Προκήρυξη ΑΣΕΠ 15Κ/2017

Διαγωνισμοί με σειρά προτεραιότητας σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
klearxos2018
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 29, 2018 3:03 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 15Κ/2017

Δημοσίευσηαπό klearxos2018 » Δευ Ιαν 21, 2019 3:29 pm

Alina2017 έγραψε:Καλημέρα παιδια σήμερα μίλησα με υπουργείο δικαιοσύνης κ με ΑΣΕΠ.Μου διευκρίνησαν ότι αν έχω κάνει αποδοχή στην 1Κ, η αποδοχή της 15Κ θα σημαίνει αυτόματα τη διαγραφή μου στην 15Κ γιατι πρέπει ναχω έναν μοναδικό κωδικό μισθοδοτούμενου υπαλλήλου στο δημόσιο παρόλο που ακόμα δεν έχουμε καν κάνει ανάληψη ευθύνης.Η 1Κ έχει δικαστικές εκκρεμότητες που σημαίνει οτι στο τέλος μπορει να βρεθούμε κ άνεργοι ξαφνικά.Το έχει ψάξει κάποιος πιο μεθοδικα αυτό?

Alina μπες στο θεμα διοριζομενοι 1Κ/2017 και πιστευω θα σε βοηθησουν!! Δε νομιζω να εχεις καποιο θεμα βεβαια αν εισαι στον πινακα των προσωρινων και των οριστικων!

aris3
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 278
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 04, 2018 9:19 am

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 15Κ/2017

Δημοσίευσηαπό aris3 » Δευ Ιαν 21, 2019 4:45 pm

Alina2017 έγραψε:Καλημέρα παιδια σήμερα μίλησα με υπουργείο δικαιοσύνης κ με ΑΣΕΠ.Μου διευκρίνησαν ότι αν έχω κάνει αποδοχή στην 1Κ, η αποδοχή της 15Κ θα σημαίνει αυτόματα τη διαγραφή μου στην 15Κ γιατι πρέπει ναχω έναν μοναδικό κωδικό μισθοδοτούμενου υπαλλήλου στο δημόσιο παρόλο που ακόμα δεν έχουμε καν κάνει ανάληψη ευθύνης.Η 1Κ έχει δικαστικές εκκρεμότητες που σημαίνει οτι στο τέλος μπορει να βρεθούμε κ άνεργοι ξαφνικά.Το έχει ψάξει κάποιος πιο μεθοδικα αυτό?

Δεν κατάλαβα τί εννοείς.
Είσαι διοριστεα στην 1κ και στην 15κ.
Έχεις στείλει τα δικαιολογητικά που σου ζητήσανε στην 1κ και θα κάνεις το ίδιο και στην 15κ.
Είσαι στο ΦΕΚ διορισμού της 1κ των 68 που βγήκε; είσαι σε αυτό που ακολουθεί; είσαι ταυτόχρονα στους προσωρινούς και στους οριστικούς πίνακες; ή μόνο στους οριστικούς;
Ο μόνος τρόπος να αποδεχθεί κάποιος διορισμό είναι να ορκιστεί.
Τι ακριβώς φοβάσαι; μήπως επειδή έστειλες τα δικαιολογητικά στην 1κ , αποκλείεσαι από την 15 κ;
Μήπως αν στείλεις τα δικαιολογητικά στην 15 κ αποκλείεσαι από την 1κ;
Αυτό περί μοναδικού αριθμού μητρώου μισθοδοτούμενου εκτιμώ ότι δεν ισχύει.
Ίσως κρατάς τον ίδιο αριθμό μητρώου και στον άλλο φορέα.
Αλλιώς δεν μπορώ να εξηγήσω την δυνατότητα που έχει ,κάποιος εν ενεργεία δημόσιος υπάλληλος,να συμμετάσχει σε μια άλλη προκήρυξη , αρκεί να έχει περάσει πενταετία από τον διορισμό του.
Αυτός δεν έχει ήδη αριθμό μητρώου μισθοδοτούμενου;
Αυτός στο υπουργείο δικαιοσύνης που στα είπε ήταν στο τηλέφωνο που τελειώνει σε72 20 ή 7219;
Μου φαίνεται παράξενο που ελαφρά τη καρδία δίνουν τέτοιες πληροφορίες.
Ακόμα και να ορκιστείς σε μία θέση , έχεις το δικαίωμα να παραιτηθείς και να πας σε μία άλλη.
Αρκεί να μην ήσουν δημόσιος υπάλληλος όταν έκανες την αίτηση (πιο συγκεκριμένα στην καταληκτική ημερομηνία της αιτήσεως να μην ήσουν δημόσιος υπάλληλος), ή να έχει περάσει πενταετία από την ημερομηνία του διορισμού σου.

katpant81
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 163
Εγγραφή: Παρ Σεπ 14, 2018 2:46 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 15Κ/2017

Δημοσίευσηαπό katpant81 » Δευ Ιαν 21, 2019 4:55 pm

klearxos2018 έγραψε:
Alina2017 έγραψε:Καλημέρα παιδια σήμερα μίλησα με υπουργείο δικαιοσύνης κ με ΑΣΕΠ.Μου διευκρίνησαν ότι αν έχω κάνει αποδοχή στην 1Κ, η αποδοχή της 15Κ θα σημαίνει αυτόματα τη διαγραφή μου στην 15Κ γιατι πρέπει ναχω έναν μοναδικό κωδικό μισθοδοτούμενου υπαλλήλου στο δημόσιο παρόλο που ακόμα δεν έχουμε καν κάνει ανάληψη ευθύνης.Η 1Κ έχει δικαστικές εκκρεμότητες που σημαίνει οτι στο τέλος μπορει να βρεθούμε κ άνεργοι ξαφνικά.Το έχει ψάξει κάποιος πιο μεθοδικα αυτό?

Alina μπες στο θεμα διοριζομενοι 1Κ/2017 και πιστευω θα σε βοηθησουν!! Δε νομιζω να εχεις καποιο θεμα βεβαια αν εισαι στον πινακα των προσωρινων και των οριστικων!


Αυτό που σου είπαν δεν είμαι σίγουρη ότι ισχύει, διοτι κατα διαστήματα βλέπω στο εθνικο τυπογραφείο νέους διορισμούς ήδη δημοσίων υπαλλήλων, δηλαδή αυτόδίκαιη παραίτηση και λύση της υπαλληλικής σχέσης ενός ατόμου π.χ ΤΕ νοσηλευτικής από το Νοσοκομείο Ταδε λόγω διορισμού του σε άλλο νοσοκομείο με ημερομηνία ορκομωσίας ταδε. Αυτό σημαίνει ότι διορίστηκε πρό πενταετίας τουλάχιστον σε κάποιο νοσοκομείο, γράφτηκε στο μητρώο μισθοδοτούμενων, παρήλθε η πενταετία, ξαναέκανε τα χαρτια του για άλλο νοσοκομείο και ήταν επιτυχών και στην τελευταία προκήρυξη. Τον καλέσαν να στείλει τα χαρτια του στο νέο διορισμό, τον έγραψαν ξανά στο μητρώο (προφανώς για να ξεκινήσει η μισθοδοσία όταν διοριστεί με την ορκομωσία), βγήκε ΦΕΚ , ορκίστηκε στο νέο νοσοκομείο και αυτοδίκαια θεωρείται ότι έφυγε από το πρώτο. Εαν ισχύει αυτό που λες, δεν θα μπορούσε να γινει η παραπάνω διαδικασία αφού το δευτερο νοσοκομείο δεν θα μπορούσε να τον ξαναγράψει στο μητρώο. Ίσως να επιτρέπεται η διπλοεγγραφή στο σύστημα του μητρώου δημοσίων υπαλλήλων, με την προυπόθεση να μην φαίνεται με διπλή μισθοδοσία, πράγμα αδύνατον αφού τη μια μερα πληρωνόταν από τον ένα και μετά από τον άλλο φορέα. Τι να πώ?
Μπορεί και κάτι άλλο να μου διαφεύγει.
Πάντως εγω βρεθηκα στην εξης θέση:
Ειμαι ήδη στο δημόσιο από τα τελη του 2006 και πριν διοριστώ έκανα τα χαρτια μου σε μια προκήρυξη το καλοκαίρι του 2006, της οποίας τα αποτελέσματα βγήκαν το 2009 και λόγω μνημονίων δεν έγιναν οι προσλήψειςς. Με καλέσαν 12 χρόνια μετά , το Μαιο του 2018 και μου ειπαν οτι ξεκολλησαν τους διορισμούς και με κάλεσαν για διορισμό, να αποδεχτώ ή όχι. Εγώ αποδέχτηκα. Μου ειπαν η θεση είναι μόνιμη, φανταστείτε δεν θυμόμουν καν ότι ειχα κάνει τα χαρτια μου και ότι εαν είμαι ήδη στο δημόσιο θα αναγνωρίζονταν τα χρόνια προυπηρεσίας. Τους εστειλα διαφορα χαρτια όπως λογαριασμό τραπεζας , ΙΒΑΝ αφμ ιατρικες βεβαιώσεις και δεν μου ειπαν οτι υπάρχει κάποιο πρόβλημα. Και μάλιστα είδαν και τη φωτοτυπία του βιβλιαρείου μου υγειας, η οποία γραφει πού εργάζομαι τωρα ως δημόσιος υπάλληλος. Εαν υπήρχε πρόβλημα αφού είμαι ηδη γραμμένη στο μητρώο δεν θα μου το ελεγαν? μπορεί αυτοί να το βλέπουν στο μητρώο και να σε ξαναγράφουν και με το διορισμό και ανάληψη υπηρεσία (ορκομωσία) να ενεργοποιείται και η μισθοδοσία.

katpant81
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 163
Εγγραφή: Παρ Σεπ 14, 2018 2:46 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 15Κ/2017

Δημοσίευσηαπό katpant81 » Δευ Ιαν 21, 2019 5:01 pm

klearxos2018 έγραψε:
Alina2017 έγραψε:Καλημέρα παιδια σήμερα μίλησα με υπουργείο δικαιοσύνης κ με ΑΣΕΠ.Μου διευκρίνησαν ότι αν έχω κάνει αποδοχή στην 1Κ, η αποδοχή της 15Κ θα σημαίνει αυτόματα τη διαγραφή μου στην 15Κ γιατι πρέπει ναχω έναν μοναδικό κωδικό μισθοδοτούμενου υπαλλήλου στο δημόσιο παρόλο που ακόμα δεν έχουμε καν κάνει ανάληψη ευθύνης.Η 1Κ έχει δικαστικές εκκρεμότητες που σημαίνει οτι στο τέλος μπορει να βρεθούμε κ άνεργοι ξαφνικά.Το έχει ψάξει κάποιος πιο μεθοδικα αυτό?

Alina μπες στο θεμα διοριζομενοι 1Κ/2017 και πιστευω θα σε βοηθησουν!! Δε νομιζω να εχεις καποιο θεμα βεβαια αν εισαι στον πινακα των προσωρινων και των οριστικων!


Μπήκα και στο μητρώο μισθοδοτούμενων

http://apografi.gov.gr/mitroo/diadikasi ... rtion.html

vaitheo
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Παρ Οκτ 05, 2018 11:46 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 15Κ/2017

Δημοσίευσηαπό vaitheo » Δευ Ιαν 21, 2019 5:09 pm

Alina2017 έγραψε:Καλημέρα παιδια σήμερα μίλησα με υπουργείο δικαιοσύνης κ με ΑΣΕΠ.Μου διευκρίνησαν ότι αν έχω κάνει αποδοχή στην 1Κ, η αποδοχή της 15Κ θα σημαίνει αυτόματα τη διαγραφή μου στην 15Κ γιατι πρέπει ναχω έναν μοναδικό κωδικό μισθοδοτούμενου υπαλλήλου στο δημόσιο παρόλο που ακόμα δεν έχουμε καν κάνει ανάληψη ευθύνης.Η 1Κ έχει δικαστικές εκκρεμότητες που σημαίνει οτι στο τέλος μπορει να βρεθούμε κ άνεργοι ξαφνικά.Το έχει ψάξει κάποιος πιο μεθοδικα αυτό?

Επειδή έχω κι εγώ το δίλημμα για 1Κ και 15Κ επικοινώνησα με υπουργείο εσωτερικών/τμήμα δικαιωμάτων και υποχρεώσεων των δημοσίων υπαλλήλων (2131313394) και μου είπαν ότι με την αποδοχή της δεύτερης θέσης παραιτείσαι αυτοδίκαια από την πρώτη θέση (άρθρο 35 παρ.3 υπαλληλικού κώδικα).Είναι πιο αρμόδιοι για το συγκεκριμένο θέμα θεωρώ.Οπότε αναλαμβάνεις στη μία θέση κι αν δεν σου αρέσει πας στην άλλη.Αν ο κώδικας δικαστικών υπαλλήλων είχε κάποιο περιορισμό δεν θα αναφερόταν σε κάποιο σημείο...?

knts
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος
Δημοσιεύσεις: 1021
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 19, 2017 11:39 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 15Κ/2017

Δημοσίευσηαπό knts » Δευ Ιαν 21, 2019 5:31 pm

vaitheo έγραψε:
Alina2017 έγραψε:Καλημέρα παιδια σήμερα μίλησα με υπουργείο δικαιοσύνης κ με ΑΣΕΠ.Μου διευκρίνησαν ότι αν έχω κάνει αποδοχή στην 1Κ, η αποδοχή της 15Κ θα σημαίνει αυτόματα τη διαγραφή μου στην 15Κ γιατι πρέπει ναχω έναν μοναδικό κωδικό μισθοδοτούμενου υπαλλήλου στο δημόσιο παρόλο που ακόμα δεν έχουμε καν κάνει ανάληψη ευθύνης.Η 1Κ έχει δικαστικές εκκρεμότητες που σημαίνει οτι στο τέλος μπορει να βρεθούμε κ άνεργοι ξαφνικά.Το έχει ψάξει κάποιος πιο μεθοδικα αυτό?

Επειδή έχω κι εγώ το δίλημμα για 1Κ και 15Κ επικοινώνησα με υπουργείο εσωτερικών/τμήμα δικαιωμάτων και υποχρεώσεων των δημοσίων υπαλλήλων (2131313394) και μου είπαν ότι με την αποδοχή της δεύτερης θέσης παραιτείσαι αυτοδίκαια από την πρώτη θέση (άρθρο 35 παρ.3 υπαλληλικού κώδικα).Είναι πιο αρμόδιοι για το συγκεκριμένο θέμα θεωρώ.Οπότε αναλαμβάνεις στη μία θέση κι αν δεν σου αρέσει πας στην άλλη.Αν ο κώδικας δικαστικών υπαλλήλων είχε κάποιο περιορισμό δεν θα αναφερόταν σε κάποιο σημείο...?


Το αναφέρει ο κώδικας δημοσίων υπαλλήλων. Γιατί μπαίνετε στον κόπο να παίρνετε τηλέφωνα; Κι αν ο Χ, Ψ υπάλληλος σας έλεγε κάτι διαφορετικό, πώς θα το αποδεικνυατε; Λέγοντας "μου είπε τάδε υπάλληλος..."; Τσάμπα αναλωνεστε σε τηλεφωνήματα.
Εν πάση περιπτώσει, η υπεύθυνη δήλωση δεν είναι αστεία εφόσον δεν δίνει εναλλακτική στην υπό στοιχείο (α) φράση; Πως θα δηλώσει κάποιος ντε και καλά ότι δεν κατέχει άλλη θέση ή απασχόληση; Το πιο απλό: αναπληρωτής μπορεί να είναι κάποιος. Κι αναρωτιέμαι: κανείς δε σκέφτηκε να διατυπώσει αλλιώς τη δράση αυτή;

akrivou
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 81
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 21, 2017 5:07 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 15Κ/2017

Δημοσίευσηαπό akrivou » Δευ Ιαν 21, 2019 8:54 pm

Καλησπέρα σας,
Θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει ενημερωθεί κάνεις πως θα γίνει η κατανομή. Με βάση τι κριτήρια;

Η κατανομή γίνεται από τον φορέα ή από τον ΑΣΕΠ;

bkontogianni
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: Παρ Δεκ 22, 2017 6:58 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 15Κ/2017

Δημοσίευσηαπό bkontogianni » Δευ Ιαν 21, 2019 10:38 pm

aris3 έγραψε:
alkis100 έγραψε:Απο τον παθολόγο πλην της γνωμάτευσης του, θα χρειαστούμε και ακτινογραφία θώρακος;

Αυτό θα στο ζητήσει ή όχι ο παθολόγος.συνηθως δεν ζητάνε.
Στην γνωμάτευση θα γράφουν ότι είσαι αρτιμελής και ικανός για εργασία ως ΠΕ διοικητικού οικονομικού.

Σας γράψαν ακριβώς αυτά; Εμένα γενικότερα... Για παράδειγμα ότι δεν παρουσιάζω κάποιο ψυχιατρικό πρόβλημα

Anto
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 164
Εγγραφή: Δευ Αύγ 21, 2017 9:52 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 15Κ/2017

Δημοσίευσηαπό Anto » Δευ Ιαν 21, 2019 10:54 pm

katpant81 έγραψε:
klearxos2018 έγραψε:
Alina2017 έγραψε:Καλημέρα παιδια σήμερα μίλησα με υπουργείο δικαιοσύνης κ με ΑΣΕΠ.Μου διευκρίνησαν ότι αν έχω κάνει αποδοχή στην 1Κ, η αποδοχή της 15Κ θα σημαίνει αυτόματα τη διαγραφή μου στην 15Κ γιατι πρέπει ναχω έναν μοναδικό κωδικό μισθοδοτούμενου υπαλλήλου στο δημόσιο παρόλο που ακόμα δεν έχουμε καν κάνει ανάληψη ευθύνης.Η 1Κ έχει δικαστικές εκκρεμότητες που σημαίνει οτι στο τέλος μπορει να βρεθούμε κ άνεργοι ξαφνικά.Το έχει ψάξει κάποιος πιο μεθοδικα αυτό?

Alina μπες στο θεμα διοριζομενοι 1Κ/2017 και πιστευω θα σε βοηθησουν!! Δε νομιζω να εχεις καποιο θεμα βεβαια αν εισαι στον πινακα των προσωρινων και των οριστικων!


Μπήκα και στο μητρώο μισθοδοτούμενων

http://apografi.gov.gr/mitroo/diadikasi ... rtion.html

Λόγω αυτης της προκήρυξης; πότε κάποιος μπαίνει στο μητρώο;εμένα πάντως δε δίνει πρόσβαση.

bkontogianni
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: Παρ Δεκ 22, 2017 6:58 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 15Κ/2017

Δημοσίευσηαπό bkontogianni » Τρί Ιαν 22, 2019 5:06 am

Στις βεβαιώσεις οι γιατροί σας γράψαν ακριβώς τα α. Και β. ή γενικά ότι δεν διέγνωσαν κάποιο ψυχιατρικό ή παθολογικό πρόβλημα;

alexisozzy1984
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 493
Εγγραφή: Τετ Ιαν 31, 2018 7:57 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 15Κ/2017

Δημοσίευσηαπό alexisozzy1984 » Τρί Ιαν 22, 2019 12:24 pm

akrivou έγραψε:Καλησπέρα σας,
Θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει ενημερωθεί κάνεις πως θα γίνει η κατανομή. Με βάση τι κριτήρια;

Η κατανομή γίνεται από τον φορέα ή από τον ΑΣΕΠ;


H κατανομή γίνεται ανάλογα που έχει ανάγκη ο φορέας σε συνδυασμό πάντα με την περιφερειακή ενότητα που πετυχαμε..πχ αν περασες ανατολική αττικη μπορει να σε στειλουν στα κπα2 που ανηκουν στην περιφερεια της ανατολικης αττικής...πχ κπα2 αχαρνών κπα2 μαρκοπουλου κτλπ...

καποιος συνάδελφος επικοινωνησε με τον άλιμο και του είπαν οτι δεν μπορούμε να διαλέξουμε κπα2 ωστοσο αν θες κανε αιτηση ή παρτους τηλεφωνο να ζητησεις αν σε βολευει καποιο κπα2 στην περιφερειακή ενοτητα αλλιως αμοιβαία μετάθεση..

katpant81
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 163
Εγγραφή: Παρ Σεπ 14, 2018 2:46 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 15Κ/2017

Δημοσίευσηαπό katpant81 » Τρί Ιαν 22, 2019 1:47 pm

Anto έγραψε:
katpant81 έγραψε:
klearxos2018 έγραψε: Alina μπες στο θεμα διοριζομενοι 1Κ/2017 και πιστευω θα σε βοηθησουν!! Δε νομιζω να εχεις καποιο θεμα βεβαια αν εισαι στον πινακα των προσωρινων και των οριστικων!


Μπήκα και στο μητρώο μισθοδοτούμενων

http://apografi.gov.gr/mitroo/diadikasi ... rtion.html

Λόγω αυτης της προκήρυξης; πότε κάποιος μπαίνει στο μητρώο;εμένα πάντως δε δίνει πρόσβαση.


Εννοούσα ότι έκανα περιήγηση , ότι μπήκα στην ιστοσελίδα του μητρώου για να δω εάν λέει κάτι σχετικά με το θέμα που λέγαμε για την εγγραφή, αλλά αφορά τους αρμόδιους που κάνουν εγγραφές και διαγραφές.

alexisozzy1984
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 493
Εγγραφή: Τετ Ιαν 31, 2018 7:57 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 15Κ/2017

Δημοσίευσηαπό alexisozzy1984 » Τρί Ιαν 22, 2019 3:22 pm

Anto έγραψε:
katpant81 έγραψε:
klearxos2018 έγραψε: Alina μπες στο θεμα διοριζομενοι 1Κ/2017 και πιστευω θα σε βοηθησουν!! Δε νομιζω να εχεις καποιο θεμα βεβαια αν εισαι στον πινακα των προσωρινων και των οριστικων!


Μπήκα και στο μητρώο μισθοδοτούμενων

http://apografi.gov.gr/mitroo/diadikasi ... rtion.html

Λόγω αυτης της προκήρυξης; πότε κάποιος μπαίνει στο μητρώο;εμένα πάντως δε δίνει πρόσβαση.


Εμένα με έχει στην απογραφή με παλαιότερη εργασιακή σχέση ενώ θα έπρεπε να είχα διαγραφεί..μηπως πρέπει να πάρω κανένα τηλ να δω τι γίνεται

Epitelous2018
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: Τρί Δεκ 25, 2018 5:08 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 15Κ/2017

Δημοσίευσηαπό Epitelous2018 » Τρί Ιαν 22, 2019 4:50 pm

Απορια:γινεται να ορκιστει καποιος και να αναλαβει καθηκοντα πριν ληξουν οι συμβασεις αυτων που ανελαβαν με τα προσωρινα?

dionisis19
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 15, 2018 1:40 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 15Κ/2017

Δημοσίευσηαπό dionisis19 » Τρί Ιαν 22, 2019 6:47 pm

Καλησπέρα. Τις γνωματεύσεις τις στέλνουν οι ίδιοι οι γιατροί στον ΟΑΕΔ ? Ευχαριστώ.


Επιστροφή σε “ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 19 επισκέπτες