Κάλεσμα υποψηφίων από παλαιότερες προκηρύξεις

Δικαιολογητικά, διορισμοί, προσλήψεις, διαγωνισμοί ΑΣΕΠ.
ap2
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 219
Εγγραφή: Τρί Δεκ 06, 2016 8:48 pm

Κάλεσμα υποψηφίων από παλαιότερες προκηρύξεις

Δημοσίευσηαπό ap2 » Πέμ Ιαν 19, 2017 2:01 pm

Καλησπέρα!
Επειδή τελευταία ενημερώθηκα πως καλούν προς διορισμό υποψηφίους από παλαιότερες προκηρύξεις, αν κάποιος έχει αλλάξει τόπο διαμονής, τηλ επικοινωνίας, e-mail, ταυτότητα, κλπ... πώς θα τον βρουν;!

minedu
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: Τετ Οκτ 05, 2016 12:27 pm

Re: Κάλεσμα υποψηφίων από παλαιότερες προκηρύξεις

Δημοσίευσηαπό minedu » Παρ Ιαν 20, 2017 11:36 am

Πιστεψε με οτι αν καποιος θελει να διοριστει παρακολουθει τους νεους πινακες διοριστεων.Αλλωστε δεν ειναι και πολλοι!

ap2
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 219
Εγγραφή: Τρί Δεκ 06, 2016 8:48 pm

Re: Κάλεσμα υποψηφίων από παλαιότερες προκηρύξεις

Δημοσίευσηαπό ap2 » Παρ Ιαν 20, 2017 1:42 pm

Θα μπορούσες να με βοηθήσεις πού μπορώ να τους βρω; Έχεις ένα λινκ;

Ευχαριστώ πολύ!

minedu
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: Τετ Οκτ 05, 2016 12:27 pm

Re: Κάλεσμα υποψηφίων από παλαιότερες προκηρύξεις

Δημοσίευσηαπό minedu » Δευ Ιαν 30, 2017 12:31 pm

Στο site του ΑΣΕΠ

nekt1973
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Τρί Μαρ 14, 2017 6:46 pm

Re: Κάλεσμα υποψηφίων από παλαιότερες προκηρύξεις

Δημοσίευσηαπό nekt1973 » Τρί Μαρ 14, 2017 8:09 pm

Φιλοι μου γεια σας!!! Εμενα με καλεσαν στις 26/01/2017 απο ενα διαγωνισμο του 2009 σε καποιον δημο σ΄ενα κινητο που δεν θυμαμαι καν οτι καποτε το χρησιμοποιουσα.Επι ευκαιρειας θα ηθελα να ρωτησω ( ημουν επιλαχων ) αν γνωριζει καποιος τι γινεται με την εντοπιοτητα και ποιο συγκεκριμενα, διαβασα στο forum οτι οι επιλαχοντες πρεπει να καταθε - σουν οταν τους ζητηθει παλι τα δικαιολογητικα μοροιοδοτησης. Εγω τοτε ημουν μονιμος κατοικος του δημου που με καλε- σαν αλλα εδω και 6 χρονια εχω κανει μεταδημοτευση σε αλλο δημο. Τι γινεται σε αυτη την περιπτωση? Ποσο χρονικο διαστημα θα παρει μεχρι να διοριστω?

Theoni81
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 16, 2017 6:34 pm

Re: Κάλεσμα υποψηφίων από παλαιότερες προκηρύξεις

Δημοσίευσηαπό Theoni81 » Παρ Μαρ 17, 2017 9:54 am

nekt1973 έγραψε:Φιλοι μου γεια σας!!! Εμενα με καλεσαν στις 26/01/2017 απο ενα διαγωνισμο του 2009 σε καποιον δημο σ΄ενα κινητο που δεν θυμαμαι καν οτι καποτε το χρησιμοποιουσα.Επι ευκαιρειας θα ηθελα να ρωτησω ( ημουν επιλαχων ) αν γνωριζει καποιος τι γινεται με την εντοπιοτητα και ποιο συγκεκριμενα, διαβασα στο forum οτι οι επιλαχοντες πρεπει να καταθε - σουν οταν τους ζητηθει παλι τα δικαιολογητικα μοροιοδοτησης. Εγω τοτε ημουν μονιμος κατοικος του δημου που με καλε- σαν αλλα εδω και 6 χρονια εχω κανει μεταδημοτευση σε αλλο δημο. Τι γινεται σε αυτη την περιπτωση? Ποσο χρονικο διαστημα θα παρει μεχρι να διοριστω?


Γειά σου nekt1973. το ίδιο ακριβώς έχει γίνει και με τον άντρα μου...βέβαια δεν είχε εντοπιότητα και ήταν δεύτερος στη λίστα...ο πρώτος διορίστηκε αλλου και έτσι τον κάλεσαν.. τώρα περιμένουμε πότε θα έρθει το χαρτί από τον ασεπ για αποδοχή διορισμού που θα ζητάνε τα δικαιολογήτικά...είμαστε κι εμείς στην αναμονή...σε νορμάλ συνθήκες λογικά σε κάνενα πεντάμηνο πρέπει να έχει τελειώσει η διαδικασία και να έχει βγει το φεκ διορισμού...αλλά ποτέ δεν ξέρεις...έχω διαβάσει και περιπτώσεις που κάνανε και εννιά μήνες...εσένα από ποιο δήμο σε κάλεσαν?? πάντως για την εντοπιότητα δεν νομίζω ότι υπάρχει πρόβλημα καθώς τότε έμενες σε εκείνον το δήμο αλλά μετά από τόοοοοοοοοσα χρόνια φυσικά θα μπορούσες να μένεις κάπου αλλού!!!

nekt1973
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Τρί Μαρ 14, 2017 6:46 pm

Re: Κάλεσμα υποψηφίων από παλαιότερες προκηρύξεις

Δημοσίευσηαπό nekt1973 » Σάβ Μαρ 18, 2017 2:50 am

Γεια σου θεωνη. Με εχουν καλεσει στο δημο αιγιλειας, εγω δεν ρωτησα τι σειρα ειμαι και ποσα ατομα θα παρει στην ειδικοτητα μου ο δημος (ημουν σιγουρος οτι ειμαι μονο εγω) . Επικοινωνησα με ΑΣΕΠ και μου ειπαν οτι ο δημος ζητα απο 3 - 4 περισσοτερα ατομα απο αυτα που θα διοριστουν αν αποδεχονται το διορισμο και στελνουν και αυτων τα χαρτια ετσι δινουν ελπιδες και σε αλλα ατομα(κριμα). Επισης μου ειπαν λογω ολων αυτων των προσληψεων οι διαδικασια θα παει πανω απο εξαμηνο. Σας ευχομαι καλο διορισμο!!!!!!

Theoni81
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 16, 2017 6:34 pm

Re: Κάλεσμα υποψηφίων από παλαιότερες προκηρύξεις

Δημοσίευσηαπό Theoni81 » Σάβ Μαρ 18, 2017 10:29 am

γειά σου νεκτάριε?? Δεν ειναι ακριβώς ετσι όπως στα είπαν . ο δήμος καλεί τον πρώτο στη σειρά και σε περίπτωση που αρνειται τον διορισμό καλεί τον δευτερο και παει λεγοντας μεχρι να φτάσει σε αυτόν που αποδεχεται.προφανώς για να φτάσει σε σενα σημαίνει ότι εσύ ήσουν αυτός που αποδεχτηκε τον διορισμό..αν θες στειλε μου προσωπικο μνμ να σου πω λεπτομέρειες !!!

Theoni81
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 16, 2017 6:34 pm

Re: Κάλεσμα υποψηφίων από παλαιότερες προκηρύξεις

Δημοσίευσηαπό Theoni81 » Σάβ Μαρ 18, 2017 7:58 pm

Nek1973 τι ειδικοτητα έχεις???

nekt1973
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Τρί Μαρ 14, 2017 6:46 pm

Re: Κάλεσμα υποψηφίων από παλαιότερες προκηρύξεις

Δημοσίευσηαπό nekt1973 » Κυρ Μαρ 19, 2017 5:09 pm

Eιμαι ΔΕ διοικητικου. Τον συζυγο σου σε ποιον δημο τον καλεσαν και τι ειδικοτητα εχει ? Σιγουρα θα ηθελα να μαθω περισσοτερες πληροφοριες πανω στο θεμα αφου εσεις γνωριζετε, αλλα δεν ξερω πως να επικοινωνησω με πρ.μνμ.

Theoni81
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 16, 2017 6:34 pm

Re: Κάλεσμα υποψηφίων από παλαιότερες προκηρύξεις

Δημοσίευσηαπό Theoni81 » Κυρ Μαρ 19, 2017 7:11 pm

nekt1973 έγραψε:Eιμαι ΔΕ διοικητικου. Τον συζυγο σου σε ποιον δημο τον καλεσαν και τι ειδικοτητα εχει ? Σιγουρα θα ηθελα να μαθω περισσοτερες πληροφοριες πανω στο θεμα αφου εσεις γνωριζετε, αλλα δεν ξερω πως να επικοινωνησω με πρ.μνμ.



Γειά σου Νεκτ1973 ο άντρας μου ειναι πε τοπογραφων και τον εχουν καλεσει από το δημο χανιων πάνω κατω την ιδια ημερομηνια με σενα τον πήραν τηλ!!! τώρα περιμένουμε ....δεν ξερω να σου πω πόσο χρονο θα πάρει....εξαρτάται και τι σειρά έχεις στους πίνακες!!! δυστυχώς δεν ξερω πως να στειλω προσωπικο μνμ εδώ μεσα για να σου δωσω περισσότερα στοιχεία για το θεμα σου γιατί κι εγώ έχω καταγωγή από το δημο αιγιαλειας και προσφάτως πήρα τηλ για να δω τι γινεται με τους διορισμούς του ασεπ ...(ο άντρας μου ειχε κανει κι εκει αιτηση...αλλα δεν ειχε εντοπιότητα) αυτό που ξερω και μπορώ από εδώ να σε βοηθήσω ειναι οτι πρεπει να πάρεις τηλ στο δήμο....στο γραφειο προσωπικού ειναι ενας κυριούλης πολύ καλός κι ευγενικός που θα σε βοηθήσει! ρώτησε τον σε τι σειρά εισαι και ποια ειναι η διαδικασία!!! επίσης πιστευω ότι για να φτασει σε σενα οι αλλοι θα εχουν απορρίψει τη θεση...εγώ πάντως σου εύχομαι καλό διορισμό και περιμενω νεα σου!!! μη νομίζεις κι εμεις σε αναμενα καρβουνα καθόμαστε....περιμενουμε να δούμε τι θα γίνει γιατί όπως και να χει....δημόσιο ειναι αυτό....ποτε δεν ξερεις ....θελω να ελπίζω όμως ότι θα πάνε καλά τα πράγματα για όλους !!!

Theoni81
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 16, 2017 6:34 pm

Re: Κάλεσμα υποψηφίων από παλαιότερες προκηρύξεις

Δημοσίευσηαπό Theoni81 » Κυρ Μαρ 19, 2017 7:25 pm

http://i2.aftocdn.gr/mediafiles/2016/12 ... tanomi.pdf

κοίτα και αυτό!!! :wink:

maria101980
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος
Δημοσιεύσεις: 1447
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 10:19 am

Re: Κάλεσμα υποψηφίων από παλαιότερες προκηρύξεις

Δημοσίευσηαπό maria101980 » Τρί Μαρ 21, 2017 10:58 am

nekt1973 έγραψε:Eιμαι ΔΕ διοικητικου. Τον συζυγο σου σε ποιον δημο τον καλεσαν και τι ειδικοτητα εχει ? Σιγουρα θα ηθελα να μαθω περισσοτερες πληροφοριες πανω στο θεμα αφου εσεις γνωριζετε, αλλα δεν ξερω πως να επικοινωνησω με πρ.μνμ.


Kaλημερα! Ειχα κανει κ εγω σε πολλες προκηρυξεις τοτε κ γενικα ειχα πολυ καλη σειρα. Ειχα κανει κ στο δημο αιγιαλειας για δε διοικητικου κ δε σχεδιαστων αν θυμαμαι καλα. Ειχα πιο πολλες ελπιδες για θεσεις χωρις εμπειρια. Μπορουμε να δουμε καπου τις αναπληρωσεις? Εσυ τι θεση ειχες σε αυτο το δημο?

nekt1973
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Τρί Μαρ 14, 2017 6:46 pm

Re: Κάλεσμα υποψηφίων από παλαιότερες προκηρύξεις

Δημοσίευσηαπό nekt1973 » Τρί Μαρ 21, 2017 5:27 pm

Γεια σου Μαρια!!! Αν θυμαμαι καλα χωρις εμπειρια ημουν 3 θεση μετα το 1 ατομο που επερνε, με εμπειρια ημουν 13 - 14 απο τους 3.

maria101980
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος
Δημοσιεύσεις: 1447
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 10:19 am

Re: Κάλεσμα υποψηφίων από παλαιότερες προκηρύξεις

Δημοσίευσηαπό maria101980 » Τρί Μαρ 21, 2017 9:02 pm

nekt1973 έγραψε:Γεια σου Μαρια!!! Αν θυμαμαι καλα χωρις εμπειρια ημουν 3 θεση μετα το 1 ατομο που επερνε, με εμπειρια ημουν 13 - 14 απο τους 3.


Εγω δεν θυμαμαι. Νομιζω 7η χωρις εμπειρια. Αρα αφου πας εσυ δεν εχω ελπιδες. Καλο διορισμό ευχομαι!!!!!


Επιστροφή σε “ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ - ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ - ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ - ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΑΣΕΠ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 13 επισκέπτες