Συμβάσεις στα ΕΛΤΑ

Εποχικό προσωπικό, συμβάσεις έργου ορισμένου χρόνου.
xristina4444
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 37
Εγγραφή: Τετ Φεβ 24, 2010 11:05 pm

Δημοσίευσηαπό xristina4444 » Δευ Ιουν 14, 2010 3:02 pm

geordeme7 έγραψε:phga shmera k eida ta apotelesmata ston peiraia...eixan anakoinwsei mono tous proslhf8entes k tous aperif8entes...oi upoloipoi pou8ena, na doume posa moria phrame k se ti 8esh eimaste...!!!


stin athina pantws stin apellou mesa ston thirwro exoun olokliri tin lista. egw gia eswt.ekmetalleusi me 1090 moria i seira mou itan 518.
Gia Krioneri iparxei kaneis apo edw pou exei kanei?lete na argisoun poli k ekei na bgoun ta apotelesmata?

geordeme7
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 95
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 18, 2010 12:46 pm

Δημοσίευσηαπό geordeme7 » Δευ Ιουν 14, 2010 3:18 pm

me 1235 moria ti seira na exw? k egw ekana gia kruwneri alla den gnwrizw tpt...logika apo thn allh ebdomada

loulouditsa
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 260
Εγγραφή: Σάβ Μάιος 08, 2010 1:06 pm

Δημοσίευσηαπό loulouditsa » Δευ Ιουν 14, 2010 3:26 pm

geordeme7 έγραψε:me 1235 moria ti seira na exw? k egw ekana gia kruwneri alla den gnwrizw tpt...logika apo thn allh ebdomada





αφου ο τελευταιος που περασε ειχε 1253 πρεπει να χεις καλη θεση αλλα δεν ξερω ομως ποσοι εχουν μορια σαν τα δικα σου πρεπει να πας στην απελλου να δεις σε ποια σειρα εισαι....αν καποιος απο τους επιτυχοντες δεν παει η παραιτηθει τη θεση του παιρνει ο επομενος στην σειρα καταταξης οποτε καλο ειναι να ξερεις σε ποια θεση βρισκεσαι...στο λεω γιατι τα μορια σου ειναι πολυ κοντα σ αυτους που μπηκαν

geordeme7
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 95
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 18, 2010 12:46 pm

Δημοσίευσηαπό geordeme7 » Δευ Ιουν 14, 2010 3:28 pm

loulouditsa έγραψε:
geordeme7 έγραψε:me 1235 moria ti seira na exw? k egw ekana gia kruwneri alla den gnwrizw tpt...logika apo thn allh ebdomada





αφου ο τελευταιος που περασε ειχε 1253 πρεπει να χεις καλη θεση αλλα δεν ξερω ομως ποσοι εχουν μορια σαν τα δικα σου πρεπει να πας στην απελλου να δεις σε ποια σειρα εισαι....αν καποιος απο τους επιτυχοντες δεν παει η παραιτηθει τη θεση του παιρνει ο επομενος στην σειρα καταταξης οποτε καλο ειναι να ξερεις σε ποια θεση βρισκεσαι...στο λεω γιατι τα μορια σου ειναι πολυ κοντα σ αυτους που μπηκαν


nai logika 8a eimai stous epilaxwntes...aurio 8a gnwrizw se ti 8esh briskomai...

geordeme7
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 95
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 18, 2010 12:46 pm

Δημοσίευσηαπό geordeme7 » Δευ Ιουν 14, 2010 3:45 pm

geordeme7 έγραψε:
loulouditsa έγραψε:
geordeme7 έγραψε:me 1235 moria ti seira na exw? k egw ekana gia kruwneri alla den gnwrizw tpt...logika apo thn allh ebdomada





αφου ο τελευταιος που περασε ειχε 1253 πρεπει να χεις καλη θεση αλλα δεν ξερω ομως ποσοι εχουν μορια σαν τα δικα σου πρεπει να πας στην απελλου να δεις σε ποια σειρα εισαι....αν καποιος απο τους επιτυχοντες δεν παει η παραιτηθει τη θεση του παιρνει ο επομενος στην σειρα καταταξης οποτε καλο ειναι να ξερεις σε ποια θεση βρισκεσαι...στο λεω γιατι τα μορια σου ειναι πολυ κοντα σ αυτους που μπηκαν


nai logika 8a eimai stous epilaxwntes...aurio 8a gnwrizw se ti 8esh briskomai...


απελλου poso einai h dieu8unsh...?

loulouditsa
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 260
Εγγραφή: Σάβ Μάιος 08, 2010 1:06 pm

Δημοσίευσηαπό loulouditsa » Δευ Ιουν 14, 2010 4:11 pm

geordeme7 έγραψε:
geordeme7 έγραψε:
loulouditsa έγραψε:
geordeme7 έγραψε:me 1235 moria ti seira na exw? k egw ekana gia kruwneri alla den gnwrizw tpt...logika apo thn allh ebdomada





αφου ο τελευταιος που περασε ειχε 1253 πρεπει να χεις καλη θεση αλλα δεν ξερω ομως ποσοι εχουν μορια σαν τα δικα σου πρεπει να πας στην απελλου να δεις σε ποια σειρα εισαι....αν καποιος απο τους επιτυχοντες δεν παει η παραιτηθει τη θεση του παιρνει ο επομενος στην σειρα καταταξης οποτε καλο ειναι να ξερεις σε ποια θεση βρισκεσαι...στο λεω γιατι τα μορια σου ειναι πολυ κοντα σ αυτους που μπηκαν


nai logika 8a eimai stous epilaxwntes...aurio 8a gnwrizw se ti 8esh briskomai...


απελλου poso einai h dieu8unsh...?




ΑΠΕΛΛΟΥ 1 ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΤΟΣ ΓΚΑΛΕΡΙ ΣΤΗ ΣΤΑΔΙΟΥ

marykit
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 160
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 19, 2008 12:38 pm

Δημοσίευσηαπό marykit » Δευ Ιουν 14, 2010 5:42 pm

elenaki123 έγραψε:Παιδια που το βλέπεται στα ελτα;
Στις θέσεις εργασιας μου βγαζει μονο τις 3 τελευταιες προκυρήξεις.
Μπορεί καποιος να βοηθήσει; ψαχνω αποτελεσματα για θεσσαλονικη για την 25 ΣΟΧ

Ευχαριστω


Για αποτελέσματα θα πάω αύριο στη Λαγκαδά ρε συ. Δε βγαίνουν στο ίντερνετ.. :( Ελπίζω να περνάω-μάλλον όχι- για να μη ξανακάνω! :P

MAROULITAAA
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 59
Εγγραφή: Τετ Μάιος 26, 2010 3:14 pm

Δημοσίευσηαπό MAROULITAAA » Δευ Ιουν 14, 2010 6:54 pm

[quote="xristina4444"][quote="geordeme7"]phga shmera k eida ta apotelesmata ston peiraia...eixan anakoinwsei mono tous proslhf8entes k tous aperif8entes...oi upoloipoi pou8ena, na doume posa moria phrame k se ti 8esh eimaste...!!![/quote]

stin athina pantws stin apellou mesa ston thirwro exoun olokliri tin lista. egw gia eswt.ekmetalleusi me 1090 moria i seira mou itan 518.
Gia [b]Krioneri[/b] iparxei kaneis apo edw pou exei kanei?lete na argisoun poli k ekei na bgoun ta apotelesmata?[/quote]

ΚΟΝΤΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΑ ΜΟΡΙΑ..ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ 1100 ΕΙΜΑΙ..ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΑΠΕΛΟΥ,ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΡΥΟΝΕΡΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ ΟΤΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ 20ΑΡΙΑ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΒΓΟΥΝ.ΟΛΟΙ ΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ΛΕΕΙ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΝ ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΑΙΤΗΣΕΙΣ.ΠΑΝΤΩΣ ΑΠ'ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΣΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΗΤΑΝ ΠΑΑΑΡΑ ΜΑ ΠΑΑΑΡΑ ΠΟΛΛΟΙ ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ.

loulouditsa
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 260
Εγγραφή: Σάβ Μάιος 08, 2010 1:06 pm

Δημοσίευσηαπό loulouditsa » Δευ Ιουν 14, 2010 7:09 pm

MAROULITAAA έγραψε:
xristina4444 έγραψε:
geordeme7 έγραψε:phga shmera k eida ta apotelesmata ston peiraia...eixan anakoinwsei mono tous proslhf8entes k tous aperif8entes...oi upoloipoi pou8ena, na doume posa moria phrame k se ti 8esh eimaste...!!!


stin athina pantws stin apellou mesa ston thirwro exoun olokliri tin lista. egw gia eswt.ekmetalleusi me 1090 moria i seira mou itan 518.
Gia Krioneri iparxei kaneis apo edw pou exei kanei?lete na argisoun poli k ekei na bgoun ta apotelesmata?


ΚΟΝΤΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΑ ΜΟΡΙΑ..ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ 1100 ΕΙΜΑΙ..ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΑΠΕΛΟΥ,ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΡΥΟΝΕΡΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ ΟΤΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ 20ΑΡΙΑ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΒΓΟΥΝ.ΟΛΟΙ ΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ΛΕΕΙ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΝ ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΑΙΤΗΣΕΙΣ.ΠΑΝΤΩΣ ΑΠ'ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΣΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΗΤΑΝ ΠΑΑΑΡΑ ΜΑ ΠΑΑΑΡΑ ΠΟΛΛΟΙ ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ.



ΜΕ ΤΟΣΗ ΑΝΕΡΓΙΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΔΕΗ ΑΙΤΗΣΗ ΖΗΤΑΝΕ ΑΤΟΜΑ ΣΤΟ ΡΟΥΦ...ΛΙΓΑ ΑΤΟΜΑ ΖΗΤΑΝΕ ΑΛΛΑ ΤΙ ΕΙΧΑ ΤΙ ΕΧΑΣΑ....

MAROULITAAA
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 59
Εγγραφή: Τετ Μάιος 26, 2010 3:14 pm

Δημοσίευσηαπό MAROULITAAA » Δευ Ιουν 14, 2010 7:18 pm

[quote="loulouditsa"][quote="MAROULITAAA"][quote="xristina4444"][quote="geordeme7"]phga shmera k eida ta apotelesmata ston peiraia...eixan anakoinwsei mono tous proslhf8entes k tous aperif8entes...oi upoloipoi pou8ena, na doume posa moria phrame k se ti 8esh eimaste...!!![/quote]

stin athina pantws stin apellou mesa ston thirwro exoun olokliri tin lista. egw gia eswt.ekmetalleusi me 1090 moria i seira mou itan 518.
Gia [b]Krioneri[/b] iparxei kaneis apo edw pou exei kanei?lete na argisoun poli k ekei na bgoun ta apotelesmata?[/quote]

ΚΟΝΤΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΑ ΜΟΡΙΑ..ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ 1100 ΕΙΜΑΙ..ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΑΠΕΛΟΥ,ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΡΥΟΝΕΡΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ ΟΤΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ 20ΑΡΙΑ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΒΓΟΥΝ.ΟΛΟΙ ΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ΛΕΕΙ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΝ ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΑΙΤΗΣΕΙΣ.ΠΑΝΤΩΣ ΑΠ'ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΣΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΗΤΑΝ ΠΑΑΑΡΑ ΜΑ ΠΑΑΑΡΑ ΠΟΛΛΟΙ ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ.[/quote]


ΜΕ ΤΟΣΗ ΑΝΕΡΓΙΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΔΕΗ ΑΙΤΗΣΗ ΖΗΤΑΝΕ ΑΤΟΜΑ ΣΤΟ ΡΟΥΦ...ΛΙΓΑ ΑΤΟΜΑ ΖΗΤΑΝΕ ΑΛΛΑ ΤΙ ΕΙΧΑ ΤΙ ΕΧΑΣΑ....[/quote]

ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ..ΓΙΑ ΚΡΥΟΝΕΡΙ ΔΕ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΝ ΥΠΗΡΧΕ ΜΕΓΑΛΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ,ΕΝΝΟΩ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ-ΠΟΥ ΒΓΗΚΑΝ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΕΥΗ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.ΟΤΑΝ ΕΙΔΑ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΟΓΟ-ΤΟΜΟ ΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΑΛΛΑ ΜΗ ΔΙΟΡΙΣΤΕΩΝ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟΥΣ 10.000 ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ..ΕΛΕΓΕ Ο ΘΥΡΩΡΟΣ ΟΤΙ ΠΑΛΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑΝ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΑΤΟΜΑ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΟΥΝ ΣΤΑ ΕΛΤΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ...ΧΑΜΟΣ!!ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΔΕΗ ΛΟΥΛΟΥΔΙΤΣΑ!!

loulouditsa
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 260
Εγγραφή: Σάβ Μάιος 08, 2010 1:06 pm

Δημοσίευσηαπό loulouditsa » Δευ Ιουν 14, 2010 7:47 pm

MAROULITAAA έγραψε:
loulouditsa έγραψε:
MAROULITAAA έγραψε:
xristina4444 έγραψε:
geordeme7 έγραψε:phga shmera k eida ta apotelesmata ston peiraia...eixan anakoinwsei mono tous proslhf8entes k tous aperif8entes...oi upoloipoi pou8ena, na doume posa moria phrame k se ti 8esh eimaste...!!!


stin athina pantws stin apellou mesa ston thirwro exoun olokliri tin lista. egw gia eswt.ekmetalleusi me 1090 moria i seira mou itan 518.
Gia Krioneri iparxei kaneis apo edw pou exei kanei?lete na argisoun poli k ekei na bgoun ta apotelesmata?


ΚΟΝΤΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΑ ΜΟΡΙΑ..ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ 1100 ΕΙΜΑΙ..ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΑΠΕΛΟΥ,ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΡΥΟΝΕΡΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ ΟΤΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ 20ΑΡΙΑ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΒΓΟΥΝ.ΟΛΟΙ ΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ΛΕΕΙ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΝ ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΑΙΤΗΣΕΙΣ.ΠΑΝΤΩΣ ΑΠ'ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΣΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΗΤΑΝ ΠΑΑΑΡΑ ΜΑ ΠΑΑΑΡΑ ΠΟΛΛΟΙ ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ.



ΜΕ ΤΟΣΗ ΑΝΕΡΓΙΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΔΕΗ ΑΙΤΗΣΗ ΖΗΤΑΝΕ ΑΤΟΜΑ ΣΤΟ ΡΟΥΦ...ΛΙΓΑ ΑΤΟΜΑ ΖΗΤΑΝΕ ΑΛΛΑ ΤΙ ΕΙΧΑ ΤΙ ΕΧΑΣΑ....


ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ..ΓΙΑ ΚΡΥΟΝΕΡΙ ΔΕ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΝ ΥΠΗΡΧΕ ΜΕΓΑΛΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ,ΕΝΝΟΩ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ-ΠΟΥ ΒΓΗΚΑΝ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΕΥΗ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.ΟΤΑΝ ΕΙΔΑ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΟΓΟ-ΤΟΜΟ ΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΑΛΛΑ ΜΗ ΔΙΟΡΙΣΤΕΩΝ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟΥΣ 10.000 ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ..ΕΛΕΓΕ Ο ΘΥΡΩΡΟΣ ΟΤΙ ΠΑΛΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑΝ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΑΤΟΜΑ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΟΥΝ ΣΤΑ ΕΛΤΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ...ΧΑΜΟΣ!!ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΔΕΗ ΛΟΥΛΟΥΔΙΤΣΑ!!




ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΔΡΑΜΑΤΙΚΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ ΚΛΕΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΕΡΓΟΙ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΛΗΘΑΙΝΟΥΝ ΣΤΟΝ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΤΟΜΕΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΚΑΝΟΥΝ ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΟΠΟΥ ΒΡΟΥΝ....

xristina4444
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 37
Εγγραφή: Τετ Φεβ 24, 2010 11:05 pm

Δημοσίευσηαπό xristina4444 » Δευ Ιουν 14, 2010 8:16 pm

ΑΣ ΜΗΝ ΧΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΛΠΙΔΑ ΜΑΣ..ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΑΙΔΙΑ!!

Antonia
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 94
Εγγραφή: Τρί Ιαν 22, 2008 8:38 am

Δημοσίευσηαπό Antonia » Δευ Ιουν 14, 2010 10:39 pm

Εχει δουλέψει κανείς στο Κρυονέρι για ΔΕ εσωτερικους ρωτάω. Τι συνθήκες υπάρχουν? Πως πηγαίνεις εκεί ιδιαίτερα αν είσαι από Δυτ. Αττική?

loulouditsa
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 260
Εγγραφή: Σάβ Μάιος 08, 2010 1:06 pm

Δημοσίευσηαπό loulouditsa » Δευ Ιουν 14, 2010 11:08 pm

Antonia έγραψε:Εχει δουλέψει κανείς στο Κρυονέρι για ΔΕ εσωτερικους ρωτάω. Τι συνθήκες υπάρχουν? Πως πηγαίνεις εκεί ιδιαίτερα αν είσαι από Δυτ. Αττική?





δεν εχω δουλεψει αλλα απο γνωστη μου που εχει δουλεψει εκει μου πε οτι εχει πολυ ορθοστασια και κουβαλημα στην αρχη τα βρηκε δυσκολα αλλα μετα συνηθησε ...σε πανε υπηρεσιακα πουλμαν των ελτα....υπαρχουν δρομολογια αναλογα με τις περιοχες που μενει ο καθενας.

loulouditsa
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 260
Εγγραφή: Σάβ Μάιος 08, 2010 1:06 pm

Δημοσίευσηαπό loulouditsa » Τρί Ιουν 15, 2010 10:56 am

loulouditsa έγραψε:
Antonia έγραψε:Εχει δουλέψει κανείς στο Κρυονέρι για ΔΕ εσωτερικους ρωτάω. Τι συνθήκες υπάρχουν? Πως πηγαίνεις εκεί ιδιαίτερα αν είσαι από Δυτ. Αττική?





δεν εχω δουλεψει αλλα απο γνωστη μου που εχει δουλεψει εκει μου πε οτι εχει πολυ ορθοστασια και κουβαλημα στην αρχη τα βρηκε δυσκολα αλλα μετα συνηθησε ...σε πανε υπηρεσιακα πουλμαν των ελτα....υπαρχουν δρομολογια αναλογα με τις περιοχες που μενει ο καθενας.



ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΙΠΕ ΕΝΑΣ ΜΟΝΙΜΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΤΩΝ ΕΛΤΑ ΑΠΟ ΤΟ pak-elta.blogspot.com

Βρέθηκα την Παρασκευή το μεσημέρι στην είσοδο της κεντρικής υπηρεσίας των ΕΛΤΑ.
Εκείνη την ώρα έγινε η ανάρτηση των αποτελέσματων του διαγωνισμού πρόσληψης εποχικού προσωπικού οκτάμηνης διάρκειας.
Το τι κατάσταση επακολούθησε δεν περιγράφεται.
Ένας μεγάλος αριθμός πολιτών που ήθελε να μάθει τα αποτελέσματα, προσπαθούσε απεγνωσμένα να πλησιάσει τους πίνακες που είχαν αναρτηθεί και αλληλοσπρωχνόταν για να διαβάσει τα ονόματα των επιτυχόντων.

Ειλικρινά θυμήθηκα την εποχή (πριν τριάντα χρόνια) που αναρτούσαν τα αποτελέσματα των....
Πανελλαδικών εξετάσεων μόνο στα λύκεια και τρέχαμε όλοι οι μαθητές, ο ένας πάνω στον άλλο για δούμε τους πίνακες.
Ειλικρινά επίσης λυπήθηκα τους Συναδέλφους που είχαν επιφορτιστεί με το έργο να δίνουν εξηγήσεις στους έχοντες απορίες πολίτες.
Και διερωτώμαι, είναι δυνατόν το έτος 2010, με την τεχνολογία στους Η/Υ και στο διαδίκτυο να βρίσκεται στο φεγγάρι, ο ΕΛΤΑ να μην αναρτά τα αποτελέσματα στη σελίδα του στο διαδίκτυο, ώστε να μην έχουμε αυτά φαινόμενα της δεκαετίας του ’70.
Ελπίζω πως η νέα διοίκηση θα δει το θέμα και δεν θα επαναληφθούν παρόμοια φαινόμενα στο μέλλον.


Επιστροφή σε “ΕΠΟΧΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ - ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΕΡΓΟΥ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης