Ένσταση στο ΑΣΕΠ για ΣΟΧ

Εποχικό προσωπικό, συμβάσεις έργου ορισμένου χρόνου.
AthinaS75
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Σάβ Απρ 08, 2017 11:12 pm

Ένσταση στο ΑΣΕΠ για ΣΟΧ

Δημοσίευσηαπό AthinaS75 » Πέμ Απρ 13, 2017 9:03 pm

Θέλω να κάνω ένσταση στον ΑΣΕΠ για κάποια ΣΟΧ και προσπαθώ να την υποβάλλω ηλεκτρονικά όπως μου είπαν από το φορέα αλλά δεν ανοίγουν κάποια πεδία για να τα συμπληρώσω. Γνωρίζει κάποιος ακριβώς τη διαδικασία; Μετά στέλνω και εγγράφως την ένσταση;

candidate80
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 19, 2017 7:17 pm

Re: Ένσταση στο ΑΣΕΠ για ΣΟΧ

Δημοσίευσηαπό candidate80 » Πέμ Δεκ 28, 2017 8:31 pm

Σχετικά με τις ενστάσεις για ΣΟΧ και γω δεν μπορώ να προχωρήσω ηλεκτρονικά!!! Ο Α.Σ.Ε.Π απ' οτι μου είπαν δίνει ένα έντυπο, το συμπληρώνεις, το στέλνεις συστημένο ή το καταθέτεις εσύ ο ίδιος μαζί με το παράβολο (20ευρω). Παρεμπιπτόντως, στη συγκεκριμένη "δήθεν ανακοίνωση αποτελεσμάτων"
http://www.patt.gov.gr/site/index.php?option=com_content&view=article&id=25707:anakoinosi-yp-arithm-sox-4-2017-gia-ti-proslipsi-me-symvasi-ergasias-idiotikoy-dikaiou-orismenou-xronou-synolika-trianta-pente-35-atomon-gia-tin-kalypsi-epoxikon-i-parodikon-anagkon-tis-perifereias-attikis&catid=5:2008-09-06-21-43-38&Itemid=33
όπου πρέπει να πας ο ίδιος στην υπηρεσία να δεις τ' αποτελέσματα και έχεις πραγματικό χρόνο 3 ημέρες, γιατί οι υπόλοιπες είναι αργίες και ηλεκτρονικά μέσω site ΑΣΕΠ δεν μπορείς, αλήθεια πώς φαντάζει ακόμα και στα μάτια του πιο καλόπιστου?


Επιστροφή σε “ΕΠΟΧΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ - ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΕΡΓΟΥ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες