192 ΙΔΟΧ Γ.Γ.Π.Π.

Εποχικό προσωπικό, συμβάσεις έργου ορισμένου χρόνου.
Poly1
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 36
Εγγραφή: Δευ Οκτ 01, 2018 12:42 pm

192 ΙΔΟΧ Γ.Γ.Π.Π.

Δημοσίευσηαπό Poly1 » Πέμ Νοέμ 12, 2020 8:31 pm

Καλησπέρα σε όλους, από όσο έχω δεί δεν υπάρχει αντίστοιχο θέμα και πήρα την πρωτοβουλία να το ανοίξω.
Ρε παιδιά, εν μέσω lockdown οι ψυχοτεχνικές εξετάσεις & οι συνεντεύξεις, πραγματοποιούνται στην Αθήνα (!!).
Δηλαδή, εγώ από τη Β. Ελλάδα, χωρίς εισόδημα, και με την όλη κατάσταση, είναι πολύ λογικό να παρευρεθώ;;
Υπάρχει κάποιος -α, που είναι επιτυχών -ούσα, και να παρακολουθεί τις ανακοινώσεις;
(ΕΝΝΕΟΕΙΤΑΙ πως δεν απαντάνε σε κανένα τηλ. ή email :x )

evi44
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 273
Εγγραφή: Παρ Απρ 25, 2014 8:35 pm

Re: 192 ΙΔΟΧ Γ.Γ.Π.Π.

Δημοσίευσηαπό evi44 » Κυρ Νοέμ 15, 2020 9:16 pm

Poly1 έγραψε:Καλησπέρα σε όλους, από όσο έχω δεί δεν υπάρχει αντίστοιχο θέμα και πήρα την πρωτοβουλία να το ανοίξω.
Ρε παιδιά, εν μέσω lockdown οι ψυχοτεχνικές εξετάσεις & οι συνεντεύξεις, πραγματοποιούνται στην Αθήνα (!!).
Δηλαδή, εγώ από τη Β. Ελλάδα, χωρίς εισόδημα, και με την όλη κατάσταση, είναι πολύ λογικό να παρευρεθώ;;
Υπάρχει κάποιος -α, που είναι επιτυχών -ούσα, και να παρακολουθεί τις ανακοινώσεις;
(ΕΝΝΕΟΕΙΤΑΙ πως δεν απαντάνε σε κανένα τηλ. ή email :x )


Καταρχάς μου φαίνεται αδιανόητο που καθυστέρησαν τόσο πολύ να κάνουν τις συνεντεύξεις και όντως έχεις δίκιο, δεν είναι λογικό, εκτός και θέλουν να κόψουν κόσμο έτσι και να πάρουν βύσματα, σου λέει δεν μπορούν να ρθουν οι περισσότεροι, λιγότερος ανταγωνισμός.

giorgos98
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Τετ Μαρ 23, 2022 8:37 pm

Re: 192 ΙΔΟΧ Γ.Γ.Π.Π.

Δημοσίευσηαπό giorgos98 » Πέμ Μαρ 24, 2022 12:23 pm

Καλησπέρα παιδιά
Θα μπορούσα να μάθω τι σας ρώτησαν στη συνέντευξη ;


Επιστροφή σε “ΕΠΟΧΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ - ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΕΡΓΟΥ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες