Προκήρυξη ΑΣΕΠ 15Κ/2017

Διαγωνισμοί με σειρά προτεραιότητας σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
Pepi23
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 136
Εγγραφή: Σάβ Απρ 07, 2018 12:24 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 15Κ/2017

Δημοσίευσηαπό Pepi23 » Παρ Ιαν 25, 2019 4:39 pm

Mktacc έγραψε:Βγήκαν τα αποτελέσματα ΤΕ!

Επιτέλους!!

Anto
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 164
Εγγραφή: Δευ Αύγ 21, 2017 9:52 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 15Κ/2017

Δημοσίευσηαπό Anto » Παρ Ιαν 25, 2019 8:15 pm

vaitheo έγραψε:Στάλθηκε το mail με τη δεύτερη επιστολή.Μέχρι 5/2 η αποστολή δικαιολογητικών.

Καλησπέρα ξέρεις τι άλλα χαρτιά ζητάνε;εγώ σήμερα απέστειλα το πρώτο πακέτο.

alexisozzy1984
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 493
Εγγραφή: Τετ Ιαν 31, 2018 7:57 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 15Κ/2017

Δημοσίευσηαπό alexisozzy1984 » Παρ Ιαν 25, 2019 8:54 pm

vaitheo έγραψε:Στάλθηκε το mail με τη δεύτερη επιστολή.Μέχρι 5/2 η αποστολή δικαιολογητικών.

Εγώ δεν ελαβα δευτερο εμαιλ...τι ακριβως ζητούν στο δεύτερο?

Ftsp
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Παρ Ιαν 18, 2019 7:27 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 15Κ/2017

Δημοσίευσηαπό Ftsp » Σάβ Ιαν 26, 2019 9:15 am

alexisozzy1984 έγραψε:
vaitheo έγραψε:Στάλθηκε το mail με τη δεύτερη επιστολή.Μέχρι 5/2 η αποστολή δικαιολογητικών.

Εγώ δεν ελαβα δευτερο εμαιλ...τι ακριβως ζητούν στο δεύτερο?


Καλημέρα. Θέλουν ξανά την υπεύθυνη δήλωση με το γνήσιο της υπογραφής, γιατί έχουν συμπληρώσει κάποια στοιχεία, έναν πίνακα συμπληρωμένο με τα στοιχεία μας και όλα τα έγγραφα που καταθέσαμε στον ΑΣΕΠ.

fot2018
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 47
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 03, 2018 10:44 am

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 15Κ/2017

Δημοσίευσηαπό fot2018 » Σάβ Ιαν 26, 2019 9:31 am

alexisozzy1984 έγραψε:
vaitheo έγραψε:Στάλθηκε το mail με τη δεύτερη επιστολή.Μέχρι 5/2 η αποστολή δικαιολογητικών.

Εγώ δεν ελαβα δευτερο εμαιλ...τι ακριβως ζητούν στο δεύτερο?


Καλημέρα σε όλους. Συγχαρητήρια στους ΤΕ. Σχετικά με το δεύτερο μέιλ που εστάλη, είχε συνημμένα τρία αρχεία:
1) ένα PDF στο οποίο αναφέρουν τα συνημμένα έγγραφα που στέλνουν. Ζητούν να στείλουμε όλα τα δικαιολογητικά που είχαμε δηλώσει στην ηλεκτρονική αίτηση. Σε αυτό υπάρχει επίσης πίνακας διανομής για 182 άτομα. Δεν αναφέρεται η τοποθέτηση μόνο το ονοματεπώνυμο.
2) ένα αρχείο excel στο οποίο πρέπει να συμπληρώσουμε ατομικά στοιχεία για την απογραφή νεοδιοριζόμενου (ονοματεπώνυμο δικό μας και γονιών μας, ημερομηνία και τόπος γέννησης, ΑΦΜ, ΑΜΚΑ, οικογενειακή κατάσταση, αριθμό παιδιών, και τίτλους σπουδών).
3) Μια υπεύθυνη δήλωση του νόμου 1599 που θέλει γνήσιο υπογραφής. Μοιάζει με την πρώτη που μας έστειλαν, μόνο που επιπλέον αναφέρεται ότι τα δικαιολογητικά που υποβάλλουμε είναι γνήσια αντίγραφα όσων έχουν υποβληθεί στο ΑΣΕΠ. Η χρονολογία και πάλι είναι 2018, να τη διορθώσετε).

Καλό Σαββατοκύριακο

knt92
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Τετ Ιαν 16, 2019 12:11 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 15Κ/2017

Δημοσίευσηαπό knt92 » Σάβ Ιαν 26, 2019 10:22 am

Καλημέρα!!
1) Ζητούν ξανά την υπεύθυνη δήλωση με το γνήσιο της υπογραφής,
2) Ενα απογραφικο δελτίο που επισυνάπτεται συμπληρωμένο με τα στοιχεία μας,
3) Όλα τα έγγραφα-πτυχία που είχαμε υποβάλει με την αίτηση μας στο ΑΣΕΠ για συμμετοχή στην προκήρυξη.

*Κοιτάξτε και στα ανεπιθύμητα μηνύματα.

Επίσης, μήπως γνωρίζει κάποιος πού θα μπορούσαμε να απευθυνθούμε για να μάθουμε πώς θα γίνει η τοποθέτηση μας στα διάφορα ΚΠΑ του νομού που έχουμε προσληφθεί; Έχουμε δυνατότητα επιλογής;

alexisozzy1984
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 493
Εγγραφή: Τετ Ιαν 31, 2018 7:57 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 15Κ/2017

Δημοσίευσηαπό alexisozzy1984 » Σάβ Ιαν 26, 2019 1:34 pm

Ftsp έγραψε:
alexisozzy1984 έγραψε:
vaitheo έγραψε:Στάλθηκε το mail με τη δεύτερη επιστολή.Μέχρι 5/2 η αποστολή δικαιολογητικών.

Εγώ δεν ελαβα δευτερο εμαιλ...τι ακριβως ζητούν στο δεύτερο?


Καλημέρα. Θέλουν ξανά την υπεύθυνη δήλωση με το γνήσιο της υπογραφής, γιατί έχουν συμπληρώσει κάποια στοιχεία, έναν πίνακα συμπληρωμένο με τα στοιχεία μας και όλα τα έγγραφα που καταθέσαμε στον ΑΣΕΠ.

Καλημέρα Ευχαριστώ για την απάντηση...θα τους πάρω τηλέφωνο να ρωτήσω γιατι δεν ήρθε..

merm
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 227
Εγγραφή: Τρί Ιαν 05, 2010 10:48 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 15Κ/2017

Δημοσίευσηαπό merm » Σάβ Ιαν 26, 2019 1:42 pm

alexisozzy1984 έγραψε:
vaitheo έγραψε:Στάλθηκε το mail με τη δεύτερη επιστολή.Μέχρι 5/2 η αποστολή δικαιολογητικών.

Εγώ δεν ελαβα δευτερο εμαιλ...τι ακριβως ζητούν στο δεύτερο?


Δες και στα ανεπιθύμητα. Να σε ρωτήσω όμως, είχες στείλει καθόλου τα πτυχία και τα υπόλοιπα δικαιολογητικά σου ως ΣΟΧ;
Πάντως φιλικά μία συμβουλή, εάν δεν είναι στα ανεπιθύμητα, πάρε ένα τηλέφωνο, δεν χάνεις τίποτα...

merm
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 227
Εγγραφή: Τρί Ιαν 05, 2010 10:48 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 15Κ/2017

Δημοσίευσηαπό merm » Σάβ Ιαν 26, 2019 2:08 pm

Καλημέρα σε όλους και όλες.
Μετά το δεύτερο email, όπως είδαμε, μας ζητούν μέχρι 5/2/2019, ξανά την Υ.Δ., το επισυναπτόμενο απογραφικό δελτίο και όλα τα δικαιολογητικά/ πτυχία που είχαμε υποβάλει με την αίτηση μας στο ΑΣΕΠ για συμμετοχή στην προκήρυξη.

Το ερώτημα μου, εάν μπορεί κάποιος να βοηθήσει:
- Τότε είχα στείλει μία βεβαίωση για την εμπειρία από το ΙΚΑ. Όμως τη συγκεκριμένη την έχω χάσει, πειράζει να στείλω μία καινούρια;
- Θα πρέπει να ξαναστείλουμε με το δεύτερο πακέτο, πάλι τις ιατρικές βεβαιώσεις και την εκτυπωμένη αίτηση του ΑΣΕΠ;

alexisozzy1984
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 493
Εγγραφή: Τετ Ιαν 31, 2018 7:57 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 15Κ/2017

Δημοσίευσηαπό alexisozzy1984 » Σάβ Ιαν 26, 2019 2:35 pm

knt92 έγραψε:Καλημέρα!!
1) Ζητούν ξανά την υπεύθυνη δήλωση με το γνήσιο της υπογραφής,
2) Ενα απογραφικο δελτίο που επισυνάπτεται συμπληρωμένο με τα στοιχεία μας,
3) Όλα τα έγγραφα-πτυχία που είχαμε υποβάλει με την αίτηση μας στο ΑΣΕΠ για συμμετοχή στην προκήρυξη.

*Κοιτάξτε και στα ανεπιθύμητα μηνύματα.

Επίσης, μήπως γνωρίζει κάποιος πού θα μπορούσαμε να απευθυνθούμε για να μάθουμε πώς θα γίνει η τοποθέτηση μας στα διάφορα ΚΠΑ του νομού που έχουμε προσληφθεί; Έχουμε δυνατότητα επιλογής;


Πραγματικά δεν έχω λαβει τίποτα ..Σας ευχαριστώ όλους για τις πληροφοριες θα τα ετοιμασω και μόλις πάρω επιστολή θα τα στείλω

knt92
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Τετ Ιαν 16, 2019 12:11 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 15Κ/2017

Δημοσίευσηαπό knt92 » Σάβ Ιαν 26, 2019 5:00 pm

Ο πίνακας διανομής τι είναι; Γιατί έχει μόνο 182 ονόματα;

fot2018
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 47
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 03, 2018 10:44 am

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 15Κ/2017

Δημοσίευσηαπό fot2018 » Σάβ Ιαν 26, 2019 6:19 pm

[quote="knt92"]Ο πίνακας διανομής τι είναι; Γιατί έχει μόνο 182 ονόματα;[/quote

Καλησπέρα, προφανώς αφορά αυτούς που δεν αποδέχτηκαν τη ΣΟΧ. Σημειώνονται τα ονοματεπώνυμα με αλφαβητική σειρά.

alexisozzy1984
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 493
Εγγραφή: Τετ Ιαν 31, 2018 7:57 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 15Κ/2017

Δημοσίευσηαπό alexisozzy1984 » Σάβ Ιαν 26, 2019 6:59 pm

alexisozzy1984 έγραψε:
knt92 έγραψε:Καλημέρα!!
1) Ζητούν ξανά την υπεύθυνη δήλωση με το γνήσιο της υπογραφής,
2) Ενα απογραφικο δελτίο που επισυνάπτεται συμπληρωμένο με τα στοιχεία μας,
3) Όλα τα έγγραφα-πτυχία που είχαμε υποβάλει με την αίτηση μας στο ΑΣΕΠ για συμμετοχή στην προκήρυξη.

*Κοιτάξτε και στα ανεπιθύμητα μηνύματα.

Επίσης, μήπως γνωρίζει κάποιος πού θα μπορούσαμε να απευθυνθούμε για να μάθουμε πώς θα γίνει η τοποθέτηση μας στα διάφορα ΚΠΑ του νομού που έχουμε προσληφθεί; Έχουμε δυνατότητα επιλογής;


Πραγματικά δεν έχω λαβει τίποτα ..Σας ευχαριστώ όλους για τις πληροφοριες θα τα ετοιμασω και μόλις πάρω επιστολή θα τα στείλω


Δεν είναι δυατυχως πουθενά στο email..αρχικά αποδέχτηκα σοχ αλλα επειδη δωσαν μικρό περιθώριο για ανάληψη υπηρεσίας και δεν προλάβαινα ούτε σπίτι να βρω λόγω της προηγούμενης μου εργασίας έστειλα εκ νέου υπεύθυνη δήλωση δηλώνοντας ότι θα περιμένω τα οριστικά...Θα πάρω ναι να ρωτήσω ποτέ θα έρθει επιστολή και να δηλώσω αλλαγη αριθμο τηλεφώνου...

aris3
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 278
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 04, 2018 9:19 am

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 15Κ/2017

Δημοσίευσηαπό aris3 » Σάβ Ιαν 26, 2019 8:29 pm

merm έγραψε:Καλημέρα σε όλους και όλες.
Μετά το δεύτερο email, όπως είδαμε, μας ζητούν μέχρι 5/2/2019, ξανά την Υ.Δ., το επισυναπτόμενο απογραφικό δελτίο και όλα τα δικαιολογητικά/ πτυχία που είχαμε υποβάλει με την αίτηση μας στο ΑΣΕΠ για συμμετοχή στην προκήρυξη.

Το ερώτημα μου, εάν μπορεί κάποιος να βοηθήσει:
- Τότε είχα στείλει μία βεβαίωση για την εμπειρία από το ΙΚΑ. Όμως τη συγκεκριμένη την έχω χάσει, πειράζει να στείλω μία καινούρια;
- Θα πρέπει να ξαναστείλουμε με το δεύτερο πακέτο, πάλι τις ιατρικές βεβαιώσεις και την εκτυπωμένη αίτηση του ΑΣΕΠ;

Δεν χρειάζεται να ξαναστείλεις τις ιατρικές γνωματεύσεις και την αίτηση.
Εννοειται ότι ,εφόσον δεν έχεις την παλιά , μπορείς να στείλεις μια καινούργια βεβαίωση του εφκα.αυτοι κοιτάνε την χρονική περίοδο που έκανες την αίτηση.

alkis100
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: Παρ Ιουν 29, 2018 5:20 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 15Κ/2017

Δημοσίευσηαπό alkis100 » Σάβ Ιαν 26, 2019 9:54 pm

Δεν ξέρω αν αντιμετώπισε και άλλος το ίδιο θέμα. Απέστειλα τα δικαιολογητικά της πρώτης επιστολής με συστημένο των ΕΛΤΑ ,από την περασμένη τρίτη, και ακόμη να φτάσουν στην υπηρεσία. Στην επιστολή αναφέρει ότι έχουμε δέκα μέρες για να τα αποστείλουμε, λογικά εννοεί το χρονικό διάστημα αποστολής και όχι το πότε θα φτάσουν..;


Επιστροφή σε “ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 29 επισκέπτες