ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1Κ/2018

Διαγωνισμοί με σειρά προτεραιότητας σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
Tsakos
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Τρί Απρ 21, 2020 10:10 am

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1Κ/2018

Δημοσίευσηαπό Tsakos » Δευ Οκτ 19, 2020 12:09 pm

H δημοσίευση φεκ διορισμού σημαίνει και ενημέρωση καθώς και αποφάσεις γενικού λογιστηρίου του κράτους.Για να κινηθούν οι διαδικασίες διαγραφής παλαιού και εγγραφής επιλαχόντα και να φτάσει σε ημερομηνία ορκομωσίας θέλει κάποιους μήνες και οι φορείς μένουν κενοί.Εχει και συνέχεια αλλά σταματώ για να μην κουράζω.

ersilyk
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 133
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2018 10:45 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1Κ/2018

Δημοσίευσηαπό ersilyk » Δευ Οκτ 19, 2020 7:04 pm

Tsakos έγραψε:H δημοσίευση φεκ διορισμού σημαίνει και ενημέρωση καθώς και αποφάσεις γενικού λογιστηρίου του κράτους.Για να κινηθούν οι διαδικασίες διαγραφής παλαιού και εγγραφής επιλαχόντα και να φτάσει σε ημερομηνία ορκομωσίας θέλει κάποιους μήνες και οι φορείς μένουν κενοί.Εχει και συνέχεια αλλά σταματώ για να μην κουράζω.



Άρα δεν μιλάς για καθυστερήσεις που οφείλονται στην καθυστέρηση αποδοχής ή μη από τους οριστικά διοριστέους, αλλά σε αυτές που προκύπτουν εκ της διαδικασίας, λόγω αυτού που περιέγραψες για το πέρασμα στους επιλαχόντες??....Τουλάχιστον όσοι αρχικά διοριστέοι δεν αποδέχτηκαν, έχουν βγει άραγε από το πλάνο ή τους αφήνουν ακόμη να... το σκεφτούν και να κρατάνε επίτηδες τις θέσεις, καθυστερώντας τις ήδη χρονοβόρες διαδικασίες? όντως δηλαδή η συνάδελφος πιο πάνω που συχνά πυκνά συμμετέχει στη συζήτηση, γιατί δεν ενημερώνει αν αποδέχτηκε τη θέση ΓΡΑΜΜΑΤΕΩΝ, εκτός και δεν έχει κληθεί ακόμη, οπότε φταίει η ΕΥΔΑΠ που καθυστερεί τόσο... ή αν έχει κληθεί θα ήταν πολύ διαφωτιστικό να μας πει πόσο περιθώριο δίνεται μέχρι την ορκωμοσία...Δεν πρόκειται να γίνει κάτι που θα την επηρεάσει, ίσα ίσα που θα βοηθήσει και τους υπόλοιπους εδώ που περιμένουν, να ξέρουν τι γίνεται...

gery
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 375
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 19, 2017 9:35 am

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1Κ/2018

Δημοσίευσηαπό gery » Τρί Οκτ 20, 2020 12:58 am

Νομίζω πως έστω και ένας να μην έχει οριστικοποιήσει την αποδοχή ή
μη αποδοχή θέσης σε ένα φορέα, εδώ η ευδαπ, το ασεπ δε πρόκειται να
προχωρήσει σε αναπληρώσεις...ή τουλάχιστο θα περιμένει να τις δημοσιεύσει
όλες μαζί...αυτό συμπεραίνω από την ανάλογη διαδικασία στην 6κ/2017
που παρακολούθησα εδώ σε άλλο τμήμα του φόρουμ.

Τώρα το ποιος καθυστερεί και ποιος όχι αυτό είναι δύσκολο ζήτημα.
Ο υπό διορισμό υπάλληλος που δεν αποφασίζει αμέσως και κάνει χρήση
των παρατάσεων που του δίνει ο νόμος, το ασεπ που βγάζει τις αποφάσεις
με αργοπορία, ο φορέας που στέλνει το αίτημα αναπλήρωσης πιο γρήγορα
ή πιο αργά...είναι θέμα εκτίμησης.

Άλλωστε πάλι αναπλήρωση θα γίνει και αν κάποιος παραιτηθεί μέσα σε ένα χρόνο από
την ανάληψη υπηρεσίας ή το διορισμό του... νομίζω πως μόνο αν παραιτηθεί αργότερα
χάνεται η θέση...ίσως η μόνη περίπτωση που θα πρέπει να τον "μαλώσουν" οι επιλαχόντες ...

Mktacc
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 502
Εγγραφή: Τρί Οκτ 17, 2017 7:01 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1Κ/2018

Δημοσίευσηαπό Mktacc » Τρί Οκτ 20, 2020 9:03 am

Άντε ας σας διαφωτίσω εγώ λιγάκι για να μην λέει ο καθένας μες την απελπισία του το κοντό του και το μακρύ του σενάριο συνομοσιολογιας.
Η ΕΥΔΑΠ εστειλε ένα χαρτί με δικαστικό επιμελητή που λέει από την ημέρα που το παρέλαβες στο χέρι αν σε 10 μέρες δεν απαντήσεις την χάνεις τη θέση.

Οπότε μη κάθεστε και δημιουργείτε άσκοπα σενάρια.
Στην ΕΥΔΑΠ τουλάχιστον δεν καθυστερούν τη διαδικασία αυτοί που δεν αποδέχτηκαν τη θέση.

ersilyk
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 133
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2018 10:45 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1Κ/2018

Δημοσίευσηαπό ersilyk » Τρί Οκτ 20, 2020 9:13 am

Τι να πω.... δηλαδή αν ένας δεν έχει οριστικοποιήσει, η ευδάπ δεν στέλνει έγγραφο αναπλήρωσης? Δεν το γνωρίζω αυτό, και επίσης δεν ξέρω αν το έγγραφο αναπλήρωσης πρέπει να αφορά όλες τις ειδικότητες συνολικά της προκήρυξης που θα χρειαστούν αναπλήρωση.... πάντως εμένα σε τηλέφωνο που έκανα μου είπαν ότι έχουν στείλει αίτημα αναπλήρωσης για την δε καταμετρητών τουλάχιστον... Επίσης δικαίωμα του καθενός είναι να ζητάει παράταση μέχρι 6 μήνες το μέγιστο αν δεν κάνω λάθος,, αλλά η υπηρεσία αν επείγεται μπορεί να την απορρίψει, εκτός βέβαια δεν ξέρω μπορεί αν συντρέχουν πολύ σοβαροί λόγοι υγείας... όποτε είναι κυρίως ευθύνη του φορέα και όχι τόσο των υποψηφίων αν δέχεται τις καθυστερήσεις αυτές... τουλάχιστον εγώ έτσι καταλαβαίνω.... αν ξέρει κανείς κάτι περισσότερο ας το γράψει, θα είναι πολύ βοηθητικό

Tsakos
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Τρί Απρ 21, 2020 10:10 am

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1Κ/2018

Δημοσίευσηαπό Tsakos » Τρί Οκτ 20, 2020 9:23 am

Πολυ σωστές οι δύο τελευταίες τοποθετήσεις.Διαφωτιστικές και ψαγμένες.Καλή συνέχεια

ersilyk
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 133
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2018 10:45 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1Κ/2018

Δημοσίευσηαπό ersilyk » Τετ Οκτ 21, 2020 9:49 am

Mktacc έγραψε:Άντε ας σας διαφωτίσω εγώ λιγάκι για να μην λέει ο καθένας μες την απελπισία του το κοντό του και το μακρύ του σενάριο συνομοσιολογιας.
Η ΕΥΔΑΠ εστειλε ένα χαρτί με δικαστικό επιμελητή που λέει από την ημέρα που το παρέλαβες στο χέρι αν σε 10 μέρες δεν απαντήσεις την χάνεις τη θέση.

Οπότε μη κάθεστε και δημιουργείτε άσκοπα σενάρια.
Στην ΕΥΔΑΠ τουλάχιστον δεν καθυστερούν τη διαδικασία αυτοί που δεν αποδέχτηκαν τη θέση.



Συγγνώμη, αλλά έτσι που το περιγράφεις η ευδάπ ακολουθεί δική της διαδικασία. Η φάση που λες με τον δικαστικό επιμελητή είναι γιατί δεν παρέστης στην ορκωμοσία ή γιατί δεν έστειλες δικαιολογητικά εντός προθεσμίας.... 
Δανείζομαι από άλλο θρεντ αυτό που ισχύει γενικά στο δημόσιο και το παρέθεσε ένας συνομιλητής για να βοηθήσει. 
"Μετά την δημοσίευση των πινάκων διοριστέων, συνήθως, αναλόγως και του φορέα στον οποίο διορίζεσαι, θα πρέπει να δημοσιευθεί στην ΕτΚ η απόφαση κατανομής των θέσεων. Με βάση το νόμο ξεκινώντας με αφετηρία το συγκεκριμένο χρονικό σημείο (δημοσίευση της απόφασης κατανομής) θα πρέπει να ακολουθήσει ο διορισμός εντός τριών μηνών, αλλά στην πράξη δεν πολυτηρείται. 

Έπειτα περιμένεις να σε ειδοποιήσει ο φορέας διορισμού σου για αποστολή των σχετικών δικαιολογητικών και αφού τα αποστείλεις εντός της τασσόμενης προθεσμίας, αναμένεις να δημοσιευθεί σε ΦΕΚ η ατομική πράξη διορισμού σου. Μετά τη δημοσίευσή της θα πρέπει επιπροσθέτως να σου κοινοποιηθεί και μετά την κοινοποίηση έχεις 30 ημέρες να εμφανιστείς για ορκωμοσία." 
Έτσι όπως το βλέπω εγώ ο δικαστικός επιμελητής δεν χρειάζεται.... άρα η ευδάπ επισπεύδει όλα αυτά και από τη στιγμή που σου σε ειδοποιεί ότι είσαι διοριστέος σου δίνει 10 ημέρες περιθώριο να πεις τι, αν αποδέχεσαι, να στείλεις δικαιολογητικά ή ν ορκιστείς? Δεν ξέρω καν αν ο όρος ορκωμοσία έχει το ίδιο νόημα για εταιρείες όπως η ευδάπ.... δεν υπάρχει συνωμοσιολογία, απλά απορίες και ερωτήματα που σχετίζονται με το γεγονός ότι δεν ξέρουμε τη διαδικασία που ακολουθείται από ευδάπ... με όλο τον σεβασμό, υπάρχει και κόσμος πιο νέος που δεν ασχολείται καιρό με διαγωνισμούς ώστε να ξέρει πώς λειτουργούν αυτές οι διαδικασίες... και εδώ γι αυτό μπαίνουμε για να πληροφορούμαστε από όσους γνωρίζουν περισσότερα

nvi
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 91
Εγγραφή: Παρ Απρ 06, 2018 8:20 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1Κ/2018

Δημοσίευσηαπό nvi » Τετ Οκτ 21, 2020 11:47 am

ersilyk έγραψε:
Mktacc έγραψε:Άντε ας σας διαφωτίσω εγώ λιγάκι για να μην λέει ο καθένας μες την απελπισία του το κοντό του και το μακρύ του σενάριο συνομοσιολογιας.
Η ΕΥΔΑΠ εστειλε ένα χαρτί με δικαστικό επιμελητή που λέει από την ημέρα που το παρέλαβες στο χέρι αν σε 10 μέρες δεν απαντήσεις την χάνεις τη θέση.

Οπότε μη κάθεστε και δημιουργείτε άσκοπα σενάρια.
Στην ΕΥΔΑΠ τουλάχιστον δεν καθυστερούν τη διαδικασία αυτοί που δεν αποδέχτηκαν τη θέση.



Συγγνώμη, αλλά έτσι που το περιγράφεις η ευδάπ ακολουθεί δική της διαδικασία. Η φάση που λες με τον δικαστικό επιμελητή είναι γιατί δεν παρέστης στην ορκωμοσία ή γιατί δεν έστειλες δικαιολογητικά εντός προθεσμίας.... 
Δανείζομαι από άλλο θρεντ αυτό που ισχύει γενικά στο δημόσιο και το παρέθεσε ένας συνομιλητής για να βοηθήσει. 
"Μετά την δημοσίευση των πινάκων διοριστέων, συνήθως, αναλόγως και του φορέα στον οποίο διορίζεσαι, θα πρέπει να δημοσιευθεί στην ΕτΚ η απόφαση κατανομής των θέσεων. Με βάση το νόμο ξεκινώντας με αφετηρία το συγκεκριμένο χρονικό σημείο (δημοσίευση της απόφασης κατανομής) θα πρέπει να ακολουθήσει ο διορισμός εντός τριών μηνών, αλλά στην πράξη δεν πολυτηρείται. 

Έπειτα περιμένεις να σε ειδοποιήσει ο φορέας διορισμού σου για αποστολή των σχετικών δικαιολογητικών και αφού τα αποστείλεις εντός της τασσόμενης προθεσμίας, αναμένεις να δημοσιευθεί σε ΦΕΚ η ατομική πράξη διορισμού σου. Μετά τη δημοσίευσή της θα πρέπει επιπροσθέτως να σου κοινοποιηθεί και μετά την κοινοποίηση έχεις 30 ημέρες να εμφανιστείς για ορκωμοσία." 
Έτσι όπως το βλέπω εγώ ο δικαστικός επιμελητής δεν χρειάζεται.... άρα η ευδάπ επισπεύδει όλα αυτά και από τη στιγμή που σου σε ειδοποιεί ότι είσαι διοριστέος σου δίνει 10 ημέρες περιθώριο να πεις τι, αν αποδέχεσαι, να στείλεις δικαιολογητικά ή ν ορκιστείς? Δεν ξέρω καν αν ο όρος ορκωμοσία έχει το ίδιο νόημα για εταιρείες όπως η ευδάπ.... δεν υπάρχει συνωμοσιολογία, απλά απορίες και ερωτήματα που σχετίζονται με το γεγονός ότι δεν ξέρουμε τη διαδικασία που ακολουθείται από ευδάπ... με όλο τον σεβασμό, υπάρχει και κόσμος πιο νέος που δεν ασχολείται καιρό με διαγωνισμούς ώστε να ξέρει πώς λειτουργούν αυτές οι διαδικασίες... και εδώ γι αυτό μπαίνουμε για να πληροφορούμαστε από όσους γνωρίζουν περισσότερα


Εγώ για δικαστικό επιμελητή δε ξέρω. Στη δική μου περίπτωση με κάλεσαν μέσω mail ότι είμαι επιτυχουσα, να τους αποστειλλω τα απαραίτητα δικαιολογητικά. Τους πήρα μετά από δύο μέρες να τους ενημερώσω ότι δε θα αποδεχτώ τη θέση (ΔΕ καταμετρητών) κ μου το ζήτησαν σε υπεύθυνη δήλωση την οποία κ απέστειλα αμέσως ώστε να μην καθυστερήσω τυχών αναπλήρωση.
Φαντάζομαι ότι καθυστερειται η διαδικασία αν καθυστερεί κ ο υποψήφιος να απαντήσει για την μη αποδοχή της θέσης "εκμεταλλευόμενος" την προθεσμία που έχει στη διάθεσή του.

ersilyk
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 133
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2018 10:45 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1Κ/2018

Δημοσίευσηαπό ersilyk » Τετ Οκτ 21, 2020 2:41 pm

nvi έγραψε:
ersilyk έγραψε:
Mktacc έγραψε:Άντε ας σας διαφωτίσω εγώ λιγάκι για να μην λέει ο καθένας μες την απελπισία του το κοντό του και το μακρύ του σενάριο συνομοσιολογιας.
Η ΕΥΔΑΠ εστειλε ένα χαρτί με δικαστικό επιμελητή που λέει από την ημέρα που το παρέλαβες στο χέρι αν σε 10 μέρες δεν απαντήσεις την χάνεις τη θέση.

Οπότε μη κάθεστε και δημιουργείτε άσκοπα σενάρια.
Στην ΕΥΔΑΠ τουλάχιστον δεν καθυστερούν τη διαδικασία αυτοί που δεν αποδέχτηκαν τη θέση.



Συγγνώμη, αλλά έτσι που το περιγράφεις η ευδάπ ακολουθεί δική της διαδικασία. Η φάση που λες με τον δικαστικό επιμελητή είναι γιατί δεν παρέστης στην ορκωμοσία ή γιατί δεν έστειλες δικαιολογητικά εντός προθεσμίας.... 
Δανείζομαι από άλλο θρεντ αυτό που ισχύει γενικά στο δημόσιο και το παρέθεσε ένας συνομιλητής για να βοηθήσει. 
"Μετά την δημοσίευση των πινάκων διοριστέων, συνήθως, αναλόγως και του φορέα στον οποίο διορίζεσαι, θα πρέπει να δημοσιευθεί στην ΕτΚ η απόφαση κατανομής των θέσεων. Με βάση το νόμο ξεκινώντας με αφετηρία το συγκεκριμένο χρονικό σημείο (δημοσίευση της απόφασης κατανομής) θα πρέπει να ακολουθήσει ο διορισμός εντός τριών μηνών, αλλά στην πράξη δεν πολυτηρείται. 

Έπειτα περιμένεις να σε ειδοποιήσει ο φορέας διορισμού σου για αποστολή των σχετικών δικαιολογητικών και αφού τα αποστείλεις εντός της τασσόμενης προθεσμίας, αναμένεις να δημοσιευθεί σε ΦΕΚ η ατομική πράξη διορισμού σου. Μετά τη δημοσίευσή της θα πρέπει επιπροσθέτως να σου κοινοποιηθεί και μετά την κοινοποίηση έχεις 30 ημέρες να εμφανιστείς για ορκωμοσία." 
Έτσι όπως το βλέπω εγώ ο δικαστικός επιμελητής δεν χρειάζεται.... άρα η ευδάπ επισπεύδει όλα αυτά και από τη στιγμή που σου σε ειδοποιεί ότι είσαι διοριστέος σου δίνει 10 ημέρες περιθώριο να πεις τι, αν αποδέχεσαι, να στείλεις δικαιολογητικά ή ν ορκιστείς? Δεν ξέρω καν αν ο όρος ορκωμοσία έχει το ίδιο νόημα για εταιρείες όπως η ευδάπ.... δεν υπάρχει συνωμοσιολογία, απλά απορίες και ερωτήματα που σχετίζονται με το γεγονός ότι δεν ξέρουμε τη διαδικασία που ακολουθείται από ευδάπ... με όλο τον σεβασμό, υπάρχει και κόσμος πιο νέος που δεν ασχολείται καιρό με διαγωνισμούς ώστε να ξέρει πώς λειτουργούν αυτές οι διαδικασίες... και εδώ γι αυτό μπαίνουμε για να πληροφορούμαστε από όσους γνωρίζουν περισσότερα


Εγώ για δικαστικό επιμελητή δε ξέρω. Στη δική μου περίπτωση με κάλεσαν μέσω mail ότι είμαι επιτυχουσα, να τους αποστειλλω τα απαραίτητα δικαιολογητικά. Τους πήρα μετά από δύο μέρες να τους ενημερώσω ότι δε θα αποδεχτώ τη θέση (ΔΕ καταμετρητών) κ μου το ζήτησαν σε υπεύθυνη δήλωση την οποία κ απέστειλα αμέσως ώστε να μην καθυστερήσω τυχών αναπλήρωση.
Φαντάζομαι ότι καθυστερειται η διαδικασία αν καθυστερεί κ ο υποψήφιος να απαντήσει για την μη αποδοχή της θέσης "εκμεταλλευόμενος" την προθεσμία που έχει στη διάθεσή του.



Προσωπικά σε ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση, τουλάχιστον όσον αφορά αυτό που έγινε στην περίπτωσή σου...ίσως αν δεν στέλνεις τα δικαιολογητικά εντός προθεσμίας και δεν τους έχεις ενημερώσει εν τω μεταξύ αν σκοπεύεις να απορρίψεις τη θέση, μετά να ακολουθεί επιμελητής...Το λέω υποθετικά, λαμβάνοντας υπόψη και όσα είπε παραπάνω Mktacc... Πόσο χρόνο δίνανε στο μέιλ για αποστολή δικαιολογητικών?

gb331984
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 92
Εγγραφή: Τρί Ιαν 02, 2018 6:30 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1Κ/2018

Δημοσίευσηαπό gb331984 » Σάβ Οκτ 24, 2020 9:38 pm

Εγώ θέλω να ρωτήσω κάτι άσχετο.
Ο αυτεπάγγελτος έλεγχος από την ΕΥΔΑΠ των δικαιολογητικών που καταθέσαμε κατά την πρόσληψη, έχει γίνει;

gery
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 375
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 19, 2017 9:35 am

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1Κ/2018

Δημοσίευσηαπό gery » Τετ Οκτ 28, 2020 11:23 am

Καλημέρα ! Επειδή έχω παρακολουθήσει τη συζήτηση , αναφέρω πως βγήκαν στις 23/10/2020
στη διαύγεια πράξεις αναπλήρωσης, μεταξύ των οποίων και μια στην ευδαπ (1Κ/2018)
για ΔΕ καταμετρητών ... οι διαδικασίες επιταχύνονται...

maranti3
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: Παρ Ιαν 19, 2018 2:10 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1Κ/2018

Δημοσίευσηαπό maranti3 » Πέμ Οκτ 29, 2020 11:41 am

Πριν ανακοινωθεί η απόφαση επί αναπληρώσεων στο διαύγεια υπάρχει κάποια άλλη ενημέρωση π.χ. e-mail ή κάποια αλλαγή της θέσης κατάταξης στο μητρώο;

TeoSarl
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Τρί Οκτ 27, 2020 5:02 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1Κ/2018

Δημοσίευσηαπό TeoSarl » Παρ Οκτ 30, 2020 7:16 am

Καλημέρα σε όλους,

Ελπίζω να επιταχυνθούν οι διαδικασίε σε όλες τις βαθμίδες, αν έχετε κάποιο νέο ενημερώνετε το να βλέπουμε την πορεία.

maranti3
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: Παρ Ιαν 19, 2018 2:10 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1Κ/2018

Δημοσίευσηαπό maranti3 » Δευ Νοέμ 09, 2020 11:43 am

maranti3 έγραψε:Πριν ανακοινωθεί η απόφαση επί αναπληρώσεων στο διαύγεια υπάρχει κάποια άλλη ενημέρωση π.χ. e-mail ή κάποια αλλαγή της θέσης κατάταξης στο μητρώο;

Έχει κάποιος εμπειρία επί αυτού;

gery
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 375
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 19, 2017 9:35 am

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1Κ/2018

Δημοσίευσηαπό gery » Δευ Νοέμ 09, 2020 12:53 pm

maranti3 έγραψε:
maranti3 έγραψε:Πριν ανακοινωθεί η απόφαση επί αναπληρώσεων στο διαύγεια υπάρχει κάποια άλλη ενημέρωση π.χ. e-mail ή κάποια αλλαγή της θέσης κατάταξης στο μητρώο;

Έχει κάποιος εμπειρία επί αυτού;


Διάβασε αυτά τα ποστ... όλα από τον ασεπ γίνονται... δε νομίζω να αλλάζει η διαδικασία σε κάθε προκήρυξη...

viewtopic.php?f=3&t=22562


Επιστροφή σε “ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 24 επισκέπτες