Προκήρυξη ΑΣΕΠ 15Κ/2017

Διαγωνισμοί με σειρά προτεραιότητας σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
Eyh77
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 30, 2018 2:13 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 15Κ/2017

Δημοσίευσηαπό Eyh77 » Δευ Σεπ 24, 2018 1:44 pm

gia οριστικα τιποτα για ΤΕ ?
ΑΠΟ ΤΟΝ Απριλιο πέρασαν πόσοι μήνες ?
ξέρετε τι ισχύει για αποσπάσεις ή μεταθέσεις ???

smarw
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 14, 2018 6:02 am

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 15Κ/2017

Δημοσίευσηαπό smarw » Δευ Σεπ 24, 2018 2:28 pm

Την ίδια απορία έχω κι εγώ. Πόσο καιρό θα πάρει να βγουν τα οριστικά;

Pepi23
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 136
Εγγραφή: Σάβ Απρ 07, 2018 12:24 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 15Κ/2017

Δημοσίευσηαπό Pepi23 » Δευ Σεπ 24, 2018 6:52 pm

smarw έγραψε:Την ίδια απορία έχω κι εγώ. Πόσο καιρό θα πάρει να βγουν τα οριστικά;

Όντως διότι έχουμε κλείσει τους 6 μήνες. Ελπίζω να μην χρονισούμε!

std11
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 26, 2018 5:59 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 15Κ/2017

Δημοσίευσηαπό std11 » Τρί Σεπ 25, 2018 1:55 pm

Gieleni έγραψε:Θα παρουσιαστω Τεταρτη, θεωρω οτι δεν εχει νοημα να χανω χρονο, εξαλλου την ιδια ισχυ εχει το εμαιλ απο την ταχυδρομικη επιστολη καθως σιγουρα εχουν ηλεκτρονικη αποδειξη παραδοσης.
Ωστοσο αν καποιοι μενουν μακρυα, ακομα και μια μερα ειναι σημαντικη για την μετακομιση.

Οσοι εχουν ηδη παρουσιαστει πειτε τιποτα για το κλιμα και τα καθηκοντα.

Anto
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 164
Εγγραφή: Δευ Αύγ 21, 2017 9:52 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 15Κ/2017

Δημοσίευσηαπό Anto » Πέμ Σεπ 27, 2018 8:25 am

Καλημέρα παιδιά. Τελικά εσείς που δεχτήκατε μπορείτε να μας μεταφέρετε τις εντυπώσεις σας;

alexisozzy1984
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 493
Εγγραφή: Τετ Ιαν 31, 2018 7:57 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 15Κ/2017

Δημοσίευσηαπό alexisozzy1984 » Πέμ Σεπ 27, 2018 7:17 pm

Anto έγραψε:Καλημέρα παιδιά. Τελικά εσείς που δεχτήκατε μπορείτε να μας μεταφέρετε τις εντυπώσεις σας;



Δωσαν 5 μερες να παρουσιαστούμε δεν υπάρχει διαμέρισμα φθηνό για πλακα στην αθηνα...αυριο θα παρω να στειλω υπευθυνη αρνησης ενω εχω αποδεχτει...ελπιζω να μην εχω θεμα με την θεση οριστικα καθως εκανα τη χαζομαρα να αποδεχθω

stelina7
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: Δευ Μαρ 12, 2018 5:04 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 15Κ/2017

Δημοσίευσηαπό stelina7 » Πέμ Σεπ 27, 2018 11:02 pm

std11 έγραψε:
Gieleni έγραψε:Θα παρουσιαστω Τεταρτη, θεωρω οτι δεν εχει νοημα να χανω χρονο, εξαλλου την ιδια ισχυ εχει το εμαιλ απο την ταχυδρομικη επιστολη καθως σιγουρα εχουν ηλεκτρονικη αποδειξη παραδοσης.
Ωστοσο αν καποιοι μενουν μακρυα, ακομα και μια μερα ειναι σημαντικη για την μετακομιση.

Οσοι εχουν ηδη παρουσιαστει πειτε τιποτα για το κλιμα και τα καθηκοντα.


Ξεκιναω απο τα ευκολα. Εχω παρουσιαστει σε μια μικρη υπηρεσια που αριθμει λιγοτερους απο 10 υπαλληλους σε συνολο και μετα απο τη καλοκαιρινη σεζον γραφει αρκετες χιλιαδες ανεργους.
Το κλιμα ειναι καλο και οι συναδελφοι προσπαθουν να βοηθησουν στον εγκλιματισμο και στον καταιγισμο των πληροφοριων που πρεπει να αφομιωσω και να διαχειριστω. Πιστευω βεβαια οτι το κλιμα εξαρταται απο το μερος που παρουσιαζεται ο καθενας μας, οπως επισης και το ακριβες ωραριο ( εναρξη - ληξη οκταωρου)
Οσον αφορα τα καθηκοντα κανουν ολοι τα παντα. Οι αναγκες ειναι πολλες και οι αρμοδιοτητες οριζονται απο τον προισταμενο Δε ριχνει καποιος καποιον αλλον απλα πρεπει να εξυπηρετηθουν οι πολιτες. Ειναι προτεραιοτητα της δημοσιας υπηρεσιας.
Εγω εχω προσληφθει ως συμβουλος εργοδοτων αλλα μαλλον αυτο ειναι το πεδιο με τις λιγοτερες τρεχουσες αναγκες προς στιγμην, οποτε εξυπηρετω ανεργους ( εγγραφη για καρτες, επιδομα, ενημερωση κτλ. )
Επισης ακουσα, χωρις καποια επισιμη ανακοινωση, οτι καποια στιγμη θα μας καλεσουν για σεμιναριο εκπαιδευσης.

stellak
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 124
Εγγραφή: Τετ Απρ 04, 2018 4:38 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 15Κ/2017

Δημοσίευσηαπό stellak » Παρ Σεπ 28, 2018 8:34 am

stelina7 έγραψε:
std11 έγραψε:
Gieleni έγραψε:Θα παρουσιαστω Τεταρτη, θεωρω οτι δεν εχει νοημα να χανω χρονο, εξαλλου την ιδια ισχυ εχει το εμαιλ απο την ταχυδρομικη επιστολη καθως σιγουρα εχουν ηλεκτρονικη αποδειξη παραδοσης.
Ωστοσο αν καποιοι μενουν μακρυα, ακομα και μια μερα ειναι σημαντικη για την μετακομιση.

Οσοι εχουν ηδη παρουσιαστει πειτε τιποτα για το κλιμα και τα καθηκοντα.


Ξεκιναω απο τα ευκολα. Εχω παρουσιαστει σε μια μικρη υπηρεσια που αριθμει λιγοτερους απο 10 υπαλληλους σε συνολο και μετα απο τη καλοκαιρινη σεζον γραφει αρκετες χιλιαδες ανεργους.
Το κλιμα ειναι καλο και οι συναδελφοι προσπαθουν να βοηθησουν στον εγκλιματισμο και στον καταιγισμο των πληροφοριων που πρεπει να αφομιωσω και να διαχειριστω. Πιστευω βεβαια οτι το κλιμα εξαρταται απο το μερος που παρουσιαζεται ο καθενας μας, οπως επισης και το ακριβες ωραριο ( εναρξη - ληξη οκταωρου)
Οσον αφορα τα καθηκοντα κανουν ολοι τα παντα. Οι αναγκες ειναι πολλες και οι αρμοδιοτητες οριζονται απο τον προισταμενο Δε ριχνει καποιος καποιον αλλον απλα πρεπει να εξυπηρετηθουν οι πολιτες. Ειναι προτεραιοτητα της δημοσιας υπηρεσιας.
Εγω εχω προσληφθει ως συμβουλος εργοδοτων αλλα μαλλον αυτο ειναι το πεδιο με τις λιγοτερες τρεχουσες αναγκες προς στιγμην, οποτε εξυπηρετω ανεργους ( εγγραφη για καρτες, επιδομα, ενημερωση κτλ. )
Επισης ακουσα, χωρις καποια επισιμη ανακοινωση, οτι καποια στιγμη θα μας καλεσουν για σεμιναριο εκπαιδευσης.


Σ ευχαριστούμε πολυ για το χρονο σου κ την αναλυτική απάντηση!Καλη αρχή!
Μια ερώτηση π με απασχόλησε μονο.
Υπάρχει περίπτωση να μην τηρείται το ωράριο εργασιας (8ωρο);Επίσης τι ωρα προσερχεστε κ τι ωρα σχολατε;

Mktacc
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 502
Εγγραφή: Τρί Οκτ 17, 2017 7:01 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 15Κ/2017

Δημοσίευσηαπό Mktacc » Παρ Σεπ 28, 2018 9:05 am

stelina7 έγραψε:
std11 έγραψε:
Gieleni έγραψε:Θα παρουσιαστω Τεταρτη, θεωρω οτι δεν εχει νοημα να χανω χρονο, εξαλλου την ιδια ισχυ εχει το εμαιλ απο την ταχυδρομικη επιστολη καθως σιγουρα εχουν ηλεκτρονικη αποδειξη παραδοσης.
Ωστοσο αν καποιοι μενουν μακρυα, ακομα και μια μερα ειναι σημαντικη για την μετακομιση.

Οσοι εχουν ηδη παρουσιαστει πειτε τιποτα για το κλιμα και τα καθηκοντα.


Ξεκιναω απο τα ευκολα. Εχω παρουσιαστει σε μια μικρη υπηρεσια που αριθμει λιγοτερους απο 10 υπαλληλους σε συνολο και μετα απο τη καλοκαιρινη σεζον γραφει αρκετες χιλιαδες ανεργους.
Το κλιμα ειναι καλο και οι συναδελφοι προσπαθουν να βοηθησουν στον εγκλιματισμο και στον καταιγισμο των πληροφοριων που πρεπει να αφομιωσω και να διαχειριστω. Πιστευω βεβαια οτι το κλιμα εξαρταται απο το μερος που παρουσιαζεται ο καθενας μας, οπως επισης και το ακριβες ωραριο ( εναρξη - ληξη οκταωρου)
Οσον αφορα τα καθηκοντα κανουν ολοι τα παντα. Οι αναγκες ειναι πολλες και οι αρμοδιοτητες οριζονται απο τον προισταμενο Δε ριχνει καποιος καποιον αλλον απλα πρεπει να εξυπηρετηθουν οι πολιτες. Ειναι προτεραιοτητα της δημοσιας υπηρεσιας.
Εγω εχω προσληφθει ως συμβουλος εργοδοτων αλλα μαλλον αυτο ειναι το πεδιο με τις λιγοτερες τρεχουσες αναγκες προς στιγμην, οποτε εξυπηρετω ανεργους ( εγγραφη για καρτες, επιδομα, ενημερωση κτλ. )
Επισης ακουσα, χωρις καποια επισιμη ανακοινωση, οτι καποια στιγμη θα μας καλεσουν για σεμιναριο εκπαιδευσης.


Stelina, σε ευχαριστούμε για τις πληροφορίες. Άραγε θα έχουν πάθει το σοκ της ζωής τους κάποιοι επηρμένοι που κατά βάση ήταν χωμένοι και με stage (με πολιτικά κριτήρια) που από τη μια μας έλεγαν πόσο δίκαιη και σωστή ήταν αυτή η προκήρυξη και από την άλλη υποστήριζαν ότι το αντικείμενό τους θα είναι αυτό που έλεγε η θέση, σύμβουλοι, και όχι να εξυπηρετούν τους ανέργους όπως πχ κάρτες κτλ κάτι που υποτιμούσαν κιόλας.

Σε κάθε περίπτωση Stelina και στους υπολοίπους καλή σταδιοδρομία.

Anto
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 164
Εγγραφή: Δευ Αύγ 21, 2017 9:52 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 15Κ/2017

Δημοσίευσηαπό Anto » Παρ Σεπ 28, 2018 10:59 am

Παιδία αυτά σας τα είπα το καλοκαίρι όταν πήγα μια βόλτα από το ΚΠΑ Ζακύνθου και μίλησα με την προισταμενη. Όλοι κάνουν απ' όλα γιατί είναι λίγο το προσωπικό. Ευχαριστούμε για τις πληροφορίες .Αν μπορέσεις όταν πάρεις τον πρώτο μισθο για να έχουμε μια εικόνα και για τα μισθολογικα. Καλή αρχή.

rjim
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 207
Εγγραφή: Τετ Οκτ 18, 2017 3:13 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 15Κ/2017

Δημοσίευσηαπό rjim » Παρ Σεπ 28, 2018 12:32 pm

stelina7 έγραψε:
Ξεκιναω απο τα ευκολα. Εχω παρουσιαστει σε μια μικρη υπηρεσια που αριθμει λιγοτερους απο 10 υπαλληλους σε συνολο και μετα απο τη καλοκαιρινη σεζον γραφει αρκετες χιλιαδες ανεργους.
Το κλιμα ειναι καλο και οι συναδελφοι προσπαθουν να βοηθησουν στον εγκλιματισμο και στον καταιγισμο των πληροφοριων που πρεπει να αφομιωσω και να διαχειριστω. Πιστευω βεβαια οτι το κλιμα εξαρταται απο το μερος που παρουσιαζεται ο καθενας μας, οπως επισης και το ακριβες ωραριο ( εναρξη - ληξη οκταωρου)
Οσον αφορα τα καθηκοντα κανουν ολοι τα παντα. Οι αναγκες ειναι πολλες και οι αρμοδιοτητες οριζονται απο τον προισταμενο Δε ριχνει καποιος καποιον αλλον απλα πρεπει να εξυπηρετηθουν οι πολιτες. Ειναι προτεραιοτητα της δημοσιας υπηρεσιας.
Εγω εχω προσληφθει ως συμβουλος εργοδοτων αλλα μαλλον αυτο ειναι το πεδιο με τις λιγοτερες τρεχουσες αναγκες προς στιγμην, οποτε εξυπηρετω ανεργους ( εγγραφη για καρτες, επιδομα, ενημερωση κτλ. )
Επισης ακουσα, χωρις καποια επισιμη ανακοινωση, οτι καποια στιγμη θα μας καλεσουν για σεμιναριο εκπαιδευσης.


Καλημέρα! stelina σε ευχαριστούμε πολύ για την πληροφόρηση! Αναμενόμενο ήταν όλοι να τα κάνουν όλα, γιατί χρειάζονται κόσμο. Νομίζω ότι όταν με το καλό διοριστούν και οι 300, τα πράγματα θα διαμορφωθούν αναλόγως ειδικότητας και εμπειρίας.
Τη Δευτέρα θα παρουσιαστώ κι εγώ σε ΚΠΑ2 της Αττικής, οπότε θα σας ενημερώσω! Stelina, εσύ είσαι σε Αττική ή περιφέρεια?
Καλή αρχή!

rjim
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 207
Εγγραφή: Τετ Οκτ 18, 2017 3:13 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 15Κ/2017

Δημοσίευσηαπό rjim » Παρ Σεπ 28, 2018 12:34 pm

Καλημέρα σε όλους!

Gieleni και niki, παρουσιαστήκατε? any news?

rjim
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 207
Εγγραφή: Τετ Οκτ 18, 2017 3:13 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 15Κ/2017

Δημοσίευσηαπό rjim » Παρ Σεπ 28, 2018 1:21 pm

Mktacc έγραψε:
Stelina, σε ευχαριστούμε για τις πληροφορίες. Άραγε θα έχουν πάθει το σοκ της ζωής τους κάποιοι επηρμένοι που κατά βάση ήταν χωμένοι και με stage (με πολιτικά κριτήρια) που από τη μια μας έλεγαν πόσο δίκαιη και σωστή ήταν αυτή η προκήρυξη και από την άλλη υποστήριζαν ότι το αντικείμενό τους θα είναι αυτό που έλεγε η θέση, σύμβουλοι, και όχι να εξυπηρετούν τους ανέργους όπως πχ κάρτες κτλ κάτι που υποτιμούσαν κιόλας.

Σε κάθε περίπτωση Stelina και στους υπολοίπους καλή σταδιοδρομία.


Μktacc, δε νομίζεις ότι είναι λίγο άκαιρο να ασχολούμαστε με το κατά πόσο δίκαιη ή όχι ήταν η προκήρυξη? το θέμα έχει εξαντληθεί προ πολλού.
Όσον αφορά το αντικείμενο της θέσης, να είσαι σίγουρος ότι όσοι είναι ΟΝΤΩΣ Σύμβουλοι, 60 άτομα όλα όλα, θα τον βρουν τον δρόμο τους προς την Συμβουλευτική εντός της υπηρεσίας, ακόμα κι χρειαστεί να εξυπηρετούν κοινό, το οποίο προσωπικά δεν θεωρώ καθόλου υποτιμητικό, όπως και ό,τι άλλο μου ζητηθεί να φέρω εις πέρας. Πιστεύω ότι το ίδιο ισχύει για τους περισσότερους διοριστέους.

Πάντως, όταν με πήραν από τα κεντρικά, μου έκαναν εξονυχιστικές ερωτήσεις για τη συμβουλευτική εμπειρία μου, πιθανόν αυτό να λέει κάτι. Όπως και να χει, στην πράξη θα φανούν όλα.

theoda
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 17, 2018 9:32 am

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 15Κ/2017

Δημοσίευσηαπό theoda » Παρ Σεπ 28, 2018 5:39 pm

rjim έγραψε:
Mktacc έγραψε:
Stelina, σε ευχαριστούμε για τις πληροφορίες. Άραγε θα έχουν πάθει το σοκ της ζωής τους κάποιοι επηρμένοι που κατά βάση ήταν χωμένοι και με stage (με πολιτικά κριτήρια) που από τη μια μας έλεγαν πόσο δίκαιη και σωστή ήταν αυτή η προκήρυξη και από την άλλη υποστήριζαν ότι το αντικείμενό τους θα είναι αυτό που έλεγε η θέση, σύμβουλοι, και όχι να εξυπηρετούν τους ανέργους όπως πχ κάρτες κτλ κάτι που υποτιμούσαν κιόλας.

Σε κάθε περίπτωση Stelina και στους υπολοίπους καλή σταδιοδρομία.


Μktacc, δε νομίζεις ότι είναι λίγο άκαιρο να ασχολούμαστε με το κατά πόσο δίκαιη ή όχι ήταν η προκήρυξη? το θέμα έχει εξαντληθεί προ πολλού.
Όσον αφορά το αντικείμενο της θέσης, να είσαι σίγουρος ότι όσοι είναι ΟΝΤΩΣ Σύμβουλοι, 60 άτομα όλα όλα, θα τον βρουν τον δρόμο τους προς την Συμβουλευτική εντός της υπηρεσίας, ακόμα κι χρειαστεί να εξυπηρετούν κοινό, το οποίο προσωπικά δεν θεωρώ καθόλου υποτιμητικό, όπως και ό,τι άλλο μου ζητηθεί να φέρω εις πέρας. Πιστεύω ότι το ίδιο ισχύει για τους περισσότερους διοριστέους.

Πάντως, όταν με πήραν από τα κεντρικά, μου έκαναν εξονυχιστικές ερωτήσεις για τη συμβουλευτική εμπειρία μου, πιθανόν αυτό να λέει κάτι. Όπως και να χει, στην πράξη θα φανούν όλα.



Καλησπέρα, παρουσιάστηκα και ξεκίνησα εργασία εδώ και λίγες ημέρες σε ΚΠΑ της Αθήνας σε μεσαίου μεγέθους υπηρεσία. Οι πληροφορίες που μπορώ να δώσω από την έως τώρα εμπειρία είναι:

1. Ωράριο: επιλογή μεταξύ των 7-3, 7:30-3:30, 8-4
2. Το κλίμα υποδοχής εγκάρδιο καθώς οι άνθρωποι τρέχουν και δε φθάνουν και είχαν να δουν «νέο αίμα» πολύ καιρό τώρα.
3. Επιλογή της διεύθυνσης του συγκεκριμένουν ΚΠΑ2 οι καινούργιοι να περάσουν σταδιακά και έως τις 15/10 από όσα περισσότερα πόστα γίνεται πλάι στους παλιούς για να αντιληφθούν το αντικείμενο και το έργο της υπηρεσίας σε όλο της το πεδίο δράσης και σταδιακά έως τις 15 πλάι στους σουμβούλους για να δουν το αντικείμενό με το οποίο θα απασχοληθούν και που εξαιτίας της εκκίνησης των προγραμμάτων του κοινωφελούς γίνεται «χαμούλης». Ουσιαστική συμβουλευτική δε γίνεται καθώς δεν υπάρχει χρόνος. Οι άνεργοι συμπολίτες μας έρχονται με τα χαρτιά του/ης επιτυχόντα/ούσας και γίνεται η απαραίτητη γραφειοκρατία για να οδηγηθούν στις θέσεις τους. Υποθέτω πως συν το χρόνο, τα οριστικά αποτελέσματα και την ομαλοποίηση των προγραμμάτων θα έλθει και η σειρά της συμβουλευτικής.
4. Από τις 15/10 και μετά θα ακολουθήσει εβδομαδιαία εκπαίδευση στο αντικείμενο του/ης συμβούλου στα Κεντρικά του Οργανισμού και θα επιστρέψουμε για να ασχοληθούμε με το αντικείμενό μας ή έτσι τουλάχιστον αφήνεται να εννοηθεί.
5. Εντατικοποίηση της εργασίας. Για όσες/ους έχουν εργαστεί στον ιδιωτικό τομέα δε θα σας τρομάξει. Το σκηνικό λειτουργεί με τον παρακάτω τρόπο: από τις 8 έως και τις 2 που είναι ανοιχτό το ΚΠΑ2 στο κοινό κανείς δε σηκώνει κεφάλι καθώς υπάρχει διαρκής ροή εξυπηρετουμένων, από τις 2 και έως τη λήξη του ωραρίου το κλίμα χαλαρώνει.
6. Όσες/οι έχουμε εμφανιστεί είμαστε υψηλών προσόντων σε σχέση με το μέσο υπάλληλο των υπηρεσιών και αυτό και αναγνωρίζεται αλλά θεωρώ και ότι και θα αξιοποιηθεί τόσο από διοίκηση όσο και από συναδέλφους. Επίσης γενικά υπάρχει κλίμα αλληλοβοήθειας σε όποιο σημείο της υπηρεσίας υπάρχει φόρτος και χρειάζεται χέρι βοηθείας για να ομαλοποιηθούν οι ουρές.
7. Μισθοδοσία: Θα καθυστερήσει κανά μήνα, για το 8μηνο εκείνο που κατάλαβα είναι ότι θα αναγνωριστούν τα Μισθολογικά Κλιμάκια των πτυχίων αλλά μάλλον όχι η προϋπηρεσία καθώς πουθενά δε μας ζητήθηκε να τη δηλώσουμε. Θα δείξει με την πρώτη μισθοδοσία.

Καλή δύναμη σε όσους ξεκινήσαν και με το καλό τα οριστικά για όλες/ους.

alexisozzy1984
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 493
Εγγραφή: Τετ Ιαν 31, 2018 7:57 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 15Κ/2017

Δημοσίευσηαπό alexisozzy1984 » Παρ Σεπ 28, 2018 7:51 pm

Τελικά εγώ δεν μπόρεσαν πάω ως ιδοχ αν και αποδεχτηκα αρχικα λόγω οικονομικών(δυστυχως η αττικη πασχει απο ελλειψη φθηνών ενοικιων) ωστόσο πέρασα μια βόλτα από τις Αχαρνές έλλειψη προσωπικού είδα και εκεί οποτε βλέπω τα οριστικά να βγαίνουν γρηγορα...στο στρατο οταν ημουν με συμβασξ κοινωνιολογοθ ψυχολόγου υπήρχαν στιγμές που έκανα γκισέ πληροφορίες έξω αυτο συμβαινει και είναι φυσικό σε αρκετές υπηρεσίες...


Επιστροφή σε “ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες