ΑΣΕΠ 2Κ/2021

Διαγωνισμοί με σειρά προτεραιότητας σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
fathoma
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Τετ Σεπ 22, 2021 5:32 pm

Re: ΑΣΕΠ 2Κ/2021

Δημοσίευσηαπό fathoma » Κυρ Σεπ 26, 2021 9:36 pm

Έστειλα email στον ΑΣΕΠ , ανέφεραν πως δεν έχω τα απαραίτητα πρόσθετα προσόντα για το συγκεκριμένο κωδικό θέσης.

nikolasgroovy
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 35
Εγγραφή: Τρί Μαρ 16, 2021 4:34 pm

Re: ΑΣΕΠ 2Κ/2021

Δημοσίευσηαπό nikolasgroovy » Δευ Σεπ 27, 2021 9:24 am

fathoma έγραψε:Βγήκαν και τα προσωρινά ΠΕ 2κ/2021...ερώτηση : είναι δυνατόν να έχω κάνει σε 3 θέσεις αίτηση (3 κωδικους) και το όνομα μου να φαίνεται μόνο στους 2 από αυτούς? Στο excel που περιλαμβάνει ονόματα σειρά καταταξης για τον 3ο κωδικό θέσης δεν με έχει καθόλου. Θέλει ένσταση γιναυτο ή είναι κάτι που δικαιολογείται? Ευχαριστώ πολυ


Σου είχαν ζητήσει να στείλεις δικαιολογητικά στη Β' φάση; Έπειτα, αν ο κωδικός θέσης στον οποίο δεν περιλαμβάνεσαι είχε εξειδικευμένη εμπειρία ή άλλα απαραίτητα πρόσθετα προσόντα και δεν τα έχεις ή δεν σου τα έχουν αναγνωρίσει, τότε μάλλον αυτός είναι ο λόγος που δεν περιλαμβάνεσαι στη λίστα.

fathoma
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Τετ Σεπ 22, 2021 5:32 pm

Re: ΑΣΕΠ 2Κ/2021

Δημοσίευσηαπό fathoma » Δευ Σεπ 27, 2021 1:22 pm

Ναι είχα στείλει δικαιολογητικά, μου είπαν αυτό που ανέφερα ότι κάποιο από τα πρόσθετα δεν το έχω, άρα δεν κάνω ενσταση

nikolasgroovy
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 35
Εγγραφή: Τρί Μαρ 16, 2021 4:34 pm

Re: ΑΣΕΠ 2Κ/2021

Δημοσίευσηαπό nikolasgroovy » Τρί Σεπ 28, 2021 9:32 am

fathoma έγραψε:Ναι είχα στείλει δικαιολογητικά, μου είπαν αυτό που ανέφερα ότι κάποιο από τα πρόσθετα δεν το έχω, άρα δεν κάνω ενσταση


Αν όντως δεν το κατέχεις και δεν το είχες δηλώσει στην αίτηση ΟΚ. Αν όμως το κατέχεις, το είχες δηλώσει στην αίτηση και θεωρείς πως αδίκως δεν σου προσμετρήθηκε τότε φυσικά και να κάνεις ένσταση.

fathoma
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Τετ Σεπ 22, 2021 5:32 pm

Re: ΑΣΕΠ 2Κ/2021

Δημοσίευσηαπό fathoma » Τρί Σεπ 28, 2021 10:55 am

Βασικά το έχω κατά το ήμισυ....γιατί αναφέρεται εμπειρία σε κάτι 2 χρόνια σε πρόγραμμα στατιστικό αλλά δεν έχω από όσο φαίνεται εμπειρία στις αναλύσεις τις συγκεκριμένες μέσω αυτού του προγράμματος. Ίσως γι αυτο με έκοψαν είχα μεν το πρόσθετο προσόν αλλά όχι ακριβώς όπως ήταν στην περιγραφή. Δεν πειράζει...


Επιστροφή σε “ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: gpt147689 και 19 επισκέπτες