ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1Κ/2018

Διαγωνισμοί με σειρά προτεραιότητας σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
konstantiaa
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1Κ/2018

Δημοσίευσηαπό konstantiaa » Τετ Αύγ 28, 2019 1:01 am

evi44 έγραψε:
stiliandreas έγραψε:
evi44 έγραψε:
Να σε ρωτήσω τι ακριβώς εννοείς με το δεκαπενθήμερο μετά τις ενστάσεις που σου είπαν από ΕΥΔΑΠ...αφού με τις ενστάσεις για την έκδοση των οριστικών ασχολείται αποκλειστικά ο ΑΣΕΠ και όπως ξέρουμε συνήθως κάνουν πάνω από 4μηνο..... Επίσης μέχρι τέλη Οκτωβρίου για ποιες ακριβώς διαδικασίες σου είπαν ότι θα έχουν ολοκληρωθεί..... ευχαριστώ αν τυχόν το δεις κ απαντήσεις

Ναι λάθος διατύπωση έκανα. Από ευδαπ που γνωρίζω κάποιον μίλησαν με τον ασεπ και τους ενημέρωσαν αυτό. Τώρα κατά πόσο ισχύει δεν ξέρω... Οι διαδικασιες για τα δοκιμαστικά των εργατών επειδή πρέπει να περάσουν πρακτική δοκιμή

Α οκει .....ευχαριστώ για την απάντηση....αρα για να μιλάνε με ασεπ σημαινει ότι οοοοόταν βγουν τα οριστικά και αν δεν έχει αλλάξει κάτι μέχρι τότε, έχουν πρόθεση να πάρουν τα άτομα άμεσα....μήπως ξέρεις αν θα περάσουν πρακτική δοκιμή και οι καταμετρητές? και αν δηλαδή δεν κριθούν κατάλληλοι έχουν το δικαίωμα να μην τους προσλάβουν?[/quote

Για το μισθολόγιο ξέρετε κάτι;

evi44
Δόκιμος
Δόκιμος

Δημοσίευσηαπό evi44 » Τετ Αύγ 28, 2019 10:23 am

konstantiaa έγραψε:
evi44 έγραψε:
stiliandreas έγραψε:

Ναι λάθος διατύπωση έκανα. Από ευδαπ που γνωρίζω κάποιον μίλησαν με τον ασεπ και τους ενημέρωσαν αυτό. Τώρα κατά πόσο ισχύει δεν ξέρω... Οι διαδικασιες για τα δοκιμαστικά των εργατών επειδή πρέπει να περάσουν πρακτική δοκιμή

Α οκει .....ευχαριστώ για την απάντηση....αρα για να μιλάνε με ασεπ σημαινει ότι οοοοόταν βγουν τα οριστικά και αν δεν έχει αλλάξει κάτι μέχρι τότε, έχουν πρόθεση να πάρουν τα άτομα άμεσα....μήπως ξέρεις αν θα περάσουν πρακτική δοκιμή και οι καταμετρητές? και αν δηλαδή δεν κριθούν κατάλληλοι έχουν το δικαίωμα να μην τους προσλάβουν?[/quote

Βασικά θεωρώ ότι δεν έχει σχέση με μισθολόγιο δημοσίου και είναι πιο πολύ στα πρότυπα ιδιωτικού τομέα.....όπως περίπου και δεη με ό,τι καλό ή κακό συνεπάγεται αυτό...πχ θα εχουν δώρα και επιδόματα αδείας, αλλά ο πρώτος μισθός θα είναι κατώτερος απο αυτον του δημοσίου.....το τελευταιο είναι καθαρά δικη μου εκτιμηση και το λέω με κάθε
επιφύλαξη.....

konstantiaa
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό konstantiaa » Τετ Αύγ 28, 2019 11:41 pm

evi44 έγραψε:
konstantiaa έγραψε:
evi44 έγραψε:

Βασικά θεωρώ ότι δεν έχει σχέση με μισθολόγιο δημοσίου και είναι πιο πολύ στα πρότυπα ιδιωτικού τομέα.....όπως περίπου και δεη με ό,τι καλό ή κακό συνεπάγεται αυτό...πχ θα εχουν δώρα και επιδόματα αδείας, αλλά ο πρώτος μισθός θα είναι κατώτερος απο αυτον του δημοσίου.....το τελευταιο είναι καθαρά δικη μου εκτιμηση και το λέω με κάθε
επιφύλαξη.....

Καμία σχέση. Ο μισθός είναι πολύ καλύτερος και έχουν πάρα πολύ καλές παροχές. Εγώ θέλω να ρωτήσω συγκεκριμένα πράγματα.

mylw
Μόνιμος
Μόνιμος

Δημοσίευσηαπό mylw » Κυρ Σεπ 15, 2019 5:02 pm

Υπάρχει κάποιο νεότερο σχετικά με την ανακοίνωση αποτελεσμάτων ΤΕ ή να πω καλό καλό Πάσχα 2020?

mylw
Μόνιμος
Μόνιμος

Δημοσίευσηαπό mylw » Τετ Σεπ 18, 2019 5:27 pm

mylw έγραψε:Υπάρχει κάποιο νεότερο σχετικά με την ανακοίνωση αποτελεσμάτων ΤΕ ή να πω καλό καλό Πάσχα 2020?

ήταν να μη το μιλήσω. βγήκαν....

Επιστροφή σε “ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης