Κωδικός ενσήμων από προϋπηρεσία αναπληρωτή - ωρομίσθιου καθηγητή

Δικαιολογητικά, διορισμοί, προσλήψεις, διαγωνισμοί ΑΣΕΠ.
Lazarina06apaz
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Τετ Οκτ 04, 2017 2:32 pm

Κωδικός ενσήμων από προϋπηρεσία αναπληρωτή - ωρομίσθιου καθηγητή

Δημοσίευσηαπό Lazarina06apaz » Τετ Οκτ 04, 2017 3:55 pm

Καλησπερα,
Το 2012 αποφοίτησα από την ΑΣΠΑΙΤΕ(μπήκα με πανελλαδικές, φοίτησα και τα 5 έτη στο τμήμα μηχανολογίας και έχω κωδικό πτυχίου ΠΕ17.02) από τότε δουλεύω σε ιδιωτικό φροντιστήριο πάνω στην ειδικότητα μου.Του χρόνου σκέφτομαι να κάνω αίτηση ως αναπληρώτρια και ωρομίσθια καθηγήτρια εφόσον έχω και τόσα χρόνια εμπειρίας. Το ερώτημά μου είναι για να μετρήσει η προϋπηρεσία μου τα ένσημα μου τι κωδικό θα πρέπει να έχουν;( παίρνοντας ενημέρωση έχω κωδικό 247100 αλλά αυτός αποδεικνύει την εμπειρία μου στην ειδικότητα μου ώστε σίγουρα να μετρήσει στους πινάκες κατάταξης με προϋπηρεσία αν όχι τι κωδικό θα έπρεπε να έχουν τα ένσημα μου;)

working
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Δευ Σεπ 18, 2017 8:00 pm

Re: Κωδικός ενσήμων από προϋπηρεσία αναπληρωτή - ωρομίσθιου καθηγητή

Δημοσίευσηαπό working » Τετ Οκτ 04, 2017 7:29 pm

Η προυπηρεσία από φροντιστήρια δε προσμετράτε στους πίνακες αναπληρωτών αν γνωρίζω σωστά. Μπορεί να σου προσμετρηθεί μόνο μισθολογικά εφόσον σε προσλάβουν. Προυπηρεσίες από από 01/01/2015 εως 30/12/2017 δε προσμετρώνται ούτε μισθολογικά λόγω παγώματος, άγνωστο τι θα γίνει μετά την 01/01/2018

Lazarina06apaz
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Τετ Οκτ 04, 2017 2:32 pm

Re: Κωδικός ενσήμων από προϋπηρεσία αναπληρωτή - ωρομίσθιου καθηγητή

Δημοσίευσηαπό Lazarina06apaz » Τετ Οκτ 04, 2017 8:24 pm

Κατάλαβα,οπότε η μόνη λύση για να έχω κάποιες ελπίδες είναι η απόκτηση μεταπτυχιακού στα παιδαγωγικά.


Επιστροφή σε “ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ - ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ - ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ - ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΑΣΕΠ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες