ΤΡΟΠΟΣ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗΣ e-ΑΙΤΗΣΗΣ ΓΙΑ ΑΣΕΠ

Δικαιολογητικά, διορισμοί, προσλήψεις, διαγωνισμοί ΑΣΕΠ.
pdiesel
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Re: ΤΡΟΠΟΣ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗΣ e-ΑΙΤΗΣΗΣ ΓΙΑ ΑΣΕΠ

Δημοσίευσηαπό pdiesel » Κυρ Σεπ 10, 2017 6:37 pm

Καλησπέρα σας.
Έχει καταφέρει κάποιος να κάνει αλλαγές στο ήδη κατοχυρωμένο ηλεκτρονικό μητρώο στην επαγγελματική εμπειρία; προσπαθω να γράψω πιο αναλυτικά
το είδος της εμπειρίας (εξειδικευμένη εμπειρία) αλλά μου αναγράφει μη επεξεργασιμή μορφή. Μια ιδέα είναι να προσθέσω ξανα την ιδια εμπειρία
πιο αναλυτικά και να την επικαλεστώ στην συγκεκριμένη προκήρυξη και να μην διαγράψω την προηγούμενη (οχι αναλυτική περιγραφή) γιατι την επικαλέστηκα σε προκηρυξη που είναι σε στάδιο ελέγχου..Ελπίζω να μην σας μπέρδεψα πολύ...

JohnyMnemonic
Μόνιμος
Μόνιμος

Δημοσίευσηαπό JohnyMnemonic » Δευ Σεπ 11, 2017 8:55 am

pdiesel έγραψε:Καλησπέρα σας.
Έχει καταφέρει κάποιος να κάνει αλλαγές στο ήδη κατοχυρωμένο ηλεκτρονικό μητρώο στην επαγγελματική εμπειρία; προσπαθω να γράψω πιο αναλυτικά
το είδος της εμπειρίας (εξειδικευμένη εμπειρία) αλλά μου αναγράφει μη επεξεργασιμή μορφή. Μια ιδέα είναι να προσθέσω ξανα την ιδια εμπειρία
πιο αναλυτικά και να την επικαλεστώ στην συγκεκριμένη προκήρυξη και να μην διαγράψω την προηγούμενη (οχι αναλυτική περιγραφή) γιατι την επικαλέστηκα σε προκηρυξη που είναι σε στάδιο ελέγχου..Ελπίζω να μην σας μπέρδεψα πολύ...

Κάντε νέα εγγραφή

pdiesel
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό pdiesel » Δευ Σεπ 11, 2017 1:35 pm

JohnyMnemonic έγραψε:Κάντε νέα εγγραφή

Μιλώντας με τον ΑΣΕΠ μου πρότειναν το ίδιο, μπορείς να καταχωρίσεις την ιδια εμπειρία οσες φορές θέλεις και απλά κάνεις επίκληση
στην προκήρυξη όποια καταχώρηση θέλεις...

LEKONS
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό LEKONS » Τετ Σεπ 13, 2017 5:49 pm

Παιδιά καλησπερα !! Μια απορία......
Στο μητρωο , βαθμό λυκειου , τον γραφω ως εχει στο απολυτηριο ; πχ 13,5 ??
Οταν μπαινω στην αιτηση και κανω επικληση και ζηταει να ξαναγραψω τον βαθμό τον γραφω 13 και 5 /10 ?? 'Η στην δεκαβαθμη κλιμακα ??
Εχω μπερδευτει με αυτη την 10βαθμη , εαν την γραφω εγώ όπου ζητείτε ο βαθμός ή αν το κάνουν επειτα αυτοματα για τον υπολογισμο των μορίων....
help please

pdiesel
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό pdiesel » Τετ Σεπ 13, 2017 11:10 pm

LEKONS έγραψε:Παιδιά καλησπερα !! Μια απορία......
Στο μητρωο , βαθμό λυκειου , τον γραφω ως εχει στο απολυτηριο ; πχ 13,5 ??
Οταν μπαινω στην αιτηση και κανω επικληση και ζηταει να ξαναγραψω τον βαθμό τον γραφω 13 και 5 /10 ?? 'Η στην δεκαβαθμη κλιμακα ??
Εχω μπερδευτει με αυτη την 10βαθμη , εαν την γραφω εγώ όπου ζητείτε ο βαθμός ή αν το κάνουν επειτα αυτοματα για τον υπολογισμο των μορίων....
help please

Καλησπέρα, για σίγουρα στείλε στο email του ΑΣΕΠ enimerosi@asep.gr Μέχρι αύριο το μεσημέρι θα σου απαντήσουν, τουλάχιστον σε δικές μου
απορίες απάντησαν σχετικά γρήγορα.

Επιστροφή σε “ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ - ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ - ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ - ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΑΣΕΠ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες