Προκήρυξη ΑΣΕΠ 8Κ/2017

Διαγωνισμοί με σειρά προτεραιότητας σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
skavs
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Τρί Οκτ 10, 2017 1:12 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 8Κ/2017

Δημοσίευσηαπό skavs » Τρί Ιαν 30, 2018 1:56 pm

Tzeni1987 έγραψε:Παιδια θα ηθελα να σας ρωτησω η πρακτικη ασκηση πιανεται ως προυπηρεσια;γνωριζει κανεις;

η πρακτικη άσκηση δεν πιανεται για προυπηρεσια διοτι ειναι πριν την αποκτηση του βασικου τιτλου σπουδων...αυτο ξερω...αλλα τσεκαρε το

skavs
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Τρί Οκτ 10, 2017 1:12 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 8Κ/2017

Δημοσίευσηαπό skavs » Τρί Ιαν 30, 2018 1:57 pm

aspa06 έγραψε:Καλησπέρα και από μένα. Ανήκω στην κατηγορία πολυτέκνων και έχω μόνο 1470 μόρια. Έχω καμία ελπίδα πιστεύετε;;; Ευχαριστω!


αναλογα για ποια πολη ενδιαφερεσαι...ποια εχεις πρωτη η δευτερη...

NSNS
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 65
Εγγραφή: Δευ Ιαν 22, 2018 6:31 pm

Προκήρυξη ΑΣΕΠ 8Κ/2017

Δημοσίευσηαπό NSNS » Τρί Ιαν 30, 2018 4:29 pm

NSNS έγραψε:
BILLY.T έγραψε:Μαρία εάν για παράδειγμα ο βαθμός του Β' Κυκλου είναι μεγαλύτερος από του Α' μπορούμε να τον χρησιμοποιήσουμε ή πάει σαν δεύτερος τίτλος επειδή είναι μεταγενέστερος?


καλημέρα σαν πρώτο θα βάζεις αυτόν που είναι πριν την προϋπηρεσία σου αν έχεις γιατί αλλιώς θα την χάσεις δεν θα μετράει, αν δεν έχεις προϋπηρεσία τότε βάλε πρώτο αυτό που έχει το μεγαλύτερο βαθμό.

Η προυπηρεσία μου είναι μετά και από τους δύο τίτλους οπότε εκεί δεν έχω θέμα.Απλά φοβάμαι μήπως έχω πρόβλημα εάν βάλω πρώτο το Πτυχίο Β' Κύκλου που είναι μεταγενέστερο αυτού του Α' Κύκλου...Τον καλύτερο βαθμό τον έχω στον Β' Κύκλο...[/quote]

filiov
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 112
Εγγραφή: Τετ Μάιος 10, 2017 4:24 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 8Κ/2017

Δημοσίευσηαπό filiov » Τρί Ιαν 30, 2018 6:01 pm

NSNS έγραψε:
NSNS έγραψε:
BILLY.T έγραψε:Μαρία εάν για παράδειγμα ο βαθμός του Β' Κυκλου είναι μεγαλύτερος από του Α' μπορούμε να τον χρησιμοποιήσουμε ή πάει σαν δεύτερος τίτλος επειδή είναι μεταγενέστερος?


καλημέρα σαν πρώτο θα βάζεις αυτόν που είναι πριν την προϋπηρεσία σου αν έχεις γιατί αλλιώς θα την χάσεις δεν θα μετράει, αν δεν έχεις προϋπηρεσία τότε βάλε πρώτο αυτό που έχει το μεγαλύτερο βαθμό.

Η προυπηρεσία μου είναι μετά και από τους δύο τίτλους οπότε εκεί δεν έχω θέμα.Απλά φοβάμαι μήπως έχω πρόβλημα εάν βάλω πρώτο το Πτυχίο Β' Κύκλου που είναι μεταγενέστερο αυτού του Α' Κύκλου...Τον καλύτερο βαθμό τον έχω στον Β' Κύκλο...
[/quote]
Δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα...αυτό έκανα κ γω κ είμαι προσωρινά διοριστεα σε προκήρυξη

Tzeni1987
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 94
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 02, 2017 4:22 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 8Κ/2017

Δημοσίευσηαπό Tzeni1987 » Τετ Ιαν 31, 2018 12:03 am

skavs έγραψε:
Tzeni1987 έγραψε:Παιδια θα ηθελα να σας ρωτησω η πρακτικη ασκηση πιανεται ως προυπηρεσια;γνωριζει κανεις;

η πρακτικη άσκηση δεν πιανεται για προυπηρεσια διοτι ειναι πριν την αποκτηση του βασικου τιτλου σπουδων...αυτο ξερω...αλλα τσεκαρε το

Σε ευχαριστω πολυ!!!θα το βαλω κ οτι γινει!!!

NSNS
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 65
Εγγραφή: Δευ Ιαν 22, 2018 6:31 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 8Κ/2017

Δημοσίευσηαπό NSNS » Τετ Ιαν 31, 2018 8:59 am

filiov έγραψε:
NSNS έγραψε:
NSNS έγραψε:
καλημέρα σαν πρώτο θα βάζεις αυτόν που είναι πριν την προϋπηρεσία σου αν έχεις γιατί αλλιώς θα την χάσεις δεν θα μετράει, αν δεν έχεις προϋπηρεσία τότε βάλε πρώτο αυτό που έχει το μεγαλύτερο βαθμό.

Η προυπηρεσία μου είναι μετά και από τους δύο τίτλους οπότε εκεί δεν έχω θέμα.Απλά φοβάμαι μήπως έχω πρόβλημα εάν βάλω πρώτο το Πτυχίο Β' Κύκλου που είναι μεταγενέστερο αυτού του Α' Κύκλου...Τον καλύτερο βαθμό τον έχω στον Β' Κύκλο...

Δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα...αυτό έκανα κ γω κ είμαι προσωρινά διοριστεα σε προκήρυξη[/quote]
Ευχαριστώ πολύ θα βάλω πρώτο το Πτυχίο Β' Κύκλου.Καλό διορισμό σου εύχομαι!

kkonstan
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 58
Εγγραφή: Δευ Δεκ 31, 2012 3:42 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 8Κ/2017

Δημοσίευσηαπό kkonstan » Τετ Ιαν 31, 2018 12:46 pm

Mktacc έγραψε:Λοιπόν τι είχε γίνει στη δική μου περίπτωση.
Την ημέρα που έβγαλα το παράβολο και πήγα να το πληρώσω είχε ένα θέμα το e-banking και δεν κατάφερα να το πληρώσω.
ετσι ξαναέβγαλα καινούργιο παράβολο και πλήρωσα το καινούργιο παράβολο.
Στην αίτηση έγραψα τον αριθμό του καινούργιου παραβόλου αλλά επισύναψα φωτοτυπία του μη πληρωμένου του πρώτου παραβόλου.
Το είδαν και μου είπαν να κάνω ένσταση.


Άρα θα το δεχτούν ως συμπληρωματικό με την ένσταση, σωστά; Καλή επιτυχία και καλό διορισμό εύχομαι!

Nikelena
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Τετ Φεβ 07, 2018 3:24 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 8Κ/2017

Δημοσίευσηαπό Nikelena » Τετ Φεβ 07, 2018 5:43 pm

skavs έγραψε:
aspa06 έγραψε:Καλησπέρα και από μένα. Ανήκω στην κατηγορία πολυτέκνων και έχω μόνο 1470 μόρια. Έχω καμία ελπίδα πιστεύετε;;; Ευχαριστω!


αναλογα για ποια πολη ενδιαφερεσαι...ποια εχεις πρωτη η δευτερη...

Καλησπέρα και από εμένα στην ομάδα .
Στην κατηγορία των πολυτεκνων με 1523 μορια υπάρχει ελπίδα?

NSNS
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 65
Εγγραφή: Δευ Ιαν 22, 2018 6:31 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 8Κ/2017

Δημοσίευσηαπό NSNS » Παρ Φεβ 09, 2018 5:16 pm

Έχω κάνει αίτηση στην κατηγορία ΔΕ και το παράβολό μου εμφανίζεται ακόμα στην κατάσταση 'Πληρωμένο'.Υπάρχει κάποιος άλλος που δεν του έχει δεσμευτεί ακόμα?

Dimil
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 592
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 15, 2017 3:14 am

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 8Κ/2017

Δημοσίευσηαπό Dimil » Παρ Φεβ 09, 2018 7:14 pm

NSNS έγραψε:Έχω κάνει αίτηση στην κατηγορία ΔΕ και το παράβολό μου εμφανίζεται ακόμα στην κατάσταση 'Πληρωμένο'.Υπάρχει κάποιος άλλος που δεν του έχει δεσμευτεί ακόμα?

Κι εμενα σε αυτη την κατασταση ειναι. Αλλα δεν ανησυχω, αν κρινω απο την αναμονη αλλαων προκηρυξεων εχουμε δρομο...

Tzeni1987
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 94
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 02, 2017 4:22 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 8Κ/2017

Δημοσίευσηαπό Tzeni1987 » Παρ Φεβ 09, 2018 7:42 pm

NSNS έγραψε:Έχω κάνει αίτηση στην κατηγορία ΔΕ και το παράβολό μου εμφανίζεται ακόμα στην κατάσταση 'Πληρωμένο'.Υπάρχει κάποιος άλλος που δεν του έχει δεσμευτεί ακόμα?

Πως το βλεπεις αυτο να μπω να δω και εγω;

kristal
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 151
Εγγραφή: Κυρ Μάιος 28, 2017 7:16 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 8Κ/2017

Δημοσίευσηαπό kristal » Παρ Φεβ 09, 2018 8:52 pm

Η 1Κ/2018 και 2κ/2018 έχουν ημερομηνίες Απρίλιο και Μαιο για τις αιτήσεις και αποστολή δικαιολογητικών. Λογικά δίνεται προτεραιότητα στην μεγάλη προκήρυξη 3κ/2018 που θα σπασει κάθε ρεκόρ. Υπολογίζω οτι μέχρι τότε, δλδ τέλη Μαρτίου το ΑΣΕΠ θα έχει κάνει εκκαθάριση σε όλες τις εκκρεμότητες του 2017 συμπεριλαμβανομενης και της 8κ/2017. Εχουμε φάει το γαιδαρο πάντως ...:D

NSNS
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 65
Εγγραφή: Δευ Ιαν 22, 2018 6:31 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 8Κ/2017

Δημοσίευσηαπό NSNS » Παρ Φεβ 09, 2018 9:54 pm

Tzeni1987 έγραψε:
NSNS έγραψε:Έχω κάνει αίτηση στην κατηγορία ΔΕ και το παράβολό μου εμφανίζεται ακόμα στην κατάσταση 'Πληρωμένο'.Υπάρχει κάποιος άλλος που δεν του έχει δεσμευτεί ακόμα?

Πως το βλεπεις αυτο να μπω να δω και εγω;

Μπαίνεις στο www.gsis.gr και πας Υπηρεσίες προς πολίτες - e-paravolo.Μπαίνεις με τους κωδικούς που έχεις στον προσωπικό σου λογαριασμό της εφορίας και σε βγάζει στα παράβολά σου.

PATRINOS1976
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 40
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 16, 2008 1:48 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 8Κ/2017

Δημοσίευσηαπό PATRINOS1976 » Παρ Φεβ 09, 2018 10:15 pm

Μήπως ξέρετε πόσα μόρια πρέπει να έχει κάποιος για να πετύχει διορισμό στην θέση ΔΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ σε διαγωνισμό του ΑΣΕΠ...

Lydia86
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 14, 2017 11:45 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 8Κ/2017

Δημοσίευσηαπό Lydia86 » Παρ Φεβ 09, 2018 10:43 pm

Dimil έγραψε:
NSNS έγραψε:Έχω κάνει αίτηση στην κατηγορία ΔΕ και το παράβολό μου εμφανίζεται ακόμα στην κατάσταση 'Πληρωμένο'.Υπάρχει κάποιος άλλος που δεν του έχει δεσμευτεί ακόμα?

Κι εμενα σε αυτη την κατασταση ειναι. Αλλα δεν ανησυχω, αν κρινω απο την αναμονη αλλαων προκηρυξεων εχουμε δρομο...

Και εμένα μια από τα ίδια.... από ότι φαίνεται έχουμε ακόμα δρόμο μπροστά μας....


Επιστροφή σε “ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες