Προκήρυξη ΑΣΕΠ 15Κ/2017

Διαγωνισμοί με σειρά προτεραιότητας σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
katpant81
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 163
Εγγραφή: Παρ Σεπ 14, 2018 2:46 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 15Κ/2017

Δημοσίευσηαπό katpant81 » Τετ Απρ 29, 2020 12:52 pm

Συγχαρητήρια στους επιτυχόντες και καλώς να μας έρθετε στον ΟΑΕΔ, ο οποίος είναι ένας φορέας με πολλή δουλειά λόγω πολλαπλών αντικειμένων.
Από τη στιγμή που θα σταλεί στο Εθνικό Τυπογραφείο η απόφαση του Διοικητή για το διορισμό σας χρειάζεται περίπου ένα εικοσαήμερο με μήνα για την έκδοση του ΦΕΚ του διορισμού. Μόλις βγει, αποφασίζει η Διοίκηση που θα σας τοποθετήσει, γιατί σε ορισμένες περιφερειακές ενότητες υπάρχουν παραπάνω από ένα ΚΠΑ (όπως Κεντρικού Τομέα Αθηνών) και συντάσσει και αποστέλλει στους διοριστέους την σχετική επιστολή. Από την ημερομηνία της παραλαβής της επιστολής έχει ο διοριστέος ένα μήνα περιθώριο να ορκιστεί.

sun1
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Τρί Φεβ 18, 2020 12:06 am

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 15Κ/2017

Δημοσίευσηαπό sun1 » Τετ Απρ 29, 2020 4:41 pm

Καλησπέρα σε όλους,
(επειδή εχω μπερδευτεί)
ο μισθός για ΠΕ εργοδοτων με μεταπτυχιακό χωρίς προϋπηρεσία και παιδιά και χωρις υπερωρίες και ελέγχους ποιος είναι;
καταλαβαίνω οτι τους πρώτους μήνες δεν είναι ξεκάθαρο. αφού περάσουν οι πρώτοι μήνες ποια είναι τελικά τα καθαρά λεφτά που περνει κάποιος;

επίσης τι κάνει ο ΠΕ ΕΡΓΟΔΟΤΩΝ(καθήκοντα) , είναι εφικτά όσα ζητάνε;

katpant81
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 163
Εγγραφή: Παρ Σεπ 14, 2018 2:46 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 15Κ/2017

Δημοσίευσηαπό katpant81 » Πέμ Απρ 30, 2020 9:31 am

sun1 έγραψε:Καλησπέρα σε όλους,
(επειδή εχω μπερδευτεί)
ο μισθός για ΠΕ εργοδοτων με μεταπτυχιακό χωρίς προϋπηρεσία και παιδιά και χωρις υπερωρίες και ελέγχους ποιος είναι;
καταλαβαίνω οτι τους πρώτους μήνες δεν είναι ξεκάθαρο. αφού περάσουν οι πρώτοι μήνες ποια είναι τελικά τα καθαρά λεφτά που περνει κάποιος;

επίσης τι κάνει ο ΠΕ ΕΡΓΟΔΟΤΩΝ(καθήκοντα) , είναι εφικτά όσα ζητάνε;



Είμαι ΤΕ με δυο παιδιά και μεταπτυχιακό και παίρνω 940 χωρίς ελέγχους και υπερωρίες. Το μεταπτυχιακό σου εφόσον είναι σε αυτά που ήθελε η προκήρυξη θα σε ανεβάσει μισθολογικά αφού γίνει η επανακατάταξη σου σε υψηλότερο κλιμάκιο, σε εμας έγινε περίπου στον ενάμιση μήνα από το διορισμό.
Επίσης εάν έχεις προϋπηρεσία στο δημόσιο και μόνο, να κάνεις κατευθείαν αίτηση αναγνώρισης για βαθμολογική και μισθολογική εξέλιξη, η οποία ως διαδικασία καθυστερεί αρκετά. Εάν έχεις προϋπηρεσία στον ιδιωτικό περιμένεις τη μονιμοποίηση σου μετά το πέρας της διετίας από την πρόσληψη, αλλά μόνο για βαθμολογική εξέλιξη και πάντα έως επτά έτη προϋπηρεσίας.

gery
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 375
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 19, 2017 9:35 am

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 15Κ/2017

Δημοσίευσηαπό gery » Πέμ Απρ 30, 2020 1:52 pm

katpant81 έγραψε:Είμαι ΤΕ με δυο παιδιά και μεταπτυχιακό και παίρνω 940 χωρίς ελέγχους και υπερωρίες. Το μεταπτυχιακό σου εφόσον είναι σε αυτά που ήθελε η προκήρυξη θα σε ανεβάσει μισθολογικά αφού γίνει η επανακατάταξη σου σε υψηλότερο κλιμάκιο, σε εμας έγινε περίπου στον ενάμιση μήνα από το διορισμό.
Επίσης εάν έχεις προϋπηρεσία στο δημόσιο και μόνο, να κάνεις κατευθείαν αίτηση αναγνώρισης για βαθμολογική και μισθολογική εξέλιξη, η οποία ως διαδικασία καθυστερεί αρκετά. Εάν έχεις προϋπηρεσία στον ιδιωτικό περιμένεις τη μονιμοποίηση σου μετά το πέρας της διετίας από την πρόσληψη, αλλά μόνο για βαθμολογική εξέλιξη και πάντα έως επτά έτη προϋπηρεσίας.


Συγγνώμη να ρωτήσω η αναγνώριση του μεταπτυχιακού σου ως σχετικού έγινε με βάση την απόφαση του ασεπ ;
Δηλαδή επειδή το ασεπ τη βαθμολόγησε ως σχετική (κατά την πρόσληψη) , αυτός που σε προσέλαβε αμέσως δέχτηκε το μεταπτυχιακό
ως σχετικό χωρις να περιμένει απόφαση υπηρεσιακού συμβουλίου ;
Ενώ στην προυπηρεσία ακόμη και αν το ασεπ τη δεχτεί ως σχετική θα περιμένεις απόφαση αναγνώρισης,
η οποία μπορεί να είναι διαφορετική ;

sun1
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Τρί Φεβ 18, 2020 12:06 am

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 15Κ/2017

Δημοσίευσηαπό sun1 » Παρ Μάιος 01, 2020 12:15 pm

katpant81 έγραψε:
sun1 έγραψε:Καλησπέρα σε όλους,
(επειδή εχω μπερδευτεί)
ο μισθός για ΠΕ εργοδοτων με μεταπτυχιακό χωρίς προϋπηρεσία και παιδιά και χωρις υπερωρίες και ελέγχους ποιος είναι;
καταλαβαίνω οτι τους πρώτους μήνες δεν είναι ξεκάθαρο. αφού περάσουν οι πρώτοι μήνες ποια είναι τελικά τα καθαρά λεφτά που περνει κάποιος;

επίσης τι κάνει ο ΠΕ ΕΡΓΟΔΟΤΩΝ(καθήκοντα) , είναι εφικτά όσα ζητάνε;



Είμαι ΤΕ με δυο παιδιά και μεταπτυχιακό και παίρνω 940 χωρίς ελέγχους και υπερωρίες. Το μεταπτυχιακό σου εφόσον είναι σε αυτά που ήθελε η προκήρυξη θα σε ανεβάσει μισθολογικά αφού γίνει η επανακατάταξη σου σε υψηλότερο κλιμάκιο, σε εμας έγινε περίπου στον ενάμιση μήνα από το διορισμό.
Επίσης εάν έχεις προϋπηρεσία στο δημόσιο και μόνο, να κάνεις κατευθείαν αίτηση αναγνώρισης για βαθμολογική και μισθολογική εξέλιξη, η οποία ως διαδικασία καθυστερεί αρκετά. Εάν έχεις προϋπηρεσία στον ιδιωτικό περιμένεις τη μονιμοποίηση σου μετά το πέρας της διετίας από την πρόσληψη, αλλά μόνο για βαθμολογική εξέλιξη και πάντα έως επτά έτη προϋπηρεσίας.


Σε ευχαριστώ για την απάντηση. ναι το μεταπτυχιακό ήταν απαραίτητο πρόσθετο προσον οποτε θα ειμαι ΠΕ με μεταπτυχιακό.προϋπηρεσία στο δημόσιο δεν έχω.
πόσα υπολογίζεις θα είναι τα λεφτά που θα περνω;

είσαι εργοδοτων ή ανέργων; ξέρεις τι κανει ο εργοδοτών; ψάχνει επιχειρήσεις; επίσης αν καταργηθεί σαν θέση τι γίνεται;

ευχαριστώ εκ των προτέρων, η αλήθεια είναι οτι εχω αγωνία.

stellak
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 124
Εγγραφή: Τετ Απρ 04, 2018 4:38 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 15Κ/2017

Δημοσίευσηαπό stellak » Παρ Μάιος 01, 2020 4:22 pm

sun1 έγραψε:
katpant81 έγραψε:
sun1 έγραψε:Καλησπέρα σε όλους,
(επειδή εχω μπερδευτεί)
ο μισθός για ΠΕ εργοδοτων με μεταπτυχιακό χωρίς προϋπηρεσία και παιδιά και χωρις υπερωρίες και ελέγχους ποιος είναι;
καταλαβαίνω οτι τους πρώτους μήνες δεν είναι ξεκάθαρο. αφού περάσουν οι πρώτοι μήνες ποια είναι τελικά τα καθαρά λεφτά που περνει κάποιος;

επίσης τι κάνει ο ΠΕ ΕΡΓΟΔΟΤΩΝ(καθήκοντα) , είναι εφικτά όσα ζητάνε;



Είμαι ΤΕ με δυο παιδιά και μεταπτυχιακό και παίρνω 940 χωρίς ελέγχους και υπερωρίες. Το μεταπτυχιακό σου εφόσον είναι σε αυτά που ήθελε η προκήρυξη θα σε ανεβάσει μισθολογικά αφού γίνει η επανακατάταξη σου σε υψηλότερο κλιμάκιο, σε εμας έγινε περίπου στον ενάμιση μήνα από το διορισμό.
Επίσης εάν έχεις προϋπηρεσία στο δημόσιο και μόνο, να κάνεις κατευθείαν αίτηση αναγνώρισης για βαθμολογική και μισθολογική εξέλιξη, η οποία ως διαδικασία καθυστερεί αρκετά. Εάν έχεις προϋπηρεσία στον ιδιωτικό περιμένεις τη μονιμοποίηση σου μετά το πέρας της διετίας από την πρόσληψη, αλλά μόνο για βαθμολογική εξέλιξη και πάντα έως επτά έτη προϋπηρεσίας.


Σε ευχαριστώ για την απάντηση. ναι το μεταπτυχιακό ήταν απαραίτητο πρόσθετο προσον οποτε θα ειμαι ΠΕ με μεταπτυχιακό.προϋπηρεσία στο δημόσιο δεν έχω.
πόσα υπολογίζεις θα είναι τα λεφτά που θα περνω;

είσαι εργοδοτων ή ανέργων; ξέρεις τι κανει ο εργοδοτών; ψάχνει επιχειρήσεις; επίσης αν καταργηθεί σαν θέση τι γίνεται;

ευχαριστώ εκ των προτέρων, η αλήθεια είναι οτι εχω αγωνία.


Αυτό με την κατάργηση της θέσης με ανησυχεί κ μένα.αν φανεί ότι δεν είμαστε αποτελεσματικοί στην εύρεση εταιριών,μπορούν να μας καταργήσουν κ εν μια νυκτί να βρεθούμε στο δρομο;Καλό μήνα!

katpant81
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 163
Εγγραφή: Παρ Σεπ 14, 2018 2:46 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 15Κ/2017

Δημοσίευσηαπό katpant81 » Κυρ Μάιος 03, 2020 9:04 pm

gery έγραψε:
katpant81 έγραψε:Είμαι ΤΕ με δυο παιδιά και μεταπτυχιακό και παίρνω 940 χωρίς ελέγχους και υπερωρίες. Το μεταπτυχιακό σου εφόσον είναι σε αυτά που ήθελε η προκήρυξη θα σε ανεβάσει μισθολογικά αφού γίνει η επανακατάταξη σου σε υψηλότερο κλιμάκιο, σε εμας έγινε περίπου στον ενάμιση μήνα από το διορισμό.
Επίσης εάν έχεις προϋπηρεσία στο δημόσιο και μόνο, να κάνεις κατευθείαν αίτηση αναγνώρισης για βαθμολογική και μισθολογική εξέλιξη, η οποία ως διαδικασία καθυστερεί αρκετά. Εάν έχεις προϋπηρεσία στον ιδιωτικό περιμένεις τη μονιμοποίηση σου μετά το πέρας της διετίας από την πρόσληψη, αλλά μόνο για βαθμολογική εξέλιξη και πάντα έως επτά έτη προϋπηρεσίας.


Συγγνώμη να ρωτήσω η αναγνώριση του μεταπτυχιακού σου ως σχετικού έγινε με βάση την απόφαση του ασεπ ;
Δηλαδή επειδή το ασεπ τη βαθμολόγησε ως σχετική (κατά την πρόσληψη) , αυτός που σε προσέλαβε αμέσως δέχτηκε το μεταπτυχιακό
ως σχετικό χωρις να περιμένει απόφαση υπηρεσιακού συμβουλίου ;
Ενώ στην προυπηρεσία ακόμη και αν το ασεπ τη δεχτεί ως σχετική θα περιμένεις απόφαση αναγνώρισης,
η οποία μπορεί να είναι διαφορετική ;



Η αναγνώριση του μεταπτυχιακού για άμεση επανακατάταξη γίνεται χωρίς υπηρεσιακό συμβούλιο από το γραφείο προσωπικού εφόσον τα μεταπτυχιακό που έχεις ήταν προαπαιτούμενο στην προκήρυξη, αυτό ορίζεται ρητά στους νόμους για το μισθολόγιο των δημοσίων υπαλλήλων. Άλλο πράγμα αυτό και άλλο πράγμα η συνάφεια που δίνει το ΑΣΕΠ. Επίσης όσοι είχαν διδακτορικά δεν τους αναγνωρίστηκαν αυτόματα γιατί δεν ήταν προαπαιτούμενα στην προκήρυξη άσχετα από το γεγονός ότι όσοι τα είχαν πήραν μόρια από το ΑΣΕΠ. Γενικά η όποια αναγνώριση χρειάζεται υπηρεσιακό συμβούλιο, παίρνει χρόνο. Όσον αφορά την προϋπηρεσία στο δημόσιο κάνεις αίτηση για αναγνώριση από την πρώτη στιγμή της πρόσληψης για βαθμολογική και μισθολογική εξέλιξη, ενώ η προϋπηρεσία στον ιδιωτικό μπορεί να αναγνωρισθεί μετά τη διετή δόκιμη υπηρεσία.

evi2017
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Τετ Μαρ 22, 2017 2:46 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 15Κ/2017

Δημοσίευσηαπό evi2017 » Τρί Μάιος 05, 2020 5:25 pm

Καλησπέρα σε όλους!
Σχετικά με την διαδικασία πρόσληψης επί αναπληρώσεων βάσει της παρ. 4 του αρθρ.7 του Ν.3051/20.9.2002 ΔΕΝ απαιτείται δημοσίευση στην Εφημερίδα της Κυβερνήσεως συμπληρωματικού πίνακα διοριστέων. Η απόφαση του Διοικητή για τον διορισμό δημοσιεύτηκε στην Διαύγεια στις 10/4/2020...λογικά, αν κατάλαβα σωστά,ανά πάσα στιγμή, μέσα στον μήνα, θα σταλθεί επιστολή τοποθέτησης.

sun1
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Τρί Φεβ 18, 2020 12:06 am

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 15Κ/2017

Δημοσίευσηαπό sun1 » Τετ Μάιος 06, 2020 5:27 pm

bkontogianni έγραψε:Κι εγώ έχω ζητήσει παράταση μέχρι 10 Ιουλίου και έγινε δεκτή...



καλησπέρα;
είναι εύκολο να μας πεις από την εμπειρία σου ή και γενικότερα απο οσα έχεις ακούσει για ποιόν λόγο μπορεί να σου δώσουν παράταση;
και συνήθως για πόσο διάστημα αυτή εγκρίνεται;
εσύ πως το χειρίστηκες;


(υ. σ. χαρτιά γιατρού ιδιώτη δέχονται;)

σε ευχαριστώ πολύ!!

xana
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 717
Εγγραφή: Τετ Απρ 05, 2017 4:45 am

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 15Κ/2017

Δημοσίευσηαπό xana » Πέμ Μάιος 07, 2020 3:28 pm

evi2017 έγραψε:Καλησπέρα σε όλους!
Σχετικά με την διαδικασία πρόσληψης επί αναπληρώσεων βάσει της παρ. 4 του αρθρ.7 του Ν.3051/20.9.2002 ΔΕΝ απαιτείται δημοσίευση στην Εφημερίδα της Κυβερνήσεως συμπληρωματικού πίνακα διοριστέων. Η απόφαση του Διοικητή για τον διορισμό δημοσιεύτηκε στην Διαύγεια στις 10/4/2020...λογικά, αν κατάλαβα σωστά,ανά πάσα στιγμή, μέσα στον μήνα, θα σταλθεί επιστολή τοποθέτησης.


Δεν απαιτείται δημοσίευση του συμπληρωματικού πίνακα διοριστέων, για την περίπτωση των αναπληρώσεων. Του διορισμού όμως απαιτείται κανονικά! Πίνακας διοριστέων είναι αυτός που αποστέλλεται στο εθνικό τυπογραφείο από το ΑΣΕΠ μετά τα οριστικά και με βάση αυτόν τρέχουν το διορισμό. Και τα δύο (πίνακας διοριστέων και διορισμός) δημοσιεύονται σε ΦΕΚ (στο τεύχος Γ). Εν ολίγοις, πρέπει να βγει σε ΦΕΚ ο διορισμός σου για να σε καλέσουν να αναλάβεις υπηρεσία.

evi2017
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Τετ Μαρ 22, 2017 2:46 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 15Κ/2017

Δημοσίευσηαπό evi2017 » Παρ Μάιος 08, 2020 1:31 am

xana έγραψε:
evi2017 έγραψε:Καλησπέρα σε όλους!
Σχετικά με την διαδικασία πρόσληψης επί αναπληρώσεων βάσει της παρ. 4 του αρθρ.7 του Ν.3051/20.9.2002 ΔΕΝ απαιτείται δημοσίευση στην Εφημερίδα της Κυβερνήσεως συμπληρωματικού πίνακα διοριστέων. Η απόφαση του Διοικητή για τον διορισμό δημοσιεύτηκε στην Διαύγεια στις 10/4/2020...λογικά, αν κατάλαβα σωστά,ανά πάσα στιγμή, μέσα στον μήνα, θα σταλθεί επιστολή τοποθέτησης.


Δεν απαιτείται δημοσίευση του συμπληρωματικού πίνακα διοριστέων, για την περίπτωση των αναπληρώσεων. Του διορισμού όμως απαιτείται κανονικά! Πίνακας διοριστέων είναι αυτός που αποστέλλεται στο εθνικό τυπογραφείο από το ΑΣΕΠ μετά τα οριστικά και με βάση αυτόν τρέχουν το διορισμό. Και τα δύο (πίνακας διοριστέων και διορισμός) δημοσιεύονται σε ΦΕΚ (στο τεύχος Γ). Εν ολίγοις, πρέπει να βγει σε ΦΕΚ ο διορισμός σου για να σε καλέσουν να αναλάβεις υπηρεσία.


Σωστά. Ίσως ερμήνευσα λάθος:
1 την τελευταία παράγραφο της απόφασης του ΑΣΕΠ (ΑΔΑ 66Θ66Η6-Υ12) που αφορά την εγγραφή στον συμπληρωματικό πίνακα διοριστέων και την διάθεση τους για διορισμό και
2. τις υπ. αριθμ. 12 και 13 έχοντας υπόψη, της απόφασης του Διοικητή του ΟΑΕΔ (ΑΔΑ Ψ68Δ4691Ω2-Π49), που αναφέρονται στις βεβαιώσεις εγγραφής στο Μητρώο Ανθρώπινου Δυναμικού του Ελληνικού Δημοσίου και στις βεβαιώσεις του ΔΙΠΑΑΔ του Υπουργείου Διοικητικής Ανασυγκρότησης, αντίστοιχα.
Ευχαριστώ για την διευκρίνιση. Αναμένουμε λοιπόν.

fgk
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Κυρ Μάιος 10, 2020 4:26 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 15Κ/2017

Δημοσίευσηαπό fgk » Κυρ Μάιος 10, 2020 9:09 pm

Καλησπέρα σας,

Τυγχάνει να είμαι επιτυχούσα της 15Κ/2017 και διοριστέα με τη νέα πράξη από τους αναπληρωματικούς πίνακες ως εργασιακός σύμβουλος ανέργων.
Θα ήθελα να ρωτήσω αρχικά ποιός είναι ο μισθός του νεοπροσλαμβανόμενου. Στο forum είδα ότι κάποιοι αναφέρονται σε επιδόματα για ελέγχους. Αυτά ισχύουν και στους εργασιακούς συμβούλους ανέργων; Επιπλέον, η εκπαίδευση τι αφορά και πότε γίνεται.

Σας ευχαριστώ.

sunnyday
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Σάβ Μάιος 09, 2020 11:02 am

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 15Κ/2017

Δημοσίευσηαπό sunnyday » Τρί Μάιος 12, 2020 10:30 am

Καλημέρα σας με καλά νέα! Δημοσιεύτηκε στο ΦΕΚ Γ 622 - 11.05.2020 ο διορισμός μας. Καλή σταδιοδρομία σε όλους μας!

katpant81
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 163
Εγγραφή: Παρ Σεπ 14, 2018 2:46 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 15Κ/2017

Δημοσίευσηαπό katpant81 » Τρί Μάιος 12, 2020 1:07 pm

fgk έγραψε:Καλησπέρα σας,

Τυγχάνει να είμαι επιτυχούσα της 15Κ/2017 και διοριστέα με τη νέα πράξη από τους αναπληρωματικούς πίνακες ως εργασιακός σύμβουλος ανέργων.
Θα ήθελα να ρωτήσω αρχικά ποιός είναι ο μισθός του νεοπροσλαμβανόμενου. Στο forum είδα ότι κάποιοι αναφέρονται σε επιδόματα για ελέγχους. Αυτά ισχύουν και στους εργασιακούς συμβούλους ανέργων; Επιπλέον, η εκπαίδευση τι αφορά και πότε γίνεται.

Σας ευχαριστώ.



Καλησπέρα, για να έχεις μια εικόνα του τι θα παίρνεις δες προηγούμενες αναφορές μου στις δυο ή τρεις τελευταίες σελίδες. Εξαρτάται επιπλέον ο μισθός από το 1) εάν έχεις παιδιά, 2) έαν είσαι σε παραμεθόριο περιοχή, 3) εάν είχες προαπαιτούμενο από την προκήρυξη μεταπτυχιακό, το οποίο σε αναβαθμίζει,4) εάν έχεις προηγούμενη εμπειρία στο δημόσιο αφού αναγνωρισθεί από το υπηρεσιακό συμβούλιο, και 5)εάν είσαι ΤΕ ή ΠΕ.

Όλοι οι εργαζόμενοι έχουν δικαίωμα στους ελέγχους. Εγώ επέλεξα να μην κάνω αλλά από ότι μου έχουν πει άλλοι συνάδελφοι οι έλεγχοι είναι περίπου στα 230.

sunnyday
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Σάβ Μάιος 09, 2020 11:02 am

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 15Κ/2017

Δημοσίευσηαπό sunnyday » Τρί Μάιος 12, 2020 2:49 pm

sunnyday έγραψε:Καλημέρα σας με καλά νέα! Δημοσιεύτηκε στο ΦΕΚ Γ 622 - 11.05.2020 ο διορισμός μας. Καλή σταδιοδρομία σε όλους μας!

Στη δημοσίευση έχει γίνει λάθος στο επώνυμο ενός διορισθέντα. Απ' ότι φαίνεται πάμε για διόρθωση.....


Επιστροφή σε “ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 20 επισκέπτες