Διορισμός διακριθέντων αθλητών

Δικαιολογητικά, διορισμοί, προσλήψεις, διαγωνισμοί ΑΣΕΠ.
zouzou3
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Παρ Σεπ 10, 2010 10:13 am

Δημοσίευσηαπό zouzou3 » Τετ Σεπ 22, 2010 8:51 am

aris10 έγραψε:
PODIKAKI έγραψε:ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ ΣΧΤΕΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΧΤΕΣ ΣΤΟ ΔΙΚΗΓΟΡΟ
ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΗΣ-ΑΓΩΓΗΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΛΥΣΗ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΤΑΦΥΓΟΥΝ ΜΟΝΟ ΑΘΛΗΤΕΣ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ
ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΟΥΝ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΥΠΕΣΤΕΙ ΖΗΜΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΕΙΤΕ ΑΜΑ ΗΤΑΝ ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΑΘΛΗΤΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΟΝΤΟΥΣΑΝ ΓΙΑ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΙ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ ΔΙΕΚΟΨΑΝ ΤΗΝ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΤΟΥΣ ΕΊΤΕ ΑΝ ΕΙΧΑΝΕ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΗΣΑΝ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΟΥ ΔΙΟΡΣΙΜΟΥ,ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΧΤΕΙ Η ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΠΑΙΡΝΑΝ.

ΚΑΠΟΙΟΣ ΔΗΛΑΔΗ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΠΑΙΡΝΕ ΜΙΣΘΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΦΥΓΗ ΝΟΜΙΚΑ,ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΑΝΤΙΣΥΝΤΑΓΜΑΤΙΚΟ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΝΟΜΙΜΑ ΑΝΟΙΚΕΙ ΣΤΟ ΓΕΝΙΚΟ ΠΑΓΩΜΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ.

ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΟ.ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΟ Ή ΟΧΙ,ΑΥΤΟ ΛΕΕΙ Ο ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ Η ΧΩΡΑ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΕ ΕΚΤΑΚΤΗ ΑΝΑΓΚΗ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΜΕΝΟΙ.





τι προτεινετε για επομενεσ κινησεις; με το δικηγορο απο αθηνα; θα ηθελα να ακουστουν διαφορες αποψεις καλο βραδυ







NA KANOUME NTOUUUUUUUUUUU OOOOOOOOOOLOI MAZI STON RAGKOUSH!!! DE PAEI ALLO!! ALAKSE YPOURGOS PALI TA XARTIA MAS PISO GIA YPOGRAFES!! ELEOS PIA!!!

aris10
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: Παρ Σεπ 12, 2008 12:27 am

Δημοσίευσηαπό aris10 » Τετ Σεπ 22, 2010 6:41 pm

zouzou3 έγραψε:
aris10 έγραψε:
PODIKAKI έγραψε:ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ ΣΧΤΕΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΧΤΕΣ ΣΤΟ ΔΙΚΗΓΟΡΟ
ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΗΣ-ΑΓΩΓΗΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΛΥΣΗ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΤΑΦΥΓΟΥΝ ΜΟΝΟ ΑΘΛΗΤΕΣ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ
ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΟΥΝ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΥΠΕΣΤΕΙ ΖΗΜΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΕΙΤΕ ΑΜΑ ΗΤΑΝ ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΑΘΛΗΤΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΟΝΤΟΥΣΑΝ ΓΙΑ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΙ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ ΔΙΕΚΟΨΑΝ ΤΗΝ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΤΟΥΣ ΕΊΤΕ ΑΝ ΕΙΧΑΝΕ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΗΣΑΝ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΟΥ ΔΙΟΡΣΙΜΟΥ,ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΧΤΕΙ Η ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΠΑΙΡΝΑΝ.

ΚΑΠΟΙΟΣ ΔΗΛΑΔΗ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΠΑΙΡΝΕ ΜΙΣΘΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΦΥΓΗ ΝΟΜΙΚΑ,ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΑΝΤΙΣΥΝΤΑΓΜΑΤΙΚΟ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΝΟΜΙΜΑ ΑΝΟΙΚΕΙ ΣΤΟ ΓΕΝΙΚΟ ΠΑΓΩΜΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ.

ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΟ.ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΟ Ή ΟΧΙ,ΑΥΤΟ ΛΕΕΙ Ο ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ Η ΧΩΡΑ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΕ ΕΚΤΑΚΤΗ ΑΝΑΓΚΗ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΜΕΝΟΙ.





τι προτεινετε για επομενεσ κινησεις; με το δικηγορο απο αθηνα; θα ηθελα να ακουστουν διαφορες αποψεις καλο βραδυ







NA KANOUME NTOUUUUUUUUUUU OOOOOOOOOOLOI MAZI STON RAGKOUSH!!! DE PAEI ALLO!! ALAKSE YPOURGOS PALI TA XARTIA MAS PISO GIA YPOGRAFES!! ELEOS PIA!!!



ακουστηκε τιποτα οτι οι φακελοι πηγαινουν πισω πάλι; εγω δεν εχω τετοια πληροφορηση

Kogiot
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 93
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 24, 2008 11:23 pm

Δημοσίευσηαπό Kogiot » Τετ Σεπ 22, 2010 11:28 pm

aris10 έγραψε:
zouzou3 έγραψε:
aris10 έγραψε:
PODIKAKI έγραψε:ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ ΣΧΤΕΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΧΤΕΣ ΣΤΟ ΔΙΚΗΓΟΡΟ
ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΗΣ-ΑΓΩΓΗΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΛΥΣΗ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΤΑΦΥΓΟΥΝ ΜΟΝΟ ΑΘΛΗΤΕΣ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ
ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΟΥΝ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΥΠΕΣΤΕΙ ΖΗΜΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΕΙΤΕ ΑΜΑ ΗΤΑΝ ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΑΘΛΗΤΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΟΝΤΟΥΣΑΝ ΓΙΑ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΙ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ ΔΙΕΚΟΨΑΝ ΤΗΝ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΤΟΥΣ ΕΊΤΕ ΑΝ ΕΙΧΑΝΕ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΗΣΑΝ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΟΥ ΔΙΟΡΣΙΜΟΥ,ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΧΤΕΙ Η ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΠΑΙΡΝΑΝ.

ΚΑΠΟΙΟΣ ΔΗΛΑΔΗ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΠΑΙΡΝΕ ΜΙΣΘΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΦΥΓΗ ΝΟΜΙΚΑ,ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΑΝΤΙΣΥΝΤΑΓΜΑΤΙΚΟ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΝΟΜΙΜΑ ΑΝΟΙΚΕΙ ΣΤΟ ΓΕΝΙΚΟ ΠΑΓΩΜΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ.

ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΟ.ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΟ Ή ΟΧΙ,ΑΥΤΟ ΛΕΕΙ Ο ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ Η ΧΩΡΑ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΕ ΕΚΤΑΚΤΗ ΑΝΑΓΚΗ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΜΕΝΟΙ.





τι προτεινετε για επομενεσ κινησεις; με το δικηγορο απο αθηνα; θα ηθελα να ακουστουν διαφορες αποψεις καλο βραδυ







NA KANOUME NTOUUUUUUUUUUU OOOOOOOOOOLOI MAZI STON RAGKOUSH!!! DE PAEI ALLO!! ALAKSE YPOURGOS PALI TA XARTIA MAS PISO GIA YPOGRAFES!! ELEOS PIA!!!



ακουστηκε τιποτα οτι οι φακελοι πηγαινουν πισω πάλι; εγω δεν εχω τετοια πληροφορηση


ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ,ΣΕ ΟΣΑ ΥΠΟΥΡΓΕΙΑ ΛΟΓΩ ΑΝΑΣΧΗΜΑΤΙΣΜΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝ ΟΙ ΥΠΟΥΡΓΟΙ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΝ ΠΙΣΩ.....ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΘΑ ΛΕΜΕ....ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΥΠΕΣ ΔΕΝ ΑΛΛΑΞΕ ΚΑΤΙ

aris10
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: Παρ Σεπ 12, 2008 12:27 am

Δημοσίευσηαπό aris10 » Τετ Σεπ 29, 2010 10:05 pm

Kogiot έγραψε:
aris10 έγραψε:
zouzou3 έγραψε:
aris10 έγραψε:
PODIKAKI έγραψε:ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ ΣΧΤΕΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΧΤΕΣ ΣΤΟ ΔΙΚΗΓΟΡΟ
ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΗΣ-ΑΓΩΓΗΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΛΥΣΗ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΤΑΦΥΓΟΥΝ ΜΟΝΟ ΑΘΛΗΤΕΣ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ
ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΟΥΝ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΥΠΕΣΤΕΙ ΖΗΜΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΕΙΤΕ ΑΜΑ ΗΤΑΝ ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΑΘΛΗΤΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΟΝΤΟΥΣΑΝ ΓΙΑ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΙ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ ΔΙΕΚΟΨΑΝ ΤΗΝ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΤΟΥΣ ΕΊΤΕ ΑΝ ΕΙΧΑΝΕ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΗΣΑΝ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΟΥ ΔΙΟΡΣΙΜΟΥ,ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΧΤΕΙ Η ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΠΑΙΡΝΑΝ.

ΚΑΠΟΙΟΣ ΔΗΛΑΔΗ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΠΑΙΡΝΕ ΜΙΣΘΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΦΥΓΗ ΝΟΜΙΚΑ,ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΑΝΤΙΣΥΝΤΑΓΜΑΤΙΚΟ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΝΟΜΙΜΑ ΑΝΟΙΚΕΙ ΣΤΟ ΓΕΝΙΚΟ ΠΑΓΩΜΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ.

ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΟ.ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΟ Ή ΟΧΙ,ΑΥΤΟ ΛΕΕΙ Ο ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ Η ΧΩΡΑ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΕ ΕΚΤΑΚΤΗ ΑΝΑΓΚΗ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΜΕΝΟΙ.





τι προτεινετε για επομενεσ κινησεις; με το δικηγορο απο αθηνα; θα ηθελα να ακουστουν διαφορες αποψεις καλο βραδυ







NA KANOUME NTOUUUUUUUUUUU OOOOOOOOOOLOI MAZI STON RAGKOUSH!!! DE PAEI ALLO!! ALAKSE YPOURGOS PALI TA XARTIA MAS PISO GIA YPOGRAFES!! ELEOS PIA!!!



ακουστηκε τιποτα οτι οι φακελοι πηγαινουν πισω πάλι; εγω δεν εχω τετοια πληροφορηση


ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ,ΣΕ ΟΣΑ ΥΠΟΥΡΓΕΙΑ ΛΟΓΩ ΑΝΑΣΧΗΜΑΤΙΣΜΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝ ΟΙ ΥΠΟΥΡΓΟΙ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΝ ΠΙΣΩ.....ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΘΑ ΛΕΜΕ....ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΥΠΕΣ ΔΕΝ ΑΛΛΑΞΕ ΚΑΤΙ



οχι μονο οτι καποιοι πηραν φεκ προσφατα οπως το πηραν αλλα ανακοινωνουν κιολας οτι κατεβαινουν στουσ αγωνιστικούσ χωρους λεγοντας οτι λυθηκε το προβλημα τουσ και οχι μονο αυτο αλλα το δημοσιοποιούν και απο πανω...............

zouzou3
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Παρ Σεπ 10, 2010 10:13 am

Δημοσίευσηαπό zouzou3 » Πέμ Σεπ 30, 2010 6:01 pm

aris10 έγραψε:
Kogiot έγραψε:
aris10 έγραψε:
zouzou3 έγραψε:
aris10 έγραψε:
PODIKAKI έγραψε:ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ ΣΧΤΕΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΧΤΕΣ ΣΤΟ ΔΙΚΗΓΟΡΟ
ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΗΣ-ΑΓΩΓΗΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΛΥΣΗ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΤΑΦΥΓΟΥΝ ΜΟΝΟ ΑΘΛΗΤΕΣ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ
ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΟΥΝ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΥΠΕΣΤΕΙ ΖΗΜΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΕΙΤΕ ΑΜΑ ΗΤΑΝ ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΑΘΛΗΤΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΟΝΤΟΥΣΑΝ ΓΙΑ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΙ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ ΔΙΕΚΟΨΑΝ ΤΗΝ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΤΟΥΣ ΕΊΤΕ ΑΝ ΕΙΧΑΝΕ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΗΣΑΝ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΟΥ ΔΙΟΡΣΙΜΟΥ,ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΧΤΕΙ Η ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΠΑΙΡΝΑΝ.

ΚΑΠΟΙΟΣ ΔΗΛΑΔΗ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΠΑΙΡΝΕ ΜΙΣΘΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΦΥΓΗ ΝΟΜΙΚΑ,ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΑΝΤΙΣΥΝΤΑΓΜΑΤΙΚΟ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΝΟΜΙΜΑ ΑΝΟΙΚΕΙ ΣΤΟ ΓΕΝΙΚΟ ΠΑΓΩΜΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ.

ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΟ.ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΟ Ή ΟΧΙ,ΑΥΤΟ ΛΕΕΙ Ο ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ Η ΧΩΡΑ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΕ ΕΚΤΑΚΤΗ ΑΝΑΓΚΗ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΜΕΝΟΙ.





τι προτεινετε για επομενεσ κινησεις; με το δικηγορο απο αθηνα; θα ηθελα να ακουστουν διαφορες αποψεις καλο βραδυ







NA KANOUME NTOUUUUUUUUUUU OOOOOOOOOOLOI MAZI STON RAGKOUSH!!! DE PAEI ALLO!! ALAKSE YPOURGOS PALI TA XARTIA MAS PISO GIA YPOGRAFES!! ELEOS PIA!!!



ακουστηκε τιποτα οτι οι φακελοι πηγαινουν πισω πάλι; εγω δεν εχω τετοια πληροφορηση


ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ,ΣΕ ΟΣΑ ΥΠΟΥΡΓΕΙΑ ΛΟΓΩ ΑΝΑΣΧΗΜΑΤΙΣΜΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝ ΟΙ ΥΠΟΥΡΓΟΙ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΝ ΠΙΣΩ.....ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΘΑ ΛΕΜΕ....ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΥΠΕΣ ΔΕΝ ΑΛΛΑΞΕ ΚΑΤΙ



οχι μονο οτι καποιοι πηραν φεκ προσφατα οπως το πηραν αλλα ανακοινωνουν κιολας οτι κατεβαινουν στουσ αγωνιστικούσ χωρους λεγοντας οτι λυθηκε το προβλημα τουσ και οχι μονο αυτο αλλα το δημοσιοποιούν και απο πανω...............





ARH TI ENNOEIS PHRAN FEK?? POS TO PHRAN??? EMEIS GIATI DE PEIRAME??????????

zisa
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 09, 2010 4:22 pm

Δημοσίευσηαπό zisa » Πέμ Σεπ 30, 2010 11:31 pm

zouzou3 έγραψε:
aris10 έγραψε:
Kogiot έγραψε:
aris10 έγραψε:
zouzou3 έγραψε:
aris10 έγραψε:
PODIKAKI έγραψε:ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ ΣΧΤΕΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΧΤΕΣ ΣΤΟ ΔΙΚΗΓΟΡΟ
ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΗΣ-ΑΓΩΓΗΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΛΥΣΗ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΤΑΦΥΓΟΥΝ ΜΟΝΟ ΑΘΛΗΤΕΣ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ
ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΟΥΝ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΥΠΕΣΤΕΙ ΖΗΜΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΕΙΤΕ ΑΜΑ ΗΤΑΝ ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΑΘΛΗΤΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΟΝΤΟΥΣΑΝ ΓΙΑ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΙ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ ΔΙΕΚΟΨΑΝ ΤΗΝ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΤΟΥΣ ΕΊΤΕ ΑΝ ΕΙΧΑΝΕ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΗΣΑΝ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΟΥ ΔΙΟΡΣΙΜΟΥ,ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΧΤΕΙ Η ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΠΑΙΡΝΑΝ.

ΚΑΠΟΙΟΣ ΔΗΛΑΔΗ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΠΑΙΡΝΕ ΜΙΣΘΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΦΥΓΗ ΝΟΜΙΚΑ,ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΑΝΤΙΣΥΝΤΑΓΜΑΤΙΚΟ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΝΟΜΙΜΑ ΑΝΟΙΚΕΙ ΣΤΟ ΓΕΝΙΚΟ ΠΑΓΩΜΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ.

ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΟ.ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΟ Ή ΟΧΙ,ΑΥΤΟ ΛΕΕΙ Ο ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ Η ΧΩΡΑ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΕ ΕΚΤΑΚΤΗ ΑΝΑΓΚΗ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΜΕΝΟΙ.





τι προτεινετε για επομενεσ κινησεις; με το δικηγορο απο αθηνα; θα ηθελα να ακουστουν διαφορες αποψεις καλο βραδυ







NA KANOUME NTOUUUUUUUUUUU OOOOOOOOOOLOI MAZI STON RAGKOUSH!!! DE PAEI ALLO!! ALAKSE YPOURGOS PALI TA XARTIA MAS PISO GIA YPOGRAFES!! ELEOS PIA!!!



ακουστηκε τιποτα οτι οι φακελοι πηγαινουν πισω πάλι; εγω δεν εχω τετοια πληροφορηση


ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ,ΣΕ ΟΣΑ ΥΠΟΥΡΓΕΙΑ ΛΟΓΩ ΑΝΑΣΧΗΜΑΤΙΣΜΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝ ΟΙ ΥΠΟΥΡΓΟΙ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΝ ΠΙΣΩ.....ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΘΑ ΛΕΜΕ....ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΥΠΕΣ ΔΕΝ ΑΛΛΑΞΕ ΚΑΤΙ



οχι μονο οτι καποιοι πηραν φεκ προσφατα οπως το πηραν αλλα ανακοινωνουν κιολας οτι κατεβαινουν στουσ αγωνιστικούσ χωρους λεγοντας οτι λυθηκε το προβλημα τουσ και οχι μονο αυτο αλλα το δημοσιοποιούν και απο πανω...............





ARH TI ENNOEIS PHRAN FEK?? POS TO PHRAN??? EMEIS GIATI DE PEIRAME??????????




Se pia ypoyrgia diorizonte ta paidia pou phran F.E.K. Ean dirizonte sto ypourgio Pedias h Ygeias o.k. - Kseroume oti se auta den isxiei to pagoma, alla an diorizonte se alo ypourgio ... Kati paizi ... Ari, gia dwse perisoteres plirofories !!!

efakig16
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 16, 2010 7:45 pm

Δημοσίευσηαπό efakig16 » Δευ Οκτ 18, 2010 6:57 pm

καλησπερα παιδια !! ειμαι καινουρια στο forum και απο οτι διαβασα λιγακι ισως καποιος απο σας μπορεσει να με βοηθησει ! ειμαι κ γω στην κατηγορια των διακριθεντων αθλητων ! ειχα καταθεσει τα χαρτια μου τον Απριλη του 2006! τον ιουλη του 2009 με πηραν τηλ κ μου ειπαν οτι εχω διοριστει στο πρωτοδικειο θεσσαλονικης ! φετος με πηραν για να μου ζητησουν ενα χαρτι απο την ομοσπονδια το οποιο να αποδεικνυει οτι δεν αθλουμαι πια ! το εστειλα ! τα χαρτια μου μετα απο πολλες βολτες <παιρνω αρκετα συχνα τηλ κ μαθαινω>εχουν κολλησει κ παλι στο ΓΛΚ ! οποτε παιρνω απο το ενα τριμηνο στο επομενο παει η προσληψη μου! τον προηγουμενο μηνα που πηρα στο λογιστηριο μου ειπε η κυρια εκει οτι σταματησαν γιατι περιμενουν εγκυκλιο απο το υπουργειο εσωτερικων ! μηπως ξερει κανεις τι ακριβως γινεται; αυτη με διαβεβαιωσε οτι δεν τιθεται κανενα θεμα με τον διορισμο εφοσον εγινε απλα καθυστερει η προσληψη ! δεν υπαρχει περιπτωση δηλαδη να μην διοριστω! αν υπαρχει καποιος που ξερει κατι παραπανω ας μου στειλει! efakig16@gmail.com ειναι το mail μου ! ευχαριστω εκ των προτερων !!

zouzou3
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Παρ Σεπ 10, 2010 10:13 am

Δημοσίευσηαπό zouzou3 » Δευ Οκτ 18, 2010 7:02 pm

efakig16 έγραψε:καλησπερα παιδια !! ειμαι καινουρια στο forum και απο οτι διαβασα λιγακι ισως καποιος απο σας μπορεσει να με βοηθησει ! ειμαι κ γω στην κατηγορια των διακριθεντων αθλητων ! ειχα καταθεσει τα χαρτια μου τον Απριλη του 2006! τον ιουλη του 2009 με πηραν τηλ κ μου ειπαν οτι εχω διοριστει στο πρωτοδικειο θεσσαλονικης ! φετος με πηραν για να μου ζητησουν ενα χαρτι απο την ομοσπονδια το οποιο να αποδεικνυει οτι δεν αθλουμαι πια ! το εστειλα ! τα χαρτια μου μετα απο πολλες βολτες <παιρνω αρκετα συχνα τηλ κ μαθαινω>εχουν κολλησει κ παλι στο ΓΛΚ ! οποτε παιρνω απο το ενα τριμηνο στο επομενο παει η προσληψη μου! τον προηγουμενο μηνα που πηρα στο λογιστηριο μου ειπε η κυρια εκει οτι σταματησαν γιατι περιμενουν εγκυκλιο απο το υπουργειο εσωτερικων ! μηπως ξερει κανεις τι ακριβως γινεται; αυτη με διαβεβαιωσε οτι δεν τιθεται κανενα θεμα με τον διορισμο εφοσον εγινε απλα καθυστερει η προσληψη ! δεν υπαρχει περιπτωση δηλαδη να μην διοριστω! αν υπαρχει καποιος που ξερει κατι παραπανω ας μου στειλει! efakig16@gmail.com ειναι το mail μου ! ευχαριστω εκ των προτερων !!




KALOS HRTHES STO CLUB!!!! OI PERISSOTEROI EXOUME KOLISEI STO G.N.K !!!! DE KSERO PAIDIA ISOS NA MAZEYTOUME POLLA ATOMA KAI NA PAME PALI STO UPOURGEIO!!!!

efakig16
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 16, 2010 7:45 pm

Δημοσίευσηαπό efakig16 » Τρί Οκτ 19, 2010 11:13 am

καλως σας βρηκα ! καλη υπομονη να ευχηθω σε ολους!!!!!

zouzou3
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Παρ Σεπ 10, 2010 10:13 am

Δημοσίευσηαπό zouzou3 » Τρί Οκτ 19, 2010 11:27 am

efakig16 έγραψε:καλως σας βρηκα ! καλη υπομονη να ευχηθω σε ολους!!!!!



to phres to mail pou sou esteila???

efakig16
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 16, 2010 7:45 pm

Δημοσίευσηαπό efakig16 » Τρί Οκτ 19, 2010 5:32 pm

zouzou πηρα απο δυο ατομα mail! λογικα θα πηρα κ το δικο σου! ποιο ειναι το mail σου;;

boufesis
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Τρί Σεπ 14, 2010 5:46 pm

Δημοσίευσηαπό boufesis » Τετ Οκτ 20, 2010 5:44 pm

παιδια κανενα νεο?????θα διοριστουμε ποτε???κατι ακουσα στο μεγκα για παγωμα των διορισμων στο δημοσιο!μας πιανει εμας?

zisa
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 09, 2010 4:22 pm

Δημοσίευσηαπό zisa » Κυρ Οκτ 24, 2010 1:38 am

boufesis έγραψε:παιδια κανενα νεο?????θα διοριστουμε ποτε???κατι ακουσα στο μεγκα για παγωμα των διορισμων στο δημοσιο!μας πιανει εμας?


Παιδιά νομίζω ότι βγήκε ο νόμος που περιμέναμε και τον παραθέτω (Όποιος μπορέσει και βγάλει άκρη ας μας ενημερώσεις και εμάς ).

Ν.3833/2010
Προστασία της Εθνικής Οικονομίας επείγοντα Μέτρα για την αντιμετώπιση της Δημοσιονομικής κρίσης

ΚΕΦΑΛΑΙΟ Γ'
ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΟΣ ΠΡΟΣΛΗΨΕΩΝ
Άρθρο 10
Αναστολή προσλήψεων για το έτος 2010

1. Κατά τη διάρκεια του έτους 2010 δεν χορηγούνται εγκρίσεις της Τριμελούς Επιτροπής της παρ. 1 του άρθρου 2 της ΠΥΣ 33/2006 (ΦΕΚ 280 Α'), όπως ισχύει, για την πλήρωση κενών οργανικών θέσεων ή προσλήψεων προσωπικού με σχέση εργασίας ιδιωτικού δικαίου αορίστου χρόνου στους φορείς του άρθρου 1 παρ. 1 του ν. 3812/2009 (ΦΕΚ 234 Α'). Για το ίδιο έτος, με την επιφύλαξη της επόμενης παραγράφου, αναστέλλονται οι προσλήψεις και διορισμοί του ανωτέρω προσωπικού των φορέων αυτών. Εξαιρούνται οι τομείς: α) υγείας, προκειμένου για ιατρικό και νοσηλευτικό προσωπικό, β) παιδείας, προκειμένου για εκπαιδευτικό προσωπικό, γ) ασφάλειας, προκειμένου για ένστολο προσωπικό, καθώς και δ) ο υποχρεωτικός διορισμός των αποφοίτων της Σχολής Δημόσιας Διοίκησης και της Σχολής Τοπικής Αυτοδιοίκησης. Ομοίως εξαιρείται το προσωπικό που προβλέπεται στις περιπτώσεις β' έως και κ' της παρ. 1 του άρθρου 4 της ΠΥΣ 33/2006.
2. Οι επιτυχόντες σε διαδικασίες επιλογής τακτικού προσωπικού του Α.Σ.Ε.Π. και των φορέων για τους οποίους έχουν εκδοθεί οριστικά αποτελέσματα μέχρι την 31.12.2009, διορίζονται σταδιακά, βάσει σειράς επιτυχίας, με έναρξη το β' εξάμηνο του έτους 2010 και ο διορισμός όλων όσων περιλαμβάνονται στους οριστικούς πίνακες ολοκληρώνεται μέχρι την 31.12.2012.
3. Ο διορισμός των επιτυχόντων σε διαδικασίες επιλογής τακτικού προσωπικού του Α.Σ.Ε.Π. και των φορέων, οι οποίες προκηρύχθηκαν βάσει εγκριτικών αποφάσεων της Τριμελούς Επιτροπής της ΠΥΣ 33/2006, έτους 2009 ή και προγενέστερων ετών και για τους οποίους οι οριστικοί πίνακες αποτελεσμάτων θα εκδοθούν μετά την 1.1.2010, διενεργείται σταδιακά, βάσει σειράς επιτυχίας, εντός του έτους 2011 και ολοκληρώνεται, μέχρι την εξάντληση των περιλαμβανομένων στους οριστικούς πίνακες και πάντως όχι πέραν της 31.12.2013. Εγκριτικές αποφάσεις της Τριμελούς Επιτροπής της ΠΥΣ 33/2006, όπως ισχύει, που έχουν εκδοθεί μέχρι 31.12.2009 και για τις οποίες δεν έχουν εκδοθεί οι σχετικές προκηρύξεις, παύουν να ισχύουν, με εξαίρεση όσες αφορούν προσωπικό που υπάγεται στις ρυθμίσεις του τρίτου εδαφίου της παραγράφου 1 του άρθρου αυτού.
4. Για το διορισμό των επιτυχόντων των παραγράφων 2 και 3 δεν εφαρμόζονται οι διατάξεις του άρθρου 15 του ν. 3528/2007


Άρθρο 11
Περιορισμός προσλήψεων για τα έτη 2011 έως και 2013

1. Από την 1η Ιανουαρίου 2011 και μέχρι την 31η Δεκεμβρίου 2013, ο αριθμός των ετήσιων προσλήψεων και διορισμών του μόνιμου προσωπικού και του προσωπικού με σχέση εργασίας αορίστου χρόνου στους φορείς της παρ. 1 του άρθρου 1 του ν. 3812/2009, δεν μπορεί να είναι μεγαλύτερος συνολικά από το λόγο ένα προς πέντε (μία πρόσληψη ανά πέντε αποχωρήσεις), στο σύνολο των φορέων. Οι αποχωρήσεις υπολογίζονται την 31η Δεκεμβρίου του αμέσως προηγούμενου έτους και αφορούν στο σύνολο του έτους αυτού. Στον υπολογισμό του αριθμού του προς πρόσληψη προσωπικού στο σύνολο των φορέων, συνυπολογίζεται και ο υποχρεωτικός διορισμός των αποφοίτων της Σχολής Δημόσιας Διοίκησης και της Σχολής Τοπικής Αυτοδιοίκησης, καθώς και ο υποχρεωτικός διορισμός που διενεργείται βάσει ειδικών διατάξεων.

2. Ειδικά για το εκπαιδευτικό προσωπικό, όλων των βαθμίδων εκπαίδευσης, τα Σώματα Ασφαλείας, το Λιμενικό Σώμα, καθώς και το ιατρικό και νοσηλευτικό προσωπικό του τομέα υγείας, ο λόγος αυτός ορίζεται σε ένα προς ένα (μία πρόσληψη ανά μία αποχώρηση).

3. Από τη ρύθμιση αυτή εξαιρούνται: α) οι μετακλητοί υπάλληλοι, β) το μη πολιτικό προσωπικό των Ενόπλων Δυνάμεων, γ) οι προσλήψεις ιατρικού και νοσηλευτικού προσωπικού νέων νοσηλευτικών μονάδων, δ) επιτυχόντες του Α.Σ.Ε.Π. και των φορέων, των παραγράφων 2 και 3 του προηγούμενου άρθρου.

4. Αν για οποιαδήποτε αιτία το σύνολο των προσλήψεων είναι μικρότερο του λόγου ένα προς πέντε, με απόφαση του Υπουργού Εσωτερικών, Αποκέντρωσης και Ηλεκτρονικής Διακυβέρνησης, οι υπολειπόμενες θέσεις διατηρούνται για πλήρωση σε επόμενο έτος.

5. Οι κατά τις προηγούμενες παραγράφους προσλήψεις εγκρίνονται κατά περίπτωση από την Τετραμελή Επιτροπή της παρ. 1 του άρθρου 2 της ΠΥΣ 33/2006, όπως ισχύει, με βάση τις προτεραιότητες και τις ανάγκες, όπως προκύπτουν από τον ετήσιο προγραμματισμό προσλήψεων, στο σύνολο των φορέων του άρθρου 1 του ν. 3812/2009.

6. Με κοινή απόφαση των Υπουργών Εσωτερικών, Αποκέντρωσης και Ηλεκτρονικής Διακυβέρνησης και Οικονομικών καθορίζονται οι προτεραιότητες και τα κριτήρια για την κατανομή του προσωπικού της προηγούμενης παραγράφου. Με απόφαση του Υπουργού Εσωτερικών, Αποκέντρωσης και Ηλεκτρονικής Διακυβέρνησης κατανέμονται οι εγκριθείσες θέσεις ανά υπηρεσία και φορέα.

7. Εγκρίσεις πρόσληψης προσωπικού με σχέση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου και συμβάσεις μίσθωσης έργου για το έτος 2010 περιορίζονται κατά τριάντα τοις εκατό (30%), σε σχέση με τις αντίστοιχες εγκρίσεις του έτους 2009. Ο περιορισμός αυτός δεν ισχύει για προσλήψεις προσωπικού ορισμένου χρόνου που γίνονται για κάλυψη απρόβλεπτων και επειγουσών αναγκών.

8. Από τη δημοσίευση του παρόντος δεν επιτρέπεται η απόσπαση εκπαιδευτικού προσωπικού σε θέσεις χωρίς πλήρη εκπαιδευτικά και διδακτικά καθήκοντα. Με ευθύνη του Υπουργού Παιδείας, Διά Βίου Μάθησης και Θρησκευμάτων, οι υφιστάμενες κατά την έναρξη ισχύος του παρόντος αποσπάσεις εκπαιδευτικών μειώνονται υποχρεωτικά κατά πενήντα τοις εκατό (50%), το αργότερο μέχρι τις 30 Αυγούστου 2010. Επίσης απαγορεύονται στο σύνολό τους οι αποσπάσεις σε καθήκοντα διάφορα της ειδικότητάς τους του ιατρικού και νοσηλευτικού προσωπικού, του στρατιωτικού προσωπικού, καθώς και του προσωπικού των Σωμάτων Ασφαλείας, συμπεριλαμβανομένου και αυτού του Λιμενικού Σώματος. Στο νοσηλευτικό προσωπικό συμπεριλαμβάνεται το τεχνικό προσωπικό των νοσηλευτικών ιδρυμάτων, καθώς και το προσωπικό του Εθνικού Κέντρου Άμεσης Βοήθειας (Ε.Κ.Α.Β.). Όλες οι υπάρχουσες κατά την έναρξη ισχύος του παρόντος αποσπάσεις του προσωπικού αυτού ανακαλούνται με ευθύνη των καθ' ύλην αρμόδιων Υπουργών, μέχρι 30 Απριλίου 2010.

9. Οι κατά νόμο υποχρεωτικές μετατάξεις συνοδεύονται με κατάργηση ή μεταφορά των αντίστοιχων οργανικών θέσεων.

Agiofws
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Τρί Απρ 13, 2010 4:57 pm

Δημοσίευσηαπό Agiofws » Δευ Οκτ 25, 2010 1:57 pm

Δεν νομίζω να είδα ΟΥΤΕ μια μικρή λέξη για ΑΘΛΗΤΕΣ στο παραπάνω κείμενο... άρα τα νέα είναι δυσάρεστα .... σε γενικές γραμμές μας έχουν γραμμένους κανονικά ...

Senior
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Τετ Σεπ 15, 2010 9:59 pm

Δημοσίευσηαπό Senior » Δευ Οκτ 25, 2010 3:01 pm

[quote="Agiofws"]Δεν νομίζω να είδα ΟΥΤΕ μια μικρή λέξη για ΑΘΛΗΤΕΣ στο παραπάνω κείμενο... άρα τα νέα είναι δυσάρεστα .... σε γενικές γραμμές μας έχουν γραμμένους κανονικά ...[/quote]Lw na kanoyme mia mzoxh na ta poyme en opsh eklogwn kati isws kanoyme..O DIKHGOROS AFANTOS....


Επιστροφή σε “ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ - ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ - ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ - ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΑΣΕΠ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες