8κ/2017 ΔΕ 100 επιλαχόντες

Διαγωνισμοί με σειρά προτεραιότητας σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
Maryli
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 171
Εγγραφή: Παρ Ιαν 12, 2018 3:33 pm

Re: 8κ/2017 ΔΕ 100 επιλαχόντες

Δημοσίευσηαπό Maryli » Παρ Ιούλ 09, 2021 4:19 pm

Kαλησπέρα ομάδα,

εγώ τελικά δεν πήγα σήμερα γιατί δεν μπορούσα να λείψω απο τη δουλειά μου. Τους έπαιρνα τηλ και δεν το σήκωνε κανείς επι μια ώρα προσπαθούσα να τους ειδοποιήσω. Θα πάω νωρίς τη Δευτέρα με το που ανοίξουν.

Σκέφτομαι να μαζέψω και γω τα δικαιολογητικά για να μηνν τρέχουμε τελευταία στιγμή όταν με το καλό βγουν τα οριστικά!

Maryli
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 171
Εγγραφή: Παρ Ιαν 12, 2018 3:33 pm

Re: 8κ/2017 ΔΕ 100 επιλαχόντες

Δημοσίευσηαπό Maryli » Παρ Ιούλ 09, 2021 9:04 pm

Tiktak έγραψε:
Maryli έγραψε:
Tiktak έγραψε:
Έτσι ακριβώς όπως τα λες είναι. Όσοι δεν θέλουν να προσληφθούν ως ΣΟΧ καταθέτουν υπεύθυνη δήλωση μη αποδοχής, αλλά μπορούν να καταθέσουν κι όλα τα υπόλοιπα έγγραφα για επιτάχυνση της διαδικασίας. Τουλάχιστον αυτά μου είπε σήμερα η υπεύθυνη που πήρα τηλέφωνο κι ότι από την παραλαβή του διορισμού έχεις 10 ημερολογιακες ημέρες να τα καταθέσεις, είτε αυτοπροσώπως είτε ταχυδρομικώς είτε μέσω email.



Να ρωτήσω κάτι; δηλ αν μας πάρουν τηλ και δεν πάμε να παραλάβουμε. πχ εμένα με κάλεσαν σήμερα, αν δεν πάω και αύριο μπορώ να πάω την Δευτέρα να παραλάβω;


Αυτό δεν το γνωρίζω αλλά μπορείς να τους πάρεις τηλέφωνο να ρωτήσεις. Εγώ δεν θα στείλω τα δικαιολογητικά που ζητάνε και θα περιμένω τα οριστικά, κι αν είμαι μέσα τότε θα τα στείλω. Είναι στην κρίση του καθενός τι θα πράξει. Μπορείτε να τηλεφωνήσετε να μάθετε. Η κ. Μπριτζικη απ ότι μου είπε ναι στο ΕΦΕΤΕΙΟ είναι.



Έπαιρνα τηλ στις 8 το πρωί και μετά από τις 12 μέχρι τη 1κ και δεν το σήκωσε κανείς . Θα πάω νωρίς τη Δευτέρα να παραλάβω δεν νομίζω να μην μου το δώσουν. Και γω έλεγα να μην τα στείλω αλλά από την άλλη επειδή με βολεύει να τα μαζέψω αυτή την περίοδο θα το κάνω για να μην τρέχω στα οριστικά αν και εφόσον πάνε όλα καλά!

Maryli
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 171
Εγγραφή: Παρ Ιαν 12, 2018 3:33 pm

Re: 8κ/2017 ΔΕ 100 επιλαχόντες

Δημοσίευσηαπό Maryli » Παρ Ιούλ 09, 2021 9:05 pm

anastasiaxan έγραψε:
KARA2007 έγραψε:
Maryli έγραψε:Eγώ στο νόμο βρήκα κι αυτό " Η μη αποδοχή εκ μέρους του υποψηφίου να αναλάβει καθήκοντα μέχρι τη δημοσίευση του οριστικού πίνακα διοριστέων κατά τη διαδικασία της παρούσας παραγράφου, ουδεμία επιρροή ασκεί στην κατάταξή του στον οριστικό πίνακα διοριστέων. Οι ρυθμίσεις της παρούσας παραγράφου ισχύουν και για προκηρύξεις ΑΣΕΠ, τα προσωρινά αποτελέσματα των οποίων δεν έχουν εκδοθεί κατά τη δημοσίευση του παρόντος νόμου στο φύλλο Εφημερίδας της Κυβερνήσεως»." Οπότε δεν είμαστε υποχρεωμένοι να πάμε πρώτα ως ΣΟΧ απ οτι καταλαβαίνω


Έτσι ακριβώς είναι. Δεν είσαι υποχρεωμένος να πας να εργαστείς με ΣΟΧ. Η υποχρέωση υφίσταται μετά την ανάρτηση των οριστικών πινάκων . Είχε γίνει ακριβώς το ίδιο και με την προκήρυξη 1Κ/2017 των Δικαστηρίων. Κάποιοι είχαν ξεκινήσει να εργάζονται με σύμβαση μέχρι να βγούν τα οριστικά. Εγώ διορίζομαι στο Πρωτοδικείο Αθηνών. Ειδοποίησαν κανέναν από τους 100 των επιλαχόντων της 8Κ/2017?


Καλημέρα. και εγώ είμαι στα προσωρινά Πρωτοδικείο Αθηνών. Δεν αποδέχτηκα το διορισμό με ΣΟΧ γιατί εργάζομαι οπότε θα αναμένω πρώτα τα οριστικά και αν είμαι στον πίνακα τότε καλώς.


Και γω μια απ τα ίδια. Εργάζομαι οπότε δε θα αποδεχτώ τώρα, μόνο στα οριστικά. Εσένα πότε σε ειδοποίησαν και παρέλαβες; εμένα χτες αλλά θα πάω Δευτέρα δεν μπορούσα λόγω της δουλειάς μου να πάω

fridapmp
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Τρί Ιουν 15, 2021 5:44 pm

Re: 8κ/2017 ΔΕ 100 επιλαχόντες

Δημοσίευσηαπό fridapmp » Σάβ Ιούλ 10, 2021 5:32 pm

Maryli έγραψε:
anastasiaxan έγραψε:
KARA2007 έγραψε:
Έτσι ακριβώς είναι. Δεν είσαι υποχρεωμένος να πας να εργαστείς με ΣΟΧ. Η υποχρέωση υφίσταται μετά την ανάρτηση των οριστικών πινάκων . Είχε γίνει ακριβώς το ίδιο και με την προκήρυξη 1Κ/2017 των Δικαστηρίων. Κάποιοι είχαν ξεκινήσει να εργάζονται με σύμβαση μέχρι να βγούν τα οριστικά. Εγώ διορίζομαι στο Πρωτοδικείο Αθηνών. Ειδοποίησαν κανέναν από τους 100 των επιλαχόντων της 8Κ/2017?


Καλημέρα. και εγώ είμαι στα προσωρινά Πρωτοδικείο Αθηνών. Δεν αποδέχτηκα το διορισμό με ΣΟΧ γιατί εργάζομαι οπότε θα αναμένω πρώτα τα οριστικά και αν είμαι στον πίνακα τότε καλώς.


Και γω μια απ τα ίδια. Εργάζομαι οπότε δε θα αποδεχτώ τώρα, μόνο στα οριστικά. Εσένα πότε σε ειδοποίησαν και παρέλαβες; εμένα χτες αλλά θα πάω Δευτέρα δεν μπορούσα λόγω της δουλειάς μου να πάω

Απο ποιά ημερομηνία είναι η έναρξη της ΣΟΧ , με κάλεσαν και εμένα και θα πάω τέλος εβδομάδας, γνωρίζετε παρακαλώ όσοι έχετε ήδη αποδεχθεί;

Maryli
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 171
Εγγραφή: Παρ Ιαν 12, 2018 3:33 pm

Re: 8κ/2017 ΔΕ 100 επιλαχόντες

Δημοσίευσηαπό Maryli » Σάβ Ιούλ 10, 2021 9:15 pm

fridapmp έγραψε:
Maryli έγραψε:
anastasiaxan έγραψε:
Καλημέρα. και εγώ είμαι στα προσωρινά Πρωτοδικείο Αθηνών. Δεν αποδέχτηκα το διορισμό με ΣΟΧ γιατί εργάζομαι οπότε θα αναμένω πρώτα τα οριστικά και αν είμαι στον πίνακα τότε καλώς.


Και γω μια απ τα ίδια. Εργάζομαι οπότε δε θα αποδεχτώ τώρα, μόνο στα οριστικά. Εσένα πότε σε ειδοποίησαν και παρέλαβες; εμένα χτες αλλά θα πάω Δευτέρα δεν μπορούσα λόγω της δουλειάς μου να πάω

Απο ποιά ημερομηνία είναι η έναρξη της ΣΟΧ , με κάλεσαν και εμένα και θα πάω τέλος εβδομάδας, γνωρίζετε παρακαλώ όσοι έχετε ήδη αποδεχθεί;


Koίτα θεωρώ πως αν δεν πάρουν μέσα στον Αύγουστο Σεπτέμβρη σίγουρα. Πρώτα πρέπει να ρωτήσουν ολους όσους θέλουν με Σοχ κτλ οπότε φαντάζομαι επειδή δεν παίρνουν και όλοι ίδιες μέρες το χαρτί μήπως όντως πάει Σεπτέμβρη. Εγώ θα πάω να το πάρω Δευτέρα να δω και τι δικαιολογητικά ζητάνε. Όσοι το έχετε ήδη παραλάβει αν έχετε την καλοσύνη να μας πείτε ακριβώς ποια δικαιολογητικά χρειάζεται.

KARA2007
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: Τετ Ιαν 04, 2017 1:12 pm

Re: 8κ/2017 ΔΕ 100 επιλαχόντες

Δημοσίευσηαπό KARA2007 » Κυρ Ιούλ 11, 2021 9:37 pm

Maryli έγραψε:
fridapmp έγραψε:
Maryli έγραψε:
Και γω μια απ τα ίδια. Εργάζομαι οπότε δε θα αποδεχτώ τώρα, μόνο στα οριστικά. Εσένα πότε σε ειδοποίησαν και παρέλαβες; εμένα χτες αλλά θα πάω Δευτέρα δεν μπορούσα λόγω της δουλειάς μου να πάω

Απο ποιά ημερομηνία είναι η έναρξη της ΣΟΧ , με κάλεσαν και εμένα και θα πάω τέλος εβδομάδας, γνωρίζετε παρακαλώ όσοι έχετε ήδη αποδεχθεί;


Koίτα θεωρώ πως αν δεν πάρουν μέσα στον Αύγουστο Σεπτέμβρη σίγουρα. Πρώτα πρέπει να ρωτήσουν ολους όσους θέλουν με Σοχ κτλ οπότε φαντάζομαι επειδή δεν παίρνουν και όλοι ίδιες μέρες το χαρτί μήπως όντως πάει Σεπτέμβρη. Εγώ θα πάω να το πάρω Δευτέρα να δω και τι δικαιολογητικά ζητάνε. Όσοι το έχετε ήδη παραλάβει αν έχετε την καλοσύνη να μας πείτε ακριβώς ποια δικαιολογητικά χρειάζεται.

Maryli αυτό για την έναρξη της δοκιμότητας αναδρομικά από την υπογραφή των ΣΟΧ πού το διάβασες για να το δω και εγώ;ευχαριστώ!

Maryli
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 171
Εγγραφή: Παρ Ιαν 12, 2018 3:33 pm

Re: 8κ/2017 ΔΕ 100 επιλαχόντες

Δημοσίευσηαπό Maryli » Δευ Ιούλ 12, 2021 10:33 am

Καλημέρα καλή εβδομάδα,

Παρέλαβα σήμερα,
Θα ηθελα να ρωτήσω τα εξής σε πρώτη επαφή στο τηλ μ παν για 2 υπεύθυνες αλλα μαζί με την υπεύθυνη της αποδοχής ή μη είναι συνολικά τρεις. Θα πρεπει καπιυ στην αίτηση να την αναφέρουμε; επίσης όσοι δεν αποδεχτείτε τι ακριβώς γράψατε στην υπεύθυνη; ευχαριστώ

Maryli
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 171
Εγγραφή: Παρ Ιαν 12, 2018 3:33 pm

Re: 8κ/2017 ΔΕ 100 επιλαχόντες

Δημοσίευσηαπό Maryli » Τετ Ιούλ 14, 2021 5:41 pm

KARA2007 έγραψε:
Maryli έγραψε:
fridapmp έγραψε:Απο ποιά ημερομηνία είναι η έναρξη της ΣΟΧ , με κάλεσαν και εμένα και θα πάω τέλος εβδομάδας, γνωρίζετε παρακαλώ όσοι έχετε ήδη αποδεχθεί;


Koίτα θεωρώ πως αν δεν πάρουν μέσα στον Αύγουστο Σεπτέμβρη σίγουρα. Πρώτα πρέπει να ρωτήσουν ολους όσους θέλουν με Σοχ κτλ οπότε φαντάζομαι επειδή δεν παίρνουν και όλοι ίδιες μέρες το χαρτί μήπως όντως πάει Σεπτέμβρη. Εγώ θα πάω να το πάρω Δευτέρα να δω και τι δικαιολογητικά ζητάνε. Όσοι το έχετε ήδη παραλάβει αν έχετε την καλοσύνη να μας πείτε ακριβώς ποια δικαιολογητικά χρειάζεται.

Maryli αυτό για την έναρξη της δοκιμότητας αναδρομικά από την υπογραφή των ΣΟΧ πού το διάβασες για να το δω και εγώ;ευχαριστώ!


Για να μαι ειλικρινής ψάχνω να το βρω και δε το βρίσκω . Π.χ στους ΟΤΑ παλιά είχε βγει κ σχετική απόφαση ότι θα υπάρχει αναδρομική ισχύς. Μήπως να ρωτήσεις στο φορέα σου; θα ξέρουν πιστεύω

Maryli
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 171
Εγγραφή: Παρ Ιαν 12, 2018 3:33 pm

Re: 8κ/2017 ΔΕ 100 επιλαχόντες

Δημοσίευσηαπό Maryli » Τετ Ιούλ 14, 2021 5:42 pm

Tiktak έγραψε:
cloelia έγραψε:Τα δικαιολογητικά έτσι όπως διαβάζω το εγγραφο καταλαβαίνω ότι πρέπει να τα καταθέσουμε πάση θυσία για να επιταχύνουν τη διαδικασία πρόσληψης μας μετά τα οριστικά. Μόνο η μία υπεύθυνη δήλωση που μας ζητά αφορά την αποδοχής ή μη της συμβασης σοχ.


Έτσι ακριβώς όπως τα λες είναι. Όσοι δεν θέλουν να προσληφθούν ως ΣΟΧ καταθέτουν υπεύθυνη δήλωση μη αποδοχής, αλλά μπορούν να καταθέσουν κι όλα τα υπόλοιπα έγγραφα για επιτάχυνση της διαδικασίας. Τουλάχιστον αυτά μου είπε σήμερα η υπεύθυνη που πήρα τηλέφωνο κι ότι από την παραλαβή του διορισμού έχεις 10 ημερολογιακες ημέρες να τα καταθέσεις, είτε αυτοπροσώπως είτε ταχυδρομικώς είτε μέσω email.


Τik Tak μπορείς να μου πεις σε ποιο e mail σου είπαν; γιατί εγώ όταν ρώτησα εκτός απο το αυτοπροσώπως αν πρέπει ταχυδρομικώς μου είπαν ναι αλλά δεν μου είπαν για email.

Tiktak
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 40
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 05, 2021 9:51 pm

Re: 8κ/2017 ΔΕ 100 επιλαχόντες

Δημοσίευσηαπό Tiktak » Τετ Ιούλ 14, 2021 10:40 pm

Maryli έγραψε:
Tiktak έγραψε:
cloelia έγραψε:Τα δικαιολογητικά έτσι όπως διαβάζω το εγγραφο καταλαβαίνω ότι πρέπει να τα καταθέσουμε πάση θυσία για να επιταχύνουν τη διαδικασία πρόσληψης μας μετά τα οριστικά. Μόνο η μία υπεύθυνη δήλωση που μας ζητά αφορά την αποδοχής ή μη της συμβασης σοχ.


Έτσι ακριβώς όπως τα λες είναι. Όσοι δεν θέλουν να προσληφθούν ως ΣΟΧ καταθέτουν υπεύθυνη δήλωση μη αποδοχής, αλλά μπορούν να καταθέσουν κι όλα τα υπόλοιπα έγγραφα για επιτάχυνση της διαδικασίας. Τουλάχιστον αυτά μου είπε σήμερα η υπεύθυνη που πήρα τηλέφωνο κι ότι από την παραλαβή του διορισμού έχεις 10 ημερολογιακες ημέρες να τα καταθέσεις, είτε αυτοπροσώπως είτε ταχυδρομικώς είτε μέσω email.


Τik Tak μπορείς να μου πεις σε ποιο e mail σου είπαν; γιατί εγώ όταν ρώτησα εκτός απο το αυτοπροσώπως αν πρέπει ταχυδρομικώς μου είπαν ναι αλλά δεν μου είπαν για email.


Το email το έχει πάνω το έγγραφο που πήρες, εκεί που γράφει πληροφορίες, τηλέφωνο κλπ. Δεν το έχει το δικό σου?

Maryli
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 171
Εγγραφή: Παρ Ιαν 12, 2018 3:33 pm

Re: 8κ/2017 ΔΕ 100 επιλαχόντες

Δημοσίευσηαπό Maryli » Πέμ Ιούλ 15, 2021 4:24 pm

Tiktak έγραψε:
Maryli έγραψε:
Tiktak έγραψε:
Έτσι ακριβώς όπως τα λες είναι. Όσοι δεν θέλουν να προσληφθούν ως ΣΟΧ καταθέτουν υπεύθυνη δήλωση μη αποδοχής, αλλά μπορούν να καταθέσουν κι όλα τα υπόλοιπα έγγραφα για επιτάχυνση της διαδικασίας. Τουλάχιστον αυτά μου είπε σήμερα η υπεύθυνη που πήρα τηλέφωνο κι ότι από την παραλαβή του διορισμού έχεις 10 ημερολογιακες ημέρες να τα καταθέσεις, είτε αυτοπροσώπως είτε ταχυδρομικώς είτε μέσω email.


Τik Tak μπορείς να μου πεις σε ποιο e mail σου είπαν; γιατί εγώ όταν ρώτησα εκτός απο το αυτοπροσώπως αν πρέπει ταχυδρομικώς μου είπαν ναι αλλά δεν μου είπαν για email.


Το email το έχει πάνω το έγγραφο που πήρες, εκεί που γράφει πληροφορίες, τηλέφωνο κλπ. Δεν το έχει το δικό σου?

Nαι ναι έχει. Θα ξαναπάρω μάλλον πάλι τηλέφωνο. Στην υπεύθυνη δήλωση το προς έβαλες Εφετείο Αθηνών; στην αποδοχή ή μη τι γράφουμε πχ δεν επιθυμώ να εργαστω με σοχ μέχρι την έκδοση των οριστικών πινάκων; σ ευχαριστώ!

Tiktak
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 40
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 05, 2021 9:51 pm

Re: 8κ/2017 ΔΕ 100 επιλαχόντες

Δημοσίευσηαπό Tiktak » Πέμ Ιούλ 15, 2021 10:25 pm

Maryli έγραψε:
Tiktak έγραψε:
Maryli έγραψε:
Τik Tak μπορείς να μου πεις σε ποιο e mail σου είπαν; γιατί εγώ όταν ρώτησα εκτός απο το αυτοπροσώπως αν πρέπει ταχυδρομικώς μου είπαν ναι αλλά δεν μου είπαν για email.


Το email το έχει πάνω το έγγραφο που πήρες, εκεί που γράφει πληροφορίες, τηλέφωνο κλπ. Δεν το έχει το δικό σου?

Nαι ναι έχει. Θα ξαναπάρω μάλλον πάλι τηλέφωνο. Στην υπεύθυνη δήλωση το προς έβαλες Εφετείο Αθηνών; στην αποδοχή ή μη τι γράφουμε πχ δεν επιθυμώ να εργαστω με σοχ μέχρι την έκδοση των οριστικών πινάκων; σ ευχαριστώ!


Προς Υπουργείο Δικαιοσύνης έβαλα. Η υπεύθυνη κ. Μπριτζικη στο Υπουργείο είναι. Την πήρα τηλέφωνο αργότερα και τη ρώτησα αν έλαβε το email και μου το επιβεβαίωσε.

Maryli
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 171
Εγγραφή: Παρ Ιαν 12, 2018 3:33 pm

Re: 8κ/2017 ΔΕ 100 επιλαχόντες

Δημοσίευσηαπό Maryli » Παρ Ιούλ 16, 2021 2:57 pm

Tiktak έγραψε:
Maryli έγραψε:
Tiktak έγραψε:
Το email το έχει πάνω το έγγραφο που πήρες, εκεί που γράφει πληροφορίες, τηλέφωνο κλπ. Δεν το έχει το δικό σου?

Nαι ναι έχει. Θα ξαναπάρω μάλλον πάλι τηλέφωνο. Στην υπεύθυνη δήλωση το προς έβαλες Εφετείο Αθηνών; στην αποδοχή ή μη τι γράφουμε πχ δεν επιθυμώ να εργαστω με σοχ μέχρι την έκδοση των οριστικών πινάκων; σ ευχαριστώ!


Προς Υπουργείο Δικαιοσύνης έβαλα. Η υπεύθυνη κ. Μπριτζικη στο Υπουργείο είναι. Την πήρα τηλέφωνο αργότερα και τη ρώτησα αν έλαβε το email και μου το επιβεβαίωσε.

Καλησπέρα εμένα μου είπε όχι με e mail παρα μονο ταχυδρομικώς αν δε τα πάω η ίδια. Ευχαριστώ για τις απαντήσεις

Maryli
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 171
Εγγραφή: Παρ Ιαν 12, 2018 3:33 pm

Re: 8κ/2017 ΔΕ 100 επιλαχόντες

Δημοσίευσηαπό Maryli » Παρ Ιούλ 16, 2021 3:14 pm

Για την υπευθυνη της μη αποδοχής τι γράψατε; να γράψουμε δεν αποδέχομαι της πρόσληψη με σχέση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου σύμφωνα με τιςδιατάξεις του άρθρου 58 του ν. 4765/2021 (Α' 6) μέχρι τη δημοσίευση των οριστικών πινάκων διοριστέων
της προκήρυξης 8Κ/2017;;;;

fridapmp
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Τρί Ιουν 15, 2021 5:44 pm

Re: 8κ/2017 ΔΕ 100 επιλαχόντες

Δημοσίευσηαπό fridapmp » Δευ Ιούλ 19, 2021 8:38 am

Maryli έγραψε:
Tiktak έγραψε:
Maryli έγραψε:Nαι ναι έχει. Θα ξαναπάρω μάλλον πάλι τηλέφωνο. Στην υπεύθυνη δήλωση το προς έβαλες Εφετείο Αθηνών; στην αποδοχή ή μη τι γράφουμε πχ δεν επιθυμώ να εργαστω με σοχ μέχρι την έκδοση των οριστικών πινάκων; σ ευχαριστώ!


Προς Υπουργείο Δικαιοσύνης έβαλα. Η υπεύθυνη κ. Μπριτζικη στο Υπουργείο είναι. Την πήρα τηλέφωνο αργότερα και τη ρώτησα αν έλαβε το email και μου το επιβεβαίωσε.

Καλησπέρα εμένα μου είπε όχι με e mail παρα μονο ταχυδρομικώς αν δε τα πάω η ίδια. Ευχαριστώ για τις απαντήσεις


και εγώ το ίδιο , μή αποδοχή θέσης , είμαι ηδη εργαζόμενη και θα προτιμούσα να ξέρω αν είμαι μόνιμη ή όχι. Δυστυχώς τα οριστικά θα αργήσουν πολύ, ισως και χρόνο. καλή επιτυχία σε όλους


Επιστροφή σε “ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Google [Bot] και 15 επισκέπτες