ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1Κ/2018

Διαγωνισμοί με σειρά προτεραιότητας σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
ersilyk
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 133
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2018 10:45 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1Κ/2018

Δημοσίευσηαπό ersilyk » Πέμ Σεπ 24, 2020 4:11 pm

Ευχαριστούμε για τις πληροφορίες... Να κάνω και μία ερώτηση αν γνωρίζει κανείς που έχει ήδη προσληφθεί... βγαίεαι ατομικό φεκ διορισμού όπως στο αμιγώς δημόσιο, ή στην ευδάπ δεν προβλέπεται?

Amidas
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: Παρ Μάιος 08, 2020 7:53 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1Κ/2018

Δημοσίευσηαπό Amidas » Τετ Σεπ 30, 2020 3:49 pm

Καλησπέρα σας!
Ερώτηση...
Πληρώθηκε κανείς σήμερα? Ή να περιμένουμε κ αύριο?
Έπιασα δουλειά στις 3 Αυγούστου.

Sandrenia83
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 36
Εγγραφή: Τετ Ιουν 17, 2020 6:49 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1Κ/2018

Δημοσίευσηαπό Sandrenia83 » Τετ Σεπ 30, 2020 6:22 pm

Amidas έγραψε:Καλησπέρα σας!
Ερώτηση...
Πληρώθηκε κανείς σήμερα? Ή να περιμένουμε κ αύριο?
Έπιασα δουλειά στις 3 Αυγούστου.

Αύριο το πρωί μετά τις 8 ο μισθός σου θα είναι στο λογαριασμό.

Amidas
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: Παρ Μάιος 08, 2020 7:53 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1Κ/2018

Δημοσίευσηαπό Amidas » Τετ Σεπ 30, 2020 7:12 pm

Sandrenia83 έγραψε:
Amidas έγραψε:Καλησπέρα σας!
Ερώτηση...
Πληρώθηκε κανείς σήμερα? Ή να περιμένουμε κ αύριο?
Έπιασα δουλειά στις 3 Αυγούστου.

Αύριο το πρωί μετά τις 8 ο μισθός σου θα είναι στο λογαριασμό.




Σε ευχαριστώ πολύ. Πήρες τηλέφωνο και ρώτησες?

Sandrenia83
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 36
Εγγραφή: Τετ Ιουν 17, 2020 6:49 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1Κ/2018

Δημοσίευσηαπό Sandrenia83 » Τετ Σεπ 30, 2020 10:32 pm

Amidas έγραψε:
Sandrenia83 έγραψε:
Amidas έγραψε:Καλησπέρα σας!
Ερώτηση...
Πληρώθηκε κανείς σήμερα? Ή να περιμένουμε κ αύριο?
Έπιασα δουλειά στις 3 Αυγούστου.

Αύριο το πρωί μετά τις 8 ο μισθός σου θα είναι στο λογαριασμό.




Σε ευχαριστώ πολύ. Πήρες τηλέφωνο και ρώτησες?

Τίποτα συναδελφε. Όχι. Δεν πήρα κάπου τηλέφωνο . Δουλεύω ήδη από τέλη Ιουλίου. Έχω ξαναπληρωθει δηλαδή κ ξέρω πότε μπαίνουν οι μισθοδοσίες.

ate-riastos
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 86
Εγγραφή: Κυρ Απρ 29, 2007 9:21 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1Κ/2018

Δημοσίευσηαπό ate-riastos » Πέμ Οκτ 01, 2020 12:28 pm

Sandrenia83 έγραψε:
Amidas έγραψε:
Sandrenia83 έγραψε:Αύριο το πρωί μετά τις 8 ο μισθός σου θα είναι στο λογαριασμό.




Σε ευχαριστώ πολύ. Πήρες τηλέφωνο και ρώτησες?

Τίποτα συναδελφε. Όχι. Δεν πήρα κάπου τηλέφωνο . Δουλεύω ήδη από τέλη Ιουλίου. Έχω ξαναπληρωθει δηλαδή κ ξέρω πότε μπαίνουν οι μισθοδοσίες.



Καλησπέρα και καλό μήνα; Έχετε λάβει και το εκκαθαριστικό της μισθοδοσίας ; Αν ναι, ήταν αυτά που περιμένατε ;

Damned2020
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Παρ Ιουν 05, 2020 2:23 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1Κ/2018

Δημοσίευσηαπό Damned2020 » Κυρ Οκτ 11, 2020 11:00 pm

Ξέρει κανείς αν τελικά πληρώνεται η προυπηρεσία μετά το 2012 ?? Από Τ.Ε. ας αναφέρει κάποιος ενδεικτικά τι είδε στον εκκαθαριστικό μισθοδοσίας με τα ανάλογα προσόντα.

Vasov
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 04, 2020 12:04 am

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1Κ/2018

Δημοσίευσηαπό Vasov » Δευ Οκτ 12, 2020 2:43 pm

Damned2020 έγραψε:Ξέρει κανείς αν τελικά πληρώνεται η προυπηρεσία μετά το 2012 ?? Από Τ.Ε. ας αναφέρει κάποιος ενδεικτικά τι είδε στον εκκαθαριστικό μισθοδοσίας με τα ανάλογα προσόντα.



Ακόμα δεν έχει υπολογιστή το επίδομα της προυπηρεσίας. Εγώ που πληρώθηκα, πληρώθηκα με τον βασικό και επίδομα παιδιών. Τα υπόλοιπα θα υπολογιστούν κάααααποια στιγμή και θα πάρουμε αναδρομικά.

Amidas
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: Παρ Μάιος 08, 2020 7:53 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1Κ/2018

Δημοσίευσηαπό Amidas » Τετ Οκτ 14, 2020 8:56 am

Καλημέρα σας.
Γνωρίζει κάποιος πώς λέγεται η ιδιωτική ασφάλεια που έχουμε?
Δεν μπορώ να θυμηθώ

Ace75
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 28
Εγγραφή: Δευ Οκτ 07, 2019 12:48 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1Κ/2018

Δημοσίευσηαπό Ace75 » Τετ Οκτ 14, 2020 3:27 pm

Καλησπέρα σε όλους.
Συγχαρητήρια στους διοριστέους, πλέον εργαζόμενους. Ελπίζω κάποιος από εσάς να μας ενημερώσει για την εξέλιξη της απόφασης επιπλέον πρόσληψεων από τους πίνακες επιλαχόντων της 1κ/2018 που αναρτήθηκε στο διαύγεια. Να είστε καλά.

js82
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 17, 2020 10:36 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1Κ/2018

Δημοσίευσηαπό js82 » Πέμ Οκτ 15, 2020 6:37 pm

Μήπως γνωρίζετε αν έχουν προσληφθει ολες οι ειδικοτητες ΤΕ, και μπορουμε κάπου να δουμε ποιους τελικά προσελαβαν, ώστε να συγκρίνουμε λίγο αν υπάρχει ελπίδα για τις έξτρα θέσεις που βγήκαν??

konstantiaa
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 112
Εγγραφή: Τρί Φεβ 17, 2009 9:01 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1Κ/2018

Δημοσίευσηαπό konstantiaa » Παρ Οκτ 16, 2020 9:05 pm

Οι συμπληρωματικές θέσεις θα βγουν από το ΑΣΕΠ, δεν έχει καμία σχέση η ΕΥΔΑΠ και δεν έχουν καμία σχέση με το ποιος πήγε ή δεν πήγε στην θέση του

Tsakos
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Τρί Απρ 21, 2020 10:10 am

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1Κ/2018

Δημοσίευσηαπό Tsakos » Σάβ Οκτ 17, 2020 10:27 am

Αγαπητή Κωσταντία πες μας καταρχήν αν εσύ αποδεχθηκες τη θέση.Έπειτα πρώτα θα κλείσει ο κυκλος των αναπληρώσεων και μετά θα γίνει (αν δεν υπάρξει καινουργια προκύρηξη/κατι τετοιο εχει γραφτεί).Σε πληροφορω λοιπον οτι η αιτια καθυστέρησης ειναι οι επιτυχοντες που δεν οριστικοποιουν την μη αποδοχή της θέσης.Η ευδάπ δε ειναι απο τους φορείς που δικαιούνται προσλήψεις απο προηγουμενο διαγωνισμό.Αυτά με σεβασμό για την αγωνία αυτών που ρωτούν

ersilyk
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 133
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2018 10:45 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1Κ/2018

Δημοσίευσηαπό ersilyk » Σάβ Οκτ 17, 2020 7:13 pm

Tsakos έγραψε:Αγαπητή Κωσταντία πες μας καταρχήν αν εσύ αποδεχθηκες τη θέση.Έπειτα πρώτα θα κλείσει ο κυκλος των αναπληρώσεων και μετά θα γίνει (αν δεν υπάρξει καινουργια προκύρηξη/κατι τετοιο εχει γραφτεί).Σε πληροφορω λοιπον οτι η αιτια καθυστέρησης ειναι οι επιτυχοντες που δεν οριστικοποιουν την μη αποδοχή της θέσης.Η ευδάπ δε ειναι απο τους φορείς που δικαιούνται προσλήψεις απο προηγουμενο διαγωνισμό.Αυτά με σεβασμό για την αγωνία αυτών που ρωτούν


Ευχαριστούμε για την ενημέρωση, Tsakos... Αυτό που λες για την καθυστέρηση στην μη οριστικοποίηση της θέσης από όσο ξέρω στο αμιγώς δημόσιο τουλάχιστον, εγώ που είχα πετύχει σε δευα επαρχία, μου έστειλαν έγγραφο ιούνιο να στείλω δικαιολογητικά εντός εικοσαημέρου και κατά τον Σεπτέμβριο μου έστειλαν έγγραφο να παρουσιαστώ 1 Οκτώβρη για ορκωμοσία...Εν τω μεταξύ έκανα αίτηση παράτασης ορκωμοσίας που δεν έγινε δεκτή και εφόσον δεν παρουσιάστηκα 1 Οκτώβρη, τυπικά είναι ελεύθεροι να ζητήσουν από ασεπ αναπλήρωση της θέσης..... Μου έστειλαν βέβαια και έγγραφο με το οποίο με πληροφορούσαν για αυτό, αλλά χωρίς να μου ζητούν να υπογράψω εγώ κάτι....άρα γιατί καθυστερεί τόσο η διαδικασία με την οριστικοποίηση? γίνεται κάτι άλλο στην ευδαπ?

Mktacc
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 502
Εγγραφή: Τρί Οκτ 17, 2017 7:01 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1Κ/2018

Δημοσίευσηαπό Mktacc » Κυρ Οκτ 18, 2020 9:43 pm

ersilyk έγραψε:
Tsakos έγραψε:Αγαπητή Κωσταντία πες μας καταρχήν αν εσύ αποδεχθηκες τη θέση.Έπειτα πρώτα θα κλείσει ο κυκλος των αναπληρώσεων και μετά θα γίνει (αν δεν υπάρξει καινουργια προκύρηξη/κατι τετοιο εχει γραφτεί).Σε πληροφορω λοιπον οτι η αιτια καθυστέρησης ειναι οι επιτυχοντες που δεν οριστικοποιουν την μη αποδοχή της θέσης.Η ευδάπ δε ειναι απο τους φορείς που δικαιούνται προσλήψεις απο προηγουμενο διαγωνισμό.Αυτά με σεβασμό για την αγωνία αυτών που ρωτούν


Ευχαριστούμε για την ενημέρωση, Tsakos... Αυτό που λες για την καθυστέρηση στην μη οριστικοποίηση της θέσης από όσο ξέρω στο αμιγώς δημόσιο τουλάχιστον, εγώ που είχα πετύχει σε δευα επαρχία, μου έστειλαν έγγραφο ιούνιο να στείλω δικαιολογητικά εντός εικοσαημέρου και κατά τον Σεπτέμβριο μου έστειλαν έγγραφο να παρουσιαστώ 1 Οκτώβρη για ορκωμοσία...Εν τω μεταξύ έκανα αίτηση παράτασης ορκωμοσίας που δεν έγινε δεκτή και εφόσον δεν παρουσιάστηκα 1 Οκτώβρη, τυπικά είναι ελεύθεροι να ζητήσουν από ασεπ αναπλήρωση της θέσης..... Μου έστειλαν βέβαια και έγγραφο με το οποίο με πληροφορούσαν για αυτό, αλλά χωρίς να μου ζητούν να υπογράψω εγώ κάτι....άρα γιατί καθυστερεί τόσο η διαδικασία με την οριστικοποίηση? γίνεται κάτι άλλο στην ευδαπ?


Tsakos που βασίζεις αυτό που λες οτι οι επιτυχόντες που δεν οριστικοποιούν την μη αποδοχή της θέσης είναι ο λόγος καθυστέρησης;


Επιστροφή σε “ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 17 επισκέπτες