ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1Κ/2018

Διαγωνισμοί με σειρά προτεραιότητας σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
alexiptotistis
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: Δευ Σεπ 23, 2019 2:29 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1Κ/2018

Δημοσίευσηαπό alexiptotistis » Δευ Σεπ 23, 2019 4:02 pm

ZOURI έγραψε:Να ρωτήσω και εγώ κάτι ... στην 1κ/2018 βγήκα απορριπτέος για τον λόγο 002 (καλή γνώση αγγλικών) ενώ έστειλα proficiency ! μπορεί να διανοηθεί κάτι κάποιος για ποιό λόγο ? επίσης τώρα θα κάνω ένσταση εφόσον όμως δεν ξέρω την μοριοδότησή μου μπορώ να κάνω ένσταση σε όλα τα δικαιολογητικά μου και να τα ξαναστείλω όλα για να είμαι σίγουρος ?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας !


Μήπως στην ηλεκτρονική αίτηση δεν είχες "κλεικάρει" την ξένη γλώσσα; το αναφέρει στο φέκ….

ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΗ: Η ευθύνη της σωστής συμπλήρωσης της ηλεκτρονικής αίτησης είναι αποκλειστικά του υπο-
ψηφίου. Επειδή η επεξεργασία των αιτήσεων γίνεται μηχανογραφικά, οι υποψήφιοι υποχρεούνται να συμπλη-
ρώσουν τα οικεία τετραγωνίδια/πεδία των ηλεκτρονικών αιτήσεων, καθώς και τους κωδικούς, που αναφέρονται
σε αντίστοιχα προσόντα ή κριτήρια ή ιδιότητες που απαιτούνται και διαθέτουν. Αν οι υποψήφιοι δεν συμπληρώ-
σουν τα τετραγωνίδια/πεδία αυτά ή τους κωδικούς ή αν συμπληρώσουν άλλα τετραγωνίδια ή κωδικούς, πλην
εκείνων που αναφέρονται στα συγκεκριμένα προσόντα ή κριτήρια ή ιδιότητες ή αν τα αναφέρουν σε άλλα ση-
μεία της ηλεκτρονικής αίτησης, δεν λαμβάνονται υπόψη τα προσόντα ή κριτήρια ή ιδιότητες, έστω και αν προ-
σκομιστούν τα σχετικά δικαιολογητικά.

mylw
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 569
Εγγραφή: Πέμ Απρ 05, 2007 5:28 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1Κ/2018

Δημοσίευσηαπό mylw » Δευ Σεπ 23, 2019 4:12 pm

ZOURI έγραψε:Να ρωτήσω και εγώ κάτι ... στην 1κ/2018 βγήκα απορριπτέος για τον λόγο 002 (καλή γνώση αγγλικών) ενώ έστειλα proficiency ! μπορεί να διανοηθεί κάτι κάποιος για ποιό λόγο ? επίσης τώρα θα κάνω ένσταση εφόσον όμως δεν ξέρω την μοριοδότησή μου μπορώ να κάνω ένσταση σε όλα τα δικαιολογητικά μου και να τα ξαναστείλω όλα για να είμαι σίγουρος ?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας !

Μάλλον θα ήταν λάθος η μετάφραση

konstantiaa
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 112
Εγγραφή: Τρί Φεβ 17, 2009 9:01 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1Κ/2018

Δημοσίευσηαπό konstantiaa » Δευ Σεπ 23, 2019 8:11 pm

Mktacc έγραψε:
konstantiaa έγραψε:Μήπως να τηλεφωνουσαμε στο γραφείο προσωπικού της ΕΥΔΑΠ;



Νομίζω αυτήν είναι η λύση και μάλιστα γραπτως ιδανικά. Μπορει΄ς να εχεις εμπιστοσύνη τηλεφωνικά για ένα τόσο σοβαρό θέμα (μισθοδοσίας;)

πιθανά να έχουν και ένα έγγραφο που να τα αναφέρει


Δεν πρόκειται να σου απαντήσουν. Καλύτερα να πάμε από εκεί

ZOURI
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Τετ Σεπ 18, 2019 1:00 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1Κ/2018

Δημοσίευσηαπό ZOURI » Τρί Σεπ 24, 2019 12:26 pm

την έχω κλικάρει !

Juraxes
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Τετ Σεπ 18, 2019 4:32 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1Κ/2018

Δημοσίευσηαπό Juraxes » Τρί Σεπ 24, 2019 2:13 pm

konstantiaa έγραψε:
Mktacc έγραψε:
konstantiaa έγραψε:Μήπως να τηλεφωνουσαμε στο γραφείο προσωπικού της ΕΥΔΑΠ;



Νομίζω αυτήν είναι η λύση και μάλιστα γραπτως ιδανικά. Μπορει΄ς να εχεις εμπιστοσύνη τηλεφωνικά για ένα τόσο σοβαρό θέμα (μισθοδοσίας;)

πιθανά να έχουν και ένα έγγραφο που να τα αναφέρει


Δεν πρόκειται να σου απαντήσουν. Καλύτερα να πάμε από εκεί

Να πω την αληθεια δεν ξερω καν που είναι τα γραφεία του Κεντρικού Τομέα και σε ποιον να απευθυνθώ....Εάν καποιος ξερεί κατι παραπάνω απο εμένα θα εκτιμούσα να δωσει κάποιες χρήσιμες πληροφορίες.

ersilyk
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 133
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2018 10:45 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1Κ/2018

Δημοσίευσηαπό ersilyk » Κυρ Σεπ 29, 2019 11:59 am

Juraxes έγραψε:
konstantiaa έγραψε:
Mktacc έγραψε:

Νομίζω αυτήν είναι η λύση και μάλιστα γραπτως ιδανικά. Μπορει΄ς να εχεις εμπιστοσύνη τηλεφωνικά για ένα τόσο σοβαρό θέμα (μισθοδοσίας;)

πιθανά να έχουν και ένα έγγραφο που να τα αναφέρει


Δεν πρόκειται να σου απαντήσουν. Καλύτερα να πάμε από εκεί

Να πω την αληθεια δεν ξερω καν που είναι τα γραφεία του Κεντρικού Τομέα και σε ποιον να απευθυνθώ....Εάν καποιος ξερεί κατι παραπάνω απο εμένα θα εκτιμούσα να δωσει κάποιες χρήσιμες πληροφορίες.


Τα κεντρικά παιδιά είναι στον Περισσό.....πάει το λεωφορείο 054 και η στάση είναι ευδαπ....Εγώ άλλο άκουσα από υπάλληλο που δουλεύει εκεί μέσα και με ανησύχησε γιατι ειμαι στους πρωτους επιλαχοντες....μπορεί να μην ξερει βεβαια τις διαδικασιες ασεπ και να είπε μια δικη του σκεψη για να χω το νου μου....οτι μπορεί να με παρακαμψουν σκοπιμα και να πανε στον επομενο με τη δικαιολογια οτι δεν απαντησα στο τηλεφωνο....δεν πιστευω να γινονται και τετοια απο τη στιγμη που εμπλεκεται ο ασεπ....γιατι γενικα δεν αρκει το τηλεφωνο, πρεπει να σου κοινοποιησουν εγγραφως οτι υπαρχει θεση προς αναπληρωση κλπκλπ....τουλαχιστον ετσι γινεται στο δημόσιο... απλά επειδή είναι δεκο, δεν πιστευω να κανουν τα δικα τους, να εχουμε το νου μας,πιστευω να ακολουθουνται οι ιδιες διαδικασίες εφόσον οι προσλήψεις γίνονται μέσω ασεπ...

stiliandreas
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Παρ Αύγ 09, 2019 11:32 am

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1Κ/2018

Δημοσίευσηαπό stiliandreas » Δευ Οκτ 07, 2019 12:23 pm

καλημέρα σας παιδιά και καλή εβδομάδα! Μήπως έχετε κάποια πληροφορία πότε θα βγουν οριστικά αποτελέσματα 1κ και 4κ??

georgekn
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 75
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 21, 2014 5:38 am

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1Κ/2018

Δημοσίευσηαπό georgekn » Σάβ Οκτ 26, 2019 5:07 pm

Την Παρασκευή 25/10 δέσμευσαν το παράβολο της ένστασης που είχα κάνει , λογικά σύντομα θα έχουμε οριστικά αποτελέσματα .

stiliandreas
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Παρ Αύγ 09, 2019 11:32 am

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1Κ/2018

Δημοσίευσηαπό stiliandreas » Σάβ Οκτ 26, 2019 9:31 pm

georgekn έγραψε:Την Παρασκευή 25/10 δέσμευσαν το παράβολο της ένστασης που είχα κάνει , λογικά σύντομα θα έχουμε οριστικά αποτελέσματα .


Λετε μέχρι τέλος του άλλου μήνα?

evi44
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 273
Εγγραφή: Παρ Απρ 25, 2014 8:35 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1Κ/2018

Δημοσίευσηαπό evi44 » Σάβ Οκτ 26, 2019 10:23 pm

georgekn έγραψε:Την Παρασκευή 25/10 δέσμευσαν το παράβολο της ένστασης που είχα κάνει , λογικά σύντομα θα έχουμε οριστικά αποτελέσματα .



Μακάρι, αν και θυμάμαι 3κ το παράβολο της ένστασης που είχα κάνει είχε δεσμευθεί σχεδόν άμεσα, αλλά τα οριστικά βγήκαν αρκετά αργότερα....ήταν βέβαια κ προκήρυξη μαμούθ.....για ποια κατηγορία ? Εύχομαι να μαντεύεις σωστά και να βγουν σύντομα!!

stiliandreas
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Παρ Αύγ 09, 2019 11:32 am

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1Κ/2018

Δημοσίευσηαπό stiliandreas » Κυρ Οκτ 27, 2019 10:03 am

evi44 έγραψε:
georgekn έγραψε:Την Παρασκευή 25/10 δέσμευσαν το παράβολο της ένστασης που είχα κάνει , λογικά σύντομα θα έχουμε οριστικά αποτελέσματα .



Μακάρι, αν και θυμάμαι 3κ το παράβολο της ένστασης που είχα κάνει είχε δεσμευθεί σχεδόν άμεσα, αλλά τα οριστικά βγήκαν αρκετά αργότερα....ήταν βέβαια κ προκήρυξη μαμούθ.....για ποια κατηγορία ? Εύχομαι να μαντεύεις σωστά και να βγουν σύντομα!!


Κι εγώ το βλέπω πολύ ευνοϊκό σε 3-4 μήνες να βγουν.. Εδω δεν έχουν βγάλει προσωρινά για ΠΕ στην 1κ..πιστευω από τον καινούριο χρόνο αν το δούμε εμπειρικά από προηγούμενες προκυρηξεις

stiliandreas
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Παρ Αύγ 09, 2019 11:32 am

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1Κ/2018

Δημοσίευσηαπό stiliandreas » Τρί Οκτ 29, 2019 4:31 pm

evi44 έγραψε:
georgekn έγραψε:Την Παρασκευή 25/10 δέσμευσαν το παράβολο της ένστασης που είχα κάνει , λογικά σύντομα θα έχουμε οριστικά αποτελέσματα .



Μακάρι, αν και θυμάμαι 3κ το παράβολο της ένστασης που είχα κάνει είχε δεσμευθεί σχεδόν άμεσα, αλλά τα οριστικά βγήκαν αρκετά αργότερα....ήταν βέβαια κ προκήρυξη μαμούθ.....για ποια κατηγορία ? Εύχομαι να μαντεύεις σωστά και να βγουν σύντομα!!


Αποτι είδα σήμερα ορίστηκε επιτροπή για την πρακτική άσκηση για την 4κ από τον ασεπ.. Λέτε να πλησιάζουν και της 1κ μαζί τα οριστικά?

Londgi
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 23, 2019 4:05 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1Κ/2018

Δημοσίευσηαπό Londgi » Τετ Οκτ 30, 2019 2:29 pm

Καλησπέρα σας, έχει επικοινωνήσει κάποιος με τον ΑΣΕΠ για τα προσωρινά αποτελέσματα των πε ; πολύ τα καθυστερούν. Γνωρίζετε τηλέφωνο που να απαντάει κάποιος για αποτελέσματα ;

konstantiaa
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 112
Εγγραφή: Τρί Φεβ 17, 2009 9:01 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1Κ/2018

Δημοσίευσηαπό konstantiaa » Δευ Νοέμ 11, 2019 6:54 pm

Μήπως έχετε κάποια ενημέρωση για τα οριστικά ΔΕ;

panosvr
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 93
Εγγραφή: Παρ Οκτ 19, 2007 11:07 am

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1Κ/2018

Δημοσίευσηαπό panosvr » Τρί Νοέμ 19, 2019 2:13 pm

Βγήκαν τα προσωρινά ΠΕ! Μπήκα, Καλή επιτυχία σε όλους


Επιστροφή σε “ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες