαινε εκτυπώσε ηλεκτρονικό να εχεις το κεφάλι σου ήσυχο !

oaee
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 141
Εγγραφή: Τρί Σεπ 10, 2013 1:28 pm

Re: Παράβολο από την εφορια

Δημοσίευσηαπό oaee » Παρ Φεβ 23, 2018 4:46 pm

[quote="oaee"][quote="Iolida"]Πήγα στην εφορία και μου έδωσαν 3 παράβολα του ενος ευρώ.στην ηλεκτρονική αίτηση θα γράψω 3 κωδικούς που έχουν πάνω τους τα παράβολα?Και πώς γίνεται![/quote]

Καλυτερα να τα πας πισω να πάρεις τα λεφτά σου !! Βγάλε ηλεκτρονικό παράβολο καλυτερα .[/quote]

Με κουριερ θα τα στειλεις ή ελτα ;


Επιστροφή σε “ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ - ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ - ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ - ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΑΣΕΠ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες