7K 2019 ΚΕΝΤΡΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΡΟΝΟΙΑΣ

Διαγωνισμοί με σειρά προτεραιότητας σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
gery
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 376
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 19, 2017 9:35 am

Re: 7K 2019 ΚΕΝΤΡΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΡΟΝΟΙΑΣ

Δημοσίευσηαπό gery » Τετ Φεβ 14, 2024 5:57 pm

mylw έγραψε:γίνεται να ζητάνε πάλι δικαιολογητικά για ΤΕ Διοικητικό λογιστικό όταν δεν έχουν εξαντληθεί οι υποψήφιοι που έστειλαν δικαιολογητικά το 2022?



Αυτό έχει ξαναγίνει. Μου είχαν ζητήσει δικαιολογητικά σε μια προκήρυξη, με τη δεύτερη ή τη τρίτη κλήση υποψηφίων.
Όταν βγήκαν τα ονόματα των διοριζόμενων , ο τελευταίος που διοριζόταν ήταν αρκετά πιο πάνω από εμένα.
Πιθανόν να θέλουν να έχουν εξασφαλίσει ένα απόθεμα υποψηφίων, καθώς δε μπορεί να είναι σίγουροι πως
αυτοί που θα ελεγχθούν - από όσους έχουν απομείνει από την προηγούμενη κλήση - θα επαρκούν .

mylw
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 569
Εγγραφή: Πέμ Απρ 05, 2007 5:28 pm

Re: 7K 2019 ΚΕΝΤΡΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΡΟΝΟΙΑΣ

Δημοσίευσηαπό mylw » Τετ Φεβ 14, 2024 7:21 pm

Soulis_Soularas έγραψε:
mylw έγραψε:γίνεται να ζητάνε πάλι δικαιολογητικά για ΤΕ Διοικητικό λογιστικό όταν δεν έχουν εξαντληθεί οι υποψήφιοι που έστειλαν δικαιολογητικά το 2022?


Το γεγονός ότι δεν έχουν εξαντληθεί οι υποψήφιοι, πώς ακριβώς το γνωρίζετε ; (ειλικρινής απορία, χωρίς υπόνοια ειρωνείας)

Πιθανό σενάριο : εφόσον εξετάστηκαν για κάθε θέση π.χ. 10 υποψήφιοι (μετά των δικαιολογητικών τους) και κανείς εξ αυτών δεν αποδέχτηκε τη θέση, τότε δεν θα πρέπει να καλέσουν άλλους επιπλέον ; Συνήθως αυτή είναι η περίπτωση.

Ήμουν ανάμεσα σε αυτούς που έστειλαν δικαιολογητικά το 2022 και ουδέποτε με κάλεσαν.

Soulis_Soularas
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 130
Εγγραφή: Δευ Ιαν 18, 2010 2:08 pm

Re: 7K 2019 ΚΕΝΤΡΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΡΟΝΟΙΑΣ

Δημοσίευσηαπό Soulis_Soularas » Πέμ Φεβ 15, 2024 1:21 pm

Αυτό ακριβώς που είπε και ο @gery. Δημιουργείται εκ νέου λίστα υποψηφίων με δικαιολογητικά, περιλαμβάνοντας και μέρος αυτών, της προηγούμενης κλήσης.


Επιστροφή σε “ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες