Ενιαίος και αδιάσπαστος τίτλος σπουδών μεταπτυχιακού επιπέδου στην 13Κ/2021

Διαγωνισμοί με σειρά προτεραιότητας σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
nomore1981
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 30, 2022 2:19 pm

Ενιαίος και αδιάσπαστος τίτλος σπουδών μεταπτυχιακού επιπέδου στην 13Κ/2021

Δημοσίευσηαπό nomore1981 » Παρ Ιούλ 01, 2022 9:57 am

Καλησπέρα,
ανακοινώθηκαν χθες τα προσωρινά αποτελέσματα της 13Κ/2021 και συνειδητοποίηση ότι πολλοί συνυποψήφιοι ωφελήθηκαν από τα μόρια του κριτηρίου "Ενιαίος και αδιάσπαστος τίτλος σπουδών μεταπτυχιακού επιπέδου (intergrated master)". Δυστυχώς δεν είχα επιλέξει το αντίστοιχο πεδίο στην αίτηση, παρότι θα μπορούσα αφού είμαι απόφοιτος σχολής για την οποία έχει εκδοθεί αντίστοιχο ΦΕΚ.
Υπάρχει περίπτωση με ένσταση να διορθωθεί αυτό το λάθος; Έχει κανείς αντίστοιχη εμπειρία;

NSSN
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 26, 2018 12:07 pm

Re: Ενιαίος και αδιάσπαστος τίτλος σπουδών μεταπτυχιακού επιπέδου στην 13Κ/2021

Δημοσίευσηαπό NSSN » Παρ Ιούλ 01, 2022 11:13 am

nomore1981 έγραψε:Καλησπέρα,
ανακοινώθηκαν χθες τα προσωρινά αποτελέσματα της 13Κ/2021 και συνειδητοποίηση ότι πολλοί συνυποψήφιοι ωφελήθηκαν από τα μόρια του κριτηρίου "Ενιαίος και αδιάσπαστος τίτλος σπουδών μεταπτυχιακού επιπέδου (intergrated master)". Δυστυχώς δεν είχα επιλέξει το αντίστοιχο πεδίο στην αίτηση, παρότι θα μπορούσα αφού είμαι απόφοιτος σχολής για την οποία έχει εκδοθεί αντίστοιχο ΦΕΚ.
Υπάρχει περίπτωση με ένσταση να διορθωθεί αυτό το λάθος; Έχει κανείς αντίστοιχη εμπειρία;

Η μοριοδότηση πηγαίνει σύμφωνα με ότι δηλώσαμε στην αίτηση. Οποιαδήποτε ένσταση κάνετε για κάτι που δε συμπληρώσατε στην αίτηση θα απορριφθεί.

maryman
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Τρί Απρ 12, 2022 10:15 am

Re: Ενιαίος και αδιάσπαστος τίτλος σπουδών μεταπτυχιακού επιπέδου στην 13Κ/2021

Δημοσίευσηαπό maryman » Παρ Ιούλ 01, 2022 11:19 am

Επειδή ακρίβως το ίδιο έκανα και εγώ το ΑΣΕΠ δεν δέχεται ενστάσεις που αφορούν δικό σου λάθος. Κατέχεις έναν τίτλο-προσόν, το οποίο δεν το δήλωσες στην αίτησή σου. Υπεύθυνος είσαι εσύ. Έκανα ακριβώς το ίδιο και εγώ. :(


Επιστροφή σε “ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες