Προκήρυξη ΑΣΕΠ 8Κ/2017

Διαγωνισμοί με σειρά προτεραιότητας σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
maria101980
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος
Δημοσιεύσεις: 1447
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 10:19 am

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 8Κ/2017

Δημοσίευσηαπό maria101980 » Σάβ Σεπ 14, 2019 9:26 am

Konstantiapen έγραψε:Τηλεφώνησα σήμερα το πρωί, κατά τις 9:00, στη γενική γραμματεία και μια ευγενέστατη κυρία μου απάντησε ότι δεν γνώριζε τίποτα σχετικά με την προκήρυξη μας. Σημείωσε το τηλέφωνο και το όνομα μου για να με καλέσει όταν μαθει περισσότερα.Όταν θα έχω κάτι νεότερο, θα σας ενημερώσω.

Σε κάλεσαν ?

Konstantiapen
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Τρί Φεβ 20, 2018 4:00 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 8Κ/2017

Δημοσίευσηαπό Konstantiapen » Σάβ Σεπ 14, 2019 6:10 pm

Δυστυχώς όχι, κανείς!!! Θα καλέσω ξανά την Δευτέρα και φυσικά θα ενημερώσω!!!

Konstantiapen
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Τρί Φεβ 20, 2018 4:00 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 8Κ/2017

Δημοσίευσηαπό Konstantiapen » Δευ Σεπ 16, 2019 10:58 am

Καλημερα και καλή εβδομάδα!! Κάλεσα πάλι στο 213 131 3482, στη γ.γ., αλλά δυστυχώς πάλι η προσπάθεια ήταν άκαρπη. Η κυρία που απάντησε, μου είπε ότι γνώριζε την υπόθεση μου αλλά δεν γνώριζε δυστυχώς τι ενέργειες έχει κάνει η κυρία με την οποία είχα μιλήσει την Πέμπτη και η οποία σήμερα έχει απογευματινό ωράριο. Οπότε πάλι αναμένω τηλέφωνο και για οτιδήποτε σας ενημερώνω!!

maria101980
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος
Δημοσιεύσεις: 1447
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 10:19 am

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 8Κ/2017

Δημοσίευσηαπό maria101980 » Δευ Σεπ 16, 2019 1:22 pm

Μόλις τώρα με κάλεσαν απ' τη γενική γραμματεία. Μου είπαν ότι δεν έχουν υπογράψει ακόμα. Έχουν μεγάλο φόρτο εργασίας κ γι'αυτό αυτή η καθυστέρηση. Μου είπε ότι πιστεύει ότι θα υπογραφούν αυτή την εβδομάδα. Να καλέσω στο τέλος της εβδομάδας μου είπε. Της είπα αν μπορεί να μας βοήθησει γιατί είναι προκήρυξη του 2017. Αυτά

Konstantiapen
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Τρί Φεβ 20, 2018 4:00 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 8Κ/2017

Δημοσίευσηαπό Konstantiapen » Δευ Σεπ 16, 2019 1:38 pm

Μόλις με κάλεσαν απο τη γ.γ και επιβεβαίωσαν ότι τα χαρτιά μας είναι εκεί και είναι προς υπογραφή απο τον υπουργό. Δεν γνωρίζει το ποτε θα γίνει αυτό. Μου είπε ότι το κρατούν σαν εκκρεμότητα και θα με ενημερώσουν όταν υπάρχουν νεότερα. Δυστυχώς αναμένουμε......

Competitor
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 119
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 30, 2016 10:42 am

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 8Κ/2017

Δημοσίευσηαπό Competitor » Δευ Σεπ 16, 2019 2:38 pm

Konstantiapen έγραψε:Μόλις με κάλεσαν απο τη γ.γ και επιβεβαίωσαν ότι τα χαρτιά μας είναι εκεί και είναι προς υπογραφή απο τον υπουργό. Δεν γνωρίζει το ποτε θα γίνει αυτό. Μου είπε ότι το κρατούν σαν εκκρεμότητα και θα με ενημερώσουν όταν υπάρχουν νεότερα. Δυστυχώς αναμένουμε......



Ωραία , οπότε μέχρι να κουνηθεί αυτός που είναι να υπογράψει ας τους τρελάνουμε στα τηλέφωνα.

maria101980
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος
Δημοσιεύσεις: 1447
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 10:19 am

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 8Κ/2017

Δημοσίευσηαπό maria101980 » Δευ Σεπ 16, 2019 8:11 pm

Competitor έγραψε:
Konstantiapen έγραψε:Μόλις με κάλεσαν απο τη γ.γ και επιβεβαίωσαν ότι τα χαρτιά μας είναι εκεί και είναι προς υπογραφή απο τον υπουργό. Δεν γνωρίζει το ποτε θα γίνει αυτό. Μου είπε ότι το κρατούν σαν εκκρεμότητα και θα με ενημερώσουν όταν υπάρχουν νεότερα. Δυστυχώς αναμένουμε......



Ωραία , οπότε μέχρι να κουνηθεί αυτός που είναι να υπογράψει ας τους τρελάνουμε στα τηλέφωνα.

Πάρε κ εσύ αύριο μεθαύριο... Εγώ θα πάρω πάλι Παρασκευή

Competitor
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 119
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 30, 2016 10:42 am

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 8Κ/2017

Δημοσίευσηαπό Competitor » Τρί Σεπ 17, 2019 12:48 pm

maria101980 έγραψε:
Competitor έγραψε:
Konstantiapen έγραψε:Μόλις με κάλεσαν απο τη γ.γ και επιβεβαίωσαν ότι τα χαρτιά μας είναι εκεί και είναι προς υπογραφή απο τον υπουργό. Δεν γνωρίζει το ποτε θα γίνει αυτό. Μου είπε ότι το κρατούν σαν εκκρεμότητα και θα με ενημερώσουν όταν υπάρχουν νεότερα. Δυστυχώς αναμένουμε......



Ωραία , οπότε μέχρι να κουνηθεί αυτός που είναι να υπογράψει ας τους τρελάνουμε στα τηλέφωνα.

Πάρε κ εσύ αύριο μεθαύριο... Εγώ θα πάρω πάλι Παρασκευή


Μόλις μιλησα με την κυρία ( στο τηλ ποιο πάνω ) και ζήτησα να με ενημερώσει σε ποια φαση βρίσκεται η διαδικασία μας για να ολοκληρωθεί και μου απάντησε με εκνευρισμο ( ποσως με ενδιαφέρει πλέον αν εκνευρίζονται η όχι ίσως και καλύτερα ) ότι είναι σε αυτούς τα χαρτιά μας για υπογραφή η οποία θα γίνει μέσα στην εβδομάδα η αρχές της επόμενης . Της έκανα παράπονα για τραγική καθυστέρηση και μου απάντησε έχουμε την τρόικα κύριε εδώ και δύο εβδομάδες !!!!
Τι άλλο θα ακούσω....

Πριν καλεσω όμως στο υπουργείο μίλησα και με ΟΔΥΕ και μου είπε ότι περιμένουν να υπογράψει ο υπουργός ύστερα από πιέσεις από μεριά τους.....
Ρώτησα κιόλας αν θα μας καλέσουν μέχρι τον Νοέμβριο και μου λέει αποκλείεται.....

Συμπεράσματα : κάθε μέρα τηλ απ'όλους μας σε όλες τις κατευθύνσεις και αναφορά εδώ. Τρια τέσσερα άτομα γράφουμε εδώ , οι άλλοι 100 ; Μονο διαβάζουν ;

maria101980
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος
Δημοσιεύσεις: 1447
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 10:19 am

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 8Κ/2017

Δημοσίευσηαπό maria101980 » Τρί Σεπ 17, 2019 1:32 pm

Competitor έγραψε:
maria101980 έγραψε:
Competitor έγραψε:

Ωραία , οπότε μέχρι να κουνηθεί αυτός που είναι να υπογράψει ας τους τρελάνουμε στα τηλέφωνα.

Πάρε κ εσύ αύριο μεθαύριο... Εγώ θα πάρω πάλι Παρασκευή


Μόλις μιλησα με την κυρία ( στο τηλ ποιο πάνω ) και ζήτησα να με ενημερώσει σε ποια φαση βρίσκεται η διαδικασία μας για να ολοκληρωθεί και μου απάντησε με εκνευρισμο ( ποσως με ενδιαφέρει πλέον αν εκνευρίζονται η όχι ίσως και καλύτερα ) ότι είναι σε αυτούς τα χαρτιά μας για υπογραφή η οποία θα γίνει μέσα στην εβδομάδα η αρχές της επόμενης . Της έκανα παράπονα για τραγική καθυστέρηση και μου απάντησε έχουμε την τρόικα κύριε εδώ και δύο εβδομάδες !!!!
Τι άλλο θα ακούσω....

Πριν καλεσω όμως στο υπουργείο μίλησα και με ΟΔΥΕ και μου είπε ότι περιμένουν να υπογράψει ο υπουργός ύστερα από πιέσεις από μεριά τους.....
Ρώτησα κιόλας αν θα μας καλέσουν μέχρι τον Νοέμβριο και μου λέει αποκλείεται.....

Συμπεράσματα : κάθε μέρα τηλ απ'όλους μας σε όλες τις κατευθύνσεις και αναφορά εδώ. Τρια τέσσερα άτομα γράφουμε εδώ , οι άλλοι 100 ; Μονο διαβάζουν ;


Τουλάχιστον ας μπει αυτή η ριμάδα η υπογραφή να πάμε παρακάτω. Θεωρώ πως θα υπογράψουν τέλος της εβδομάδας γιατί αυτό μου είπε κ εμένα χθες.
Για Νοέμβριο μην το περιμένεις με τίποτα. Θέλουμε 3-4 μήνες ακόμα, σίγουρα
Αυτό που λες ότι ασχολούμαστε μόνο 3-4 άτομα είναι αλήθεια. Καλέστε όλοι παιδιά.

serva
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: Παρ Ιαν 18, 2019 2:01 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 8Κ/2017

Δημοσίευσηαπό serva » Τρί Σεπ 17, 2019 6:29 pm

Παιδιά καλησπέρα !! Υπάρχει κανένα νεότερο για τους ΤΕ?? Υπέγραψε ο υπουργός?? Εγώ κάλεσα στο γραφείο υπουργου αλλά δεν μου εδωσαν δυστυχως καμια πληροφορία!! Πόσο χρόνο λέτε να χρειαστούμε ακόμη??

Proto19
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: Παρ Απρ 26, 2019 6:21 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 8Κ/2017

Δημοσίευσηαπό Proto19 » Τρί Σεπ 17, 2019 9:52 pm

maria101980 έγραψε:
Competitor έγραψε:
maria101980 έγραψε:Πάρε κ εσύ αύριο μεθαύριο... Εγώ θα πάρω πάλι Παρασκευή


Μόλις μιλησα με την κυρία ( στο τηλ ποιο πάνω ) και ζήτησα να με ενημερώσει σε ποια φαση βρίσκεται η διαδικασία μας για να ολοκληρωθεί και μου απάντησε με εκνευρισμο ( ποσως με ενδιαφέρει πλέον αν εκνευρίζονται η όχι ίσως και καλύτερα ) ότι είναι σε αυτούς τα χαρτιά μας για υπογραφή η οποία θα γίνει μέσα στην εβδομάδα η αρχές της επόμενης . Της έκανα παράπονα για τραγική καθυστέρηση και μου απάντησε έχουμε την τρόικα κύριε εδώ και δύο εβδομάδες !!!!
Τι άλλο θα ακούσω....

Πριν καλεσω όμως στο υπουργείο μίλησα και με ΟΔΥΕ και μου είπε ότι περιμένουν να υπογράψει ο υπουργός ύστερα από πιέσεις από μεριά τους.....
Ρώτησα κιόλας αν θα μας καλέσουν μέχρι τον Νοέμβριο και μου λέει αποκλείεται.....

Συμπεράσματα : κάθε μέρα τηλ απ'όλους μας σε όλες τις κατευθύνσεις και αναφορά εδώ. Τρια τέσσερα άτομα γράφουμε εδώ , οι άλλοι 100 ; Μονο διαβάζουν ;


Τουλάχιστον ας μπει αυτή η ριμάδα η υπογραφή να πάμε παρακάτω. Θεωρώ πως θα υπογράψουν τέλος της εβδομάδας γιατί αυτό μου είπε κ εμένα χθες.
Για Νοέμβριο μην το περιμένεις με τίποτα. Θέλουμε 3-4 μήνες ακόμα, σίγουρα
Αυτό που λες ότι ασχολούμαστε μόνο 3-4 άτομα είναι αλήθεια. Καλέστε όλοι παιδιά.[/quote
Πρέπει να συνεννοηθούμε προσωπικά.

nina2018
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 110
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 10, 2018 12:15 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 8Κ/2017

Δημοσίευσηαπό nina2018 » Τετ Σεπ 18, 2019 12:12 am

serva έγραψε:Παιδιά καλησπέρα !! Υπάρχει κανένα νεότερο για τους ΤΕ?? Υπέγραψε ο υπουργός?? Εγώ κάλεσα στο γραφείο υπουργου αλλά δεν μου εδωσαν δυστυχως καμια πληροφορία!! Πόσο χρόνο λέτε να χρειαστούμε ακόμη??


Καλησπέρα! Είναι σίγουρα προς υπογραφή εδώ και μια βδομάδα σχεδόν. Αλλά δε νομίζω να μπορούμε να μάθουμε πότε θα υπογραφουν.. Λίγη υπομονή ακόμη.. θεωρώ πως μέχρι αρχές Οκτωβρίου θα είμαστε έτοιμοι! Αν έχει κανείς κάποια άλλη πληροφορία για ΤΕ, ευπρόσδεκτη!

maria101980
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος
Δημοσιεύσεις: 1447
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 10:19 am

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 8Κ/2017

Δημοσίευσηαπό maria101980 » Τετ Σεπ 18, 2019 7:34 am

Proto19 τι εννοείς να συνεννοηθούμε προσωπικά? Είμαστε από διαφορετικές περιοχές της ελλαδας. Εγώ τουλάχιστον είναι δύσκολο να έρθω Αθήνα. Κ ας πούμε ότι γίνεται. 3-4 άτομα που είμαστε τι μπορούμε να κάνουμε.
? Στην 3κ ήταν ΌΛΟΙ μαζί κ κατάφεραν πάρα πολλά.

Konstantiapen
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Τρί Φεβ 20, 2018 4:00 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 8Κ/2017

Δημοσίευσηαπό Konstantiapen » Τετ Σεπ 18, 2019 11:01 am

Καλημερα!!
Απορία Νο 1: και αφού υπογράψει ο υπουργός μετά ποια στάδια έχουμε να αναμένουμε;
Απορία Νο 2: λογικά αφού έχουμε ήδη στείλει τα δικαιολογητικά μας δεν θα πρέπει να έχουμε μια κάποια επίσπευση της διαδικασίας; :roll: :roll:

nina2018
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 110
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 10, 2018 12:15 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 8Κ/2017

Δημοσίευσηαπό nina2018 » Τετ Σεπ 18, 2019 12:41 pm

Καλημέρα σας! Μόλις επικοινώνησα ξανά με το Υπουργείο. Όπως έχουμε πει, εδώ και μια εβδομάδα οι διορισμοί είναι για υπογραφή στο γραφείο του υπουργού. Μόλις υπογραφουν, έχουμε μπροστά μας περίπου 2-3 εβδομάδες!


Επιστροφή σε “ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες