Προκήρυξη ΑΣΕΠ 9K/2021

Διαγωνισμοί με σειρά προτεραιότητας σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
fatseas
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 51
Εγγραφή: Δευ Φεβ 18, 2019 11:19 am

Προκήρυξη ΑΣΕΠ 9K/2021

Δημοσίευσηαπό fatseas » Τετ Οκτ 27, 2021 11:37 am

λέω να ανοίξω το παρόν θέμα για να γράψουνε όσοι ενδιαφέρονται για την επικείμενη προκήρυξη στα καταστήματα κράτησης

PetGn
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 31, 2021 7:48 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 9K/2021

Δημοσίευσηαπό PetGn » Κυρ Οκτ 31, 2021 8:29 pm

Καλά έκανες και το άνοιξες αυτό το θέμα αν κγω να σου πω την αλήθεια έχω πολλά ερωτήματα γιατί βλέπω διαφορά σε φόρουμ κλπ.....Πχ ένα που έχω απορία είναι ότι έχεις κύριο προσόν...Όταν κάνεις την αίτηση δηλωνεις μετά το ΙΕΚ και το απολυτήριο λυκείου ή όχι....Επισεις διάβασα ότι χρειάζεται και βεβαίωση ορθοπεδικού....τελικά τι υσχυει??για να πιαστεί κύριο προσόν θέλει και απολυτήριο λυκείου?? χρειάζεται βεβαίωση ορθοπεδικού?

fatseas
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 51
Εγγραφή: Δευ Φεβ 18, 2019 11:19 am

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 9K/2021

Δημοσίευσηαπό fatseas » Δευ Νοέμ 01, 2021 12:37 pm

PetGn έγραψε:Καλά έκανες και το άνοιξες αυτό το θέμα αν κγω να σου πω την αλήθεια έχω πολλά ερωτήματα γιατί βλέπω διαφορά σε φόρουμ κλπ.....Πχ ένα που έχω απορία είναι ότι έχεις κύριο προσόν...Όταν κάνεις την αίτηση δηλωνεις μετά το ΙΕΚ και το απολυτήριο λυκείου ή όχι....Επισεις διάβασα ότι χρειάζεται και βεβαίωση ορθοπεδικού....τελικά τι υσχυει??για να πιαστεί κύριο προσόν θέλει και απολυτήριο λυκείου?? χρειάζεται βεβαίωση ορθοπεδικού?


το ιεκ δηλώνεις και με αυτό προηγείσαι,εφόσον έχεις και την πιστοποίηση
αυτό με την βεβαίωση ύψους το έχω απορία για το πότε την καταθέτουμε

dionisis1925
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 292
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 10, 2017 4:41 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 9K/2021

Δημοσίευσηαπό dionisis1925 » Δευ Νοέμ 01, 2021 2:25 pm

PetGn έγραψε:Καλά έκανες και το άνοιξες αυτό το θέμα αν κγω να σου πω την αλήθεια έχω πολλά ερωτήματα γιατί βλέπω διαφορά σε φόρουμ κλπ.....Πχ ένα που έχω απορία είναι ότι έχεις κύριο προσόν...Όταν κάνεις την αίτηση δηλωνεις μετά το ΙΕΚ και το απολυτήριο λυκείου ή όχι....Επισεις διάβασα ότι χρειάζεται και βεβαίωση ορθοπεδικού....τελικά τι υσχυει??για να πιαστεί κύριο προσόν θέλει και απολυτήριο λυκείου?? χρειάζεται βεβαίωση ορθοπεδικού?


Το ΙΕΚ Στέλεχος Ασφάλειας Υποδομών είναι κύριο προσόν.
Το ΙΕΚ Αρχαιοφυλάκων είναι Α' Επικουρία.
Το Λύκειο είναι Β' Επικουρία.

Αν έχεις ΙΕΚ δηλώνεις μόνο το ΙΕΚ και όχι το απολυτήριο.
Η βεβαίωση ορθοπεδικού χρειάζεται στους Εξωτερικούς και τη δηλώνεις μαζί με την αίτηση καθώς είναι απαραίτητο προσόν.

Διάβασε τη προκήρυξη προσεκτικά και θα καταλάβεις όλα , δεν έχει βγει ακόμα, έχεις χρόνο μπροστά σου.

fatseas
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 51
Εγγραφή: Δευ Φεβ 18, 2019 11:19 am

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 9K/2021

Δημοσίευσηαπό fatseas » Δευ Νοέμ 01, 2021 6:53 pm

dionisis1925 έγραψε:
PetGn έγραψε:Καλά έκανες και το άνοιξες αυτό το θέμα αν κγω να σου πω την αλήθεια έχω πολλά ερωτήματα γιατί βλέπω διαφορά σε φόρουμ κλπ.....Πχ ένα που έχω απορία είναι ότι έχεις κύριο προσόν...Όταν κάνεις την αίτηση δηλωνεις μετά το ΙΕΚ και το απολυτήριο λυκείου ή όχι....Επισεις διάβασα ότι χρειάζεται και βεβαίωση ορθοπεδικού....τελικά τι υσχυει??για να πιαστεί κύριο προσόν θέλει και απολυτήριο λυκείου?? χρειάζεται βεβαίωση ορθοπεδικού?


Το ΙΕΚ Στέλεχος Ασφάλειας Υποδομών είναι κύριο προσόν.
Το ΙΕΚ Αρχαιοφυλάκων είναι Α' Επικουρία.
Το Λύκειο είναι Β' Επικουρία.

Αν έχεις ΙΕΚ δηλώνεις μόνο το ΙΕΚ και όχι το απολυτήριο.
Η βεβαίωση ορθοπεδικού χρειάζεται στους Εξωτερικούς και τη δηλώνεις μαζί με την αίτηση καθώς είναι απαραίτητο προσόν.

Διάβασε τη προκήρυξη προσεκτικά και θα καταλάβεις όλα , δεν έχει βγει ακόμα, έχεις χρόνο μπροστά σου.



ξέχασες να επισημάνεις ότι πρέπει να έχει την πιστοποίηση από τα ιεκ για να πιαστεί

και για τους εσωτερικούς ζητάνε την βεβαίωση ύψους!

την βεβαίωση όμως την στέλνεις εκείνη την στιγμή που κάνεις αίτηση μαζί με το παράβολο
ή
μετά εφόσον περάσεις; και σε ποια καρτέλα τα ανεβάζεις;

dionisis1925
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 292
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 10, 2017 4:41 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 9K/2021

Δημοσίευσηαπό dionisis1925 » Τρί Νοέμ 02, 2021 4:51 am

Το ΙΕΚ χωρίς την πιστοποίηση είναι ένα άχρηστο χαρτί , τα αυτονόητα δεν τα λέμε. Την βεβαίωση από ορθοπεδικό την στέλνεις εξαρχής όπως και το παράβολο , έχει οδηγίες ο ΑΣΕΠ , διαβάστε το θέμα της 6Κ/2018 ίδια ακριβώς προκήρυξη είναι .

fatseas
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 51
Εγγραφή: Δευ Φεβ 18, 2019 11:19 am

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 9K/2021

Δημοσίευσηαπό fatseas » Τρί Νοέμ 02, 2021 10:53 am

dionisis1925 έγραψε:Το ΙΕΚ χωρίς την πιστοποίηση είναι ένα άχρηστο χαρτί , τα αυτονόητα δεν τα λέμε. Την βεβαίωση από ορθοπεδικό την στέλνεις εξαρχής όπως και το παράβολο , έχει οδηγίες ο ΑΣΕΠ , διαβάστε το θέμα της 6Κ/2018 ίδια ακριβώς προκήρυξη είναι .


από θέμα βάσεων πόσο πιστεύεις θα κυμανθούν;

οι βάσεις θα είναι στάνταρ για όλες τις φυλακές εσωτερικοί και εξωτερικοί ή θα ειναι διαφορετικές;

dionisis1925
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 292
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 10, 2017 4:41 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 9K/2021

Δημοσίευσηαπό dionisis1925 » Τετ Νοέμ 03, 2021 4:51 am

Οι βάσεις είναι διαφορετικές , άλλη ζήτηση έχουν οι εξωτερικοί , υπάρχουν και οι ειδικές κατηγορίες , στο ίντερνετ υπάρχουν διαθέσιμα τα αποτελέσματα της 6K , χωρίς ΙΕΚ με καλό βαθμό ή αρκετή εμπειρία ή υψηλό απολυτήριο με εμπειρία τα πράγματα δεν θα είναι με το μέρος σας.

fatseas
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 51
Εγγραφή: Δευ Φεβ 18, 2019 11:19 am

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 9K/2021

Δημοσίευσηαπό fatseas » Τετ Νοέμ 03, 2021 10:30 am

dionisis1925 έγραψε:Οι βάσεις είναι διαφορετικές , άλλη ζήτηση έχουν οι εξωτερικοί , υπάρχουν και οι ειδικές κατηγορίες , στο ίντερνετ υπάρχουν διαθέσιμα τα αποτελέσματα της 6K , χωρίς ΙΕΚ με καλό βαθμό ή αρκετή εμπειρία ή υψηλό απολυτήριο με εμπειρία τα πράγματα δεν θα είναι με το μέρος σας.


οι ειδικές κατηγορίες κοντράρονται μεταξύ τους ή με όλες;

σε περίπτωση που δεν καλυφθούν οι γυναικείες φυλακές, εκει τι γινεται;

dionisis1925
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 292
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 10, 2017 4:41 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 9K/2021

Δημοσίευσηαπό dionisis1925 » Πέμ Νοέμ 04, 2021 7:38 pm

Διάβασε τη προκήρυξη , αναφέρει τι γίνεται σε όλες τις περιπτώσεις.

fatseas
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 51
Εγγραφή: Δευ Φεβ 18, 2019 11:19 am

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 9K/2021

Δημοσίευσηαπό fatseas » Παρ Νοέμ 05, 2021 10:23 am

dionisis1925 έγραψε:Διάβασε τη προκήρυξη , αναφέρει τι γίνεται σε όλες τις περιπτώσεις.


το παράβολο και την βεβαίωση ύψους που το ανεβάζω;

fatseas
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 51
Εγγραφή: Δευ Φεβ 18, 2019 11:19 am

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 9K/2021

Δημοσίευσηαπό fatseas » Τρί Νοέμ 16, 2021 10:34 am

fatseas έγραψε:
dionisis1925 έγραψε:Διάβασε τη προκήρυξη , αναφέρει τι γίνεται σε όλες τις περιπτώσεις.


το παράβολο και την βεβαίωση ύψους που το ανεβάζω;


κάποιος να με βοηθήσει;


Επιστροφή σε “ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 22 επισκέπτες