Προκήρυξη 7Κ-2018 ΔΕΔΔΗΕ

Διαγωνισμοί με σειρά προτεραιότητας σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
kengin
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 11, 2022 9:58 am

Re: Προκήρυξη 7Κ-2018 ΔΕΔΔΗΕ

Δημοσίευσηαπό kengin » Δευ Ιούλ 11, 2022 2:05 pm

Γνωρίζει κανείς ρε παιδιά τι γίνεται με τους επιτυχόντες στην ΔΠ Αττικής; Έχει περάσει κανείς σας εκεί ως Τ1/Α; Πόσο καιρό σας κρατάνε στα κεντρικά για "εκπαίδευση"; (Δεν αναφέρομαι στην επίσημη 3μηνη εκπαίδευση...) Σε πόσο καιρό σε τοποθετούν στην περιοχή σου; Λαμβάνουν υπόψιν το που μένεις ή αποφασίζει ο περιφερειάρχης και σε πόσο καιρό;

Σκοπεύω να μετακομίσω Αθήνα από επαρχία και είμαι στο χάος μη ξέροντας σε ποια περιοχή θα με τοποθετήσουν... έχει κανείς παρόμοια εμπειρία να με διαφωτίσει; Είμαι σε φάση κατάθεσης δικαιολογητικών και αναμένω τον έλεγχό τους, οπότε 1/9 πιάνω δουλειά μου είπανε.

SotosTs
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 12, 2020 3:35 pm

Re: Προκήρυξη 7Κ-2018 ΔΕΔΔΗΕ

Δημοσίευσηαπό SotosTs » Παρ Ιούλ 15, 2022 4:35 pm

kengin έγραψε:Γνωρίζει κανείς ρε παιδιά τι γίνεται με τους επιτυχόντες στην ΔΠ Αττικής; Έχει περάσει κανείς σας εκεί ως Τ1/Α; Πόσο καιρό σας κρατάνε στα κεντρικά για "εκπαίδευση"; (Δεν αναφέρομαι στην επίσημη 3μηνη εκπαίδευση...) Σε πόσο καιρό σε τοποθετούν στην περιοχή σου; Λαμβάνουν υπόψιν το που μένεις ή αποφασίζει ο περιφερειάρχης και σε πόσο καιρό;

Σκοπεύω να μετακομίσω Αθήνα από επαρχία και είμαι στο χάος μη ξέροντας σε ποια περιοχή θα με τοποθετήσουν... έχει κανείς παρόμοια εμπειρία να με διαφωτίσει; Είμαι σε φάση κατάθεσης δικαιολογητικών και αναμένω τον έλεγχό τους, οπότε 1/9 πιάνω δουλειά μου είπανε.



Καλησπέρα …Παρόμοια εμπειρία είχα και γώ και εν μέσω καραντίνας καθώς έπρεπε να παρουσιαστώ στην Αθηνα χωρίς να μου έχουν πει σε ποια περιοχή θα εργαστώ …Η μόνη λύση που είχα σκεφτεί ήταν να νοικιασω ένα Airbnb και μόλις έμαθα την περιοχή έτρεχα σαν τρελός να ψάξω σπίτι

kengin
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 11, 2022 9:58 am

Re: Προκήρυξη 7Κ-2018 ΔΕΔΔΗΕ

Δημοσίευσηαπό kengin » Σάβ Ιούλ 16, 2022 8:03 pm

Όταν παρουσιάστηκες συνεπώς στην Δ.Π.Α σε ποσό καιρό σε τοποθέτησαν; Τελικά σε ποια περιοχή πηγές;
Το αν έχεις σπίτι κάπου άραγε το λαμβάνουν υπόψιν για να μπεις σε μια κοντινή περιοχή;

SotosTs
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 12, 2020 3:35 pm

Re: Προκήρυξη 7Κ-2018 ΔΕΔΔΗΕ

Δημοσίευσηαπό SotosTs » Σάβ Ιούλ 16, 2022 8:51 pm

kengin έγραψε:Όταν παρουσιάστηκες συνεπώς στην Δ.Π.Α σε ποσό καιρό σε τοποθέτησαν; Τελικά σε ποια περιοχή πηγές;
Το αν έχεις σπίτι κάπου άραγε το λαμβάνουν υπόψιν για να μπεις σε μια κοντινή περιοχή;


Την ημέρα που παρουσιάστηκα εκείνη την μέρα με είπανε που θα πάω ..Εγώ έμεινα σε Airbnb και μόλις έμαθα που με βάλανε εψαξα ανάλογα .
Σου αφήνω το mail μου για να σε δώσω το τηλέφωνο μου εκεί άμα μπορέσω να σε βοηθήσω κάπου
sotsibi@gmail .com

Mecheng
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 52
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 14, 2022 4:57 pm

Re: Προκήρυξη 7Κ-2018 ΔΕΔΔΗΕ

Δημοσίευσηαπό Mecheng » Σάβ Αύγ 06, 2022 10:29 am

SotosTs έγραψε:
kengin έγραψε:Γνωρίζει κανείς ρε παιδιά τι γίνεται με τους επιτυχόντες στην ΔΠ Αττικής; Έχει περάσει κανείς σας εκεί ως Τ1/Α; Πόσο καιρό σας κρατάνε στα κεντρικά για "εκπαίδευση"; (Δεν αναφέρομαι στην επίσημη 3μηνη εκπαίδευση...) Σε πόσο καιρό σε τοποθετούν στην περιοχή σου; Λαμβάνουν υπόψιν το που μένεις ή αποφασίζει ο περιφερειάρχης και σε πόσο καιρό;

Σκοπεύω να μετακομίσω Αθήνα από επαρχία και είμαι στο χάος μη ξέροντας σε ποια περιοχή θα με τοποθετήσουν... έχει κανείς παρόμοια εμπειρία να με διαφωτίσει; Είμαι σε φάση κατάθεσης δικαιολογητικών και αναμένω τον έλεγχό τους, οπότε 1/9 πιάνω δουλειά μου είπανε.



Καλησπέρα …Παρόμοια εμπειρία είχα και γώ και εν μέσω καραντίνας καθώς έπρεπε να παρουσιαστώ στην Αθηνα χωρίς να μου έχουν πει σε ποια περιοχή θα εργαστώ …Η μόνη λύση που είχα σκεφτεί ήταν να νοικιασω ένα Airbnb και μόλις έμαθα την περιοχή έτρεχα σαν τρελός να ψάξω σπίτι

Είχες προσληφθεί ως Ηλεκτρολόγος Μηχανικός ΠΕ? Αν ναι μπορεί να μας πόσο ειναι ο βασικός μισθός μικτά,καθαρα ότι θες και τα επιδοματα που παίρνεις?

ZK86
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: Παρ Ιουν 11, 2021 2:11 pm

Re: Προκήρυξη 7Κ-2018 ΔΕΔΔΗΕ

Δημοσίευσηαπό ZK86 » Τετ Ιαν 25, 2023 1:47 pm

Καλησπέρα παιδιά! Είμαι διοριστέος στην εν λόγω προκήρυξη. Κάποιος από σας που μπήκατε ΠΕ Ηλεκτρολόγων Μηχανικών που να μπορεί να μου διευκρινήσει κάποια ερωτήματα γιατί είμαι χαμένος? Θα το εκτιμούσα πάρα πολύ, ευχαριστώ προκαταβολικά!

ZK86
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: Παρ Ιουν 11, 2021 2:11 pm

Re: Προκήρυξη 7Κ-2018 ΔΕΔΔΗΕ

Δημοσίευσηαπό ZK86 » Δευ Νοέμ 06, 2023 2:29 am

Το ξέρετε ότι ακόμα τρέχουν αναπληρώσεις έτσι?

angandr
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Τρί Φεβ 13, 2024 3:46 pm

Re: Προκήρυξη 7Κ-2018 ΔΕΔΔΗΕ

Δημοσίευσηαπό angandr » Κυρ Φεβ 18, 2024 9:35 pm

Τι ειδικότητα είστε;


Επιστροφή σε “ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Google [Bot] και 12 επισκέπτες