Σύμβαση 1 έτους

Εποχικό προσωπικό, συμβάσεις έργου ορισμένου χρόνου.
kostasy
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Τρί Οκτ 09, 2007 8:15 pm

Σύμβαση 1 έτους

Δημοσίευσηαπό kostasy » Δευ Νοέμ 17, 2008 11:23 am

Λήγει σήμερα Δευτέρα 17/11 η προθεσμία υποβολής αιτήσεων για τις τριακόσιες (300) θέσεις με σύμβαση έργου στη Νομαρχία Αθηνωών ενώ εκατό (100) ακόμα αναμένεται να προκηρυχθούν σε σύντομο χρονικό διάστημα.


Είχε ακούσει κανείς αυτήν την προκήρυξη?

MPYRAL
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 66
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 17, 2008 1:47 pm

Re: Σύμβαση 1 έτους

Δημοσίευσηαπό MPYRAL » Τρί Νοέμ 18, 2008 8:15 am

kostasy έγραψε:Λήγει σήμερα Δευτέρα 17/11 η προθεσμία υποβολής αιτήσεων για τις τριακόσιες (300) θέσεις με σύμβαση έργου στη Νομαρχία Αθηνωών ενώ εκατό (100) ακόμα αναμένεται να προκηρυχθούν σε σύντομο χρονικό διάστημα.


Είχε ακούσει κανείς αυτήν την προκήρυξη?

ΣΤΙΣ 17/9 ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΠΡΟΚΥΡΗΞΗ ΣΤΟ ΔΙΟΡΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ...ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 17/9 ΚΑΙ ΣΤΙΣ 11 Η ΩΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΣΤΗ ΝΟΜΑΡΧΙΑ ,,ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ ΤΗΣ ΝΟΜΑΡΧΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ ,,,,ΚΑΙ ΔΕ ΜΟΥ ΔΩΣΑΝ ΚΑΜΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΚΙΡΗΞΗ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΝ ΔΕ ΓΝΩΡΙΖΑΝ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΤΟ ΦΕΚ ΤΗΣ ΠΡΟΚΥΡΗΞΗΣ !!!!!!! ΜΕΤΑ ΑΠΟ 30 ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑΤΑ ΜΟΥ ΜΕ ΣΥΝΕΔΕΣΑΝ ΜΕ ΤΗ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΤΗΣ ΠΡΟΚΥΡΗΞΗΣ Η ΟΠΟΙΑ ΔΕ ΓΝΩΡΙΖΕ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΙΠΟΤΕ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΟ ΦΕΚ ΤΗΣ ΠΡΟΚΥΡΗΞΗΣ(ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΤΕΘΕΙ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΣΤΟ ΣΙΤΕ ΤΗΣ ΝΟΜΑΡΧΙΑΣ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ !) !!!!!!! ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΟ ΓΡΑΦΕΙΑ(ΤΑ ΠΙΟ ΑΡΜΟΑΔΙΑ ) ΔΕ ΓΝΩΡΙΖΑΝ ΚΑΜΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΝ ΠΩΣ ΔΕ ΘΑ ΛΆΒΩ ΚΑΜΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΥΘΕΝΑ !!!!΄????? ΕΠΑΝΕΛΕΙΜΕΝΩΣ ΜΕ ΑΦΗΣΑΝ ΣΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΣΤΟ ΤΗΛ...ΓΙΑ ΜΙΣΟ ΛΕΠΤΑΚΙ ΚΑΙ ΔΕ ΓΥΡΙΣΑΝ ΠΟΤΕ ....ΕΠΑΝΕΛΛΕΙΜΕΝΩΣ ΜΟΥ ΤΟ ΕΚΛΕΙΣΑΝ ,,,,ΜΑΛΙΣΤΑ ΖΗΤΗΣΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ..ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΜΙΣΟ ΛΕΠΤΟ ΚΑΙ ΓΥΡΙΣΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5 ΛΕΠΤΑ ,..ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ !!!!!!!! Η ΙΔΙΑ Η ΝΟΜΑΡΧΙΑ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΤΗΝ ΠΡΟΚΥΡΗΞΗ Η ΙΔΙΑ ΔΕ ΕΔΙΝΕ ΚΑΜΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΚΥΡΗΞΗ !!!! ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΟ ΦΕΚ ΑΥΤΗΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΥΠΕΒΑΛΛΑ ΜΙΑ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΗ ...Η ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΕΝΓΡΑΦΩΣ ΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΦΥΓΟΥΝ ΛΕΦΤΑ ΑΔΙΚΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ !!!!!!!!! ΤΗ ΣΥΝΕΒΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΦΑΓΑ 20 ΕΥΡΟ ΣΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΤΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ ΑΛΛΑ 5 ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΗ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ !!! ΕΛΕΙΞΕ Η ΠΡΟΚΥΡΥΞΗ ΚΑΙ ΔΕ ΕΜΑΘΑ ΚΑΝ ΠΕΡΙ ΤΙΝΟΣ ΠΡΟΚΕΙΤΕ !!!!!!!!!!!1 ΣΗΜΕΡΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΕΤΑΙ ΠΩΣ ΠΕΡΝΕΙ ΠΑΡΑΤΑΣΗ !!!!!!! ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΚΙΝΗΘΗΚΑΝ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΙ ! ΦΟΒΕΡΑ ΘΕΛΛΟΥΝ !!!!!!!!! ΚΑΙ ΝΤΡΟΠΗ ΤΟΥΣ Η ΞΕΦΤΙΛΑ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΡΙΑ !!!!!!!!!!!!!!!ΔΕ ,ΠΟΡΩ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΤΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΕΥΝΟΗΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΑΓΡΑΦΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ Ο ΝΩΟΝ ΝΟΗΤΟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΔΕ ΠΙΠΤΕΙ ΛΟΓΟΣ ΠΙΠΤΟΥΝ ΑΛΛΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ....

MPYRAL
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 66
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 17, 2008 1:47 pm

Re: Σύμβαση 1 έτους

Δημοσίευσηαπό MPYRAL » Τρί Νοέμ 18, 2008 8:20 am

MPYRAL έγραψε:
kostasy έγραψε:Λήγει σήμερα Δευτέρα 17/11 η προθεσμία υποβολής αιτήσεων για τις τριακόσιες (300) θέσεις με σύμβαση έργου στη Νομαρχία Αθηνωών ενώ εκατό (100) ακόμα αναμένεται να προκηρυχθούν σε σύντομο χρονικό διάστημα.


Είχε ακούσει κανείς αυτήν την προκήρυξη?

ΣΤΙΣ 17/9 ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΠΡΟΚΥΡΗΞΗ ΣΤΟ ΔΙΟΡΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ...ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 17/9 ΚΑΙ ΣΤΙΣ 11 Η ΩΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΣΤΗ ΝΟΜΑΡΧΙΑ ,,ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ ΤΗΣ ΝΟΜΑΡΧΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ ,,,,ΚΑΙ ΔΕ ΜΟΥ ΔΩΣΑΝ ΚΑΜΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΚΙΡΗΞΗ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΝ ΔΕ ΓΝΩΡΙΖΑΝ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΤΟ ΦΕΚ ΤΗΣ ΠΡΟΚΥΡΗΞΗΣ !!!!!!! ΜΕΤΑ ΑΠΟ 30 ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑΤΑ ΜΟΥ ΜΕ ΣΥΝΕΔΕΣΑΝ ΜΕ ΤΗ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΤΗΣ ΠΡΟΚΥΡΗΞΗΣ Η ΟΠΟΙΑ ΔΕ ΓΝΩΡΙΖΕ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΙΠΟΤΕ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΟ ΦΕΚ ΤΗΣ ΠΡΟΚΥΡΗΞΗΣ(ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΤΕΘΕΙ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΣΤΟ ΣΙΤΕ ΤΗΣ ΝΟΜΑΡΧΙΑΣ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ !) !!!!!!! ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΟ ΓΡΑΦΕΙΑ(ΤΑ ΠΙΟ ΑΡΜΟΑΔΙΑ ) ΔΕ ΓΝΩΡΙΖΑΝ ΚΑΜΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΝ ΠΩΣ ΔΕ ΘΑ ΛΆΒΩ ΚΑΜΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΥΘΕΝΑ !!!!΄????? ΕΠΑΝΕΛΕΙΜΕΝΩΣ ΜΕ ΑΦΗΣΑΝ ΣΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΣΤΟ ΤΗΛ...ΓΙΑ ΜΙΣΟ ΛΕΠΤΑΚΙ ΚΑΙ ΔΕ ΓΥΡΙΣΑΝ ΠΟΤΕ ....ΕΠΑΝΕΛΛΕΙΜΕΝΩΣ ΜΟΥ ΤΟ ΕΚΛΕΙΣΑΝ ,,,,ΜΑΛΙΣΤΑ ΖΗΤΗΣΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ..ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΜΙΣΟ ΛΕΠΤΟ ΚΑΙ ΓΥΡΙΣΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5 ΛΕΠΤΑ ,..ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ !!!!!!!! Η ΙΔΙΑ Η ΝΟΜΑΡΧΙΑ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΤΗΝ ΠΡΟΚΥΡΗΞΗ Η ΙΔΙΑ ΔΕ ΕΔΙΝΕ ΚΑΜΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΚΥΡΗΞΗ !!!! ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΟ ΦΕΚ ΑΥΤΗΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΥΠΕΒΑΛΛΑ ΜΙΑ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΗ ...Η ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΕΝΓΡΑΦΩΣ ΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΦΥΓΟΥΝ ΛΕΦΤΑ ΑΔΙΚΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ !!!!!!!!! ΤΗ ΣΥΝΕΒΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΦΑΓΑ 20 ΕΥΡΟ ΣΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΤΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ ΑΛΛΑ 5 ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΗ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ !!! ΕΛΕΙΞΕ Η ΠΡΟΚΥΡΥΞΗ ΚΑΙ ΔΕ ΕΜΑΘΑ ΚΑΝ ΠΕΡΙ ΤΙΝΟΣ ΠΡΟΚΕΙΤΕ !!!!!!!!!!!1 ΣΗΜΕΡΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΕΤΑΙ ΠΩΣ ΠΕΡΝΕΙ ΠΑΡΑΤΑΣΗ !!!!!!! ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΚΙΝΗΘΗΚΑΝ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΙ ! ΦΟΒΕΡΑ ΘΕΛΛΟΥΝ !!!!!!!!! ΚΑΙ ΝΤΡΟΠΗ ΤΟΥΣ Η ΞΕΦΤΙΛΑ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΡΙΑ !!!!!!!!!!!!!!!ΔΕ ,ΠΟΡΩ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΤΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΕΥΝΟΗΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΑΓΡΑΦΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ Ο ΝΩΟΝ ΝΟΗΤΟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΔΕ ΠΙΠΤΕΙ ΛΟΓΟΣ ΠΙΠΤΟΥΝ ΑΛΛΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ....[/quot΄




ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΕΣ ( ΕΝΓΡΑΦΩΣ) ΄΄ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΥΧΑΙΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΤΑΓΕΓΡΑΜΜΕΝΗ ΣΥΝΟΜΙΛΙΑ ΑΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΜΕ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ,,,,

MPYRAL
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 66
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 17, 2008 1:47 pm

Re: Σύμβαση 1 έτους

Δημοσίευσηαπό MPYRAL » Τετ Νοέμ 19, 2008 8:55 pm

MPYRAL έγραψε:
MPYRAL έγραψε:
kostasy έγραψε:Λήγει σήμερα Δευτέρα 17/11 η προθεσμία υποβολής αιτήσεων για τις τριακόσιες (300) θέσεις με σύμβαση έργου στη Νομαρχία Αθηνωών ενώ εκατό (100) ακόμα αναμένεται να προκηρυχθούν σε σύντομο χρονικό διάστημα.


Είχε ακούσει κανείς αυτήν την προκήρυξη?

ΣΤΙΣ 17/9 ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΠΡΟΚΥΡΗΞΗ ΣΤΟ ΔΙΟΡΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ...ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 17/9 ΚΑΙ ΣΤΙΣ 11 Η ΩΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΣΤΗ ΝΟΜΑΡΧΙΑ ,,ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ ΤΗΣ ΝΟΜΑΡΧΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ ,,,,ΚΑΙ ΔΕ ΜΟΥ ΔΩΣΑΝ ΚΑΜΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΚΙΡΗΞΗ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΝ ΔΕ ΓΝΩΡΙΖΑΝ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΤΟ ΦΕΚ ΤΗΣ ΠΡΟΚΥΡΗΞΗΣ !!!!!!! ΜΕΤΑ ΑΠΟ 30 ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑΤΑ ΜΟΥ ΜΕ ΣΥΝΕΔΕΣΑΝ ΜΕ ΤΗ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΤΗΣ ΠΡΟΚΥΡΗΞΗΣ Η ΟΠΟΙΑ ΔΕ ΓΝΩΡΙΖΕ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΙΠΟΤΕ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΟ ΦΕΚ ΤΗΣ ΠΡΟΚΥΡΗΞΗΣ(ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΤΕΘΕΙ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΣΤΟ ΣΙΤΕ ΤΗΣ ΝΟΜΑΡΧΙΑΣ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ !) !!!!!!! ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΟ ΓΡΑΦΕΙΑ(ΤΑ ΠΙΟ ΑΡΜΟΑΔΙΑ ) ΔΕ ΓΝΩΡΙΖΑΝ ΚΑΜΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΝ ΠΩΣ ΔΕ ΘΑ ΛΆΒΩ ΚΑΜΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΥΘΕΝΑ !!!!΄????? ΕΠΑΝΕΛΕΙΜΕΝΩΣ ΜΕ ΑΦΗΣΑΝ ΣΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΣΤΟ ΤΗΛ...ΓΙΑ ΜΙΣΟ ΛΕΠΤΑΚΙ ΚΑΙ ΔΕ ΓΥΡΙΣΑΝ ΠΟΤΕ ....ΕΠΑΝΕΛΛΕΙΜΕΝΩΣ ΜΟΥ ΤΟ ΕΚΛΕΙΣΑΝ ,,,,ΜΑΛΙΣΤΑ ΖΗΤΗΣΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ..ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΜΙΣΟ ΛΕΠΤΟ ΚΑΙ ΓΥΡΙΣΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5 ΛΕΠΤΑ ,..ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ !!!!!!!! Η ΙΔΙΑ Η ΝΟΜΑΡΧΙΑ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΤΗΝ ΠΡΟΚΥΡΗΞΗ Η ΙΔΙΑ ΔΕ ΕΔΙΝΕ ΚΑΜΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΚΥΡΗΞΗ !!!! ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΟ ΦΕΚ ΑΥΤΗΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΥΠΕΒΑΛΛΑ ΜΙΑ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΗ ...Η ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΕΝΓΡΑΦΩΣ ΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΦΥΓΟΥΝ ΛΕΦΤΑ ΑΔΙΚΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ !!!!!!!!! ΤΗ ΣΥΝΕΒΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΦΑΓΑ 20 ΕΥΡΟ ΣΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΤΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ ΑΛΛΑ 5 ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΗ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ !!! ΕΛΕΙΞΕ Η ΠΡΟΚΥΡΥΞΗ ΚΑΙ ΔΕ ΕΜΑΘΑ ΚΑΝ ΠΕΡΙ ΤΙΝΟΣ ΠΡΟΚΕΙΤΕ !!!!!!!!!!!1 ΣΗΜΕΡΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΕΤΑΙ ΠΩΣ ΠΕΡΝΕΙ ΠΑΡΑΤΑΣΗ !!!!!!! ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΚΙΝΗΘΗΚΑΝ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΙ ! ΦΟΒΕΡΑ ΘΕΛΛΟΥΝ !!!!!!!!! ΚΑΙ ΝΤΡΟΠΗ ΤΟΥΣ Η ΞΕΦΤΙΛΑ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΡΙΑ !!!!!!!!!!!!!!!ΔΕ ,ΠΟΡΩ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΤΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΕΥΝΟΗΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΑΓΡΑΦΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ Ο ΝΩΟΝ ΝΟΗΤΟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΔΕ ΠΙΠΤΕΙ ΛΟΓΟΣ ΠΙΠΤΟΥΝ ΑΛΛΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ....[/quot΄




ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΕΣ ( ΕΝΓΡΑΦΩΣ) ΄΄ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΥΧΑΙΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΤΑΓΕΓΡΑΜΜΕΝΗ ΣΥΝΟΜΙΛΙΑ ΑΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΜΕ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ,,,,


ΠΑΡΕΝΘΕΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΘΕΩΡΗΘΩ ΓΡΑΦΙΚΟΣ ,,,ΤΟΥΣ ΡΩΤΗΣΑ ΑΝ ΕΧΕΙ ΦΕΚ Η ΠΡΟΚΥΡΗΞΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΦΕΚ ΕΧΕΙ ........Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΦΕΚ ,,,ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕ ΕΝΑΣ ΓΝΩΣΤΟΣ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ....ΔΕΝ ΕΜΑΘΑ ΤΙΠΟΤΕ ....

ROZAKI
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 43
Εγγραφή: Δευ Οκτ 27, 2008 1:52 pm

Δημοσίευσηαπό ROZAKI » Τετ Νοέμ 19, 2008 11:07 pm

κοιτα εαν εχει παραταση το καλυτερο ειναι οχι να παρεις τηλεφωνο αλλα να πας ο ιδιος απο κει...και αν σου πουν συγνωμη αλλα δεν ξερουμε τιποτα τοτε πες να σου δωσουν ενα εγγραφο η παρε τα ονοματα τους οπου υποστηριζουν οτι δεν ξερουν κτλ..η κανε καταγγελια στο συγκεκριμενο προσωπο οπουπιστευει οτι δεν υπαρχει η δεν ξερει και υποστηριξε οτι ιναι δουλεια της να γνωριζει και να σε πληροφορησει.προσοχη να εχει αριθμο προτωκολλου η καταγγελια και να εισαι παρων ωστε να ξερεις πωσ λενε την υπαλληλο που ειναι υπευθηνη πληροφοτικης..

marykit
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 160
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 19, 2008 12:38 pm

Δημοσίευσηαπό marykit » Πέμ Νοέμ 20, 2008 12:15 am

Πωπω έλεος!! :x Αν βγάλει άκρη κανείς, μπράβο του!

MPYRAL
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 66
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 17, 2008 1:47 pm

Δημοσίευσηαπό MPYRAL » Πέμ Νοέμ 20, 2008 12:52 am

ROZAKI έγραψε:κοιτα εαν εχει παραταση το καλυτερο ειναι οχι να παρεις τηλεφωνο αλλα να πας ο ιδιος απο κει...και αν σου πουν συγνωμη αλλα δεν ξερουμε τιποτα τοτε πες να σου δωσουν ενα εγγραφο η παρε τα ονοματα τους οπου υποστηριζουν οτι δεν ξερουν κτλ..η κανε καταγγελια στο συγκεκριμενο προσωπο οπουπιστευει οτι δεν υπαρχει η δεν ξερει και υποστηριξε οτι ιναι δουλεια της να γνωριζει και να σε πληροφορησει.προσοχη να εχει αριθμο προτωκολλου η καταγγελια και να εισαι παρων ωστε να ξερεις πωσ λενε την υπαλληλο που ειναι υπευθηνη πληροφοτικης..



EXEI KAI ALLA H ISTORIA ,,,,THS LEW MPOREIS NA ENHMERWTHEIS PARAKALW KAI NA SE XANAPARW NA MOY PEIS ...KAI MY LEEI DEN EINAI ARMODIOTHTA MOY ,,,,- TO GRAFEIO DHL POY ENHMWRWNEI TOYS POLITES LEEI DEN EINAI I ARMODIOTITA MOY XAXA AKOMI SYMPLIRWNEI DEN EISAI GNWSTOS GIA NA SOY KANW TETOIA EXYPHRETHSH ,,,,,,MIA ALLI KYRIA ,,,DE XERW PLIROFORIES EPEIDH I NOMARXIA METAKOMISE KAI DE XEROYME !!!!!!!!!!!! KAI TI ME NIAZEI EMENA ;;;;;;; O DIEYTHINTIS TOY GRAFEIOY MPOYRTSOBLAXOSSSSSS ANATHEMA KAI NA XEREI NA GRAFEI ,,,,ANEKDOTO I YPOTHESI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kyklos
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 394
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 26, 2005 2:55 pm

Δημοσίευσηαπό kyklos » Πέμ Νοέμ 20, 2008 9:19 pm

η ανακοινωση υπαρχει στο σαιτ της νομαρχιας μαζι με τις αιτησεις και τη διευθυνση οπου επρεπε να κατατεθει η αιτηση, υπηρχε τουλαχιστον στις 17/11 που ειδα την ανακοινωση απο το diorismos
δοθηκε παραταση αργα το μεσημερι (περιπου στις 2 που ημουν εκει)..
και επειδη και εγω τηλεφωνησα πριν παω κατα τις 12 σε ενα απο τα τηλεφωνα που ειχε ανακοινωσει το diorismos η κυρια που απαντησε ηταν εντελως ενημερη αλλα ακομη δεν ειχε δοθει η παραταση και ετσι ετρεξα (για την ακριβεια τσακιστηκα να παω),,,,,σημειωτεον οτι εκεινη τη μερα τα κεπ δεν δουλευαν λογω της εορτης για το πολυτεχνειο και επρεπε να βρω και αστυνομικο τμημα........
αυτα.....


Επιστροφή σε “ΕΠΟΧΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ - ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΕΡΓΟΥ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες