Συμβάσεις στα ΕΛΤΑ

Εποχικό προσωπικό, συμβάσεις έργου ορισμένου χρόνου.
psychorat
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Τρί Ιουν 15, 2010 3:29 pm

Δημοσίευσηαπό psychorat » Τρί Αύγ 17, 2010 4:38 pm

Καλησπέρα

Είμαι μέσα στους πρώτους 100 για ΕΛΤΑ κούριερ αλλα ακόμα δέν με έχουν ειδοποιήσει.
ξέρει κάποιος ποτε ξεκινάμε?

loulouditsa
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 260
Εγγραφή: Σάβ Μάιος 08, 2010 1:06 pm

Δημοσίευσηαπό loulouditsa » Τρί Αύγ 17, 2010 5:29 pm

psychorat έγραψε:Καλησπέρα

Είμαι μέσα στους πρώτους 100 για ΕΛΤΑ κούριερ αλλα ακόμα δέν με έχουν ειδοποιήσει.
ξέρει κάποιος ποτε ξεκινάμε?



θα σε ειδοποιησουν μην ανησυχεις δουλευει ο αρραβωνιαστικος μου εκει και απ οτι μου εχει πει δεν εχουν στειλει ατομα απ τη τελευταια προκηρυξη πιστευω μεχρι τελος του μηνος να σε εχουν ειδοποιησει απλα να ελεγχεις την αλληλογραφια σου γιατι συνηθως αυτοι ειδοποιουν με συστημενη επιστολη και τηλεφωνικα βεβαια αλλα καλο θα ταν να χεις το νου σου....

psychorat
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Τρί Ιουν 15, 2010 3:29 pm

Δημοσίευσηαπό psychorat » Τετ Αύγ 18, 2010 12:56 am

loulouditsa έγραψε:
psychorat έγραψε:Καλησπέρα

Είμαι μέσα στους πρώτους 100 για ΕΛΤΑ κούριερ αλλα ακόμα δέν με έχουν ειδοποιήσει.
ξέρει κάποιος ποτε ξεκινάμε?



θα σε ειδοποιησουν μην ανησυχεις δουλευει ο αρραβωνιαστικος μου εκει και απ οτι μου εχει πει δεν εχουν στειλει ατομα απ τη τελευταια προκηρυξη πιστευω μεχρι τελος του μηνος να σε εχουν ειδοποιησει απλα να ελεγχεις την αλληλογραφια σου γιατι συνηθως αυτοι ειδοποιουν με συστημενη επιστολη και τηλεφωνικα βεβαια αλλα καλο θα ταν να χεις το νου σου....


Σε ευχαριστώ και αναμένω...

sgerak
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 18, 2010 4:33 pm

Δημοσίευσηαπό sgerak » Τετ Αύγ 18, 2010 1:25 am

Σε τηλεφωνικη επικοινωνια που ειχα μου ειπαν οτι απο αρχες Σεπτεμβρη θα αρχισουν να καλουν.

nargilakias04
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Παρ Σεπ 03, 2010 2:04 am

Δημοσίευσηαπό nargilakias04 » Παρ Σεπ 03, 2010 4:22 pm

Γνωριζει κανεις τι γινεται με τα elta courier.Εαν εχουνε καλεσει καποιο ατομο.

loulouditsa
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 260
Εγγραφή: Σάβ Μάιος 08, 2010 1:06 pm

Δημοσίευσηαπό loulouditsa » Παρ Σεπ 03, 2010 9:16 pm

nargilakias04 έγραψε:Γνωριζει κανεις τι γινεται με τα elta courier.Εαν εχουνε καλεσει καποιο ατομο.



ο αρραβωνιαστικος μου δουλευει στις ταχυμεταφορες ελτα και μου χει πει οτι εχουν ερθει ατομα απο την τελευταια προκηρυξη αν εισαι μεσα σ αυτους που περασαν θα σε καλεσουν λιγη υπομονη ακομα...μπορει να σ ενημερωσουν μεσω συστημενης επιστολης απο τα κουριερ γι αυτο καλο θα ταν να χεις το νου σου..

nargilakias04
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Παρ Σεπ 03, 2010 2:04 am

Δημοσίευσηαπό nargilakias04 » Τετ Σεπ 08, 2010 9:31 pm

jerei kaneis ean tous exoune kalesei olous. oi merikous apo thn prokurijei. h tous kaloune ligous ligous

nargilakias04
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Παρ Σεπ 03, 2010 2:04 am

Δημοσίευσηαπό nargilakias04 » Κυρ Σεπ 12, 2010 7:46 pm

ξερει κανεις εαν τους εχουνε καλεσει ολους στα ελτα, οι μερικους. Και εαν υπαρχει κανενα αλλο τηλ. για δεν απανταει κανεις.

anri
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 05, 2010 12:19 pm

Δημοσίευσηαπό anri » Κυρ Σεπ 19, 2010 10:06 am

nargilakias04 έγραψε:ξερει κανεις εαν τους εχουνε καλεσει ολους στα ελτα, οι μερικους. Και εαν υπαρχει κανενα αλλο τηλ. για δεν απανταει κανεις.

από ότι ξέρω λέγεται ότι θα παρουν μερικά ατομα ακομα στο ΚΔΑ στο κρυονέρι. Σε τι θέση εισαι? για ταχυμεταφορές αγνοώ. Πάντως έχει βγει νεα προκυρηξη για 8 μηνιτες διανομεις αλλά μερικής απασχόλησης.(κοιτάχτε στο site των ΕΛΤΑ) Ξέρω είναι ξεφτίλες να τους βγάλεις τη δουλειά και να παίρνεις ένα χαρτζιλίκι...

ReRe
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 368
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 14, 2007 3:28 pm

Δημοσίευσηαπό ReRe » Κυρ Σεπ 19, 2010 7:20 pm

Να ρωτήσω κάτι: την ανακοίνωση για τις τελευταίες θέσεις μερικής απασχόλησης διανομέων πού μπορεί να τη βρει κανείς; Μόνο στον φορέα ή υπάρχει κάπου στο ίντερνετ;

loulouditsa
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 260
Εγγραφή: Σάβ Μάιος 08, 2010 1:06 pm

Δημοσίευσηαπό loulouditsa » Δευ Σεπ 20, 2010 12:07 pm

ReRe έγραψε:Να ρωτήσω κάτι: την ανακοίνωση για τις τελευταίες θέσεις μερικής απασχόλησης διανομέων πού μπορεί να τη βρει κανείς; Μόνο στον φορέα ή υπάρχει κάπου στο ίντερνετ;



στο σαιτ των ελτα στο www.elta.gr εκει που λεει θεσεις εργασιας

mandragora
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Δευ Σεπ 20, 2010 4:18 pm

Δημοσίευσηαπό mandragora » Δευ Σεπ 20, 2010 5:25 pm

Στη σελίδα των EΛΤΑ υπάρχει η περίληψη. Υπάρχει ολόκληρη κάπου στο internet;

loulouditsa
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 260
Εγγραφή: Σάβ Μάιος 08, 2010 1:06 pm

Δημοσίευσηαπό loulouditsa » Δευ Σεπ 20, 2010 9:12 pm

mandragora έγραψε:Στη σελίδα των EΛΤΑ υπάρχει η περίληψη. Υπάρχει ολόκληρη κάπου στο internet;



δεν νομιζω να υπαρχει καπου ολοκληρη απλα στην ανακοινωση αναφερει οτι λεπτομερειες για δικαιολογητικα υπαρχουν στο σαιτ του ασεπ στις συμβασεις ορισμενου χρονου

ReRe
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 368
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 14, 2007 3:28 pm

Δημοσίευσηαπό ReRe » Τρί Σεπ 21, 2010 1:59 pm

loulouditsa έγραψε:
mandragora έγραψε:Στη σελίδα των EΛΤΑ υπάρχει η περίληψη. Υπάρχει ολόκληρη κάπου στο internet;



δεν νομιζω να υπαρχει καπου ολοκληρη απλα στην ανακοινωση αναφερει οτι λεπτομερειες για δικαιολογητικα υπαρχουν στο σαιτ του ασεπ στις συμβασεις ορισμενου χρονου


Ναι, αλλά τι σόι κωδικούς θα βάλουμε αν δεν έχουμε την ανακοίνωση;;; Μήπως ξέρει κανείς να βοηθήσει;

penni
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 12, 2010 1:28 pm

Δημοσίευσηαπό penni » Τρί Σεπ 21, 2010 7:47 pm

Kαλησπέρα,πήγα σήμερα στα ΕΛΤΑ και πήρα την προκήρυξη. Αφορά 23 άτομα ΔΕ Διανομείς για 8 μήνες (4 ώρες ημερησίως ) για ΑΘΗΝΑ - ΠΕΙΡΑΙΑ. Πρόκειται για την ΣΟΧ 73/2010 και κωδικός θέσης 316. Απαιτούμενα προσόντα 1. οποιοδήποτε πτυχίο ή δίπλωμα ή απολυτήριος τίτλος δευτεροβάθμιας ή μεταδευτεροβάθμιας εκπαίδευσης 2. Άδεια οδήγησης μοτοσικλέτας κατηγορίας Α . Εφόσον οι θέσεις δεν καλυφθούν από υποψήφιους με τα ανωτέρω προσόντα , μπορείς επικουρικά να συμμετάσχεις με άδεια οδήγησης αυτοκινήτου ερασιτεχνική . Καλή επιτυχία !!


Επιστροφή σε “ΕΠΟΧΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ - ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΕΡΓΟΥ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης